Novi selektor reprezentacije BiH

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

SemirSema
Postovi: 762
Pridružen/a: 29 jan 2017, 22:01
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la SemirSema » 16 nov 2017, 07:23

Samo da se Kodro ne zajebe pa pozove Puzigaću i da ga ovaj minira.

Autoritet-Kodro :urnebes:

Avatar
Willer
Postovi: 220
Pridružen/a: 06 dec 2016, 19:42
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Willer » 16 nov 2017, 07:44

bojamora je napisao/la:Kako ih nije sramota Ivice, plakali su da nam spasi reprezentaciju i savez i sada mu zabijaju nož u leđa izabirajuči umjesto Amara čovjeka koji mu ne može ni cipele dbrisat što se stručnosti . karizme i svega ostalo tiče. Ivice molim te podnesi ostavke na sve funkcije u savezu i pusti ih da se valjaju u sopstvenom blatu a ni jedan pravi navijač Želje više neče navijati za reprezentaciju dok je Kodro selektor jer je izabran samo zbog toga da to ne bi bio Amar.
Sa ovakvim razmisljanjem i ne trebate nam. Navijajte za Japan. Hocete Amara samo zato sto je iz Zeljeznicara. Sto znaci da vam nije ni bitna reprezentacija nego samo klub. Zato sikter, navijajte za Japan.

babino
Postovi: 7197
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la babino » 16 nov 2017, 07:49

Virtu4l je napisao/la:
damir_82 je napisao/la:Tebi baš krivo što nije Amar ili su ti ovo kao stvarno ozbiljni argumenti protiv Mehe?
Baš suprotno, drago mi je što nije Amar.

Kodro nema pojma i za to nisu potrebni nikakvi argumenti, pogledaš mu CV i sve ti je jasno. Pa taj je uzeo kapitensku traku jednom Zvjezdanu Misimoviću i dao je onome koji je najviše lobirao za njega, kabadahiji i siledžiji, i siguran sam da je i sad lobirao za njega. Zbog toga se Miske oprostio od reprezentacije i sreća pa su ga Ćiro i Džeko ubijedili da se vrati. Inače bi i danas čekali na prvo veliko takmičenje.

Kodro je najgori mogući izbor i pola trenera iz naše lige su bolji od njega.
koje sve gluposti plavi nece napisati...mogli ste se barem strpiti do zvanicne objave a ne na neprovjereno cijelu noc kukati i plakati.
da pokusam shvatiti ovaj gore biser...kodro zayebo misketa, spaha profitirao a gle cuda, sada taj isti miske vraca kodri tako sto je za njega, cak i uz lobiranje spahica
. dajte ljudi malo ozbiljnosti, znam da vam je tesko, iako se ja ne bih iznenadio da danas vijest bude i drugacija.

znam samo jedno, ukoliko su u izboru bili kodro i jr. osim a kodro bude izabran, tu savez ide linijom manjeg odbora.oni su svjesni da je javnost (osim plavih) za kodru i da puno rizikuju amarovim izborom. ne zaboravite da ce se tekme jos uvijek igrati na bilinom polju, nije ni to bas zanemarivo, tu amar tesko da bi imao podrsku.
bhf su 100% u ovom izboru na strani kodre a ovih u savezu nije bas da nije strah od placanja kazni.

kako god, ukoliko to bas bude kodro, ja sam ZA jer je zasluzio novu sansu nakon onoga sto je uradio u borbi sa savezom, pokazavsi i tada da nije nicija marioneta, po cijenu otkaza. nije mi jasno sto plavi ovoliko kukaju na iskustvo sada a eto, valjao nam prije 10 godina a sad ne valja. doduse tada je bio meho mostarac i legenda a sada je ipak bivsi trener onih anamo.

