Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

exampLe.
Postovi: 1703
Pridružen/a: 30 apr 2009, 11:59
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la exampLe. » 09 jun 2019, 09:22

‘Ta ce Amaw brko maloumni, Robi je za njega Guardiola.

Prog321
Postovi: 71
Pridružen/a: 08 apr 2019, 16:45
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Prog321 » 09 jun 2019, 09:25

Da je sinoć dzeko odmarao, igrao neki mladi napadač, nebitno koji, samo nek je rovokopač,
i kolašinac igrao, dobili bi fince glat.
Robijeva krivica je nepozivanje hajrovića i nonšalantno ponašanje prema kolašincu. Kako bi nam sinoć dobro došao izet i sejo.

bhfanatic14
Postovi: 4255
Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la bhfanatic14 » 09 jun 2019, 09:44

U utorak kad osvjezi ekipu narkoman ,pjanic umjesto cimirota i to je to :rol: kakav vezni Red sinoc ahhaha u rangu andorre, vrancic sjedi na klupi 90minuta igrac koji je u najboljoj formi koji je osvojio championship kao pukki, to sve govori o ovoj menadzerskoj prciji. Umjesto da imas u ekipi jednog sampiona koji ce ti kreirat igru , koji je Pun samopouzdanja kao na drugoj strani pukki ti ga psihicki ubijas ...jer mora igrat najbolji igrac bh celavac amater koji ispija svaki dan kafe skupa sa selektorom i njihovim menadzerom jurkicem . Kao sto sam reko vrancic samo pozvan da se zamazu oci glupim bosnji, igraju nam invalidu koji placaju pozive i kojima se stimaju transferi . Onaj crnac juce u finske je sam drzo vezu finske , momak se seto kroz nasu sredu kako je htjeo. To je igrac, celavac se odbijo od njega kao djete. Celavac glavni igrac Sve igra pjanicevu poziciju, pa lijevo krilo , sve sve sve , a bio umro frajer nakon 50 minuta... Bravo menadzerski ima ljudi koji su igrali ovaj sport i vide sta ti radis. Onda vadi besica jedini koji moze trcat i jedini koji je probo iznijet loptu na njihovu polovinu, uvodi branimira bajica :rol: koji ima obecano svaku tekmu par minuta jer to tako ide u amaterskoj ekipi...gamad jedna reko sam onaj gore sve gleda i da ce stic kazna tako je i bilo tako ce i biti.... tuzno je Ovo bilo gledat sa strane ovu amatersku ekipu, jer imas jakih igraca sa kojima mozes napravit jaku ekipu a ne igraju , pitam se iz kojih razloga ? Neka nam objasne neznalice sa ovog foruma... begovic ,kolasinac ,lulic, vrancic, prcic, hajrovic , stevanovic, itd itd itd.... svasta se moze Jos napisat Ali ne vrijedi previse ima hijena koje ne zele dobro ovoj ekipi.
Mario Vrancic - Osvajac engleskog Championshipa
Sanjin Prcic - Osvajac francuskog Kupa

SAVEZ NAPOLJE ! ! !

exampLe.
Postovi: 1703
Pridružen/a: 30 apr 2009, 11:59
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la exampLe. » 09 jun 2019, 09:51

Stvarno, zasto nema Kolasinca?

Ja sam mislio da reko nije opet lakse povrijedjen pa zato ne igra...

babino
Postovi: 7183
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la babino » 09 jun 2019, 10:03

exampLe. je napisao/la:Stvarno, zasto nema Kolasinca?

Ja sam mislio da reko nije opet lakse povrijedjen pa zato ne igra...
kolOsinac se slabo uklapa u nas sistem i igru od noge do noge, nije sa tehnikom na VI kao npr sehic, koji je zbog toga dobio prednost u odnosu na begovica (jest da i on odvali poneku u tribine, kao jucer al nema veze)

kolOsinac armeniju gleda sa klupe dok se civic valjda treba prodati jer mozemo i s njim u ekipi dobiti armeniju, valjda, jedva ali mozemo.

