Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Moderatori/ce: Monolog,ribery,_dreamer_,insider

DrFilgud
Kontakt:

PostPostao/la DrFilgud » 22 jun 2019, 20:49

Nisu ovdje kalkulacije problem, problem je nepostojanje igre, sistema, profesionalnosti.
Kada bi mi narednih 6 utakmica mogli odigrati kao prvo poluvrijeme u Italiji, plasman bi bio garantovan
Nazalost, prilicno je sigurno da cemo barem jednom ponoviti blamaze kao protiv Grcke, Finske, S. Irske.

Ja sam ove kvalifikacije halalio nakon Finske, mislim da nam je baraz realna nada za plasman, naravno s novim selektorom.
Sada samo da se ne nastavi ovo muljanje (Begovic, Kolasinac) i da ne ostajemo bez igraca.
"Kod nas nije bilo tako, kod nas je bilo ozbiljno", odgovorio je Handanović.

KrajisnikBosnjak
Kontakt:

PostPostao/la KrajisnikBosnjak » 22 jun 2019, 22:09

DrFilgud WroteColonNisu ovdje kalkulacije problem, problem je nepostojanje igre, sistema, profesionalnosti.
Kada bi mi narednih 6 utakmica mogli odigrati kao prvo poluvrijeme u Italiji, plasman bi bio garantovan
Nazalost, prilicno je sigurno da cemo barem jednom ponoviti blamaze kao protiv Grcke, Finske, S. Irske.

Ja sam ove kvalifikacije halalio nakon Finske, mislim da nam je baraz realna nada za plasman, naravno s novim selektorom.
Sada samo da se ne nastavi ovo muljanje (Begovic, Kolasinac) i da ne ostajemo bez igraca.

Potpisujem. Roberte mrš od svetinje! :D
Čovjek koji svim srcem navija za Sarajevo i Bosnu i Hercegovinu.

JavierBosnia
Kontakt:

PostPostao/la JavierBosnia » 22 jun 2019, 23:06

Ma nije to puno do Robija, ja to drugacije gledam. Mi da smo igrali čitave utakmice kao prvih 45 min, mi bi imali maksimalnih 12 bodova i prvi bi bili.
Ali ovo nije PES da tako bude. Problem je onda drugi, ako igramo odlično prvo poluvrijeme, šta je sa zadnjih pola sata?

Msm da je podatak da smo sve golove primili u drugom poluvremenu dosta bitan i da ukauje na nešto. Na šta? Pad koncentracije, nedostatak snage, umor? Jel tako.

Ja mislim da jeste, imamo Pjanica, Dzeku, Viscu koji mogu odigrati citavu utakmicu i ostatak tima koji je gotov nakon sat vremena.
Duljevic izdahne, Čivić i Todor isto, stoperi gube koncentraciju i strah im se uvlači pod kozu i imamo sta imamo.

Sviđa mi se ova postavka protiv Italije, sa Gojakom i 2 Edina ispred.
Još da dođe tu Kolašinac, u sredini Prcića da zamjeni Krunić i mislim da se lagano vraćamo na drugo mjesto.

babino
Kontakt:

PostPostao/la babino » 22 jun 2019, 23:15

JavierBosnia WroteColonMa nije to puno do Robija, ja to drugacije gledam. Mi da smo igrali čitave utakmice kao prvih 45 min, mi bi imali maksimalnih 12 bodova i prvi bi bili.
Ali ovo nije PES da tako bude. Problem je onda drugi, ako igramo odlično prvo poluvrijeme, šta je sa zadnjih pola sata?

Msm da je podatak da smo sve golove primili u drugom poluvremenu dosta bitan i da ukauje na nešto. Na šta? Pad koncentracije, nedostatak snage, umor? Jel tako.

Ja mislim da jeste, imamo Pjanica, Dzeku, Viscu koji mogu odigrati citavu utakmicu i ostatak tima koji je gotov nakon sat vremena.
Duljevic izdahne, Čivić i Todor isto, stoperi gube koncentraciju i strah im se uvlači pod kozu i imamo sta imamo.

