Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
JonSnow
Postovi: 6181
Pridružen/a: 17 jun 2014, 00:28
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la JonSnow » 09 sep 2019, 14:19

Gospodin čovjek, za razliku od onog kojeg neki ponovo prizivaju.

Avatar
ledesma
Postovi: 4997
Pridružen/a: 28 feb 2016, 14:21
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la ledesma » 09 sep 2019, 14:22

Goni ga u piz.du materinu, ni jednu tekmu nismo sastavili da valja..
"Znaš kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijaš za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Želju. Hvala Bogu ja nisam među njima". Dino Merlin

Avatar
Alminjo99
Postovi: 3527
Pridružen/a: 07 dec 2016, 19:00
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Alminjo99 » 09 sep 2019, 14:31

Koji je ovo cirkus u pm.
Rezultat je trend, ideal je vječan!

Avatar
TonySosa
Postovi: 7219
Pridružen/a: 17 apr 2018, 04:54
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la TonySosa » 09 sep 2019, 14:35

Tekashi je napisao/la:
TonySosa je napisao/la:Oj Robi, brkovi ti plavi
prst u dupe pa ih zagaravi.

Teske rijeci


Robi je ipak imao muda da podnese ostavu, za razliku od Kipra....
Nisam mislio ozbiljno, samo mi palo na pamet pa rekoh da podijelim sa vama ovo moje kompozitorsko djelo.
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

"Three for me, two for them."

Avatar
KonjicBOY
Član IO SS.ba lige
Postovi: 1645
Pridružen/a: 01 sep 2011, 10:17
Lokacija: Konjic
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la KonjicBOY » 09 sep 2019, 14:46

TonySosa je napisao/la:
Tekashi je napisao/la:
TonySosa je napisao/la:Oj Robi, brkovi ti plavi
prst u dupe pa ih zagaravi.

Teske rijeci


Robi je ipak imao muda da podnese ostavu, za razliku od Kipra....
Nisam mislio ozbiljno, samo mi palo na pamet pa rekoh da podijelim sa vama ovo moje kompozitorsko djelo.
Jest da umjesto Robi ne stoji Rajko :urnebes: :urnebes: :urnebes:
Support your local club !

Avatar
harden
Postovi: 23572
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la harden » 09 sep 2019, 14:53

Gospodski otisao, a ne ko neki mazao nam oci sa poznatom '' ima jos bodova u igri ''.
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
paulus
Postovi: 4359
Pridružen/a: 18 sep 2013, 12:27
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la paulus » 09 sep 2019, 15:18

Joj kad se sjetim Bazdarevica kojeg smo puskom morali tjerat iako smo igrali isto ovako, ovaj je skonto da je pogrjesio u pristupu ,
u repku konacno mora doc neko da rezbije klanove
,da igra prvo odbranu pa sve drugo,
da je spreman malo lovit igrace , valjo bi nam Dilaver onaj pored ovake odbrane ,
koji ima muda zamjenit Pjanica ,
kojem niko nece branit da zovne Hajrovica jer pored onakog Visce sa formom koju je imao Hajrovic proje par mjeseci , morao je bit pozvan makar jednom ( covjek ako nista ima dribling i sut i centarsut , sve sto Visci nedostaje pored svega ostalog , jos ne mogu da vjerujem da ima skoro 50 tekmi za repku, pa Vrsajevic je imao veci impact od njega)
koji ce imat neki plan u program za ligu i kako konacno podic taj level jer onim neljebima mora bit jasno da nema vise diaspora kvalitetnih igraca , to je 3 generacija oni ce bit ono gdje su i sta su(al tu nam ipet treba da ovaj mrtvi starisjediocki savez ustupi stolice ljudima sa sportskim skolama , marketinskim skolama , ljudima sa licencama za tad sa mladim koji znaju pravit programe . Savez nije samo sjedit nabavit avion ukopat ligu sa mojom tv i napravit zgradu kad si sa tih 20 miliona mogao unaprjedit ligu da konacno mrdne. )
ALI NAJVAZNIJE I POD BROJ 1 JE NEKO KO JE VELIKI MOTIVATOR JER U REPKAMA OBICNO JE MOTIVACIJA USLOV 1 ZA DOBAR REZULTAT.
Naravno za takvog covjeka ovaj savez nema muda , nema para , nema volje - Islreno ja ne vidim koga oni mogu dovest da valja.
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la japa » 09 sep 2019, 15:23

U reprezentaciju treba doci neki karakter koji se nece ulizivati igracima, navijacima, savezu, pojedinim medijima ugl. neki autoritet koji ce prije svega razbiti seljakluk i neprofesionalizam oko reprezentacije koji postoji godinama i kojeg ne mozemo da se rijesimo. Prosinecki mozda i nije los trener ali ocito da nije neka cvrsta ruka i pedagog jer sa stokom zvanom bh fudbaleri moras mnogo ostrije.

