Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
Miske01
Postovi: 1076
Pridružen/a: 07 jan 2018, 00:29
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Miske01 » 21 feb 2018, 08:44

braco je napisao/la:
Robert Prosinečki: Protiv Španije igramo 6. novembra

Selektor reprezentacije Bosne i Hercegovine, Robert Prosinečki, proteklog vikenda boravio je Udinama, gdje je pratio meč između Udinesea i Rome.

“Upravo sam se vratio iz Udina, gdje sam gledao Džeku i Romu. Sad idem dalje na ove utakmice, da odgledam šta je najbolje. Ne možemo sve obići, ali ću pokušati što više”, rekao je Prosinečki u razgovoru za BIH.ba

Okupljanje 20. marta

Kako kaže, ovih dana planira obaviti razgovore sa Senadom Lulićem i Vedadom Ibiševićem oko njihovog mogućeg povratka u reprezentaciju.

“Ovih dana planiram razgovarati i s Lulićem i Ibiševićem. Vjerovatno ću ići u Munchen gledati utakmicu između Bayerna i Herthe, pa možda se upravo tu vidim s Ibiševićem”.

Od predstojećih prijateljskih utakmica s Bugarskom i Senegalom, koje nas očekuju u martu, Prosinečki očekuje prije svega dobre provjere.

“Cilj je da se okupimo prvi put. Bit će to dvije dobre utakmice, jer su i Bugarska i Senegal dobri protivnici. Bit će tu i nekih novih igrača”, poručio je Prosinečki i otkrio kako će se naš tim okupiti u Bugarskoj 20. marta.

Jakupović budućnost nogometa

Prokomentarisao nam je i slučaj Arnela Jakupovića, 19-godišnjeg napadača Juventusa, koji nastupa za mladu reprezentaciju Austrije, a koji bi u budućnosti mogao zaigrati za naš seniorski tim.

“Ići ću u Torino radi Pjanića, pa ću vidjeti i kakva je situacija s Jakupovićem. On je sigurno budućnost nogometa, a sad je pitanje da li bi htio igrati za nas”.

Prosinečki nam je ekskluzivno otkrio i da je potvrđena prijateljska utakmica sa Španijom 6. novembra.

Prije toga Zmajevi će u u junu igrati s Južnom Korejom, a od te utakmice Prosinečki također očekuje dobru provjeru.

“Bit će to jedna prava utakmica. Južna Koreja je na Svjetskom prvenstvu i to im je zadnja provjera. Nama to svakako odgovara, a što je dug put, to ćemo lako. Imat ćemo dovoljno vremena da se prilagodimo, tako da nas, sve u svemu, čeka jedan zanimljiv meč”, dodao je na kraju Prosinečki.
Ekskluzivno im otkrio :ljepota: Utakmica potvrdjena 8.2.
BHF

Avatar
hurem
Postovi: 8612
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la hurem » 21 feb 2018, 13:14

Mozda ce cojk zbunio i pogrijesio datum.
Nemoguce je da tada igramo sa Spancima osim sa cetvrtim sastavom sacinjenim igracima iz federalnih i kantonalnih liga.
Jedini logican termin jeste oko 18.novembra.

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24506
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Goalgetter » 21 feb 2018, 20:01

hurem je napisao/la:Mozda ce cojk zbunio i pogrijesio datum.
Nemoguce je da tada igramo sa Spancima osim sa cetvrtim sastavom sacinjenim igracima iz federalnih i kantonalnih liga.
Jedini logican termin jeste oko 18.novembra.
Nije, jer je Prosinecki izjavio u jednom intervju da Spanci zele igrati sa nama prije njihove utakmice sa Hrvatskom - a sa Hrvatima igraju 15. Novembra.

Avatar
Moggi
Postovi: 4691
Pridružen/a: 01 mar 2010, 22:23
Lokacija: Site Admin
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Moggi » 27 feb 2018, 22:23

spisak na sunce
Zarathustra

Avatar
BelminM23
Postovi: 9759
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la BelminM23 » 08 mar 2018, 12:57

Ubleha Kodro dobio otkaz u drugoj ligi Švicarske. Osim je gospodin za ovog laprdaša i uhljeba.

Sven je za Kenana Ognjen.