AR2007
Postovi: 18
Pridružen/a: 22 sep 2015, 10:04
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la AR2007 » 16 nov 2017, 07:52

Kodro 100% bolji izbor od Amara !!! Van granica BiH Amar nista nije pokazao ni dokazao isto kao sto to nije u radio ni Bazdarevic, a gledati sta je Amar uradio u granicama BiH je smjesno kada se zna kako su se dobivale utakmice i gubile. Znaci spreman je za manipulaciju ,dogovore i sl . Mislim da su u nogometnom savezu svjesni da jos jedan takav nakon Mese (majstor za igre 1/2 i 2/1) nam ne treba. SRETNO KODRO

Avatar
avenija
Postovi: 13645
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la avenija » 16 nov 2017, 07:53

Ljudi prebolite, mahala je porazena, napokon tracak svjetlosti u ovoj drzavi, sretno gospodine Kodro
:opaopa:
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la jasmin10 » 16 nov 2017, 07:56

Očajan izbor baš kao i što bi bio Amar.

Avatar
Willer
Postovi: 220
Pridružen/a: 06 dec 2016, 19:42
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Willer » 16 nov 2017, 08:02

Virtu4l je napisao/la:
damir_82 je napisao/la:Tebi baš krivo što nije Amar ili su ti ovo kao stvarno ozbiljni argumenti protiv Mehe?
Baš suprotno, drago mi je što nije Amar.

Kodro nema pojma i za to nisu potrebni nikakvi argumenti, pogledaš mu CV i sve ti je jasno. Pa taj je uzeo kapitensku traku jednom Zvjezdanu Misimoviću i dao je onome koji je najviše lobirao za njega, kabadahiji i siledžiji, i siguran sam da je i sad lobirao za njega. Zbog toga se Miske oprostio od reprezentacije i sreća pa su ga Ćiro i Džeko ubijedili da se vrati. Inače bi i danas čekali na prvo veliko takmičenje.

Kodro je najgori mogući izbor i pola trenera iz naše lige su bolji od njega.
Placi, suze roni. Kmeci, cmizdri, laprdaj. Eto vam sad amar slobodan da vodi giganta Zelju u nove pobjede bh livada i kukuruz lige.

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24514
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Goalgetter » 16 nov 2017, 08:03

Kodrina jedina prednost karakter. U trenerskim sposobnostima je u rangu Susica i Mese, nista novo sa njim dobiti necemo.

Avatar
Willer
Postovi: 220
Pridružen/a: 06 dec 2016, 19:42
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Willer » 16 nov 2017, 08:05

MocMahale444 je napisao/la:
dubrovnik je napisao/la:
MocMahale444 je napisao/la:Focak druze nisi udure, Kodro je dobio nogu poslije dvije tekme, onda su ga iz fks sutnuli uz psovke itd.
Nema on blage kao trener kao igrac je bio ok.
Kodro u reprezentaciji ne bi dobio otkaz da je bio kao selektor kojeg nam je Zeljo isporucio u proslom mandatu. Koliko se sjecam bilo je tu i nekog bojkota igraca. Zasto je Papac(novi clan Zeljeznicara) bojkotirao reprezentaciju? Sjecas li se? Je li i on jazavac ili papak kako kazu neke od tvojih kolega?
Znaci ti kad ne znas da odgovoris, onda pocenes postavljati pitanja.
Kakav Mesa ba, Amar je za njega Alex F.
S tim da je Mesa za Mehu gosp.Fabio Capello. Jeste papak zamisli da neko postupi prema tebi tako lose a ti se vratis kao Lesi :facepalm: Nema obraza ali zna da mu je to jedina sansa u zivotu da vodi neki solidan tim kao sto je nasa repka. Eto vam on a vrlo brzo ce biti pljuvanje po njemu.
Pojma nemas. Nije on sa ovom garniturom u Savezu zakuhao, nego sa onom koja je sads u KPD Zenica.

