Novi selektor reprezentacije BiH

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Neandertalac » 20 nov 2017, 11:23

Ja ti realno pišem a ti shvati kako god hoćeš. Tako mozemo gledati i mene te 99% forumasa.

Nije nikakvo vrijeđanje već istina koja se tebi čini surova. Surovo je i pisanje o Ivici a to je već vrijeđanje, ugleda i inteligencije.
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

mire96
Postovi: 1056
Pridružen/a: 01 sep 2017, 00:49
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la mire96 » 20 nov 2017, 11:28

Neandertalac je napisao/la:
DrFilgud je napisao/la:
aleksandar_veliki je napisao/la:Kada je u pitanju poredjenje bh. trenere i trenera u regionu prica je mnogo sira nego sto je ovdje pricamo. Veoma vazan faktor u gradjenju inostrane karijere je pasos i zbog toga treneri iz Hrvatske imaju prednost u odnosu na nase. Drugi vazan faktor, mozda i najvazniji je menadzrski lobi, a tu Srbijanci imaju sve u svojim rukama. Treci vazan faktor je sistem u kojem Hrvati drze bank. Oni su kroz rrprezentaciju pruzili priliku Bilicu, Robiju, Kovacu da naprave karijeru, a oni su samim tim povukli mnoge za sobom. Cetvrti vazan faktor je glupost, mi tu drzimo bank. Mi smo kroz reprezentaciju do danas mogli isprofilirati najmanje dva trenera, no "****" preko grane je nama bolje nego nasa halva.
A ko je kriv za to? Mi navijaci, koji trazimo respektabilnog selektora? Narod?
Jesam li ja kriv sto necu da mi Amar Osim i Meho Kodro, treneri propali vec sa 40 godina , budu selektori?
Jesi. Prvo, napinjes se a nebitan si. Tvoje mišljenje je totalno irelevantno. Drugo, "propali" treneri kakvi god da su sutra sebi mogu naći klub za pola milionceta godisnje, minimalno, toliko o tome ko je prop`o, ti nebitan lik ili oni kao treneri. Treće, puno sebi dajes za pravo kao personifikacija jedne od najoodvratnijih stvari kod nas a to je; "šta će on". Kakve su tvoje reference da pricas o fudbalu uopšte? O treneru?

Čuj neće on. :lol:
Neka ba Amare, nije on mislio nista licno.

Al dobra mi je ova, kad god kritiku uputis, stigne pitanje - a sta si ti napravio?? To kao kad bi dobio trovanje salmonelom u pekari, ali ne smijes se zaliti na njih, jer koliko si ti pekara u zivotu vodio?? Treba biti Gordon Ramsay da skontas da piletina nije pecena.

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la DrFilgud » 20 nov 2017, 11:33

mire96 je napisao/la: Neka ba Amare, nije on mislio nista licno.

Al dobra mi je ova, kad god kritiku uputis, stigne pitanje - a sta si ti napravio?? To kao kad bi dobio trovanje salmonelom u pekari, ali ne smijes se zaliti na njih, jer koliko si ti pekara u zivotu vodio?? Treba biti Gordon Ramsay da skontas da piletina nije pecena.
To je pokusaj da te spusti na svoj nivo, pa da te dotuce iskustvom. :D

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Neandertalac » 20 nov 2017, 11:42

Zamisli sada svoj nivo na koji spuštas uspjesne ljude sa trideset plus godina u fudbalu.

Takvi smo skoro svi, znamo sve najbolje bez obzira što pojma nemamo.
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
invincible1921
Postovi: 10131
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la invincible1921 » 20 nov 2017, 13:27

Da je Amar bio selektor ili neko slican njemu tipa Marinovic do sad bi Dulja, Bajic, Hodzic, Cimrot i ostali imali puno bolje karijere, repka dosta igraca za buducnost, a ne situaciju da u kljucnoj utakmici moras zvat medunjanina i salihovica iz penzije da ti igraju.Da ti ibisevic, spahic i ini igraju dokle budu mogli hodat.

Pricate price kako nemamo igraca kako savez boli briga za ligu i onda hocete nekog trenera koji nema veze sa zivotom kad je nasa liga u pitanje.