Sviđa mi se ova postavka protiv Italije, sa Gojakom i 2 Edina ispred.
Još da dođe tu Kolašinac, u sredini Prcića da zamjeni Krunić i mislim da se lagano vraćamo na drugo mjesto.

ne diraj prcica iz prvih 11 :nene:

nego, da pripreme odrade u zatvoru na crkvickom brdu, pune koncentracije na pripreme, mozda ne bi ni dolazilo do tih padova u igri..
ja bih iskreno volio znati robertov odgovor na pitanje zasto ilidza a ne trening centar,koji je btw hvalio na sva zvona kada nas je preuzeo.

JavierBosnia
Kontakt:

PostPostao/la JavierBosnia » 22 jun 2019, 23:25

babino WroteColonnego, da pripreme odrade u zatvoru na crkvickom brdu, pune koncentracije na pripreme, mozda ne bi ni dolazilo do tih padova u igri..
ja bih iskreno volio znati robertov odgovor na pitanje zasto ilidza a ne trening centar,koji je btw hvalio na sva zvona kada nas je preuzeo.

Naivan je onaj ko misli da je do mjesta treninga razlog njihovog pada nakon sat vremena.

Prvo uslovi za trening su isti. Trening obavljaju isti i tamo i ovamo, 2 na dan, isti sadrzaj isto sve.
Drugo, ako je u pitanju slobodno vrijeme, bilo ga je i bit će. Svako okupljanje ima neka obaveza prema sponzoru ili više njih
Svako okupljanje oni poslije treninga imaju slobodno vrijeme da idu i piju kafe sa prijateljima i rodbinom
Moj stav o tome je da je to meni okej. Zašto? Zato što sigurno on ako je zatvoren u sobi u hotelu neće razmišljati o utakmici, sve i da hoće to mu ništa neće doprinjeti da za 5 dana odigra bolje. Jel tako?

Dovoljno je 2 dana prije tekme da budu u nekom karantinu, da se tad zajebu sve ostale aktivnosti i posveti se pripremi utakmice na psihičkom nivou.
Za to se slažem, a to se i 90% provodi tako, zato ne vidim problem.

To oni dal budu u Zenici il u Sarajevu je bezveze rasprava, ako Edin hoće da pije kafu sa Adilovicem, pit će je. Iz Zenice je za 20 minuta ovdje, i sa Ilidze mu do grada ne treba nista manje. Tako da.. zanimljivo je pricati na ovu temu, trollati i provaljivati, al ne lezi kljuc problema tu.

Isto tako da zavrsavam, Dzeko i Pjanic ako mogu za klub odraditi 100 minuta lagano, onda mogu i za repku i odrade. I da ne treniraju nikako odradit će, a Duljević koji svakako ne može odraditi ni za klub, neće moci ni za repku, da trenira dan noć.
Jer ta spremnost se ne stiče 5 dana na pripremama, nego čitavu sezonu u klubu.

DaVinci
Kontakt:

PostPostao/la DaVinci » 30 jun 2019, 14:31

U posljednje tri kvalifikacijske utakmice na poluvremenu smo imali u džepu sedam bodova (Grčka 2:0, Finska 0:0, Italija 1:0), a na kraju smo osvojili samo jedan tako da je logično pitanje za selektora je li i to analizirao.

- Sve sam analizirao. No, ako gledate sve utakmice od kada sam došao za selektora, baš smo podbacili samo jednu, koja je, nažalost, bila ključna. O toj utakmici sam i pričao sve vrijeme, naravno, mislim na duel s Finskom u Tampereu, koji smo izgubili sa 0:2.

Sve druge utakmice smo, manje-više, odigrali dobro, neke od njih čak i odlično. Malo nas je poremetila ta Grčka, gdje smo poslije 2:0 dobili i crveni karton (isključen Miralem Pjanić, op. a.) tako da smo na kraju odigrali neriješeno.

