Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Moderatori/ce: _dreamer_,insider,ribery,Monolog

Ghuraba
Kontakt:

PostPostao/la Ghuraba » 19 avg 2019, 11:47

DrFilgud WroteColonMa dajte ljudi, kakav Irfan Hadzic. Frajer ima 26 godina i dao je 20 golova u karijeri.
Valjda su ga dva gola A. pandev i Utrechtu, prometnula u reprezentativca. :roll:
M. Mesanovic igra sjajno otkad je presao u M. Boleslav, u zadnjih petnaestak tekmi je dao 10 golova.
Ovo je bas ofirno.

Ne zna on da ovaj uopste postoji, a i nije bio standardan za Slaviju dok je igrao. Ne moze se sad na osnovu 5-6 golova iz isto toliko meceva u ovoj sezoni reci da je on igrac za reprezentacije. Prije 3 godine je bio u Pragu, nije igrao redovno i treba da ceka!

DrFilgud
Kontakt:

PostPostao/la DrFilgud » 19 avg 2019, 11:47

zure99 WroteColon
lisicedin WroteColonProsinečki - "Hadžić je pokazao svoju kvalitetu, dobar je igrač, potpisao je za Akhisar, igrat će u drugoj ligi, turska druga liga uopšte nije loša".

:tokralju: :tokralju: :tokralju:

:crazy: :crazy: :urnebes: :urnebes:

Nije losa u odnosu na Prvu ligu RS.
Ovaj nas fakat pravi budalama. :lol:
Zadnja izmjena: DrFilgud, dana/u 19 avg 2019, 11:48, ukupno mijenjano 1 put.
"Kod nas nije bilo tako, kod nas je bilo ozbiljno", odgovorio je Handanović.

bhfanatic14
Kontakt:

PostPostao/la bhfanatic14 » 19 avg 2019, 11:48

:rol: :rol: :rol: :clap: :clap: :clap: neka neka ...glupim bosnji se moze sve Servirat! Uz to vas svake sedmice medije prave budalom i lazu vas gdje stignu...a vi i dalje vjerujete...izgleda nestaje mozak kod pojedinih da radi ,da malo razmislite sami gdje sta kako...najveci menadzerski u historiji ove repke kao sto sam od pocetka najavio. Pola igraca ovaj narkoman nepoznaje, menadzeri i drugi "igraci" mu serviraju spiskove...sada gledajte i uzivajte, ko ovo podrzaje i slavi taj je bolestan i nije sigurno navijac nase reprezentacije! Ljudska šuga na klupi, ali kada pogledam ovaj Forum treba reci realno da ovaj narod nista bolje nije zasluzio nego lazi, manipulacije i igre izvan terena. FUJ
Mario Vrancic - Osvajac engleskog Championshipa
Sanjin Prcic - Osvajac francuskog Kupa

SAVEZ NAPOLJE ! ! !

Wandelanoite
Kontakt:

PostPostao/la Wandelanoite » 19 avg 2019, 11:50

Ali kakve izjave ovaj smrad daje i pljuje u facu svim navijačima i pravi budalama sve nas, gdje su oni debili sto brane ovu spodobu da nam kazu kako je Robi upravu i kako je Turska 2. liga suhi kvalitet :urnebes:
MES QUE UN CLUB!
Ibrahim Šehić, Eldar Ćivić, Elvis Sarić, Edin Višća & Robert Prosinečki = propast bh. reprezentativnog fudbala.

DrFilgud
Kontakt:

PostPostao/la DrFilgud » 19 avg 2019, 11:50

Ghuraba WroteColon
DrFilgud WroteColonMa dajte ljudi, kakav Irfan Hadzic. Frajer ima 26 godina i dao je 20 golova u karijeri.
Valjda su ga dva gola A. pandev i Utrechtu, prometnula u reprezentativca. :roll:
M. Mesanovic igra sjajno otkad je presao u M. Boleslav, u zadnjih petnaestak tekmi je dao 10 golova.
Ovo je bas ofirno.

Ne zna on da ovaj uopste postoji, a i nije bio standardan za Slaviju dok je igrao. Ne moze se sad na osnovu 5-6 golova iz isto toliko meceva u ovoj sezoni reci da je on igrac za reprezentacije. Prije 3 godine je bio u Pragu, nije igrao redovno i treba da ceka!