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Rokoko87 » 09 sep 2019, 15:24

HUSREF MUSEMIĆ - motivator, pedagog i mnogo toga još.
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la leorey » 09 sep 2019, 15:27

Fazon je sto ljudi ovdje misle da ce se nesto promijeniti dolaskom novog trenera, to mi je najsmjesnije u ovom svemu hahahah.

Svako malo novi trener, a niko ziv ne moze napravit nista. Sto li je Boze tako, pitam se?

Taraba od ekipe.
27.10.2020

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la leorey » 09 sep 2019, 15:29

japa je napisao/la:U reprezentaciju treba doci neki karakter koji se nece ulizivati igracima, navijacima, savezu, pojedinim medijima ugl. neki autoritet koji ce prije svega razbiti seljakluk i neprofesionalizam oko reprezentacije koji postoji godinama i kojeg ne mozemo da se rijesimo. Prosinecki mozda i nije los trener ali ocito da nije neka cvrsta ruka i pedagog jer sa stokom zvanom bh fudbaleri moras mnogo ostrije.
Pa takav tip trenera ne bi izdrzao ni 2 tekme, prodali bi ga igraci.

Slicno radi Madrid, samo sto oni imaju pokrice. Titule i godine uspjeha iza sebe. Sta nasi imaju? Apsolutno nista.
27.10.2020

Avatar
BoixosNois1899
Postovi: 12029
Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la BoixosNois1899 » 09 sep 2019, 15:33

leorey je napisao/la:Fazon je sto ljudi ovdje misle da ce se nesto promijeniti dolaskom novog trenera, to mi je najsmjesnije u ovom svemu hahahah.

Svako malo novi trener, a niko ziv ne moze napravit nista. Sto li je Boze tako, pitam se?

Taraba od ekipe.
Imamo tarabu od ekipe. Slažem se. Ali kao što reče neko ranije, nije nama cilj osvojiti Evropsko prvenstvo, već plasirati se. I sa ovakvom ekipom kakvu imamo sad neuspjeh je neučestvovati na EP. Kakve to ekipe imaju Mađarska, Island pa evo sad i Finska a svi će vjerojatno se plasirati. Jednostavno, moranje igrati Euro pa i sa ovakvim igrački kadrom kakav posjedujemo.
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

FC Grizzlies

Avatar
delinjo
Postovi: 24119
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la delinjo » 09 sep 2019, 15:34

leorey je napisao/la:Fazon je sto ljudi ovdje misle da ce se nesto promijeniti dolaskom novog trenera, to mi je najsmjesnije u ovom svemu hahahah.

Svako malo novi trener, a niko ziv ne moze napravit nista. Sto li je Boze tako, pitam se?

Taraba od ekipe.
pogresno!!

ova ekipa je sasvim dovoljna uz normalnog selektora i normalan savez da se plasira 3 kola prije kraja na EP...iza Italije...

eh ako pricamo i poredimo sa nekim klasnim repkama tvoja prica pije vode naravno ...ali za Armeniju,Finsku i Grcku plus Lit....tu moras imati sve pobjede eventualno jedan remi ...jer su ostali mnogo ,ti nabrojani mnogo mnogo losiji igracki .,..
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Avatar
grbavicka1921
Postovi: 1328
Pridružen/a: 10 feb 2017, 12:47
Lokacija: Sindikat profi fudbalera BiH
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la grbavicka1921 » 09 sep 2019, 15:41

Rokoko87 je napisao/la:HUSREF MUSEMIĆ - motivator, pedagog i mnogo toga još.
+1
*"Nije to bolest rijetka, nisu posljedice rata, al' ja sam prvo rek'o ŽELJO pa sam poslije rek'o tata."

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la leorey » 09 sep 2019, 15:47

delinjo je napisao/la:
leorey je napisao/la:Fazon je sto ljudi ovdje misle da ce se nesto promijeniti dolaskom novog trenera, to mi je najsmjesnije u ovom svemu hahahah.

Svako malo novi trener, a niko ziv ne moze napravit nista. Sto li je Boze tako, pitam se?