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Neandertalac » 16 nov 2017, 08:12

Bravo za savez, zabijajte eksere u tabut zvani reprezentacija. Lobi i tal prije svega. :bih:

Dubrovnik@ rekoh ti, pripremi pasoš :bih:
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

damir_82
Postovi: 989
Pridružen/a: 30 avg 2009, 17:09
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la damir_82 » 16 nov 2017, 08:16

MocMahale444 je napisao/la:
damir_82 je napisao/la:Hahaha.. Kako se samo izvlači iz konteksta.. I spinuje usput..
Nigdje nisam poredio nijednu ligu, pa ni Švicarsku drugu sa reprezentacijom.. Ne lupaj napamet..
Lijepo sam pitao čemu dvostruki aršini, i zašto se Meho pljuje zbog povratka u reprezentaciju, a pritom je Amar pošteđen pljuvanja zbog povratka u Želju..
Pa čovjek bez posla ide i u Japan i u Katar i u Švicarsku, a ne vraća se valjda tamo odakle su ga otjerali.. Ili je to jednostavno Amar može, Meho ne može.. Mehu ćemo pljunuti..?!
Nema to veze sa logikom i argumentom, već čistom frustracijom da Amar možda neće biti selektor reprezentacije BiH..
jel ovo neki prank skrivena kamera i folovi ? Nama (Zeljovcima) je zao repke zato se ce je voditi jazavac s dna kace a ne insan koji zna (Amar)
Kaze tip hladno "Amar pošteđen pljuvanja" :silent: tu zavrsavamo dzasmine. Cak i Lutvagu su zezali eto kud ces dalje.
Ti baš bukvalac.. Ja jako dobro znam koliko se u ovoj državi pljunulo po Amaru Osimu, ali Hamus, to nije tema naše današnje emisije..
Jasno, koncizno sam napisao da je "Amar pošteđen pljuvanja iako se vratio u Želju..", a ne samo "pošteđen pljuvanja.."
A sa prvom rečenicom u kojoj, valjda na osnovu premijerligaških utakmica uzdižeš Amara, a njegovog protivkandidata nazivaš jazavcem je samo pokazatelj lične frustracije zbog mogućnosti da Amarov protivkandidat postane selektor.
Nit je Meho toliko bolji izbor da bi se pljunulo na Amara, niti je Amar toliko bolji izbor da bi se pljunulo na Mehu!

Avatar
Esport
Postovi: 4314
Pridružen/a: 06 avg 2016, 18:37
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Esport » 16 nov 2017, 08:22

Nadam se da je ovo kraj ove farse.
Zašto se nije moglo kao pri izboru Baždarevića, raspisati konkurs i poštovati procedura.
Tada je bilo desetak kandidata. Ovako je napravljena smijurija od izbora selektora.
Nije bitno ko je već ili će biti izabran, samo je ružan način.
:kafa:

Avatar
bhsport
Postovi: 11291
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la bhsport » 16 nov 2017, 08:24

Dobrodosao nazad Meho,
neki dan sam napisao da je po mom misljenju iako sam Zeljovac, Meho ispred Amara u trci za selektora, zbog stila igre koji trazi posjed i igre za gol vise, dok Amar igra tvrdo 4-5-1. Bit ce interesantno vidjeti kako ce se Meho uklopiti u sraz sa jacim repkama, Amar je opet tu u minusu jer je uvijek pilao naopako i spominjao napinjanje zaba da bi izbacili Serifa i slicno.
Amare, ti se vrati gdje pripadas i daj da opet pokorimo ovo nase blato, a sada kada imas pravu upravu iza sebe, sa Zeljom napadaj grupe kupa uefa ili lige prvaka, to nek ti bude motivacija.
Meho sretno, da si karakter jesi, da si patriota - jesi. Znam da neces dopustiti da guras bratove igrace za razliku od onog francuske srnetine.

