Novi selektor reprezentacije BiH

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Kompromis
Postovi: 2644
Pridružen/a: 27 feb 2017, 10:08
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Kompromis » 04 jan 2018, 11:33

Bazinga12345 je napisao/la:
Kompromis je napisao/la:Vrlo relevantna anketa na kojoj je svaki drugi glas nekog Srbina ili Hrvata kojem uopceno puca kur.ac za BiH (ovo na facebooku ss.ba je javna anketa da mozes vidjeti imena i prezimena onih koji su glasali za koga).... da se tako angazuju oko BiH reprezentacije i da njihovi ''sunacionalci'' igraju za BiH bili bi tri puta jaci... ovako su tu samo kad treba progurati na anketi nekog Srbina i Hrvata za kljucnu poziciju u BiH, nevezano samo za fudbal....
E cuj Srbi i Hrvati. :roll:
Pogledaj imena onih koji su glasali za prosincekog... javna je anketa pa mozes vidjeti.... sigurno nekog miomira iz gradiske boli kur.ac za Bih ali je uredno glasao.... ili antu m. (necu da oisem prezime mozes vidjeti tamo) iz splita također boli neko stvar za BiH ali je glasao za Robija... zbog toga ove ankete nikad nisu relevantne... uostalom kao i one u Avazu ili bilo gdje u BiH u vezi bilo cega, ne samo selektora u fudbalu....

Avatar
delinjo
Postovi: 24118
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la delinjo » 04 jan 2018, 11:33

Vratnik10 je napisao/la:
Kompromis je napisao/la:Vrlo relevantna anketa na kojoj je svaki drugi glas nekog Srbina ili Hrvata kojem uopceno puca kur.ac za BiH (ovo na facebooku ss.ba je javna anketa da mozes vidjeti imena i prezimena onih koji su glasali za koga).... da se tako angazuju oko BiH reprezentacije i da njihovi ''sunacionalci'' igraju za BiH bili bi tri puta jaci... ovako su tu samo kad treba progurati na anketi nekog Srbina i Hrvata za kljucnu poziciju u BiH, nevezano samo za fudbal....
Nije istina to. Pustite više to ”treba birat svoje”, da je tako nijedna reprezentacija na svijetu ne bi birala selektore iz drugih zemalja a primjera je bezbroj. Mjesto na klupi treba dat onom koj više meritoran a Robert Prosinecki to jeste u odnosu na Amara Osima, da je obrnuto ja bi bio prvi za Amara.
dobro buraz dosadan si malo :D
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Avatar
Evander
Postovi: 14448
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Evander » 04 jan 2018, 11:35

Ja mislim da je najpostenije da se anketa postavi na stranici FK Zeljeznicar, jedino bi tad bila relevantna :rol: :rol: :rol: :rol:

Cuj Srbi i Hrvati :rol: :rol: :rol: :rol:

Avatar
svrakino1921
Postovi: 15863
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la svrakino1921 » 04 jan 2018, 11:36

meritoran je bio i Kodro u odnosu na Amara pa vidi dokle dogurasmo 04.01.2017.

Avatar
Fudo
Postovi: 4277
Pridružen/a: 07 sep 2009, 10:29
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Fudo » 04 jan 2018, 11:37

Nadam se da ce Amar biti selektor, a ne zivim u bih i nisam bahat, a veliki sam pitar. Nije sto mi portali ispiraju mozak sa tekstovima, koji su odvratni i koji su samo srozali Amarovo ime, vec sto imam svoje misljenje i pratim fudbal/repk non stop, i zelim najbolje bih. Cito sam i sluso sta pricaju, i amar mi dosta mudrije zvuci. Robi me nekako pricom podsjeca na najgoreg selektora u istoriji Bih - Mesa.
BordoCrvena...Fk.Sarajevo i Liverpool

