Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
hz1987
Postovi: 2089
Pridružen/a: 01 nov 2008, 10:27
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la hz1987 » 17 okt 2019, 12:22

ja bih doveo ciru da odradi ove dvije kvalifikacione i baraz. prvo sto ce on zivnuti i samo on moze za kratak period dici motiv i euforiju. a ako se plasiramo, dati mu procenat o plasmana za te 4 utakmice. a onda lijepo traziti i iskesirati za ozbiljnog selektora koji je vec nekog s uspjehom vodio i nakon zavrsetka eura, vidjeti koji su uslovi i da li nastaviti suradnju. neka dugorocna rjesenja i vezivanja ugovorima po 4 godine, konkursi, vijecanja, dugorocni planovi - jok!

Avatar
grbavicka1921
Postovi: 1328
Pridružen/a: 10 feb 2017, 12:47
Lokacija: Sindikat profi fudbalera BiH
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la grbavicka1921 » 17 okt 2019, 13:11

Imaš uslove, najbolje hotele, sportski katering, psihologe, kamp repke jbeni, plastične hirurge na klupi ako ko ostane bez noge taj nosi protetiku u ruksaku pa da moze nastavit s utakmicom, pčke materine, samo što im guzicu joše ne peru!
Koliko je do selektora sa taktičke i motivacione strane i praćenja jbene domaće lige iz koje nije iskoristio NIŠTA, od igrača ima 60-70 %.

Zestoka qurcobolja, pogotovo ovih na zalascima karijere, ne racunajuci kapitena.

Daj momke koji trče, koji žele da napreduju kako u repki automatski tako i u karijeri. Pa ti su nas grčki golobradi momci i razbili, bez manolasa, Mitroglua quraca palaca.
*"Nije to bolest rijetka, nisu posljedice rata, al' ja sam prvo rek'o ŽELJO pa sam poslije rek'o tata."

nebeskasila
Postovi: 2419
Pridružen/a: 07 maj 2014, 18:36
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la nebeskasila » 17 okt 2019, 13:25

Nase vrijeme je proslo. Ko god da nam dodje nece nista popraviti. Takva nam je cijela drzava. Iz korijena sve treba mijenjati

Avatar
DevilsAdvocate
Postovi: 1569
Pridružen/a: 28 jan 2015, 17:31
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la DevilsAdvocate » 17 okt 2019, 13:43

Joj al prave cirkus od reprezentacije od iz IO
'I was young, I was survivin' the times. Waitin' for my moment, I was destined to shine..'

mimmo79
Postovi: 226
Pridružen/a: 24 jul 2019, 11:24
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la mimmo79 » 17 okt 2019, 13:51

Kad je sastanak IO, čitam sada na nekom portalu da je danas zakazana ista?
"Fudbal je jednostavan, ali je teško jednostavno igrati!"
Johan Cruyff

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la DrFilgud » 17 okt 2019, 13:51

I ja sam za Ciru, ukoliko ima kuveta da to izgura.
Neka ove dvije tekme odradi Rahimic, a Ciru za baraz i EP.
Onda u slijedecim kvalifikacija probati sa Vinko. Svakako ce stasati ove njegove generacije, koje poznaje i kojima je autritet.

Tako mi se ovo cini, onako na prvu. Vjerovatno ima i drugih dobrih opcija, ali je pitanje hoce li,koliko para...
Za Amara nisam, bojim se da bi to bio nastavak cirkusa, na nekom drugom nivou.

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Wandelanoite » 17 okt 2019, 13:53

Kao sto sam i najavio, dobit ce otkaz i odstetu koju ce rastaliti s onima koji su ga ostavili i koji su mu i rekli da ponudi ostavku poslije Armenije.

NAJGLUPLJA NACIJA NA SVIJETU !
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Avatar
JonSnow
Postovi: 6181
Pridružen/a: 17 jun 2014, 00:28
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la JonSnow » 17 okt 2019, 13:55

grbavicka1921 je napisao/la:Imaš uslove, najbolje hotele, sportski katering, psihologe, kamp repke jbeni, plastične hirurge na klupi ako ko ostane bez noge taj nosi protetiku u ruksaku pa da moze nastavit s utakmicom, pčke materine, samo što im guzicu joše ne peru!
Koliko je do selektora sa taktičke i motivacione strane i praćenja jbene domaće lige iz koje nije iskoristio NIŠTA, od igrača ima 60-70 %.

Zestoka qurcobolja, pogotovo ovih na zalascima karijere, ne racunajuci kapitena.

Daj momke koji trče, koji žele da napreduju kako u repki automatski tako i u karijeri. Pa ti su nas grčki golobradi momci i razbili, bez manolasa, Mitroglua quraca palaca.
Kako li je samo mogao zaobići taj švedski stol talenta i nogometne genijalnosti.

Kamuflazn
Postovi: 1950
Pridružen/a: 03 jan 2019, 10:01
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Kamuflazn » 17 okt 2019, 13:57

E cuj Ciro HAHAHAHA
HUSREF MUSEMIC!
Šta je tu je!
"Šta ću, ne mogu se promjeniti, volim Sarajevo više od svog života." - Husref Musemić

LJUDSKA ZLOBA UVJEK DOLAZI OD NEMOCI!

