Novi selektor reprezentacije BiH

Moderatori/ce: _dreamer_,insider,Monolog,ribery

Virtu4l
Kontakt:

PostPostao/la Virtu4l » 18 nov 2017, 12:40

Centre forward WroteColonNe znam Virtual čemu konstantno kontriranje raji ovdje. Ako te neko plaća, to se i može razumit'. A ako je džaba, vjeruj da sam iskreno zabrinut.

Prvo, ne znam kakvo kontriranje? Kontriranje je jer se ne slažem sa izborom Mehe Kodre za selektora? Ne bih rekao da je to kontriranje, još kad dodamo da se na ovu temu sjatilo dosta ološa sa premijerligaških tema, odgovor je jasan. Oni liječe svoje komplekse iz prošlosti i ne znaju normalno komunicirati, ovdje su samo vidjeli dobar poligon za priču koju obično vidimo u komentarima na klixu.

Sinoć sam postavio pitanje zašto je Meho Kodro dobar izbor i niko mi nije odgovorio, dakle nikome se ne diskutuje o fudbalu, sve se svodi na izlizane pokušaje humora gdje uglavnom ispadaju jadni.

Drugo, trebam da podržavam ono što 90% dokazanih neznalica podržava da bih bio IN i prihvaćen? Svi vi koji ste duže na forumu veoma dobro znate da meni nije bitna klupska pripadnost kada je reprezentaciju u pitanju, podržavao sam Sušića, Baždarevića nisam, to je sasvim dovoljno.

Ko je na kraju bio u pravu?
AMARE VRATI SE !

mire96
Kontakt:

PostPostao/la mire96 » 18 nov 2017, 12:53

Sta Ivica Osim misli o nasoj ligi:

http://m.sportsport.ba/bh_fudbal/osim-k ... isao/85333

Istinu covjek govorio. Taman je tad krenula sezona gdje je Amar uzeo jos jednu titulu, a iz nekog razloga se sada ta i prijasnje titule u toj istoj ligi uzimaju kao ozbiljna referensa za klupu selektora reprezentacije. Hoce li sad i Ivica biti pljuvac koji mrzi sve domace? :crazy:

DANTES

PostPostao/la DANTES » 18 nov 2017, 12:55

Virtu4l WroteColon
Centre forward WroteColonNe znam Virtual čemu konstantno kontriranje raji ovdje. Ako te neko plaća, to se i može razumit'. A ako je džaba, vjeruj da sam iskreno zabrinut.

Prvo, ne znam kakvo kontriranje? Kontriranje je jer se ne slažem sa izborom Mehe Kodre za selektora? Ne bih rekao da je to kontriranje, još kad dodamo da se na ovu temu sjatilo dosta ološa sa premijerligaških tema, odgovor je jasan. Oni liječe svoje komplekse iz prošlosti i ne znaju normalno komunicirati, ovdje su samo vidjeli dobar poligon za priču koju obično vidimo u komentarima na klixu.

Sinoć sam postavio pitanje zašto je Meho Kodro dobar izbor i niko mi nije odgovorio, dakle nikome se ne diskutuje o fudbalu, sve se svodi na izlizane pokušaje humora gdje uglavnom ispadaju jadni.

Drugo, trebam da podržavam ono što 90% dokazanih neznalica podržava da bih bio IN i prihvaćen? Svi vi koji ste duže na forumu veoma dobro znate da meni nije bitna klupska pripadnost kada je reprezentaciju u pitanju, podržavao sam Sušića, Baždarevića nisam, to je sasvim dovoljno.

kodro je loš izbor.. već sam rekao BiH igra mekan fudbal, Kodro to neće promijeniti
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Virtu4l
Kontakt:

PostPostao/la Virtu4l » 18 nov 2017, 12:57

Ne mogu to oni shvatiti, jednostavno ne razmišljaju u tom pravcu, vode se predrasudama i kompleksima.
AMARE VRATI SE !

Alipasino
Kontakt:

PostPostao/la Alipasino » 18 nov 2017, 12:57

Sta se ba pravdas,misevi laju na Ivicu a cjeli svjet mu se divi,spasio savez da uopste mozemo igrat kvalifikacije i vidi odemo na svjetsko,u Gracu mu kucu davali u Japanu ga vole ko predsjednika samo u Nas neki balo is Tuzle i Zenice ga psuje,a veze nema,nije mako dalje OD granapa u mahali,sta se pravdas misevima,Sam pojam Sarajevo u njima budu mrznju,zavist,zlobu a nikad nisu vidjeli isti,druzili se SA ljudima is Sarajeva da mogu rec jel tot bas tako.Uce OD roditelja kako su samo oni jadni najebali a tamo negdje rastu banane na grani.**** tot i nedamo na Osima nedamo na Zelju na Grbavici,nisu njihovi stadioni gorili nego Nas,na prvoj liniji bio,da BI stad debili govorili Sugavica.Sikter OD Nas nevolimo ni mi vas boli Nas **** i za vas i vase klubove i gradove.

