Novi selektor reprezentacije BiH

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Transfer1312
Postovi: 379
Pridružen/a: 11 sep 2015, 12:23
Kontakt:

Re: RE: Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Transfer1312 » 16 nov 2017, 20:27

IO nije prihvatio Kodru. Komisija mora sada novog kandidata naci i predloziti , Kodro vise nije kandidat!!!

Zavisi kako gledate momci :bih:

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Neandertalac » 16 nov 2017, 20:28

Da uhljebi sina koji je sasvim slučajno kao trener svemirski brod za drugog kandidata koji opet igrom slučaja ima u reprezentaciji sina a brat mu je menager. Tome dodati i dzukelu Emira ciji je brat putovao sa repkom kao predstavnik Adidasa sa kojim opet imamo potpisan ugovor.

Kakva perfidna igra dostojna kataloskih hinja.
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
Sheyi
Postovi: 12144
Pridružen/a: 10 jan 2009, 17:19
Lokacija: kraj puta
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Sheyi » 16 nov 2017, 20:29

tuzlak1987 je napisao/la:
Sheyi je napisao/la:Možda se pokušava iskopati neko bolje rješenje od ova dva ponuđena, možda nas Srbi spase sa nekim svojim imenom, pošto imaju više kvalitetnijih imena nego mi...
Šta je ovo, pljuvanje po Emiru i Misketu iz plavog tabora
Kakvi bolan oni :D Ocito da nisu dobili sto im treba, boli njih briga kako ce nasa reprezentacija igrati oni navijaju za Srbiju.
Pa kakve prijegloge naši daju rekao bih da navijaju za Zimbabve :mrgreen:

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37549
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la tuzlak1987 » 16 nov 2017, 20:29

Da bas je svemirski brod.

Vise lici na tamica :urnebes:

Avatar
calcio
Postovi: 11610
Pridružen/a: 28 apr 2008, 18:04
Lokacija: Llanfair­pwllgwyn­gyllgo­gery­chwyrn­drobwll­llanty­silio­gogo­goch
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la calcio » 16 nov 2017, 20:30

mostar_mo je napisao/la:
calcio je napisao/la:Gle sutra kada FSRS iskopa nekog trenera iz naftalina samo da je podoban i onda ce krenuti prepucavanja, dogovori ispod stola, obecanja o bodovima u premijer ligi, prijedlozi koliko klubova iz rs mora ostati u pl,.... Trazili ste gledajte. Niste htjeli izabrati trofejnog trenera zbog sujete, sada pokupite plodove. Nikad mi necemo naprijed zbog takvih kao sto ste vi.
Takav scenarij ce se upravo i desiti. Izaci ce se sa kandidatom zbog kojeg ce se pokusati promijeniti stavovi ljudi koji su bili za Kodru. Nada je da ce isti razmisljati na nacin pa bolje Osim nego taj xy.
Vrlo perfidno i smisljeno. Samo mi nije jasno sto smo trazili ? Trazili su oni ..ti prevaranti i mesetari kojima nikako ne odgovara jedna ljudska gromada kakav je Meho Kodro.

Ispravite me ako grijesim, ali koliko sam ja shvatio Kodro se sam nije ni prijavio za izbor selektora vec su ga drugi prijavili a on nema srca da kaze da nije zainteresovan. Mozda grijesim ali takav sam ja osjecao dobio citajuci njegove izjave i prateci sve ovo.

Avatar
samoposteno
Postovi: 5985
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la samoposteno » 16 nov 2017, 20:30

Neandertalac je napisao/la:Da uhljebi sina koji je sasvim slučajno kao trener svemirski brod za drugog kandidata koji opet igrom slučaja ima u reprezentaciji sina a brat mu je menager. Tome dodati i dzukelu Emira ciji je brat putovao sa repkom kao predstavnik Adidasa sa kojim opet imamo potpisan ugovor.