Vratnik10
Postovi: 425
Pridružen/a: 14 maj 2017, 18:56
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Vratnik10 » 04 jan 2018, 11:38

ljalja je napisao/la:
bhfanatic14 je napisao/la:E ovako da sve sumiramo i da zavrsimo sve diskusije jer istina je samo jedna. Dakle oko 10anketa sam do sada zapazio, svih 10 anketa je pobjedio Robert Prosinecki! I to sve glatko Bez i jedne mrlje. Znaci 99% ljudi zeli zutog na klupi, a 1% amku to su ovi zeljini inace nebi nikog bilo ko je za njega. Dakle sve osim izbora roberta danas, donosi jedan veliki skandal i fijasko sa teskim posljedicama.
Istina. Ankete su jedino mjerilo. Ja formiram misljenje na osnovu online ankete i volim pljuvati "svoje".
Vidi, nisu ankete mjerodavne da je to bila jedna anketa ali bilo ih je deset (sumnjam da je neko širio propagandu u drugim zemljama da raja sjede za kompom i daju glasove Robertu) i u svakoj je Robert potuko Amara. Odabir Amara Osima danas (a to je najvjerovatnije) je jedan veliki ska skandal i savezu treba okrenut ledja.

Avatar
svrakino1921
Postovi: 15863
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la svrakino1921 » 04 jan 2018, 11:38

svrakino1921 je napisao/la:meritoran je bio i Kodro u odnosu na Amara pa vidi dokle dogurasmo 04.01.2018.

Avatar
jestamaji
Postovi: 16519
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la jestamaji » 04 jan 2018, 11:39

0oo0 je napisao/la:Necemo dobiti selektora danas.
kad malo bolje razmislim, obzirom da treba 12 (od 15) glasova za odluku, a znamo koliko se u svemu slažemo, to i nije tako nemoguće :mrgreen:

Avatar
Konigsblau
Postovi: 643
Pridružen/a: 19 avg 2015, 12:38
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Konigsblau » 04 jan 2018, 11:40

ljalja je napisao/la:
bhfanatic14 je napisao/la:E ovako da sve sumiramo i da zavrsimo sve diskusije jer istina je samo jedna. Dakle oko 10anketa sam do sada zapazio, svih 10 anketa je pobjedio Robert Prosinecki! I to sve glatko Bez i jedne mrlje. Znaci 99% ljudi zeli zutog na klupi, a 1% amku to su ovi zeljini inace nebi nikog bilo ko je za njega. Dakle sve osim izbora roberta danas, donosi jedan veliki skandal i fijasko sa teskim posljedicama.
Istina. Ankete su jedino mjerilo. Ja formiram misljenje na osnovu online ankete i volim pljuvati "svoje".

Ma samo nek je naš.
Wir leben dich Schalke 04!

Vratnik10
Postovi: 425
Pridružen/a: 14 maj 2017, 18:56
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Vratnik10 » 04 jan 2018, 11:40

delinjo je napisao/la:
Vratnik10 je napisao/la:
Kompromis je napisao/la:Vrlo relevantna anketa na kojoj je svaki drugi glas nekog Srbina ili Hrvata kojem uopceno puca kur.ac za BiH (ovo na facebooku ss.ba je javna anketa da mozes vidjeti imena i prezimena onih koji su glasali za koga).... da se tako angazuju oko BiH reprezentacije i da njihovi ''sunacionalci'' igraju za BiH bili bi tri puta jaci... ovako su tu samo kad treba progurati na anketi nekog Srbina i Hrvata za kljucnu poziciju u BiH, nevezano samo za fudbal....
Nije istina to. Pustite više to ”treba birat svoje”, da je tako nijedna reprezentacija na svijetu ne bi birala selektore iz drugih zemalja a primjera je bezbroj. Mjesto na klupi treba dat onom koj više meritoran a Robert Prosinecki to jeste u odnosu na Amara Osima, da je obrnuto ja bi bio prvi za Amara.
dobro buraz dosadan si malo :D
Dosadan sam ti zato što ne mozeš sa mnom. Inace provaljivo si se ovdje na forumu zešce.