Kodro ako dodje imati ce moju puno podrsku ko i svaki drugi al ubijeđen sam da nece docekat kraj kvalifikacija...

Ako dodje neki stranac dozivjeti cemo fijasko jer tek on nema predstave o stanju lige i bh fudbala, a o igracima da ne trosim rijeci
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24506
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Goalgetter » 20 nov 2017, 14:07

Meho Kodro odustao od aplikacije za selektora.

Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6423
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la JavierBosnia » 20 nov 2017, 14:14

Goalgetter je napisao/la:Meho Kodro odustao od aplikacije za selektora.
To ti ozbiljno nesto ili zajebancija?
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

Avatar
Lakoste
Postovi: 7883
Pridružen/a: 17 nov 2015, 19:46
Lokacija: London
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Lakoste » 20 nov 2017, 14:15

Iz ličnih i moralnih razloga odustajem od kandidature za selektora reprezentacije BiH. Zahvaljujem se stručnoj komisiji FSBiH na ukazanom povjerenju. Na žalost, gdje umire struka (znanje), rađa se sjeme sumnje… Fudbalskoj reprezentaciji naše zemlje želim sve moguće uspjehe u narednom periodu.

Sa velikom posvećenošću nastavljam sa projektom Srvettea.


Gospodin. :bih:

Nije osoba koja ce se bratimiti sa srbima i placati prljavu kampanju po portalima kao familija Osim.

Avatar
miky_hz
Postovi: 23106
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la miky_hz » 20 nov 2017, 14:16

Valja nam sad navijati za Sedorfa :rol: :bih:
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
StevieG8
Postovi: 13370
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la StevieG8 » 20 nov 2017, 14:17

miky_hz je napisao/la:Valja nam sad navijati za Sedorfa :rol: :bih:
:rol:
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Avatar
Evander
Postovi: 14427
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Evander » 20 nov 2017, 14:19

Svaka cast Meho. Gospodski. Bolje za tebe samog da ne dolazis u ovu zabokrecinu, raditi sa kriminalcima i neznalicama.
Ti si u zivotu samo jednu gresku napravio, to sto si se rodio ovdje. Takav gospodin ne pripada ovom podneblju.

Znaci, Vinko Marinkovic?

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24506
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: AW: RE: Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Goalgetter » 20 nov 2017, 14:20

JavierBosnia je napisao/la:
Goalgetter je napisao/la:Meho Kodro odustao od aplikacije za selektora.
To ti ozbiljno nesto ili zajebancija?
Ozbiljno.

@gazijabih je vec prije par dana najavio ovo.

Avatar
bhsport
Postovi: 11283
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la bhsport » 20 nov 2017, 14:21

Evander je napisao/la:Svaka cast Meho. Gospodski. Bolje za tebe samog da ne dolazis u ovu zabokrecinu, raditi sa kriminalcima i neznalicama.
Ti si u zivotu samo jednu gresku napravio, to sto si se rodio ovdje. Takav gospodin ne pripada ovom podneblju.

Znaci, Vinko Marinkovic?
On nije mogao birati gdje ce se roditi, gresku je napravio sto je prihvatio klub iz ove lige. Koji ga je pri tome otjerao ko pseto.
A da je gospodin, gospodin je.
Dajte sada Rajovca.
Zadnja izmjena: bhsport, dana/u 20 nov 2017, 14:22, ukupno mijenjano 1 put.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

edin139
Postovi: 1075
Pridružen/a: 27 feb 2017, 18:45
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la edin139 » 20 nov 2017, 14:21

Sta je amko obecao ovima iz fsrs da miniraju kodru?

