Novi selektor reprezentacije BiH

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Honorar
Postovi: 735
Pridružen/a: 03 dec 2012, 04:20
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Honorar » 16 nov 2017, 13:11

Ovaj mi je najjači "Bachelor opće kineziologije Edukacijskog fakulteta Travnik."

:geek:

jurisicduska
Postovi: 4528
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la jurisicduska » 16 nov 2017, 13:12

Lakoste je napisao/la:Eh dame i gospodo.

Tema http://forum.sportsport.ba/viewtopic.ph ... o#p3555470


Pazite sta nam je odgovorio drug Virto tog 14 jula 2014


slika

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow:
Odi bolan sam." Iz dana u dan sve više i više napreduješ" moj Crnogorac.
Ono što vodi i vuče svijet, nisu lokomotive, nego ideje. – Viktor Igo.

Virtual : Da bi bio penal kad se igra rukom u 16, lopta mora ići prema golu i mora igrač imati vremena da skloni ruku, ako nema nije penal / odnosi se samo na utakmice Željkana

Avatar
mostar_mo
Postovi: 3316
Pridružen/a: 04 jun 2009, 16:49
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la mostar_mo » 16 nov 2017, 13:13

Transfer1312 je napisao/la:
mostar_mo je napisao/la: - ima ogromno igračko iskustvo i mogao je učiti od najboljih svjetskih trenera
Praksa i teorija nije isto...
Po tvom on je trebao sa sarajevom se prosetati kroz Ligu , a daleko od toga.

Po vasem Maradona je najbolji trener a svijetu!?!
Naravno da nije isto ali ako pricamo o izboru dva trenera kojima načelno ne vjerujemo onda bi radije uvijek izabrao onoga za koga smatram da će biti bolje poštovan u svlačionici.
Ako povučemo takvu paralelu između ove dvojice onda bi stvari trebale biti jasne.
Koga bi ti lično više poštovao kao rukovodioca od ove dvojice ?
Veće poštovanje znači uvijek veće i zalaganje i trud !
Nek se naše pjesme ore pjevat ćemo cijelu noć
nek Mostarom baklje gore s Veležom ću u smrt poć
i kad žarko sunce sija i kad hladne liju kiše
mi pjevamo našu pjesmu volim Velež nikog više

let3
Postovi: 29057
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la let3 » 16 nov 2017, 13:14

Znaci , debili ce izabrati Kodru ispred Amara :rol: :rol: ovo samo može u Bosni :tokralju: zaiskali ste, eto vam ga.

Istina, ništa bolje se nije ni ocekivalo od privatne prćije likova poput Begića ili Bakovića :salut: sve to ide po planu i programu.

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37573
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la tuzlak1987 » 16 nov 2017, 13:16

Stole iz Bora na aparatima :urnebes:

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la jasmin10 » 16 nov 2017, 13:18

let3 je napisao/la:Znaci , debili ce izabrati Kodru ispred Amara :rol: :rol: ovo samo može u Bosni :tokralju: zaiskali ste, eto vam ga.

Istina, ništa bolje se nije ni ocekivalo od privatne prćije likova poput Begića ili Bakovića :salut: sve to ide po planu i programu.
A Amar je strašan trener :rol:

Avatar
Evander
Postovi: 14452
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Evander » 16 nov 2017, 13:20

jasmin10 je napisao/la:
let3 je napisao/la:Znaci , debili ce izabrati Kodru ispred Amara :rol: :rol: ovo samo može u Bosni :tokralju: zaiskali ste, eto vam ga.

Istina, ništa bolje se nije ni ocekivalo od privatne prćije likova poput Begića ili Bakovića :salut: sve to ide po planu i programu.
A Amar je strašan trener :rol:
Kao da su propustili Klopa da angazuju, a ne bivseg trenera koji je samo amatere vodio i koji blage veze nema sta je to profesionalni fudbal :rol: :rol: :rol:

Avatar
TeaM87
Postovi: 3099
Pridružen/a: 16 maj 2010, 12:42
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la TeaM87 » 16 nov 2017, 13:20

Govorite kako Amarove titule nisu referenca koju bi trebao imati selektor reprezentacije, okej nisu, ali Kodro nije mogao osvojiti ni tu "ne priznatu referencu", pa o cemu onda mi ovdje pricamo, u istim uslovima se dokazalo ko je bolji, i manite se price o gospodskim manirima, ekipu ne vodi gospodin nego trener
FKŽ !