Ali, u biti, odigrali smo veoma dobro i protiv Italije, u nekim dijelovima utakmice čak i odlično. A jedino smo podbacili u Finskoj. Možemo mi sada analizirati zbog čega i zašto, ali to je, jednostavno, bilo zbog 100 nekih stvari. Podbacila je cijela ekipa tako da smo tu utakmicu završili na taj način - kaže selektor Prosinečki.

Ono kad ti fudbalski selektor zna da mu je publika maloumna ... #priceless :salut:
"Nismo zrela ekipa. Mi smo osrednja reprezentacija, ako ćemo realno. Druge ekipe su puno zrelije i spremnije od nas i to je razlog. Svaka pametna osoba na forumu koja se razumije u fudbal, vidi i prepoznat će da nismo zreli.'' - M.P

Wandelanoite
Kontakt:

PostPostao/la Wandelanoite » 30 jun 2019, 14:36

U Jerevanu mu je kraj, nema on kvalitete trenerske ni da Armeniju dobije u gostima jedino da imamo sreće ko u Belfastu.
MES QUE UN CLUB!
Ibrahim Šehić, Eldar Ćivić, Elvis Sarić, Edin Višća & Robert Prosinečki = propast bh. reprezentativnog fudbala.

Vucevich
Kontakt:

PostPostao/la Vucevich » 30 jun 2019, 14:43

DaVinci WroteColon
U posljednje tri kvalifikacijske utakmice na poluvremenu smo imali u džepu sedam bodova (Grčka 2:0, Finska 0:0, Italija 1:0), a na kraju smo osvojili samo jedan tako da je logično pitanje za selektora je li i to analizirao.

- Sve sam analizirao. No, ako gledate sve utakmice od kada sam došao za selektora, baš smo podbacili samo jednu, koja je, nažalost, bila ključna. O toj utakmici sam i pričao sve vrijeme, naravno, mislim na duel s Finskom u Tampereu, koji smo izgubili sa 0:2.

Sve druge utakmice smo, manje-više, odigrali dobro, neke od njih čak i odlično. Malo nas je poremetila ta Grčka, gdje smo poslije 2:0 dobili i crveni karton (isključen Miralem Pjanić, op. a.) tako da smo na kraju odigrali neriješeno.

Ali, u biti, odigrali smo veoma dobro i protiv Italije, u nekim dijelovima utakmice čak i odlično. A jedino smo podbacili u Finskoj. Možemo mi sada analizirati zbog čega i zašto, ali to je, jednostavno, bilo zbog 100 nekih stvari. Podbacila je cijela ekipa tako da smo tu utakmicu završili na taj način - kaže selektor Prosinečki.

Ono kad ti fudbalski selektor zna da mu je publika maloumna ... #priceless :salut:

:oops:
Trenutni selektor reprezentacije BiH:

"BiH na žalost više nema šansi za EURO"
"Ne može se ništa promijeniti"
"Nisam uspio motivirati reprezentaciju"
"Prosinečki podvukao crtu: Nemamo više šansi u kvalifikacijama"

bhfanatic14
Kontakt:

PostPostao/la bhfanatic14 » 30 jun 2019, 15:21

Najveca trenerska ubleha u povijesti nase repke ! Veliki neradnik , koji ne analizuje protivnike , ne prati nase igrace, u kakvoj su formi kako igraju, od pola igraca nezna ni imena, ne ide uzivo na stadione sirom evrope da vidi nase igrace na djelu , sto je duznost selektora , samo redovno do rima Skace do Kapitena da se malo sjedi i uziva i malo se provodi fino Po noci. Ali interesantno nikada u rimu nije uspio nac senada lulica, navodno i dan danas senad se krije , iza coskova negdje u malim ulicama niko da ga nadje.. tesko se bosni nasoj sa ovom ublehom , iza njega ostaju samo lazi i cirkus. Bit ce gusto i sa Liechtensteinom i sa armenijom , dali se treba opet uzdat u srecu veliku da nas opet pogleda ? Tesko se nama , 4 utakmice 4 boda , ovo je sve gore i gore dali cemo gledati Jos jednu bruku nase repke sada kod slabasne armenije???? To ce i ujedno znaciti kraj kvalifikacija ! Opet amaterski savez nije reagovo na vrijeme... I njihov sat polahko otkucava...
Mario Vrancic - Osvajac engleskog Championshipa
Sanjin Prcic - Osvajac francuskog Kupa

SAVEZ NAPOLJE ! ! !