Avatar
Vucevich
Postovi: 11248
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Vucevich » 08 mar 2018, 13:52

BelminM23 je napisao/la:Ubleha Kodro dobio otkaz u drugoj ligi Švicarske. Osim je gospodin za ovog laprdaša i uhljeba.

Sven je za Kenana Ognjen.
Sjecam se naslova prije par mjeseci - "Kodro rusi sve pred sobom u Svicarskoj", "Kodro takticki genije", "Kodro ce ubrzo da osigura plasman u najvisi rang svicarskog fudbala" :rol:

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15107
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la irfo » 08 mar 2018, 14:05

Sta kaze Kodro, htio zadrzat i posao u Servetteu pored selektorskog posla :tokralju:
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61404
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Virtu4l » 08 mar 2018, 14:42

Toliko o super stručnjaku iz Servette.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8089
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la muhamedhulk » 08 mar 2018, 14:50

Javljaju se Amawowci. :lol:
Inace morŽ bez kluba...ne mogu se ni sjetiti koliko. :urnebes: Kvalitet.
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Neandertalac » 09 mar 2018, 16:13

Bravo za Lulića i ovo jednostavno raskrinkavanje lažova i pjandure iz Hrvatske. Hladno ga popiša izjavom iz koje se vidi da je Prosinecki petljanac kojeg jednostavno boli ona stvar za reprezentacijom osim u smislu da što bolje omasti brke u talu sa menagerima. :salut:

Novi selektor Bosne i Hercegovine dotakao se Ibiševića i Lulića.

- Moj će zadatak biti da pričam sa Ibiševićem i Lulićem i mislim da još uvijek mogu dati nešto. Igrači su koji igraju u velikim ekipama i puno su dali za Bosnu i Hercegovinu. Nadam se da će se vratiti, a u suprotnom ćemo potražiti nove igrače.
"Senad me je trebao nazvati kako bismo se našli i razgovarali, ali nije me nazvao. Ne znam šta da kažem i da zaključim nakon toga. Da ima nekih šansi da se vrati u reprezentaciju, on bi se vjerovatno pojavio da razgovaramo, ali opet ne znam. Jedino što mogu reći da nismo razgovarali", rekao je Prosinečki.
"Ja ne znam šta da vam kažem povodom toga. Ne bih sada želio da pravim neki šou oko toga, ali da sam se namjeravao vraćati u reprezentaciju, ne bih se opraštao. Prosinečki je selektor i valjda je logično da bi on trebao zvati mene, a ne ja njega. Ja mogu samo reći da sam spreman za razgovor, uvijek, ali to ne bi ništa promijenilo. Ne da bih se odazvao pozivu selektora, nego bi mi bila čast da razgovaram sa Prosinečkim. Ne bih puno preko medija dizao prašinu oko cijele priče. Čitao sam otprilike u posljednje vrijeme šta se pisalo i da je on trebao doći u Rim da razgovaramo, ali mene niko nije nazvao, niti sam dobio poruku", rekao je Lulić
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
hurem
Postovi: 8612
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la hurem » 09 mar 2018, 18:16

Ako je istina ovo sto se da zakljuciti iz ove dvije izjave Lulica i Robija, onda novi selektor u startu ima ozbiljan minus za "neozbiljnost", bar od mene...a Lulic iz nekih drugih razloga, napisao sam vec na njegovoj temi!

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Drape » 14 mar 2018, 17:45

Nadam se da će mediji sa Robertom zaista ima ispravan osjećaj za šta ga zapravo treba kritikovati. Recimo sa Sušićem je to užasno izgledalo. Postojalo je 1000 nepobitnih razloga da ga se kritikuje a koje bi mediji izostavili spomenuti, ali bi zato čitali na naslovnicama kako je pogriješio jer nije pozvao Štilića koji u Poljskoj ima 3 asistencije, ili kako je načinjena nepravda prema Zecu jer ima 6 golova u Tuskoj. Za potpuno pogrešne razloge i igrače ga se prozivalo.

