Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Moderatori/ce: ribery,_dreamer_,insider,Monolog

grbavicka1921
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la grbavicka1921 » 16 okt 2019, 08:06

Robiju reference Azerbejdžan i Zvezda, a mi očekujemo napredak. U startu smo sami sebi harakiri učinili. Igračina bio i tačka. Na tome sve ostaje.

Begić legenda jbe i ne vadi. To majstore. Jbi stoku od navijača kao i ovi iz vlasti. To smo i zaslužili. Good job!
"Nije to bolest rijetka, nisu posljedice rata, al' ja sam prvo rek'o ŽELJO pa sam poslije rek'o tata."

dinoze
Kontakt:

Post Postao/la dinoze » 16 okt 2019, 08:10

Ali hajde recimo da je Robert najveci krivac svemu ali ja licno ne kontam kako profesionalni igrac mozez zaboraviti igrati fudbala??
Znaci izadje nas 11 na teren i igramo onako kako nam je selektor postavio taktiku ali nije mi selektor zabranio da trcim, nije mi naredio da izbijam loptu u svom sesnasetercu glavom prema naprijed, nije mi rekao da pocnem driblati ispred svog gola i da izgubim loptu,jeli mi rekao da pravim glup faul ispred svog gola itd. itd.
Valjda imaju gram mozga ti igraci. Ispade da im selektor naredio da ne igraju.
Zadnja izmjena: dinoze, dana/u 16 okt 2019, 09:31, ukupno mijenjano 1 put.

DrFilgud
x 12
Kontakt:

Post Postao/la DrFilgud » 16 okt 2019, 08:40

Treba mijenjati igrace, navijace, narod, sve dok se ne nadje pobjednicka kombinacija za selektora, savez i novinare.
"Kod nas nije bilo tako, kod nas je bilo ozbiljno", odgovorio je Handanović.

CarlitoBrigante
Kontakt:

Post Postao/la CarlitoBrigante » 16 okt 2019, 08:47

Nije BiH neka nogometna sila da je sad debakl ne otići na Euro, ali ne otići ne Euro jer je ispred tebe Finska je popriličan blam. Žuti je jednostavno neznalica.

crozla
Kontakt:

Post Postao/la crozla » 16 okt 2019, 08:48

grbavicka1921 je napisao/la:Robiju reference Azerbejdžan i Zvezda, a mi očekujemo napredak. U startu smo sami sebi harakiri učinili. Igračina bio i tačka. Na tome sve ostaje.

Begić legenda jbe i ne vadi. To majstore. Jbi stoku od navijača kao i ovi iz vlasti. To smo i zaslužili. Good job!

Realno, Zvezda je za BiH institucija. Morate jednom.prestati lagati sami sebe.
Sve, sve što era sazdala je ova,
Sve rušit, palit, sjeći treba;
A gradit bolje opet s nova!

najrodjeniji
Kontakt:

Post Postao/la najrodjeniji » 16 okt 2019, 08:48

Dajte Amawa mowža ! Kme
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ VELEŽA. BUDI NAVIJAČ OLIMPICKA.

darker10
x 23
Kontakt:

Post Postao/la darker10 » 16 okt 2019, 08:50

zirokopter je napisao/la:Najveci krivac ubjedljivo je Robert. Sjetimo se prve utakmice protiv S. Irske i da nas je ista rasula kao i Grci veceras, samo nisu imali srece da nas zabiju gol iz 354 sanse koje su stvorili. Znaci ocito je da Robert ne zna sta radi. Ekipa na terenu izgleda tako disbalansirano i neuigrano da je to neki maksimum neuigranosti. Forsiraju se neki igraci koji kvalitetom mogu da igraju samo nasu PL, ne znam iz kojeg razloga al znam da bi smjeli gledat reprezentaciju samo preko TV a nikako da igraju glavnu ulogu u istoj. Uglavnom jedini plus selektora je Kvrzic na desnom beku i hvala mu za to valjat ce nam u buducnosti, a mi moramo traziti novo ime da nas vodi u barazu da imamo kakve takve sanse, jer sa ovim selektorom se krecemo unazad i to svjetlosnom brzinom.

Najlosiji selektor koji nas je ikad vodio.

Ti si svjestan da Kvrzic ima 31 godinu?Kakav on i reprezentativna buducnost.