Avatar
Rimes87
Postovi: 2011
Pridružen/a: 19 mar 2013, 01:30
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Rimes87 » 16 nov 2017, 13:21

Veoma je zanimljivo bilo pratiti switch s Amara na Mehu na ovoj temi. Jos kad bi se desilo obrnuto, fakat bih sebi napravio kokice i uzivao. Ni Amar, a ni Meho, po meni, nisu za selektora, ali kad vec biramo dva zla, lakse mi je izabrati ono malo manje, a to je Meho koji je ispred Amara samo zbog toga sto radi u kontinuitetu, pa cetiri mjeseca, cetiri mjeseca, to nije bitno. Prije nego sto mi neko kaze da su izlazili treneri iz penzije i osvajali titule treba da skonta da Amar nije toliko **** trener. Kao sto rekoh, obojica su bara-bara. Al najzesci su mi ovi Zeljini, kae lobiro hahahahahahaha. A eto, Ivica nije lobiro za Amara. Ma, hajte molim vas. U svakom slucaju se dzaba raspravljate jer nema zvanicne potvrde za bilo sta.

Sent from my D6603 using Tapatalk
He Came To Us From Bosnia,
Papac Papac,
The Best Left Back In Scotland Sing,
Papac Papac,
He Doesnt Score A Lot Of Goals But When He Does You'll Hear Us Roar,
Sasa Papac Rangers Number Five!

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la solinas » 16 nov 2017, 13:24

Amar i Meho nikada nece u istu recenicu ,to je jedino oko cega se mozemo sloziti......
Lako je biti patriota,i pametovati,kada postoje imalo uslovi za to,Hazibegic,Ivica Osim,Safet Susic,za mene su ljudske kite i nikakvi ljudi......
Gdje je bio Ivica Osim kada nam je najvise trebao......nigdje...Navijaci Zelje ga gledaju kao bozanstvo,mozda je veliko ime,ali samo u BIH,jer smo mali,i nikakvi,pa nam svaki uspjeh fascinira....Uvjek je bio demagog nakon bitke...sto je najlakse,to smo i mi ovdje,redovno...
Safet je godinama odbijao da uopste govori na temu repke,dok nije nanjusio sjajnu generaciju,i potencijal,kojim ce zamaskirati svoje siromasno trenersko znanje...To su ljudske gnjide,iako mu odajem postu za igracke dane,i velicinu,nemojte mijesati kruske i jabuke...ja o njima,njemu,govorim kao trenerima,i ljudima.
Biti najtrofejniji tamo gdje te savez ucjenjuje da moras odustati od titule i kupa,gdje lobi,i sudije kroje prvenstvo,gdje su navijacima uskracena osnovna prava,pravo na slobodu i kretanje unatar vlastite drzave,gdje pucaju zastavice,i nestaje vode,gdje sudija ostaje zakljucan u svlacionici,gdje predsjednik saveza je pod istragom kriminalnom,gdje se selektori biraju po nacionalnom kljucu...velikog li uspjeha.....Amarov uspjeh vidi se u evropi,i tacno se vidi gdje smo mi,a gdje ta ista evropa....
Nas ljudi bolan trenutno niko i nece od ozbiljnih trenerskih imena.....nece da mu neko govori ko mora igrati,nece da mu igrac debituje u 33 godini ko milicevic.......
Mi smo evropski prosjek od repke,uz par godina bljestavila zahvaljuci nekoliko igraca...i to je to....Prosjek,uz apetite navijaca kao da smo Brazil,u najmanju ruku...
Zasto se pljuje Kodro......dok se amar gura samo zato sto je,iz perspektive manijaka,nas...pa kakav god je..
Meho kodro je igrao za ovu drzavu,kada niko nije htio....a mogao je da bira....Uzeo nas je isto kada niko nije htio,da bi bio otjeran,jer je sanjao da se on pita nesto....
Nama treba neko ko ce smjeniti generaciju,i naredne dvije godine to treba biti cilj....ako necemo sada,kada..
Begovic,Simeunovic,Besic,Cimirot,Pjanic,Kolasinac,Piric,Kodro,Stevanivic,koji je u sjajnoj formi,Menalo,DJuric,Hadziahmetovic,Bajic,Duljevic i td igraci su oko kojih treba stvarati neku novu repku,kakva je takva.....ti momci moraju imati jos godinu,dvije,podrsku Dzeke,Zukanovica,i par iskusnijih,
Proslo je vrijeme Lulica,Ibisevica,Misimovica,Spahica,i td.........
Moramo zrtvovati jedne kvalifikacije namjerno,za bolje sutra......ko zna,mozda bas kada to uradimo,sa tim mladim momcima,napravimo cudo...ko zna.
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la kobe24 » 16 nov 2017, 13:25