Kakva perfidna igra dostojna kataloskih hinja.
Svemirski brod a 2 godine nemoze posla da nadje :urnebes: :urnebes: kus dalje kad ga Zeljo nece :lol: :lol:

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la dubrovnik » 16 nov 2017, 20:30

solinas je napisao/la:Meho Kodro selektor, pomocnici Barbarez, Bolic.
No, noooooooo! To su stare varijante a sada su nove u igri.
Pomocnici ce biti 2 bivsa kapetana.
SPAHIC i MISIMOVIC!!!
BARBAREZ SD!

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: RE: Re: RE: Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la LjoZee » 16 nov 2017, 20:31

Evander je napisao/la:
LjoZee je napisao/la:Ne znam sta je cudno sto je Ivica glasao za Amara. Vi kao ne bi glasali za svoje dijete sta god da je u pitanju. Malo realnosti.

Najbolje je da bude neko treci.
Da ima dostojanstva, bio bi neutralan. Ako je Amar materijal za selektora, neka ga onda drugi predloze i izaberu.
Ovako je stari kriminalac samo lazov ispao. Prije par dana javno govori da ne bi volio da Amar bude selektor, a onda je on jedini koji insistira na njemu, dok su svi ostali za drugog kandidata.

Je li on postavljen za clana komisije da uhljebi sina ili da doprinese biljitku BiH fidbala?

Sent from my HUAWEI GRA-UL00 using Tapatalk
Danas selektor nije izabran zbog ovih iz RS-a, a ne zbog Ivice. Mada, svi novinari kazu da je Meho novi selektor i da ce to biti objavljeno za 10 dana ili kad je nova sjednica. Bez razloga se vrijedjate i nazivate ljude svakakvim imenima.

Bolic ne zeli biti dio ni reprezentacije, a ni saveza i to se zna.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Neandertalac » 16 nov 2017, 20:32

dubrovnik je napisao/la:
solinas je napisao/la:Meho Kodro selektor, pomocnici Barbarez, Bolic.
No, noooooooo! To su stare varijante a sada su nove u igri.
Pomocnici ce biti 2 bivsa kapetana.
SPAHIC i MISIMOVIC!!!
BARBAREZ SD!
:rol:

Jel` bio vatromet?
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: RE: Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la dubrovnik » 16 nov 2017, 20:32

MuhamedTM je napisao/la:
dubrovnik je napisao/la:Amar vise nije kandidat. Dok su got ovi izbori u toku. Jedino da on bude taj novi predstavnik FS RS
:urnebes: :urnebes: focak nemoj se blamirati opet.
:D :D :D

Avatar
mostar_mo
Postovi: 3285
Pridružen/a: 04 jun 2009, 16:49
Kontakt:

Re: RE: Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la mostar_mo » 16 nov 2017, 20:32

Transfer1312 je napisao/la:IO nije prihvatio Kodru. Komisija mora sada novog kandidata naci i predloziti , Kodro vise nije kandidat!!!

Zavisi kako gledate momci :bih:

Kodro moze biti eliminiran samo ako se glasalo i nije dobio dovoljno glasova. Ne moze biti eliminiran bez glasanja ako je predlozen od strane komisije.
Nek se naše pjesme ore pjevat ćemo cijelu noć
nek Mostarom baklje gore s Veležom ću u smrt poć
i kad žarko sunce sija i kad hladne liju kiše
mi pjevamo našu pjesmu volim Velež nikog više

Avatar
Evander
Postovi: 14421
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: RE: Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Evander » 16 nov 2017, 20:33

Neandertalac je napisao/la:Da uhljebi sina koji je sasvim slučajno kao trener svemirski brod za drugog kandidata koji opet igrom slučaja ima u reprezentaciji sina a brat mu je menager. Tome dodati i dzukelu Emira ciji je brat putovao sa repkom kao predstavnik Adidasa sa kojim opet imamo potpisan ugovor.

Kakva perfidna igra dostojna kataloskih hinja.
Zasto niko osim navijaca Zeljeznicara i njegovog tatice nije za Amara?
Je li moralno da Osim prvo govori kako nije za to da Amar bude selektor, a onda je on jedini taj koji glasa za njega?


Sent from my HUAWEI GRA-UL00 using Tapatalk

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37549
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: RE: Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la tuzlak1987 » 16 nov 2017, 20:34

mostar_mo je napisao/la:
Transfer1312 je napisao/la:IO nije prihvatio Kodru. Komisija mora sada novog kandidata naci i predloziti , Kodro vise nije kandidat!!!