KolOsinac da je dosao sada, siguran sam da bi finsku gledao sa klupe da odmori za italiju jer je imao finale lige evrope.

KolOsinac je, ubijedjen sam, mogao igrati ove tekme...zasto nije, ne znam.

Avatar
jestamaji
Postovi: 16454
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la jestamaji » 09 jun 2019, 10:09

let3 je napisao/la:
jestamaji je napisao/la:“u ruke mandušića vuka....“ je zadnja šuplja laž, istina je potpuno suprotna!
ne pravdam robija ali sa ovakvim ispodprosječnim bezidejnim igračima, bez najboljeg igrača i sa jednim džekom u penzija modu mi nemamo šta tražiti ni u ovoj grupi ni na EP.
Izvini, ali pravdaš, možda nesvjesno.

Vidi nešto, Robert nije malouman da nije znao gdje dolazi i koga ce voditi, ko su ti igraci, koliko ce imati godina i tako te price ;) kad je dolazio pricao je drugu pricu, sjecamo se svi toga - ovo mu je najjaca ekipa koji je vodio, hoce Euro, samo to dolazi u obzir, bla bla bla...To je bila prica, jel tako ili nje. Da se ne lažemo sad ;) ...a sad kad ga finci trpaju ko kuravu ga branite u fazonu "šta ce jadnik, ima slabu selekcijum, sirotinja uboga" :lol: da nismo možda mi forumaši selektirali nekog Sarića, Duljevića, Šunjića, Čivića, Cimirota i ostale amatere :crazy: Robi sigurno nije, jelde :crazy:
možda si u pravu, neznam. meni su oni koji su igrali toliko tanki da nema te taktike koja bi tu nešto unaprijedila. sve je krenulo naopako, pjanić dobije crveni, onaj maloumnik kolašinac otkaže, džeko je u formi ko i ja, ne znam jesu li ovi iz intera mahniti da ga traže .... sa ostalima ne možeš puno napraviti, polovini se odbija lopta od noge. robi jeste dao par netipičnih zadataka, ne znam koliko su to raja skontala, duljević je juče imao specijalni i primarni zadatak da pojačava lijevu stranu odbrane i to je odlično odradio, nešto slično ko što je mandžo radio u juveu one godine kad je juve igrao finale lige šampiona. naravno ne poredim ja njih dvojicu ali zadatak je maltene bio isti, duljević ima dvije lijeve i sve je sporiji i sporiji ali eto i pored tih defanzivnih zadataka je imao jedinu šansu koja nam se ukazala. ostali blijedi do bola. gojak je pokazao inicijativu kad je (kasno) ušao, momak traži loptu za razliku od ostalih koji se mrzovoljno vuku po terenu.

koliko je robi kriv za svo naše sivilo, stvarno neznam, sigurno je ne mali dio krivice njegov ali ne igra on, igraju jeb.eni igrači koji ne mogu pola tekme istrčati kako treba.

ove kvalifikacije će za nas u utorak vjerovatno biti prošlost, onda do proljeća treba tražiti tim koji u baražu lige nacija ima barem neku šansu .... jeb.iga, izgleda da igramo kući, ako to ne iskoristimo onda smo i definitivno za podvoz!

Avatar
BoixosNois1899
Postovi: 11920
Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la BoixosNois1899 » 09 jun 2019, 10:58

Ja bi stavio Vinka Marinovića u slučaju da ovoga otpuste. I nije da sad imamo nekih opcija a ako ništa Marinović je imao nekih rezultata sa maldom reprezentacijom.
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

FC Grizzlies

babino
Postovi: 7183
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la babino » 09 jun 2019, 11:04

BoixosNois1899 je napisao/la:Ja bi stavio Vinka Marinovića u slučaju da ovoga otpuste. I nije da sad imamo nekih opcija a ako ništa Marinović je imao nekih rezultata sa maldom reprezentacijom.
nemoj ni njeg matere ti...ako cemo igrati kao on u odlucujucim tekmama u rumuniji i portugalu,neka hvala.
to je bilo na nivou ovog jucer a nikakav autoritet on ovim pehlivanima ne bi bio.

yebem te vahide, znas plakati ko curica a neces pomoci ovoj fukari...jos bih njega volio vidjeti na klupi pa nek ugase repku ako i on nista ne uradi.
bas me interesuje da li bi i tada imali ovaj teferic na okupljanjima i zalaganje na nivou amaterskih liga.