Osim13
Kontakt:

PostPostao/la Osim13 » 30 jun 2019, 15:57

:urnebes:

E neka vala, baš mi je drago :thumbup:
Ezekiel 25:17

SEVERINA FILM NA BRODU

Rosicky
Kontakt:

PostPostao/la Rosicky » 30 jun 2019, 17:27

Nakon prve recenice skontas da je ovaj moron
#OzilOut.

AtlaZ

PostPostao/la AtlaZ » 30 jun 2019, 17:30

Ovaj jos nije dao otkaz auuu...

Denchi
Kontakt:

PostPostao/la Denchi » 30 jun 2019, 17:31

drugi golman :rol: :rol: :rol: :stop:

Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Osim13
Kontakt:

PostPostao/la Osim13 » 30 jun 2019, 17:34

Ma ja se slažem sa Fanaticom, maknuti Roberta i postaviti Borčeta, to govorim ima 2 godine.
Ezekiel 25:17

SEVERINA FILM NA BRODU

Raonffa
Kontakt:

PostPostao/la Raonffa » 30 jun 2019, 18:07

Denchi WroteColondrugi golman :rol: :rol: :rol: :stop:

Pa ti ne zovi Vecu... :kafa:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

DrFilgud
Kontakt:

PostPostao/la DrFilgud » 30 jun 2019, 19:50

DaVinci WroteColon

Kakva bahatost, da li mi ovo stvarno zasluzujemo ? :oops:
"Kod nas nije bilo tako, kod nas je bilo ozbiljno", odgovorio je Handanović.

Varg
Kontakt:

PostPostao/la Varg » 30 jun 2019, 20:50

ipak se moram sloziti sa vama da nam drugi golman treba biti begovic a ne piric

Harise
Kontakt:

PostPostao/la Harise » 02 jul 2019, 18:36

Nemanja Anđušić na korak u Trabzonspor, a u Sarajevo se nije ni dokazo. Iz seljačko Mladost Doboj-Kakanj u slavnog kluba iz Turske za 300'000 eura. Ja sada neznam dali je to do menadzer da pretjerava preko medije, jer se neki dan spominjalo da prelazi u Celik...

prisonbreak
Kontakt:

PostPostao/la prisonbreak » 04 jul 2019, 01:16

Harise WroteColonNemanja Anđušić na korak u Trabzonspor, a u Sarajevo se nije ni dokazo. Iz seljačko Mladost Doboj-Kakanj u slavnog kluba iz Turske za 300'000 eura. Ja sada neznam dali je to do menadzer da pretjerava preko medije, jer se neki dan spominjalo da prelazi u Celik...

Sa Celikom se bio klib dogovorio, bio Andjusic.
I onda je samo Kusija poceo naglo razvlaciti, nije gotova papriologija, ne moze sutra, pa se nije javljao na telefon. Ocigledno je bio namirisao, da ce uskoro dobiti odlocnu ponudu, tako da je to logicno propalo pored ovakvih uvjeta :thumbup:
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

bhsport
Kontakt:

PostPostao/la bhsport » 04 jul 2019, 09:09

Cuj sve je analizirao, cuj cijela ekipa mu podbacila, pa sta si radio na treninzima klocu jedan...
Ne znas pripremiti ekipu za slabiju utakmicu, uvijek igras isti sistem bez obzira na protivnika i jedan si od gorih selektora koje smo imali.
Napolje neznalico.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

HIV = Haris Internet Virus

Corinne Diacre - prof. fudbala

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.