Samo jedna stvar mi nije jasna, sta ljudski sljam u obliku Emira Spahica radi na izboru selektora. Nit je dio repke, nit saveza, neka ide u Dubrovnik i voza skutere, jer ako nam taj udje u savez, dobro neko rece bit ce gori od Mamica, on i Pilav nek nam je Bog na pomoci.
Nama u savezu treba Ibisevic, Bajramovic, Sejo Salihovic, zlatni momci a ne kabadahije i nocne ptice.

I malo off topica, za vrijeme Hasana, uvijek je bilo pljuvanja na njega, koji nije isao u kafane i lumpovao nakon poraza nego u hotel na spavanac, i tih sukoba Sergej vs Hasan ko je bolji, veci patriota, i slicno.
Danas vidimo gdje je ko od njih dvojice, onaj koji je navikao na rad je sportski direktor Bajerna, a onaj koji je salabajzer je profi igrac pokera sa zeljom da sa poker stola upadne u selektorsku fotelju.
Treba nam vise ljudi kao Hasan a to su ovi gore koje sam nabrojao, a manje ovakvih kao Barbarez a to su ovi poput Spahica.
Bilo bi lijepo vidjeti i Rahimica u savezu, kao i Hibica, sutra Medunjanina i Begovica itd itd
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Honorar
Postovi: 735
Pridružen/a: 03 dec 2012, 04:20
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Honorar » 16 nov 2017, 08:36

CItajuci komentare primjetih da smo izabrali trenera NK Mosevac iako smo u ponudi imali Mourinha. :roll:

Bolesnici bolesni, mi smo kur-ac obicni i sa Kodrom i sa Lutvom a vi ovdje od tuljana pravite nekog giganta koji bi se prosetao kroz kvalifikacije. Nidje veze.

Avatar
Evander
Postovi: 14453
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: RE: Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Evander » 16 nov 2017, 08:37

bojamora je napisao/la:Kako ih nije sramota Ivice, plakali su da nam spasi reprezentaciju i savez i sada mu zabijaju nož u leđa izabirajuči umjesto Amara čovjeka koji mu ne može ni cipele dbrisat što se stručnosti . karizme i svega ostalo tiče. Ivice molim te podnesi ostavke na sve funkcije u savezu i pusti ih da se valjaju u sopstvenom blatu a ni jedan pravi navijač Želje više neče navijati za reprezentaciju dok je Kodro selektor jer je izabran samo zbog toga da to ne bi bio Amar.
Kme, kme, kmeeeee
Dajte Ivicinom sinu igracku [emoji22][emoji22][emoji22]

Sent from my HUAWEI GRA-UL00 using Tapatalk

Avatar
YNWA
Postovi: 4385
Pridružen/a: 30 nov 2008, 00:37
Lokacija: srebrenik
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la YNWA » 16 nov 2017, 08:44

Meho, sto ti to treba u zivotu [emoji53]
Sarajevo i Liverpool
Srce ce moje, kao i tvoje, vjecno da kuca za bordo boje! RIP Vedran Puljic
You'll never walk alone! RIP 96

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Rooney88 » 16 nov 2017, 08:45

Puna podrska Kodri. Mnogi bi Ancelotia izgleda, ****. Zasluzio je sansu I prosli put ali tada smo imali drugih problema. Nadam se prvenstveno boljem sistemu nego kod Mese, I da Kodro ima jake zivce jer ce mu trebati.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
Celtic
Postovi: 3336
Pridružen/a: 12 dec 2012, 19:39
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Celtic » 16 nov 2017, 08:47

Ma najbolje da budu Osim i Kodro skupa selektori, jer vidim jedni cmizdre za Osimom kao da je Ferguson i kao da bi on nešto to donio, neki napredak ili bilo šta.

Avatar
Cartman
Postovi: 29471
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Cartman » 16 nov 2017, 08:47

Bolje od Amara u svakom slucaju.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41247
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 16 nov 2017, 08:48

Sretno Meho legendo :salut: :bih:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Zaključano

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 38 gostiju.