Trigger
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la Trigger » 18 nov 2017, 13:06

Virtu4l WroteColon

Poštovani,
tražiš kulturnu (normalnu) komunikaciju a ljude (koje i ne znaš!) nazivaš ološem!
Na tvoje pitanje o Kodri, pa mnogo toga je već (skoro sve napisano) - zašto bi sada tebi trebalo 'posebno' odgovarati?
Sve je već napisano i o Kodri i o A.Osimu.
Tema je postala besmislena, jer je izgubila svoju suštinu, konstruktivnost, analitičnost, ideje.. i prešla u 'naduravanje' (klasično navijačko, samo fale 'baklje'!) oko dva 'kandidata' i to sa toliko 'ratničke' retorike da to nije normalno. :shock:
Izvini, ali ti spadaš u one koji, ne da kontriraju, nego pretjeruješ sa svojim veličanjem Amara Osima. OK, voliš ga, tvoj je idol - vidjeti sliku tvog profila i 'potpis' - zar to 'ne govori' dovoljno o tvojoj objektivnosti u ovom 'slučaju'?
Sada se, nakon 'arsenala svega i svačega' utrošenog na Kodru i A.Osima 'prešli' i na privatnost Edina Džeke!
Zaista je ovo postalo ne besmisleno nego ogavno, kad već moram koristiti termine koje inače ne koristim i ne volim.
Uozbiljite se se ljudi, poštujete jedni druge ili - najbolje zatvoriti ovu temu, barem privremeno.
Pozz
Bosno moja poharana....

Evander
Kontakt:

PostPostao/la Evander » 18 nov 2017, 13:07

Kako glup i neobjektivan tekst placenog novinarcica koji iz dana u dan pise jednosmjerno i navijacki [emoji23][emoji23][emoji23]
Shvatate li da upravo sa takvim tekstovina okrecete ljude protiv Amara i Ivice?
Neko nesto duzan Ivici, pa radi toga mu mali mora biti selektor?
Imate li ista pametnije napisati?

Sent from my HUAWEI GRA-UL00 using Tapatalk
Koliku platu ima Valentin? Koliku platu ima Sabrina? Koliku platu ima Hujic? Koliku platu ima Ihtjarevic? Koliko ukupno mjesecno izdvajamo za "bord direktora" (pazi ti samo fancy naziva za uhljebe koji nista ne rade)?

Evander
Kontakt:

PostPostao/la Evander » 18 nov 2017, 13:13

Jedino pozitivno nakon ovog svega, sira javnost je upoznala ko je i sta Ivica Osim, ko su i sta su gamad sa Šugavice i na sta su sve spremni. Malo je trebalo da maske padnu.
Amare i dalje ostajes na birou, gdje ti je i mjesto. Vidi sa Čalom da te u opstini zaposli. :kafa:

Koliku platu ima Valentin? Koliku platu ima Sabrina? Koliku platu ima Hujic? Koliku platu ima Ihtjarevic? Koliko ukupno mjesecno izdvajamo za "bord direktora" (pazi ti samo fancy naziva za uhljebe koji nista ne rade)?

markomilanov
Kontakt:

PostPostao/la markomilanov » 18 nov 2017, 13:18

Zenzo WroteColonNa kraju nece biti ni Amar ni Kodro nego neki srbin da bi bio mir u kuci jer ce ovi iz RS sve da prevrnu naopacke.

Slavkoa Petrović ili Dragan Okuka,a i vrijeme je da srbin bude izbornik, u zemlji u kojoj živi milion srba.

Evander
Kontakt:

PostPostao/la Evander » 18 nov 2017, 13:21

markomilanov WroteColon
Zenzo WroteColonNa kraju nece biti ni Amar ni Kodro nego neki srbin da bi bio mir u kuci jer ce ovi iz RS sve da prevrnu naopacke.

Slavkoa Petrović ili Dragan Okuka,a i vrijeme je da srbin bude izbornik, u zemlji u kojoj živi milion srba.
Zaboli me neka stvar da li su selektori bili ili ce biti srbi, hrvati, bosnjaci, eskimi ili budisti.
Manite nas tog primitivnog razmisljanja.

Memara
Kontakt:

PostPostao/la Memara » 18 nov 2017, 13:25

Čuliću, poserem ti se u usta.

tuzlak1987
Kontakt:

PostPostao/la tuzlak1987 » 18 nov 2017, 13:26

Ma ljudi vi nemate pojma nista, samo je @Virtual pametan. IQ 200, vi imate ostali po 50. Ne kontate nista, glupi ste. Eto uglavnom to je to, ne moze niko od vas da dokuci to niste pametni kao on. Vasi argumenti su losi, samo njegovi su tacni jer je on najpametniji na forumu i ne moze pogrijesiti.

