Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

babino
Postovi: 7197
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la babino » 17 mar 2019, 12:57

bas imate smisla za salu, svaka vam cast.
onakav pokolj koristiti kao ideju za svoju sprdnju, aferim.

Avatar
coelho41
Postovi: 12655
Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la coelho41 » 17 mar 2019, 13:10

ma užas, šta očekivati od ljudi/momaka koji su veličali vranješa :puke:

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Sarmelino » 17 mar 2019, 13:12

coelho41 je napisao/la:ma užas, šta očekivati od ljudi/momaka koji su veličali vranješa :puke:
sve je to neizivljeno :sick: :puke:
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Osim13 » 17 mar 2019, 13:21

Sarmelino je napisao/la:
coelho41 je napisao/la:ma užas, šta očekivati od ljudi/momaka koji su veličali vranješa :puke:
sve je to neizivljeno :sick: :puke:
**** obična
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
akisarajevo92
Postovi: 17778
Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la akisarajevo92 » 17 mar 2019, 23:17

Kakva promjena u roku samo nekoliko mjeseci

slika

slika

Samo da je zdravlja, za ostalo cemo lako :salut:
Don't believe the hype.

Avatar
BoixosNois1899
Postovi: 12001
Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la BoixosNois1899 » 17 mar 2019, 23:38

Osim13 je napisao/la:
Sarmelino je napisao/la:
coelho41 je napisao/la:ma užas, šta očekivati od ljudi/momaka koji su veličali vranješa :puke:
sve je to neizivljeno :sick: :puke:
**** obična
Nehljebi obični, samo leže i čekaju od starog marku-dvije za kladionice i kafe
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

FC Grizzlies

Avatar
DaVinci
Postovi: 2844
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la DaVinci » 18 mar 2019, 01:43

akisarajevo92 je napisao/la:Kakva promjena u roku samo nekoliko mjeseci

slika

slika

Samo da je zdravlja, za ostalo cemo lako :salut:

Izgleda 15 godina stariji ... podsjeti me na Svabu ... :arrow:
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

Avatar
akisarajevo92
Postovi: 17778
Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la akisarajevo92 » 18 mar 2019, 04:48

Don't believe the hype.

Avatar
hurem
Postovi: 8611
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la hurem » 23 mar 2019, 20:40

Robi ispostovao sve Zeljovce fakticki.
Od prve minute na Grbavici:
Dzeko, Sehic, Zakaric, Zukanovic, Visca. :clap:
Slucajno ili ne, ko ce ga znati.

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la dubrovnik » 23 mar 2019, 21:45

hurem je napisao/la:Robi ispostovao sve Zeljovce fakticki.
Od prve minute na Grbavici:
Dzeko, Sehic, Zakaric, Zukanovic, Visca. :clap:
Slucajno ili ne, ko ce ga znati.
A koliko su ga pljuvali kada je dolazio?
Nebi ih ni Amar vise nakrcao. :D

babino
Postovi: 7197
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la babino » 23 mar 2019, 23:33

ja se iskreno nadam da je ova tekma njemu napokon otvorila oci.
hajrovic je robben za sva krila u repki, ali doslovno.

prestani se inatiti i zovi jednog od nasih 5 najboljih igraca u ovom trenutku.
hajd nek ti visca i igra, iako je i pored asiatencije bio kriminalan veceras ali hajrovic ce i sa klupe uvijek nesto uraditi za 15-20 min protiv umornih bekova.

Avatar
hurem
Postovi: 8611
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la hurem » 24 mar 2019, 00:05

Ko garantuje da bi veceras Hajrovic bio ista bolji?
Niko se izuzev Pjanica nije istakao, ali niko. Dzeko cista 0.
Visca je i veceras odradio ono sto je njegov posao, asistirao i nazalost promasio zicer...ali racunaj da ce on u svakoj utakmici imati bar 2,3 takve situacije, ili za postizanje gola ili za asistenciju..i upravo to je njegova najveca vrlina...utrcavanje u prostor.
Robi je i sam poslije utakmice izjavio da je cuvao 3 igraca za Grcku...s Tonijem, Harisom i Kolasincem ce to biti dosta bolje.
Moglo je bolje veceras, naravno...ali prva tekma, slabasan protivnik, nedostatak motivacije...sve to utice...kao sto Edin rece, protiv Grka ce svi morati malo vise zapeti, prvi on.