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la dubrovnik » 14 mar 2018, 20:03

Drape je napisao/la:Nadam se da će mediji sa Robertom zaista ima ispravan osjećaj za šta ga zapravo treba kritikovati. Recimo sa Sušićem je to užasno izgledalo. Postojalo je 1000 nepobitnih razloga da ga se kritikuje a koje bi mediji izostavili spomenuti, ali bi zato čitali na naslovnicama kako je pogriješio jer nije pozvao Štilića koji u Poljskoj ima 3 asistencije, ili kako je načinjena nepravda prema Zecu jer ima 6 golova u Tuskoj. Za potpuno pogrešne razloge i igrače ga se prozivalo.
Pa vidis da ovaj Culic ne prestaje kritizirati. Imao argumente ili ne. Kritike krecu od sirnice do halabuke. Trazi da se odredimo!? Samo nisam shvatio o cemu. Covjeku je Robi izgleda nesto opasno skrivio. Cim vidis cudan naslov o temi selektora Reprezentacije BiH autorski potpis uopce nije potrebno citati. Znas tko je clanak napisao.
Robija treba drzati na oku i kritizirati po potrebi. Ali trebalo bi ipak pricekati razlog. Vidio si neki dan da njega ne iznenadjuje sto su Senegalci fizicki mocna ekipa. Opravdane kritike su uvjek dobro dosle a press konferencije su pravo mjesto za pitanja i kritike.

Avatar
Bazinga12345
Postovi: 4731
Pridružen/a: 17 jul 2017, 15:42
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Bazinga12345 » 14 mar 2018, 20:13

Ne obazirite se na Culiceve "kritike".

https://sportsport.ba/fudbal/selektori- ... avi/254845
Yebi ga, desi se da ispusis od Kipra nakon vodstva od 2:0 al' zato je on odmah počeo kritikovati Prosineckog jer pobogu nije pozvan Prcic.
⭐ Velež Mostar ⭐

Zadnja klupa

babino
Postovi: 7197
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la babino » 14 mar 2018, 20:27

ljudi, odredimo se haha

Avatar
Pivopija
Postovi: 3493
Pridružen/a: 06 maj 2014, 17:27
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Pivopija » 14 mar 2018, 20:31

babino je napisao/la:ljudi, odredimo se haha
:lol: :lol: :lol:
SportSport.ba liga | Igrac ekipe FK Delfin

Avatar
Rimes87
Postovi: 2004
Pridružen/a: 19 mar 2013, 01:30
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Rimes87 » 15 mar 2018, 00:23

babino je napisao/la:ljudi, odredimo se haha
Ja se opredijelio da ne kliknem na clanak kada vidin potpis doticnog. Mada, ne cudi me da je protiv Roberta. Neko ko moze napisati onako gnusan tekst za jednog mladog golmana je sposoban sigurno i hejtati nesto bezrazlozno.
He Came To Us From Bosnia,
Papac Papac,
The Best Left Back In Scotland Sing,
Papac Papac,
He Doesnt Score A Lot Of Goals But When He Does You'll Hear Us Roar,
Sasa Papac Rangers Number Five!

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Raonffa » 15 mar 2018, 00:31

Vidjet ćete šta će se desiti kad Robi napravi prvi kiks, au kakva će to pljuvačina da bude od strane domaćih novinara, gore nego prema Papetu i Meši ikada.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
MElloo
Postovi: 13021
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la MElloo » 15 mar 2018, 00:36

Raonffa je napisao/la:Vidjet ćete šta će se desiti kad Robi napravi prvi kiks, au kakva će to pljuvačina da bude od strane domaćih novinara, gore nego prema Papetu i Meši ikada.
Culic ce odma napisat kolumnu kkao je propala nasa reprenzetacija a ss.ba ce bit spreman da mu trazi nasljednika

Avatar
emir79
Postovi: 8759
Pridružen/a: 16 maj 2012, 22:34
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la emir79 » 15 mar 2018, 09:16

Raonffa je napisao/la:Vidjet ćete šta će se desiti kad Robi napravi prvi kiks, au kakva će to pljuvačina da bude od strane domaćih novinara, gore nego prema Papetu i Meši ikada.
Budi iskren i reci od cijih novinara ce Robi biti ispljuvan. Od tih istih je Pape satanisan, a to za Mesu mi je novo. Zna se sto su Bikic, Mimo, Adis, Teftedarija, Sinanovic... pljuvali Susica, a presutjeli sav onaj Mesin nakaradluk.
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 30 gostiju.