Zavisi kako gledate momci :bih:

Kodro moze biti eliminiran samo ako se glasalo i nije dobio dovoljno glasova. Ne moze biti eliminiran bez glasanja ako je predlozen od strane komisije.
Kodro dobije 6 glasova ili 10 ovi ostali glasaju za Osima. Ali ne jer oni zele Osima vec jer im nesto treba, pa dignu za njega da se ne dodje do 12 glasova. Osima nema. Sada samo cekamo dan kada ce ovi da udovolje predstavnicima HB i RS kako bi oni digli svoje ruke za Kodru.

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la dubrovnik » 16 nov 2017, 20:35

Neandertalac je napisao/la:
dubrovnik je napisao/la:
solinas je napisao/la:Meho Kodro selektor, pomocnici Barbarez, Bolic.
No, noooooooo! To su stare varijante a sada su nove u igri.
Pomocnici ce biti 2 bivsa kapetana.
SPAHIC i MISIMOVIC!!!
BARBAREZ SD!
:rol:

Jel` bio vatromet?
I Peco na bok reprezentacije. Da vas pecka malo.
Posto smo navikli sa ovim vasim na igru sa 2 napadaca neka Kodro bude kompadre Edinu u napadu.
I mirna Hercegovina.

let3
Postovi: 28957
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la let3 » 16 nov 2017, 20:35

samoposteno je napisao/la:
Evander je napisao/la:Stari kriminalac, da iti malo obraza ima, ili bi se povukao iz ove odluke ili bio neutralan.
Ali ne, uhljebi malog sa biroa, daj mu da vodi reprezentaciju kad nigdje drugo posao ne moze naci.


Sent from my HUAWEI GRA-UL00 using Tapatalk
Jos se pod stare dane uvlaci Dodiku u paksu da mu on pomogne za koji glas od ovih iz RS-a koja su to pogan od familije Boze me sacuvaj
Ono kad pitarski dušmaluk krene pjeniti o časnoj familiji Osim :lol: :lol: a nije vam drugo trebalo :crazy:

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la skoroalen » 16 nov 2017, 20:36

Ma normalno je da je Ivica glasao za Amara. A kao član komisije ima pravo da glasa za koga hoće, jbg, ne možemo zabranit čovjeku. Al ne bi to trebalo da bode oči pored tri druga glasa koja su otišla Kodri. Tri je uvijek bilo veće od jedan, taman da je Platini lično dao glas Osimu.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
Centre forward
Postovi: 6128
Pridružen/a: 26 jun 2010, 14:37
Lokacija: Rudolf Diesel straße
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Centre forward » 16 nov 2017, 20:37

Ispisalo se pedeset stranica a niko pošteno da Amara i Kodru uporedi na način koji bi nas najviše treb'o interesovati, a to su njihovi kvaliteti i mane.
Da li je nek'o gledo više puta ovaj tim iz Švicarske koji vodi Kodro? Možda zaista radi dobru stvar, možda je naš'o mudus da im podigne moral, da ih natjera da ginu, pogodio žicu i taktiku. Amar s druge strane, on je valjda poznatiji našoj javnosti. Može li svojim kapacitetima da iznese toliki teret? Nit' je igr'o nit' trenir'o sa najvećima. Da li je on taj Željezničar činio boljim neg' što jeste itd.?

Bitno je raspravljat' o Spahi, aero zagađenju u Zenici, Sarajevu na milion načina. Jedni pljuju na druge, a treći na četvrte. Sarajevo brane oni što su juče došli tu :rol: Smiješno i žalosno istovremeno, dok se prave Sarajlije upravo spremaju da ručaju. U Torontu svakako.