Ne znam je li sarkazam...Mesanovic igra dobro jos od februara, drugog dijela sezone u Ceskoj.
A po cemu ovaj Hadzic zasluzuje poziv, koja je to forma i golgeterski kontinuitet?

Drape
Kontakt:

PostPostao/la Drape » 19 avg 2019, 11:52

Hadžić je Džeko za sirotinju, iste visine i građe, dobar u skoku, zna primiti loptu, uvijek bi radije njega i Đurića na klupi nego ove napadače od 70 kg. Druga je priča što igrače iz 2. turske i Emirata uopšte ne bi trebalo pozivati samo zbog njihovog izbora klubova.

Osim13
Kontakt:

PostPostao/la Osim13 » 19 avg 2019, 11:53

Ima Irfan dobru trebu, ja bi ga zvao zbog tog
Ezekiel 25:17

"tata zagorio sam daj da te opalim "

DrFilgud
Kontakt:

PostPostao/la DrFilgud » 19 avg 2019, 11:54

Bolje da je Turkesa iz druge svicarske pozvao.
Mladji je, U21 reprezentativac i redovno zabija, a isto je soha 1.93.

zeRoberto

PostPostao/la zeRoberto » 19 avg 2019, 11:54

Mihojević pozvan a Memišević nije!?

Ghuraba
Kontakt:

PostPostao/la Ghuraba » 19 avg 2019, 11:57

DrFilgud WroteColon
Ghuraba WroteColonNe zna on da ovaj uopste postoji, a i nije bio standardan za Slaviju dok je igrao. Ne moze se sad na osnovu 5-6 golova iz isto toliko meceva u ovoj sezoni reci da je on igrac za reprezentacije. Prije 3 godine je bio u Pragu, nije igrao redovno i treba da ceka!

Ne znam je li sarkazam...Mesanovic igra dobro jos od februara, drugog dijela sezone u Ceskoj.
A po cemu ovaj Hadzic zasluzuje poziv, koja je to forma i golgeterski kontinuitet?

Ma jasta je nego sarkazam, zar nije ocito? :mrgreen:

Ni po cemu, ali je trenutno ispred Kodre, Prevljaka i ostalih. Ovaj prvi je propao i vise se ne smije pozivati u reprezentaciju. Drugi je na dobrom putu da propadne i pametnije mu je bilo da je otisao u Cvajtu kao Todorovic, nego da truhne na klupi Salzburga. Ja bih Handzica prije zvao nego njih dvojicu, a kamoli Hadzica, koji je odigrao 4-5 dobrih utakmica za Zrinjski.

DrFilgud
Kontakt:

PostPostao/la DrFilgud » 19 avg 2019, 11:58

Ma ovo je bosanska klasika, trenera boli k... jer zna da mu ne moze niko nista.
Jos nam se u facu ruga sa ovim Hadzicem. :thumbdown:

DrFilgud
Kontakt:

PostPostao/la DrFilgud » 19 avg 2019, 12:00

Ghuraba WroteColon
DrFilgud WroteColon
Ghuraba WroteColonNe zna on da ovaj uopste postoji, a i nije bio standardan za Slaviju dok je igrao. Ne moze se sad na osnovu 5-6 golova iz isto toliko meceva u ovoj sezoni reci da je on igrac za reprezentacije. Prije 3 godine je bio u Pragu, nije igrao redovno i treba da ceka!

Ma jasta je nego sarkazam, zar nije ocito? :mrgreen:

Ni po cemu, ali je trenutno ispred Kodre, Prevljaka i ostalih. Ovaj prvi je propao i vise se ne smije pozivati u reprezentaciju. Drugi je na dobrom putu da propadne i pametnije mu je bilo da je otisao u Cvajtu kao Todorovic, nego da truhne na klupi Salzburga. Ja bih Handzica prije zvao nego njih dvojicu, a kamoli Hadzica, koji je odigrao 4-5 dobrih utakmica za Zrinjski.