Avatar
JohnCleese
Postovi: 5722
Pridružen/a: 02 sep 2015, 09:52
Lokacija: zemlja "ciganska"
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la JohnCleese » 24 mar 2019, 00:29

Pa dobro. Realno gledao o tom trecem odnosno cetvrtom krilnom igracu se moze raspravljati. Ostatak ekipe je poslozen u granicama moguceg, i to bas lijepo poslozen.
Licno, nisam naklonjen Izoniju sekundu jednu i bez njega mi je sad bas potaman, ali ako pred sljedece okupljane bude zdrav i igracki na nivou kakvom je bio unazad mjesec-dva, bujrum, necu se ljutit ako dobije priliku.

Inace, Robi i za veceras sve ok :thumbup:
Uzeli bodove, moguce neke karte sakrili za Grke, neke igrace odmorili... Veceras u globalu gledano odbrana i vezni red dobri, pa i vrlo dobri, a za rupe u odredjenim segmentima meca mozemo pripisati trojci u napadu i njihovoj indisponiranosti tokom veceg dijela utakmice , a kad znamo da je jedan od te trojice Dzeko.... :mrgreen: onda je dobijemo ovo sto smo imali.
Nije problem u slijepim vođama, problem je u slijepim sljedbenicima.


Svabo je to...

Avatar
harden
Postovi: 23524
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la harden » 24 mar 2019, 04:08

Napokon selektor sa moodima, prvi od Cire
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

babino
Postovi: 7197
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la babino » 24 mar 2019, 08:39

hurem je napisao/la:Ko garantuje da bi veceras Hajrovic bio ista bolji?
Niko se izuzev Pjanica nije istakao, ali niko. Dzeko cista 0.
Visca je i veceras odradio ono sto je njegov posao, asistirao i nazalost promasio zicer...ali racunaj da ce on u svakoj utakmici imati bar 2,3 takve situacije, ili za postizanje gola ili za asistenciju..i upravo to je njegova najveca vrlina...utrcavanje u prostor.
Robi je i sam poslije utakmice izjavio da je cuvao 3 igraca za Grcku...s Tonijem, Harisom i Kolasincem ce to biti dosta bolje.
Moglo je bolje veceras, naravno...ali prva tekma, slabasan protivnik, nedostatak motivacije...sve to utice...kao sto Edin rece, protiv Grka ce svi morati malo vise zapeti, prvi on.
niko nista nemeRe garantovati, necemo se petljati u Bozije ali imam oci.
viscu ne gledam samo kroz promasen zicer i asistenciju vec kroz igru u cijelih 90 min...da ne bi te asistencije, ne bi zasluzio bolju ocjenu od zakarica a ovaj drugi se sinoc pozdravio sa igrom u prvih 11 za dalje.

viscu gledam u klubu skoro redovno, isto kao i ti uostalom i priznaces da ima neku blokadu u repki..on ono zmireci zabija u klubu... ovdje ili je do treme, sampouzdanja, sta li vec.
drag mi je igrac i nek igra sto se mene tice ali hajrovic po svim parametrima mora biti u ekipi i cak ravnopravno konkurisati za prvih 11.
visca ce imati za 90 min te 2-3 situacije a ja sam ubijedjen da bi ih hajrovic imao u finisu tekme za 15-20 min na umorne bekove.

krunica prizivam svo vrijeme jer corav covjek u par tekmi, gledajuci ga, moze vidjeti da je pismen, skolovan i kvalitetan igrac za razliku od sarica koji trci ko budala a nema blage veze.
nikako ne razumjem ovoliki hype oko elvisa, mada znam sta ce svako reci u njegovu korist.

sunjic nam nije nikakvo pojacanje u odnosu na stoperski par bicakcic/zukanovic...vjerujem da bi se cak robert mogao osigurati defanzivno jer cijeni grke i ostaviti bicakcica na desnom beku. pogotovo ako mu ljubimac elvis ne bude igrao a krunic ostane u ekipi.

kolasinac i duljevic ce biti svemirski brod za dvojac civic/zakaric.

da, jos ovo, meni je pun kUfer dzekinih izjava pred tekmu..kazes manjak motiva sinoc, los protivnik...nidje veze... ako je iko imao motiv da sinoc razvali, to je bio dzeko, stota tekma, grbavica, priznanje prije tekme itd a on odigra lose kao malo kad.