Još ovaj neki momak želi da Spaha zavrsi u vrećU . Pa kako s tim i takvim likovima diskutovat' o bilo čemu ??
05.09.1995 ♥

11-0-0 Rekordmeister

Ratzel Hettner Ritter Meyer Waldseemüller

Transfer1312
Postovi: 379
Pridružen/a: 11 sep 2015, 12:23
Kontakt:

Re: RE: Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Transfer1312 » 16 nov 2017, 20:37

Evander je napisao/la:
Neandertalac je napisao/la:Da uhljebi sina koji je sasvim slučajno kao trener svemirski brod za drugog kandidata koji opet igrom slučaja ima u reprezentaciji sina a brat mu je menager. Tome dodati i dzukelu Emira ciji je brat putovao sa repkom kao predstavnik Adidasa sa kojim opet imamo potpisan ugovor.

Kakva perfidna igra dostojna kataloskih hinja.
Zasto niko osim navijaca Zeljeznicara i njegovog tatice nije za Amara?
Je li moralno da Osim prvo govori kako nije za to da Amar bude selektor, a onda je on jedini taj koji glasa za njega?


Sent from my HUAWEI GRA-UL00 using Tapatalk
Hajd iskren budi . Sutra da mozes glasati za svoje dijete , ti bi ono rekao ma necu izabrat cu nekog drugog lika. Vjerovatno ces to reci a onda ili kakis ili nemas djece. Al cudno je da Kodro nije dobio potrebne glasove od IO !? Znaci nije vecina za njega...

Avatar
mostar_mo
Postovi: 3285
Pridružen/a: 04 jun 2009, 16:49
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la mostar_mo » 16 nov 2017, 20:37

calcio je napisao/la:
mostar_mo je napisao/la:
calcio je napisao/la:Gle sutra kada FSRS iskopa nekog trenera iz naftalina samo da je podoban i onda ce krenuti prepucavanja, dogovori ispod stola, obecanja o bodovima u premijer ligi, prijedlozi koliko klubova iz rs mora ostati u pl,.... Trazili ste gledajte. Niste htjeli izabrati trofejnog trenera zbog sujete, sada pokupite plodove. Nikad mi necemo naprijed zbog takvih kao sto ste vi.
Takav scenarij ce se upravo i desiti. Izaci ce se sa kandidatom zbog kojeg ce se pokusati promijeniti stavovi ljudi koji su bili za Kodru. Nada je da ce isti razmisljati na nacin pa bolje Osim nego taj xy.
Vrlo perfidno i smisljeno. Samo mi nije jasno sto smo trazili ? Trazili su oni ..ti prevaranti i mesetari kojima nikako ne odgovara jedna ljudska gromada kakav je Meho Kodro.

Ispravite me ako grijesim, ali koliko sam ja shvatio Kodro se sam nije ni prijavio za izbor selektora vec su ga drugi prijavili a on nema srca da kaze da nije zainteresovan. Mozda grijesim ali takav sam ja osjecao dobio citajuci njegove izjave i prateci sve ovo.
Kodro nije odbio . Nije bio klasicni konkurs tako da nije bilo prijava.
Nek se naše pjesme ore pjevat ćemo cijelu noć
nek Mostarom baklje gore s Veležom ću u smrt poć
i kad žarko sunce sija i kad hladne liju kiše
mi pjevamo našu pjesmu volim Velež nikog više

Avatar
samoposteno
Postovi: 5985
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la samoposteno » 16 nov 2017, 20:38

let3 je napisao/la:
samoposteno je napisao/la:
Evander je napisao/la:Stari kriminalac, da iti malo obraza ima, ili bi se povukao iz ove odluke ili bio neutralan.
Ali ne, uhljebi malog sa biroa, daj mu da vodi reprezentaciju kad nigdje drugo posao ne moze naci.


Sent from my HUAWEI GRA-UL00 using Tapatalk
Jos se pod stare dane uvlaci Dodiku u paksu da mu on pomogne za koji glas od ovih iz RS-a koja su to pogan od familije Boze me sacuvaj
Ono kad pitarski dušmaluk krene pjeniti o časnoj familiji Osim :lol: :lol: a nije vam drugo trebalo :crazy:
Odakle ti Bogati da sam ja pitar :urnebes: :urnebes:

Zaključano

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: CAGarfia, Evander, hurem, Iceplayer, ReX2, TefalTava i 40 gostiju.