Kodro gospodski, aferim

gazijabih
Postovi: 320
Pridružen/a: 09 okt 2013, 15:31
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la gazijabih » 20 nov 2017, 14:22

gazijabih je napisao/la:Ovo što se sinoć desilo je čisti diletantizam i mješanje politike u rad Saveza. Naravno to nikada nije isčezlo, ali se dobro prikrivalo. Ovo što se radi iz FSRS je čisto politički i besmisleno, a može im se nažalost. Mogli su komisiji predlagati imena da ovi razgovaraju s tim kandidatima, ali jok - hajmo sačekati sve do kraja, pa onda dati sugestije koje su se mogle dati i prije mjesec dana. Šta je cilj? Cilj su opstrukcije.
Kodro je bio zagrijan, ali nakon sinoćnje odluke, on se ohladio i po ovim dogovorenim reakcijama predsjednika kluba i šutnje Kodre, to je jedno džentlmensko odstupanje od svega. Očekujte za koji dan da se Kodro zahvali na svemu i posveti se klubu. Po meni je to razumljivo, jer Kodro je ozbiljan i očekuje da i Savez bude ozbiljan. Ono juče je sve, samo ne ozbiljno. Ovo je bio način da se Kodro istisne iz utrke i to su uspjeli.
Samo ću da se citiram od 17 nov 2017, 13:18

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41224
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 20 nov 2017, 14:23

Štrumfovi na aparatima, ništa od Amara u Želji :mrgreen:

Najbolje bi bilo da ukinemo repku, prestanemo se bavit svim sportovima, ukinemo i državu, raselimo se po bijelom svijetu a ovo što imamo rasprodamo i da se ne sramotimo više :salut:
Zadnja izmjena: rio_Ferdy88, dana/u 20 nov 2017, 14:25, ukupno mijenjano 2 puta.
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24506
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: AW: RE: Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Goalgetter » 20 nov 2017, 14:24

gazijabih je napisao/la:
gazijabih je napisao/la:Ovo što se sinoć desilo je čisti diletantizam i mješanje politike u rad Saveza. Naravno to nikada nije isčezlo, ali se dobro prikrivalo. Ovo što se radi iz FSRS je čisto politički i besmisleno, a može im se nažalost. Mogli su komisiji predlagati imena da ovi razgovaraju s tim kandidatima, ali jok - hajmo sačekati sve do kraja, pa onda dati sugestije koje su se mogle dati i prije mjesec dana. Šta je cilj? Cilj su opstrukcije.
Kodro je bio zagrijan, ali nakon sinoćnje odluke, on se ohladio i po ovim dogovorenim reakcijama predsjednika kluba i šutnje Kodre, to je jedno džentlmensko odstupanje od svega. Očekujte za koji dan da se Kodro zahvali na svemu i posveti se klubu. Po meni je to razumljivo, jer Kodro je ozbiljan i očekuje da i Savez bude ozbiljan. Ono juče je sve, samo ne ozbiljno. Ovo je bio način da se Kodro istisne iz utrke i to su uspjeli.
Samo ću da se citiram od 17 nov 2017, 13:18
Nikad nisam sumnjao u tebe ;)
Nazalost obistinilo se.

Avatar
hodža
Postovi: 9739
Pridružen/a: 09 avg 2010, 00:15
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la hodža » 20 nov 2017, 14:27

Pa Aco rece Kodro zavrsena stvar [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
FORZA MARŠAL !!!

let3
Postovi: 29003
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la let3 » 20 nov 2017, 14:28

Lakoste je napisao/la:Iz ličnih i moralnih razloga odustajem od kandidature za selektora reprezentacije BiH. Zahvaljujem se stručnoj komisiji FSBiH na ukazanom povjerenju. Na žalost, gdje umire struka (znanje), rađa se sjeme sumnje… Fudbalskoj reprezentaciji naše zemlje želim sve moguće uspjehe u narednom periodu.

Sa velikom posvećenošću nastavljam sa projektom Srvettea.


Gospodin. :bih:

Nije osoba koja ce se bratimiti sa srbima i placati prljavu kampanju po portalima kao familija Osim.
"Gospodin" kojeg je fk sarajevo prije dvije godine nabilo nogom ko kera zbog katastrofalnih rezultata u prejakoj PLBIH, da bi dovelo nekog Ušćuplića na njegovo mjesto da im spašava sezonu :lol:
Kad ste ga nabijali nogom, nije bio gospodin, vec ublehaš i šarlatan, bila je prica Dženane spašavaj nas. A sad vrtite drugu pricu.

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36506
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Donnie Darko » 20 nov 2017, 14:29

Gospodin :salut:

Zaključano

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: lumani, MoKa14 i 58 gostiju.