Avatar
delinjo
Postovi: 24118
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la delinjo » 04 jan 2018, 11:43

Nije istina to. Pustite više to ”treba birat svoje”, da je tako nijedna reprezentacija na svijetu ne bi birala selektore iz drugih zemalja a primjera je bezbroj. Mjesto na klupi treba dat onom koj više meritoran a Robert Prosinecki to jeste u odnosu na Amara Osima, da je obrnuto ja bi bio prvi za Amara.[/quote]

dobro buraz dosadan si malo :D[/quote]
Dosadan sam ti zato što ne mozeš sa mnom. Inace provaljivo si se ovdje na forumu zešce.[/quote]

:rol: :rol: :rol: :rol:
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Kompromis
Postovi: 2644
Pridružen/a: 27 feb 2017, 10:08
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Kompromis » 04 jan 2018, 11:44

Vratnik10 je napisao/la:
Kompromis je napisao/la:Vrlo relevantna anketa na kojoj je svaki drugi glas nekog Srbina ili Hrvata kojem uopceno puca kur.ac za BiH (ovo na facebooku ss.ba je javna anketa da mozes vidjeti imena i prezimena onih koji su glasali za koga).... da se tako angazuju oko BiH reprezentacije i da njihovi ''sunacionalci'' igraju za BiH bili bi tri puta jaci... ovako su tu samo kad treba progurati na anketi nekog Srbina i Hrvata za kljucnu poziciju u BiH, nevezano samo za fudbal....
Nije istina to. Pustite više to ”treba birat svoje”, da je tako nijedna reprezentacija na svijetu ne bi birala selektore iz drugih zemalja a primjera je bezbroj. Mjesto na klupi treba dat onom koj više meritoran a Robert Prosinecki to jeste u odnosu na Amara Osima, da je obrnuto ja bi bio prvi za Amara.
Ja bi prvi rekao da je osimu protivkandidat neko jako ime da Osim ne bude, i ne bi ovoliko pisao... ali mu je protivkandidat jedan od najbezveznijih trenera u regionu koji u trenerskoj karijeri nista nije osvojio (jedan kup sa Zvezdom je prejadno s obzirom na dinamiku trofeja koju osvajaju Zvezda i Partizan u Srbiji).... za klasu slabiji trener koji nista nije postigao.... i u takvoj konstalaciji snaga aposlutno sam za domaceg trenera, ne mora osim ali nek bude onda neko slican njemu... da je bilic npr pa ni po jada, nije osvojio mnogo toga ali je vodio jake ekipe, odnosno bolje receno iz jakih liga.... ali ovako trener bezveznjak nije nikakva referenca... mene aposlutno ne zanima to sto je on bio dobar igrac... sigurno i medju 10 na ovim prostorima ikad... ali je kao trener nula... bas kao i maradona koji je bio jos bolji igrac od robija ali cak i mozda slabiji trener od roberta.....

Zato se i nadam da ce Amar biti izabran jer je i bolji a i domaci je trener...ali u biti ni jedan ni drugi nakon ovog nece imati lagan posao... rekao bi da ih pakao ceka... pa danas usudio bi se reci nijedan ni drugi nece ''pobijediti''...

Avatar
Evander
Postovi: 14448
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Evander » 04 jan 2018, 11:46

Ma ko je Osim?
Nesposobnjakovic koji nigdje ne moze raditi i daj mu selektorsku poziciju.
Evo, ako ne bude izabran, vidjet cemo gdje ce i sta raditi. On do druge Austrijske lige ne moze dobaciti.

Bivsi trener koji godinama ne radi taj posao.
Takav neko treba biti kandidat?

Haj to nekako da i provarimo, ali nacin na koji mu je babuka lobirao za njega, ogavan je.