kako god, vjerujem da ce u utorak biti puno bolje i da cemo one levate uzeti puno lakse nego sto vecina ocekuje.

moram jos ovo spomenuti...
baho levat u drugom poluvremenu prica kako je on znao da ce biti teska tekma, on je to znao, uvjerava nas...a na kraju tekme kaze, dobili smo puno teze nego sto smo ocekivali,koji levat...dosao je skoro na nivo vugdalica.

zlatan nalic se isto malo gubi u komentatima, vise nisam siguran da je on bas tako dobar kako smo kontali na samom njegovom dolasku u bih.
ne znam npr sta lik misli kad kaze na kraju da su armenci u drugom poluvremenu igrali bunker za razliku od prvog,kada je ocigledno bilo obrnuto.

Avatar
hurem
Postovi: 8611
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la hurem » 24 mar 2019, 16:17

Ako je iko prizivao Hajrovica onda sam ja...pa najbolja nasa tekma u proslim kvalifikacijama je bila ona u Grckoj, i gle cuda, Hajrovic igrao u prvih 11 (ako.me sjecanje ne vara,,da ne provjeravam), slucajno neslucajno ne znam...ali zna stati na loptu, krenuti, predriblati...s dr.strane Visca ima neke druge prednosti, mnogo je disciplinovaniji, i u ulijetanju u prostor je neprikosnoven, opet kazem, sigurno ce se naci bar 2,3 puta na utakmici da zabije gol ili napravi cistu asistenciju kroz povratnu loptu...pa ni Seo ih nema vise u Arsenalu.
Zavisno od snage protivnika bih kombinovao Hajrovica i Viscu u prvih 11.

Sunjic za mene jeste pojacanje pred Grcku jer je snazniji, brzi i okretniji od Bicakcica, bolje izlazi na visoke lopte, cuva svog igraca, tuce se s protivnikom...naravno, nisu to enormne razlike, ali dovoljne da bude POUZDANIJI u zadnjoj liniji nego Bico, dovoljan uzorak utakmica u plavom dresu i jednog i drugog to potvrdjuju..pa i sinoc je Bico ispao par puta kao malo dijete te imao par pogresnih pasova.
Prije par godina sam Bicakcica vidio kao nasljednika Spahica, medjutim povrede su ucinile svoje, a i nekakav je sav usporen.

Salih1984
Postovi: 3811
Pridružen/a: 20 mar 2018, 14:19
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Salih1984 » 24 mar 2019, 16:26

Da je sunjic u tome svemu bolji od Bicakcica nebi igro u Dinamo Moskvi koji se bori za opstanak u ruskoj ligi
Ja bi svjetlo zvao mrakom da te nije @Tili....

Avatar
hurem
Postovi: 8611
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la hurem » 24 mar 2019, 16:43

Da je i Bico krenuo iz Mostara mozda ne bi nikad izasao iz Premijer lige...ko zna...nije da je Bico bivao neprikosnoven u prvih 11 sve ove godine u Bundes ligi, naprotiv...a i to nesto govori.
Medjutim, u konacnici mene to ne interesuje..

Mozda Bico igra u boljem klubu, ali u dresu reprezentacije je Sunjic uvijek bolji i pouzdaniji bivao.
Mozda Duljevic ne igra dobro u Dresdenu, ali je vrlodobar u plavom dresu.
Mozda je Saric bio prosjecan u Sarajevu, sada u J.Koreji, ali u reprezentaciji je neprepoznatljiv, naravno u pozitivnom smislu.
Itd.

Avatar
JonSnow
Postovi: 6168
Pridružen/a: 17 jun 2014, 00:28
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la JonSnow » 24 mar 2019, 16:47

Mi smo uvijek više patili od imena kluba u kojem nam igrač igra nego njegovu eventualnu iskoristivost u reprezentaciji. Tako su svi pljuvali po Zahiroviću, a momak nije imao lo#e utakmice i dresu reprezentacije.

Alipasino
Postovi: 7881
Pridružen/a: 07 apr 2010, 18:27
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Alipasino » 24 mar 2019, 17:01

Znam da zna ali mora imat rezervnu opcija a to je,sta ako ustopaju Pjanica,a zna i mala maca da nam sve zavisi od njega.Druga opasnost Dzeko i Besic zivci to su 2 aduta Grckog trenera.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: GG3, Goalgetter, RajvoSA03 i 25 gostiju.