Avatar
Vrebac
Postovi: 3060
Pridružen/a: 25 apr 2011, 20:47
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Vrebac » 09 jun 2019, 11:07

Bjelica i Nalic pomocnik

Avatar
BoixosNois1899
Postovi: 11920
Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la BoixosNois1899 » 09 jun 2019, 11:12

Ma Vaha ne bi izdržao 3 utakmice na klupi reprezentacije. Strašno težak čovjek za saradnju. Gdje god je bio uvijek neslavan kraj doživi.

Mada bi on bio savršen za selektora jer ne trpi nedisciplinu i qurcobolju. Malo bi ipak igrači trebali oznojiti guzicu.
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

FC Grizzlies

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Osim13 » 09 jun 2019, 11:58

babino je napisao/la:
exampLe. je napisao/la:Stvarno, zasto nema Kolasinca?

Ja sam mislio da reko nije opet lakse povrijedjen pa zato ne igra...
kolOsinac se slabo uklapa u nas sistem i igru od noge do noge, nije sa tehnikom na VI kao npr sehic, koji je zbog toga dobio prednost u odnosu na begovica (jest da i on odvali poneku u tribine, kao jucer al nema veze)

kolOsinac armeniju gleda sa klupe dok se civic valjda treba prodati jer mozemo i s njim u ekipi dobiti armeniju, valjda, jedva ali mozemo.

KolOsinac da je dosao sada, siguran sam da bi finsku gledao sa klupe da odmori za italiju jer je imao finale lige evrope.

KolOsinac je, ubijedjen sam, mogao igrati ove tekme...zasto nije, ne znam.
Ženio se Ozil, eto zašto.
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
hurem
Postovi: 8575
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la hurem » 09 jun 2019, 11:59

I dalje vjerujem Robiju, ali se mora istaci par stvari koje ipak sada, vidljivo, nisu slucajnost.
Prije svega spomenut cu oslabljenost tima: Pjanic, Krunic, Kolasinac...
***nebrojiva zamjerka je nepozivanje Prcica,,igraca koji je jedini stilom igre slican Pjanicu i kojeg smo svi vidjeli kao njegovu zamjenu...ova utakmica je bila idealna prilika za to.
1. Izet Hajrovic!
2. Do jucer je mogla biti slučajnost, ali vidljivo je da ipak kasni s izmjenama...ja bih recimo jucer Sarica odmah nakon zutog kartona i onog narednog starta zamijenio, to je oko 55.minute.
3. Bajic se utakmicama unazad pokazao kao NULA zamjena, nemoj molim te vise s njim pokusavati...daj Prevljaka ili nekog drugog.
4. Bicakcic ipak ne smije na beka protiv jedne Finske...ako je jaci protivnik mozda i mogu razumjeti, ovako ne.

5. Ja bih Djurica zvao da igra i u 3.ligi, ali Robi zasigurno i ne zna za njega...ali postoji nesto sto se zove prva zamjena s klupe kad ganjas rezultat, a to je definitivno on, uz Izeta....to je opet stvar taktike!

Na kraju, da igramo kao sto bismo zeljeli, tu pas igru...NE...zasto? - nemamo igrace za to...nema vise Spahe, Mede, Misketa, Lulica itd.

Ako ce poraz od Italije znaciti da ce se Robi u nekim stvarima urazumiti,,onda hajde da izgubimo.
Da ce Robi otkaz dobiti, to nema teorije, makar 7:0 izgubili.