Taraba od ekipe.
pogresno!!

ova ekipa je sasvim dovoljna uz normalnog selektora i normalan savez da se plasira 3 kola prije kraja na EP...iza Italije...

eh ako pricamo i poredimo sa nekim klasnim repkama tvoja prica pije vode naravno ...ali za Armeniju,Finsku i Grcku plus Lit....tu moras imati sve pobjede eventualno jedan remi ...jer su ostali mnogo ,ti nabrojani mnogo mnogo losiji igracki .,..
To mi mislimo. Danas svako zna igrati lopte. Mi automatski svrstavamo ekipu iznad Grcke, Finske, pa cak i malo vecih repki a realno bez razloga. Po cemu smo to kvalitetniji?

Sad ces nabrojat nase igrace, ali koga smo mi to zadnjeg dobili? Da ne govorim vecu neku repku. Gdje su rezultati da mi to mozemo reci?

Svi nekog pobjeduju, prave iznenadjenja, mi nikad. Evo Lihtenstajn yebeni dobije Grcku. Hocemo po bilo sto da cemo glatko izgubit od njih? Ko god bio trener.

Ljudi i dalje misle da je ova ekipa na nivou kao recimo 2014, sto je apsolutno smijesno, dovoljno je pogledat gdje nasi igraci igraju, po kukuruz ligama i to zamjene, a gdje su igrali prije 5-6 godina.

Zasto je to tako? Treba krenuti od struktre, riba smrdi od glave.
27.10.2020

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la leorey » 09 sep 2019, 15:49

Ali slazem se, kakva god nam bila ekipa, prava je yebena sramota ne plasirati se na Euro gdje direktno idu prva dva, treci u baraz i gdje imas baraz izboren i preko Lige Nacija. Dakle nikad vise prilika neces imat. I opet necemo uspjeti.
27.10.2020

Avatar
Evander
Postovi: 14452
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Evander » 09 sep 2019, 15:51

delinjo je napisao/la:
leorey je napisao/la:Fazon je sto ljudi ovdje misle da ce se nesto promijeniti dolaskom novog trenera, to mi je najsmjesnije u ovom svemu hahahah.

Svako malo novi trener, a niko ziv ne moze napravit nista. Sto li je Boze tako, pitam se?

Taraba od ekipe.
pogresno!!

ova ekipa je sasvim dovoljna uz normalnog selektora i normalan savez da se plasira 3 kola prije kraja na EP...iza Italije...

eh ako pricamo i poredimo sa nekim klasnim repkama tvoja prica pije vode naravno ...ali za Armeniju,Finsku i Grcku plus Lit....tu moras imati sve pobjede eventualno jedan remi ...jer su ostali mnogo ,ti nabrojani mnogo mnogo losiji igracki .,..
Ova ekipa je skup neprofesinalaca, kad dodju ovdje na pripreme, da niti jedan selektor njih ne moze ustrojiti.
Da ovi isti igraci igraju za Sloveniju i da imaju njihov mentalitet, onda bi bila tacna ta tvoja teza.

Avatar
mohikanac12
Postovi: 2842
Pridružen/a: 19 jun 2019, 08:54
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la mohikanac12 » 09 sep 2019, 15:53

Bio je jedan ali je "objektivno" izabran popularni Robi.

Hvala ti Robi za ovo uriniranje po "objektivnim".

:bih:
Mi smo Željini Željo je naš!

Biće Željo opet Šampion!


japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la japa » 09 sep 2019, 15:59

leorey je napisao/la:
japa je napisao/la:U reprezentaciju treba doci neki karakter koji se nece ulizivati igracima, navijacima, savezu, pojedinim medijima ugl. neki autoritet koji ce prije svega razbiti seljakluk i neprofesionalizam oko reprezentacije koji postoji godinama i kojeg ne mozemo da se rijesimo. Prosinecki mozda i nije los trener ali ocito da nije neka cvrsta ruka i pedagog jer sa stokom zvanom bh fudbaleri moras mnogo ostrije.
Pa takav tip trenera ne bi izdrzao ni 2 tekme, prodali bi ga igraci.

Slicno radi Madrid, samo sto oni imaju pokrice. Titule i godine uspjeha iza sebe. Sta nasi imaju? Apsolutno nista.
Eh pa tu dolazis do kljucne stvari onda, da li onda smjeniti selektora i nastaviti se vrtiti u ovim krugovima neuspjeha ili napokon lupiti sakom od sto pa napraviti totalni remont cak i pod cijenu odricanja nekih igraca i kretanja totalno ispocetka?

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 24 gosta.