Znas kakvih ovdje ima intelektualaca, tanka je linija... :lol:

Tracy3McGrady
Kontakt:

PostPostao/la Tracy3McGrady » 19 avg 2019, 12:05

Stvarno sramota da nije pozvao strašne napadače u strašnih formi Prevljaka i Kodru.

Dajte ba ljudi uozbiljite se, mi osim Džeke nemamo napadača, da li će na klupi biti Hadzić ili neko deseti je nebitno, svi su oni profesionalni fudbaleri, ali niko od njih nije igrač koji će napraviti razliku.

Meni lično je jedino krivo što nema Hajrovica, ovo ostalo je sve buranija. Pohvale ua poziv Lončaru, on je strašan igrač.
Anfernee "Penny" Hardaway #1

JonSnow
Kontakt:

PostPostao/la JonSnow » 19 avg 2019, 12:08

Tracy3McGrady WroteColonStvarno sramota da nije pozvao strašne napadače u strašnih formi Prevljaka i Kodru.

Dajte ba ljudi uozbiljite se, mi osim Džeke nemamo napadača, da li će na klupi biti Hadzić ili neko deseti je nebitno, svi su oni profesionalni fudbaleri, ali niko od njih nije igrač koji će napraviti razliku.

Meni lično je jedino krivo što nema Hajrovica, ovo ostalo je sve buranija. Pohvale ua poziv Lončaru, on je strašan igrač.

Baš tako, hajka se digla ko da nije pozvao Aguera i Salaha jbt.

Adnan89
Kontakt:

PostPostao/la Adnan89 » 19 avg 2019, 12:15

Ja sam izgubio nadu vise u nase "talente" ko da nema nigdje nikog. Kad ima odmah predzu u neki Kuracspor ili u Poljskoj, imas igrace visoke 190cm koji mogu biti u korist za neki anti-fudbal kao sto smo imali sa Djuricem jedno vrijeme prije baraza. Imas igrace poput Sunjica visoki kojeg stalno svak gura s lopte I ko je manji od njega, brate hajde idi u teretanu nabildaj misicnu masu I budi cvrst u igru. Vako Nismo ni tamo ni vamo, ako nemas neke igrace brze onda bar da su snazni a mi nista nemamo. Kolasinac jedini I on ce se povrijediti prije Armenije,
....Manchester United fan since 1993....

The truth is hard to swallow, it will leave you starved tomorrow - Talib Kwali

mimmo79
Kontakt:

PostPostao/la mimmo79 » 19 avg 2019, 12:22

Nije mi samo jasno kakvu prednost ima jedan Sarić, u odnosu na jednog Vrančića????
"Fudbal je jednostavan, ali je teško jednostavno igrati!"
Johan Cruyff

Ghuraba
Kontakt:

PostPostao/la Ghuraba » 19 avg 2019, 12:24

mimmo79 WroteColonNije mi samo jasno kakvu prednost ima jedan Sarić, u odnosu na jednog Vrančića????

Kako nema? Ovaj doveden da bude standardan u jednoj trofejnoj ekipi, a ovaj drugi klupa u Norwichu koji ce se boriti za opstanak u ligi. :mrgreen:

mimmo79
Kontakt:

PostPostao/la mimmo79 » 19 avg 2019, 12:26

Ghuraba WroteColon
mimmo79 WroteColonNije mi samo jasno kakvu prednost ima jedan Sarić, u odnosu na jednog Vrančića????

Kako nema? Ovaj doveden da bude standardan u jednoj trofejnoj ekipi, a ovaj drugi klupa u Norwichu koji ce se boriti za opstanak u ligi. :mrgreen:

i to sto kažeš :D :D :D
"Fudbal je jednostavan, ali je teško jednostavno igrati!"
Johan Cruyff

Daduli
Kontakt:

PostPostao/la Daduli » 19 avg 2019, 12:26

zeRoberto WroteColonMihojević pozvan a Memišević nije!?

Memišević povrijeđen, pisalo na milion portala.
Glory Glory Man United

emir79
Kontakt:

PostPostao/la emir79 » 19 avg 2019, 12:28

Trebao je Vladan Kovcevic dobiti poziv. Sve ostalo je u 5 deka.
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Trenutno korisnika/ca: Husika, JonSnow, Sveti i 15 gostiju.