Prosinecki se bar trudi i radi i ima kakvu takvu trenersku karijeru iza sebe. Aktivan je u poslu kojim se bavi. Ako i ne bude selektor, uzet ce da vodi neki klub u Turskoj ili Belgiji ili slicnoj ligi. A gdje ce babin zvaljo raditi? Nigdje.
Zadnja izmjena: Evander, dana/u 04 jan 2018, 11:47, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
delinjo
Postovi: 24118
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la delinjo » 04 jan 2018, 11:47

Robi trofejan ko Sloboda :D :D
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Avatar
svrakino1921
Postovi: 15863
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la svrakino1921 » 04 jan 2018, 11:48

ovdje se vidi velicina Amara da on nije kandidat nikakave frke nebi bilo cak i bilo koga da izaberu za selektora nebi se niko ni pocesao

Avatar
Evander
Postovi: 14448
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Evander » 04 jan 2018, 11:50

svrakino1921 je napisao/la:ovdje se vidi velicina Amara da on nije kandidat nikakave frke nebi bilo cak i bilo koga da izaberu za selektora nebi se niko ni pocesao
Ovdje se jedino vidi da Amara zele samo navijaci Zeljeznicara. Takodje se jako dobro vidi da se Amara zeli uhljebiti, jer nigdje drugo nije sposoban raditi.

Evi iskreno, sta mislite. Ko ce naci lakse posao u nekom drugom klubu ili reprezentaciji, Amar ili Robert?

Avatar
svrakino1921
Postovi: 15863
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la svrakino1921 » 04 jan 2018, 11:56

Evander je napisao/la:
svrakino1921 je napisao/la:ovdje se vidi velicina Amara da on nije kandidat nikakave frke nebi bilo cak i bilo koga da izaberu za selektora nebi se niko ni pocesao
Ovdje se jedino vidi da Amara zele samo navijaci Zeljeznicara. Takodje se jako dobro vidi da se Amara zeli uhljebiti, jer nigdje drugo nije sposoban raditi.

Evi iskreno, sta mislite. Ko ce naci lakse posao u nekom drugom klubu ili reprezentaciji, Amar ili Robert?
ja tebe postujem kao forumasa i shvatam ali ja govorim o liku o Amaru da je bilo ko drugi ma proslo bi maltene neopazena samo bi vijest bila selektor je taj i taj

Avatar
Pantelija
Postovi: 12892
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Pantelija » 04 jan 2018, 11:56

Evander je napisao/la:
svrakino1921 je napisao/la:ovdje se vidi velicina Amara da on nije kandidat nikakave frke nebi bilo cak i bilo koga da izaberu za selektora nebi se niko ni pocesao
Ovdje se jedino vidi da Amara zele samo navijaci Zeljeznicara. Takodje se jako dobro vidi da se Amara zeli uhljebiti, jer nigdje drugo nije sposoban raditi.

Evi iskreno, sta mislite. Ko ce naci lakse posao u nekom drugom klubu ili reprezentaciji, Amar ili Robert?
Pa robi jer je u tavu sa spahicem, misketom i ramadanijem :D
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la wobly92 » 04 jan 2018, 12:00

delinjo je napisao/la:Robi trofejan ko Sloboda :D :D
Amarovi trofeji su isto tako relevantni.
Bolan iz pustinje ga otjerali, angažmana ne može da nađe godinama taj vrli stručnjak...otimaju se haman pa vaga, čeka da vidi šta će s Allegrijem biti. Dybala iskazao želju da brkicu vidi na klupi.
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

mire96
Postovi: 1056
Pridružen/a: 01 sep 2017, 00:49
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la mire96 » 04 jan 2018, 12:00

Cuj glasovi Srba i Hrvata nisu relevantni :rol: Nisu ni od dijaspore sigurno relevantni, ali danas sutra kad neko od njih postane talentovan fudbaler i odabere Hrvatsku, Srbiju ili neku zemlju iz inostranstva kao sto je Seferovic izabrao Svicu, je.bavat ce im majke na sav glas. Stvarno smo komicna skupina :lol:

Zaključano

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: zgembo89 i 23 gosta.