DrFilgud
x 12
Kontakt:

Post Postao/la DrFilgud » 16 okt 2019, 08:50

Nazalost angazman u Bih je pokazao realne domete Roberta Prosineckog. I kao strucnjaka i kao covjeka.
Ocigledno su oni koji su ga nogirali iz Zvezde vidjeli o cemu se radi, ipak je to ozbiljan klub.

crozla
Kontakt:

Post Postao/la crozla » 16 okt 2019, 08:51

darker10 je napisao/la:
zirokopter je napisao/la:Najveci krivac ubjedljivo je Robert. Sjetimo se prve utakmice protiv S. Irske i da nas je ista rasula kao i Grci veceras, samo nisu imali srece da nas zabiju gol iz 354 sanse koje su stvorili. Znaci ocito je da Robert ne zna sta radi. Ekipa na terenu izgleda tako disbalansirano i neuigrano da je to neki maksimum neuigranosti. Forsiraju se neki igraci koji kvalitetom mogu da igraju samo nasu PL, ne znam iz kojeg razloga al znam da bi smjeli gledat reprezentaciju samo preko TV a nikako da igraju glavnu ulogu u istoj. Uglavnom jedini plus selektora je Kvrzic na desnom beku i hvala mu za to valjat ce nam u buducnosti, a mi moramo traziti novo ime da nas vodi u barazu da imamo kakve takve sanse, jer sa ovim selektorom se krecemo unazad i to svjetlosnom brzinom.

Najlosiji selektor koji nas je ikad vodio.

Ti si svjestan da Kvrzic ima 31 godinu?Kakav on i reprezentativna buducnost.

To je jednako onome da je zvao Ahmetovica, koji je za Bajica perspektivan.

slusalica
x 3
Kontakt:

Post Postao/la slusalica » 16 okt 2019, 08:52

Ciklus centara interesovanja bosanskog navijača:

Novi selektor----->očekivanja------>komentarisanje grupe---->razočarenja------>novi selektor---->

Here we go again.
A suština je jednostavna. Tanki smo. :plac:
lingafo

zirokopter
Kontakt:

Post Postao/la zirokopter » 16 okt 2019, 08:53

crozla je napisao/la:
grbavicka1921 je napisao/la:Robiju reference Azerbejdžan i Zvezda, a mi očekujemo napredak. U startu smo sami sebi harakiri učinili. Igračina bio i tačka. Na tome sve ostaje.

Mozda i jeste al se ni tamo nije proslavio.

Uglavnom bi trebao prvo kompletan savez da podnese ostavke pa onda i selektor i velika vecina igraca sa njima pod ruku i to bi bilo dobro za pocetak.

@darker

vjeruj mi da nisam bio svjestan da ima toliko godina, al koliko muku mucimo sa desnim bekom i ovo je dobra zakrpa za nekoliko godina barem.
DB aka Ledeni

crozla
Kontakt:

Post Postao/la crozla » 16 okt 2019, 08:55

zirokopter je napisao/la:
crozla je napisao/la:

Mozda i jeste al se ni tamo nije proslavio.

Uglavnom bi trebao prvo kompletan savez da podnese ostavke pa onda i selektor i velika vecina igraca sa njima pod ruku i to bi bilo dobro za pocetak.

@darker

vjeruj mi da nisam bio svjestan da ima toliko godina, al koliko muku mucimo sa desnim bekom i ovo je dobra zakrpa za nekoliko godina barem.

Kako nije, donio im trofej nakon dugo vremena. Azeri ce reci da nisu imali boljeg, a njihov nogomet je dosta kvalitetniji od ovog smeca, ako uzmes u obzir razliku u rezultatu.

zirokopter
Kontakt:

Post Postao/la zirokopter » 16 okt 2019, 09:06

Uspio osvojit kup sa Crvenom Zvezdom? Wow. Stvarno uspjeh. U finalu protiv velikog Borca iz Cacka. Sto i dalje nije selektor Azera kad smatraju da nisu imali boljeg?
DB aka Ledeni

grbavicka1921
Kontakt:

Post Postao/la grbavicka1921 » 16 okt 2019, 09:14

Pa Zvezda je institucija i za njihovu sopstvenu repku a ne za našu.
Malo si navijački ušao u polemiku.
U to vrijeme, Zvezda je bila obicna chuna, i bit će opet čim Vučić ode s vlasti, jer to je realnost ex Yu klubova (osim DInama, Rijeke, Maribora), al to je za druge podteme, ne ove.
"Nije to bolest rijetka, nisu posljedice rata, al' ja sam prvo rek'o ŽELJO pa sam poslije rek'o tata."

atomac123
Kontakt:

Post Postao/la atomac123 » 16 okt 2019, 09:22

Odlazi ubleho
TŽV!

marconato
x 3
Kontakt:

Post Postao/la marconato » 16 okt 2019, 09:24

grbavicka1921 je napisao/la:Pa Zvezda je institucija i za njihovu sopstvenu repku a ne za našu.
Malo si navijački ušao u polemiku.
U to vrijeme, Zvezda je bila obicna chuna, i bit će opet čim Vučić ode s vlasti, jer to je realnost ex Yu klubova (osim DInama, Rijeke, Maribora), al to je za druge podteme, ne ove.