Alipasino
Kontakt:

PostPostao/la Alipasino » 18 nov 2017, 13:36

Cuj ovog pitarcine sugavica,jel te stid svojih.

markomilanov
Kontakt:

PostPostao/la markomilanov » 18 nov 2017, 13:38

Evander WroteColon
markomilanov WroteColon

Zaboli me neka stvar da li su selektori bili ili ce biti srbi, hrvati, bosnjaci, eskimi ili budisti.
Manite nas tog primitivnog razmisljanja.

Svakako treba biti stručnjak,ali nekako da li slučajno,25 godina ,prolaze stručnjaci iz sarajeva,koji nikad nisu videli evropu u avgustu,koji nisu trenirali ozbiljna klub u ozbiljnoj ligi,Slavko i Okuka nikako nisu slabiji kandidatio od Amara i Meha,mislim da zbog smirivanja tenzija,treba da bude neko od ova dva kvalitetna stručnjaka,koji pozanaju prilike u bh fudbalu,a ne bi imali pritisak klupske javnosti u bih.

Evander
Kontakt:

PostPostao/la Evander » 18 nov 2017, 13:43

Slavko je stranac, a ne vidim da ima kvalitet iznad prosjecnih trenera iz BiH.
Onda mogu Jovic, Husref ili Jagodic biti selektori, prije stranca Petrovica.
Sto se okuke tice, star i potrosen trener. Prije petnaestak godina da je bio kandidat, onda OK.

tuzlak1987
Kontakt:

PostPostao/la tuzlak1987 » 18 nov 2017, 13:47

markomilanov WroteColonSvakako treba biti stručnjak,ali nekako da li slučajno,25 godina ,prolaze stručnjaci iz sarajeva,koji nikad nisu videli evropu u avgustu,koji nisu trenirali ozbiljna klub u ozbiljnoj ligi

Ovo si 100% upravu i svima je proslo ispod radara. Svi su oni ista klasa samo je razlika u tome sto nekad neko od njih ima bolje/slabije igraca tj uprava dovede bolje igrace koji su u opticaju za PL BIH. A na ovim oranicama se u toku sezone ne odigraju 2-3 utakmice koje su na nivo Evropskih. Igra se specifican fudbal koji je zaostao.

markomilanov
Kontakt:

PostPostao/la markomilanov » 18 nov 2017, 13:52

Evander WroteColonSlavko je stranac, a ne vidim da ima kvalitet iznad prosjecnih trenera iz BiH.
Sto se okuke tice, star i potrosen trener. Prije petnaestak godina da je bio kandidat, onda OK.

Slavko kup sa Radnikom,sa so smog mesta doveo Želju maltene do titule,ima autoritet,pozneje bih fudbala,Okuka dupla kruna u poljskoj,2012 trener godine i kini,gde rade najbolji treneri,bio kandidat 2014,dakle jesu im biografije slabije od Amara i Meha.

http://www.draganokuka.com/
https://www.youtube.com/watch?v=pMi49IpYo2A
Zadnja izmjena: markomilanov, dana/u 18 nov 2017, 13:57, ukupno mijenjano 1 put.

Evander
Kontakt:

PostPostao/la Evander » 18 nov 2017, 13:57

markomilanov WroteColon
Evander WroteColonSlavko je stranac, a ne vidim da ima kvalitet iznad prosjecnih trenera iz BiH.

Slavko kup sa Radnikom,sa so smog mesta doveo Želju maltene do titule,ima autoritet,pozneje bih fudbala,Okuka dupla kruna u poljskoj,2012 trener godine i kini,gde rade najbolji treneri,bio kandidat 2014,dakle jesu im biografije slabije od Amara i Meha.
Slavko ima najskuplju izgubljenu titulu ikad, uz svu pomoc sudija koju su imali. Neozbiljmo ne njega dovoditi u bilo kakav kontekst sa selektorskom pozicijom.
Sto se Okuke tice, malo si se zeznuo, nekih destak godina. Titulu u Poljskoj je uzeo 2001/02.
Okuka je bio solidan trener, steta mozda sto nije bio selektor umjesto Hadzibegica ili Sliskovica, danas je on ipak ispusena mustikla.

markomilanov
Kontakt:

PostPostao/la markomilanov » 18 nov 2017, 14:03

Amaru se računaju titule sa željom iz federacije,a Okukine iz jake poljske lige su davno bile,jel 2012 toliko daleko,njegova biografija je jača da skupiš sve sadašnje bosanske trenere,uključujući ove i iz rs.Slavko ima autoritet i znanje,i ne bi mao pritisak mahale.

Evander
Kontakt:

PostPostao/la Evander » 18 nov 2017, 14:21

markomilanov WroteColonAmaru se računaju titule sa željom iz federacije,a Okukine iz jake poljske lige su davno bile,jel 2012 toliko daleko,njegova biografija je jača da skupiš sve sadašnje bosanske trenere,uključujući ove i iz rs.Slavko ima autoritet i znanje,i ne bi mao pritisak mahale.
Mislim da je Srbija bez selektora, eto im super kandidata za klupu :)
Mislim da je nama ipak potrebniji neko "moderniji", neko ko nije ex-yu skola.

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.