Gdje je onaj @neandertalac da pravi temu? :urnebes: :urnebes: :urnebes:
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
Esport
Postovi: 4314
Pridružen/a: 06 avg 2016, 18:37
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Esport » 16 nov 2017, 13:26

Evander je napisao/la:
jasmin10 je napisao/la:
let3 je napisao/la:Znaci , debili ce izabrati Kodru ispred Amara :rol: :rol: ovo samo može u Bosni :tokralju: zaiskali ste, eto vam ga.

Istina, ništa bolje se nije ni ocekivalo od privatne prćije likova poput Begića ili Bakovića :salut: sve to ide po planu i programu.
A Amar je strašan trener :rol:
Kao da su propustili Klopa da angazuju, a ne bivseg trenera koji je samo amatere vodio i koji blage veze nema sta je to profesionalni fudbal :rol: :rol: :rol:
A ima osvojen liga kup u Japanu, i režu vene na to, a kada Slobodaši spomenu liga kup u YU ismijavaju ih :shh:

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41244
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 16 nov 2017, 13:27

let3 je napisao/la:Znaci , debili ce izabrati Kodru ispred Amara :rol: :rol: ovo samo može u Bosni :tokralju: zaiskali ste, eto vam ga.

Istina, ništa bolje se nije ni ocekivalo od privatne prćije likova poput Begića ili Bakovića :salut: sve to ide po planu i programu.
Isto kao što će zbog toga neki početi da navijaju protiv reprezenatacije, tj za njene poraze i da je mrze, barem sudeći po reakcijama ovdje. To je moguće samo kod nas, bilo gdje drugo bi normalno prihvatili izbor i nastavili podržavati repku kao i inače.
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
TeaM87
Postovi: 3099
Pridružen/a: 16 maj 2010, 12:42
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la TeaM87 » 16 nov 2017, 13:27

solinas je napisao/la:Amar i Meho nikada nece u istu recenicu ,to je jedino oko cega se mozemo sloziti......
Lako je biti patriota,i pametovati,kada postoje imalo uslovi za to,Hazibegic,Ivica Osim,Safet Susic,za mene su ljudske kite i nikakvi ljudi......
Gdje je bio Ivica Osim kada nam je najvise trebao......nigdje...Navijaci Zelje ga gledaju kao bozanstvo,mozda je veliko ime,ali samo u BIH,jer smo mali,i nikakvi,pa nam svaki uspjeh fascinira....Uvjek je bio demagog nakon bitke...sto je najlakse,to smo i mi ovdje,redovno...
Kako te bolan nije stid tako pricati o Ivici, pa da nije bilo njega ni u Brazil ne bi otisli, covjek svojim lobiranjem u uefi spasio raspad, kako saveza, tako i repke i lige

I ne gledaju ga samo navijaci Želje kao bozanstvo nego cijela sportska ex-yu, naravno ima izuzetaka
Zadnja izmjena: TeaM87, dana/u 16 nov 2017, 13:29, ukupno mijenjano 1 put.
FKŽ !

Avatar
robertkosar
Postovi: 3456
Pridružen/a: 14 maj 2016, 11:19
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la robertkosar » 16 nov 2017, 13:29

TeaM87 je napisao/la:Govorite kako Amarove titule nisu referenca koju bi trebao imati selektor reprezentacije, okej nisu, ali Kodro nije mogao osvojiti ni tu "ne priznatu referencu", pa o cemu onda mi ovdje pricamo, u istim uslovima se dokazalo ko je bolji, i manite se price o gospodskim manirima, ekipu ne vodi gospodin nego trener
Pa imali ste jednog debila iz selje za selektora i doveo nas do dna :puke: Sta hocete da nam ukinete repku sa ovim pra covjekom od insana :kafa: :bih: ;)
KOMUNIKACIJA SAMO NA BOSANSKOM