Mislis kada ode Milojević :?:
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

paulus
x 17
Kontakt:

Post Postao/la paulus » 16 okt 2019, 09:34

Kad imas reprezentaciju osrednje kvalitete sa sumnjivom zadnjom linijom i sa mozda dva tri klasna igraca ti nee ides igrat ko City i Barcelona , bvec pravis timsku atmosferu igras na brze kontre , svi moraju trcat , i pritisak mora bit uskladjen. Ne moze on sa haalfovima koji nisu neki tehnnicari i sa Saricen u Cimirotom igrat ko da ima inestu Pjanica i Modrica od noge do noge . Prilagodis se kvalitetu , nabijas moral timsku igru i igras na kontre osim protiv slabijih repki kuci i to je bio recept da se ova grupa lako prodje i zavrsi ko drugi .
AL broj jedan ako vec prica o nakoj igri od noge do noge ja ne znam sta rade na treningu , druga stvar njegov autoritet je 0 , onako da igraju ljudi drugo pol poslije razg u svlacionici, znaci da on kao osoba ne imoresionira ne dize atmosferu a bicu i brutalno iskren , za sportiste danas je stvarno ruzno da ti dodje o borbi pricat civjek koji ne moze skinut stomak makar na pristojan bojler. Uzasno ga je vidjet iz profila.
Znaci ja sam mislio da covjek kad je radio sa Bilicem je pokupio par folova al ovo sta je on uradio u najadnijoj grupi ikad ja mislim izgubis sve utakmice na strani , primis 5 od one Armenije u 2 tekme , ona Finska igra upravo sto smo mi trebali igrat jer nemamo kvalitet da glumimo Barcelonu.
I ta Finska je hala od repke to ce se pokazat na Ezru samo su ljudi igrali ko tim i igrali brzo na ono sto imaju. Nasi nece da trce, to je odma do trenera, nema price , pa ti zoves te igrace iz utakmice u utakmicu i izbruko si nas u grupi cemera ko nijedan selektor do sada , cak bi i Mesa uradio bolje od ovog . I on ce nes analizirat .
Covjece onaj prva ostavka bi ti spasila obraz a nama mozda donjjela bolju atmosferu , sa tobom ne ide, ne jebu te igraci koje ti zoves , ja ne bi mogao zamislit repku i igrace da trce ovako ko veceras pod Cirom il Papetom da prodju bez sankcija. Odlazi Robi pusti neekog novog da odigra zadnje dvije da pokusa napravit tim i stil igre sa kojim mozemo proc jer Finska Armenija i ova Grcka su najsramotnijje predstave u zadnjih 10 god
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

FoSte95
x 13
Kontakt:

Post Postao/la FoSte95 » 16 okt 2019, 09:39

ima mnogo i do selekotra a i do igrača. Koliko god ovaj igrački kadar bio slabiji od nekih prijašnjih generacija ipak je morao biti sposobniji i bolji od Finske, a pogotovo od Armenije. Daleko je ovo od nekog evroskog vrha, ali moralo je biti dovoljno da se ide na EURO.
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

https://onedrive.live.com/view.aspx?resid=53B854EA5D48DCA9!2651&ithint=file%2cxlsx&app=Excel&authkey=!ABI6BVZzPWLR510

DrFilgud
x 12
Kontakt:

Post Postao/la DrFilgud » 16 okt 2019, 09:40

Ne mogu da vjerujem da se jos diskutuje o radu Roberta Prosineckog :facepalm:
Pa covjek je neznalica, nesposobnjakovic i nekarakter svjetskog nivoa.
Covjek koji ce , ako ga nekim samoubilackim aktom ostavimo u barazu, upropastiti posljednju sansu.
Sva diskusija o njemu je u jednoj rijeci-ODLAZI!

Arnelv52
x 8
Kontakt:

Post Postao/la Arnelv52 » 16 okt 2019, 09:42

Mi kvalitetne ljude samo trošimo. Uzmemo čovjeka i dodajemo mu teret sve dok ga ne slomi po principu: dodajmo kilu, pa kilu, pa kilu.

Zašto imate potrebu otežat ljudima gdje vam je u interesu da je tim ljudima čim lakše?

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Trenutno korisnika/ca: Maestro i 14 gostiju.