Drvlje i kamenje su po MEDUNJANINU prosipali @dubrovnik i slicni, ali on je bio srce na terenu, pogotovo za ovakve utakmice...sad bih ga vratio pa makar 40 godina da ima...protiv Finske ne treba da trcimo, vec da posjed cuvamo!

bhfanatic14
Postovi: 4255
Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la bhfanatic14 » 09 jun 2019, 12:09

babino je napisao/la:
exampLe. je napisao/la:Stvarno, zasto nema Kolasinca?

Ja sam mislio da reko nije opet lakse povrijedjen pa zato ne igra...
kolOsinac se slabo uklapa u nas sistem i igru od noge do noge, nije sa tehnikom na VI kao npr sehic, koji je zbog toga dobio prednost u odnosu na begovica (jest da i on odvali poneku u tribine, kao jucer al nema veze)

kolOsinac armeniju gleda sa klupe dok se civic valjda treba prodati jer mozemo i s njim u ekipi dobiti armeniju, valjda, jedva ali mozemo.

KolOsinac da je dosao sada, siguran sam da bi finsku gledao sa klupe da odmori za italiju jer je imao finale lige evrope.

KolOsinac je, ubijedjen sam, mogao igrati ove tekme...zasto nije, ne znam.
:clap: :clap: :clap:
Mario Vrancic - Osvajac engleskog Championshipa
Sanjin Prcic - Osvajac francuskog Kupa

SAVEZ NAPOLJE ! ! !

Avatar
hurem
Postovi: 8575
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la hurem » 09 jun 2019, 12:27

Kolasinac je u kontekstu reprezentacije bio i ostao go.no, u svakom smislu.
Zasto je to tako, ni sam ne znam.
Da bi donio nekakvu prevagu, ne bi...kao sto nije ni protiv Grcke, ni protiv Belgije, a niti protiv slabijih ekipa u ono malo tekmi sto je odigrao, jer vise ga nije bilo nego sto je bilo ovih godina.
Valjda sledece sezone bude bolji i skonta da bi uz Pjanica i Džeku trebao biti prvi igrac koji ce povuci kada ne ide!

mire96
Postovi: 1055
Pridružen/a: 01 sep 2017, 00:49
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la mire96 » 09 jun 2019, 12:32

Igrali su i Begovic i Kolasinac i Lulic i Ibisevic protiv Kipra, pa smo opet dobili po guzici. Iako je barem igra bila bolja od onog sinoc, i dalje smo letargijom i bezmudoscu prosipali bodove protiv daleko losijih ekipa. I to nam je standard vec godinama.

nebeskasila
Postovi: 2349
Pridružen/a: 07 maj 2014, 18:36
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la nebeskasila » 09 jun 2019, 12:33

:opaopa: Nije nama vise do selektora. Susic otjeran. Mesa otjeran. Sad bi i Robija. Problem su nasi igraci. Ne shvataju repku nikako. Ugledati se na hrvate koji poginu svaku utakmicu

Avatar
avenija
Postovi: 13452
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la avenija » 09 jun 2019, 13:09

Taldzijo hocemol na Ilidzu ?
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Osim13 » 09 jun 2019, 13:15

hurem je napisao/la:Kolasinac je u kontekstu reprezentacije bio i ostao go.no, u svakom smislu.
Zasto je to tako, ni sam ne znam.
Da bi donio nekakvu prevagu, ne bi...kao sto nije ni protiv Grcke, ni protiv Belgije, a niti protiv slabijih ekipa u ono malo tekmi sto je odigrao, jer vise ga nije bilo nego sto je bilo ovih godina.
Valjda sledece sezone bude bolji i skonta da bi uz Pjanica i Džeku trebao biti prvi igrac koji ce povuci kada ne ide!
:thumbup: :thumbup:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA


Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Osim13 » 09 jun 2019, 13:28

Izdrži legemdo Delije su uz tebe
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], ArtemisFowl, forgempp i 47 gostiju.