Avatar
Bazinga12345
Postovi: 4756
Pridružen/a: 17 jul 2017, 15:42
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Bazinga12345 » 16 nov 2017, 13:30

kobe24 je napisao/la:Gdje je onaj @neandertalac da pravi temu? :urnebes: :urnebes: :urnebes:
:urnebes: :urnebes: :urnebes:
⭐ Velež Mostar ⭐

Zadnja klupa

Avatar
TeaM87
Postovi: 3099
Pridružen/a: 16 maj 2010, 12:42
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la TeaM87 » 16 nov 2017, 13:30

robertkosar je napisao/la:
TeaM87 je napisao/la:Govorite kako Amarove titule nisu referenca koju bi trebao imati selektor reprezentacije, okej nisu, ali Kodro nije mogao osvojiti ni tu "ne priznatu referencu", pa o cemu onda mi ovdje pricamo, u istim uslovima se dokazalo ko je bolji, i manite se price o gospodskim manirima, ekipu ne vodi gospodin nego trener
Pa imali ste jednog debila iz selje za selektora i doveo nas do dna :puke: Sta hocete da nam ukinete repku sa ovim pra covjekom od insana :kafa: :bih: ;)
ne pricam ja o tome da li je Amar Željin ili ne, nego mi nije jasno kako je Kodro bolji od Amara koji je osvojio nebitne titule, a Kodro nije mogao ni te nebitne
FKŽ !

let3
Postovi: 29057
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la let3 » 16 nov 2017, 13:31

rio_Ferdy88 je napisao/la:
let3 je napisao/la:Znaci , debili ce izabrati Kodru ispred Amara :rol: :rol: ovo samo može u Bosni :tokralju: zaiskali ste, eto vam ga.

Istina, ništa bolje se nije ni ocekivalo od privatne prćije likova poput Begića ili Bakovića :salut: sve to ide po planu i programu.
Isto kao što će zbog toga neki početi da navijaju protiv reprezenatacije, tj za njene poraze i da je mrze, barem sudeći po reakcijama ovdje. To je moguće samo kod nas, bilo gdje drugo bi normalno prihvatili izbor i nastavili podržavati repku kao i inače.
Niko ne mrzi selekciju, niti navija protiv nje - ako ismijava odluke neznalica iz Saveza po pitanju selektora.
Necemo sad izmišljati neke price :mrgreen: :P

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la solinas » 16 nov 2017, 13:31

TeaM87 je napisao/la:
solinas je napisao/la:Amar i Meho nikada nece u istu recenicu ,to je jedino oko cega se mozemo sloziti......
Lako je biti patriota,i pametovati,kada postoje imalo uslovi za to,Hazibegic,Ivica Osim,Safet Susic,za mene su ljudske kite i nikakvi ljudi......
Gdje je bio Ivica Osim kada nam je najvise trebao......nigdje...Navijaci Zelje ga gledaju kao bozanstvo,mozda je veliko ime,ali samo u BIH,jer smo mali,i nikakvi,pa nam svaki uspjeh fascinira....Uvjek je bio demagog nakon bitke...sto je najlakse,to smo i mi ovdje,redovno...
Kako te bolan nije stid tako pricati o Ivici, pa da nije bilo njega ni u Brazil ne bi otisli, covjek svojim lobiranjem u uefi spasio raspad, kako saveza, tako i repke i lige

I ne gledaju ga samo navijaci Želje kao bozanstvo nego cijela sportska ex-yu, naravno ima izuzetaka
Cega da me bude stid bolan,pa samo se utopio sa njima,je li nam to bolje nesto u fudbalu.......pa frajer ima presudu za namjestanje utakmica,i nece ga oprati tri zivota.
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

Avatar
Evander
Postovi: 14452
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Evander » 16 nov 2017, 13:34

I ne samo presudu. Prije par mjeseci je javno napadao i vrijedjao FK Sarajevo sto nije pustilo Zelji titulu.
Zar takve moralne nakaze trebaju nesto da se pitaju u nasem fudbalu?
COVJEK JAVNO PRIZIVA NAMJESTANJE TITULE I NAPADA ONE KOJI NISU UCESTVOVALI U TOME!!!

Zaključano

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: hurem i 34 gosta.