Avatar
BoixosNois1899
Postovi: 12029
Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la BoixosNois1899 » 17 okt 2019, 14:13

JonSnow je napisao/la:
grbavicka1921 je napisao/la:Imaš uslove, najbolje hotele, sportski katering, psihologe, kamp repke jbeni, plastične hirurge na klupi ako ko ostane bez noge taj nosi protetiku u ruksaku pa da moze nastavit s utakmicom, pčke materine, samo što im guzicu joše ne peru!
Koliko je do selektora sa taktičke i motivacione strane i praćenja jbene domaće lige iz koje nije iskoristio NIŠTA, od igrača ima 60-70 %.

Zestoka qurcobolja, pogotovo ovih na zalascima karijere, ne racunajuci kapitena.

Daj momke koji trče, koji žele da napreduju kako u repki automatski tako i u karijeri. Pa ti su nas grčki golobradi momci i razbili, bez manolasa, Mitroglua quraca palaca.
Kako li je samo mogao zaobići taj švedski stol talenta i nogometne genijalnosti.
:rol:
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

FC Grizzlies

Avatar
darker10
Postovi: 10804
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la darker10 » 17 okt 2019, 14:18

Vi ko da nikad niste pogledali utakmicu domace lige. Dovoljno je vidit kako nasi klubovi prolaze u Europi da znas kako bi to izgledalo sa reprezentacijom.

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la leorey » 17 okt 2019, 14:21

Cuj igraci iz nase lige hahahaahaah
27.10.2020

Avatar
DamirT
Postovi: 13994
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la DamirT » 17 okt 2019, 14:22

grbavicka1921 je napisao/la:Imaš uslove, najbolje hotele, sportski katering, psihologe, kamp repke jbeni, plastične hirurge na klupi ako ko ostane bez noge taj nosi protetiku u ruksaku pa da moze nastavit s utakmicom, pčke materine, samo što im guzicu joše ne peru!
Koliko je do selektora sa taktičke i motivacione strane i praćenja jbene domaće lige iz koje nije iskoristio NIŠTA, od igrača ima 60-70 %.

Zestoka qurcobolja, pogotovo ovih na zalascima karijere, ne racunajuci kapitena.

Daj momke koji trče, koji žele da napreduju kako u repki automatski tako i u karijeri. Pa ti su nas grčki golobradi momci i razbili, bez manolasa, Mitroglua quraca palaca.
:bow: :tokralju: :thumbup: :thumbup:
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
Varg
Postovi: 2626
Pridružen/a: 06 maj 2019, 20:34
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Varg » 17 okt 2019, 14:29

darker10 je napisao/la:Vi ko da nikad niste pogledali utakmicu domace lige. Dovoljno je vidit kako nasi klubovi prolaze u Europi da znas kako bi to izgledalo sa reprezentacijom.
nije dovoljno jer nijedan klub nema moć da sabere sve dobre igrace u 1 klub kao sto au godinama radili dinamo, cz itd, dream team plbih bi se sigurno kvalifikovao ali to necemo dozivjeti
EKSLUZIVNO: Samo za vas, bice sve u redu. Pobjeda ce biti registrovana. Ovo je informacija iz prve ruke, delegat me je nazvao i rekao da će biti sve u redu. Pozdrav. Modži.

Avatar
HongKong
Postovi: 2111
Pridružen/a: 29 apr 2019, 15:04
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la HongKong » 17 okt 2019, 14:33

Jeste popricali Roberto?
Cuva Bog Zelju svog!

Avatar
grbavicka1921
Postovi: 1328
Pridružen/a: 10 feb 2017, 12:47
Lokacija: Sindikat profi fudbalera BiH
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la grbavicka1921 » 17 okt 2019, 14:47

Bolje igrač iz domaće lige koji ima utakmica u nogama, kakvih takvih, nego iz inostranstva koji ne igra ili možda igra ponekad, povremeno ili nikad. Neko gore reče klasični primjer Duljevića, dok se nije prodao i ako nije igrao u novom klubu imao je mjesta u repki. Apsurdistan! Al nekome to odgovara konstantno jbg.
*"Nije to bolest rijetka, nisu posljedice rata, al' ja sam prvo rek'o ŽELJO pa sam poslije rek'o tata."

Avatar
Vucevich
Postovi: 11249
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Vucevich » 17 okt 2019, 14:47

Varg je napisao/la:
darker10 je napisao/la:Vi ko da nikad niste pogledali utakmicu domace lige. Dovoljno je vidit kako nasi klubovi prolaze u Europi da znas kako bi to izgledalo sa reprezentacijom.
nije dovoljno jer nijedan klub nema moć da sabere sve dobre igrace u 1 klub kao sto au godinama radili dinamo, cz itd, dream team plbih bi se sigurno kvalifikovao ali to necemo dozivjeti
Ne ponavljaj ovo isto uvijek, nijedna liga to nema a njihovi klubovi svakako igraju redovno u Evropi. Ove sezone su Latvija, Litvanija, Sjeverna Irska i Armenija imali više uspjeha u evropskim takmičenjima od BiH pa ne vidim da neko gura Semira Kerlu u reprezentaciju. Zar nije jasno da propaliteti iz BiHPL jednostavno nemaju kvaliteta da igraju na nekom poluozbiljnom nivou kao što je reprezentativni fudbal?

Avatar
JonSnow
Postovi: 6181
Pridružen/a: 17 jun 2014, 00:28
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la JonSnow » 17 okt 2019, 15:00

grbavicka1921 je napisao/la:Bolje igrač iz domaće lige koji ima utakmica u nogama, kakvih takvih, nego iz inostranstva koji ne igra ili možda igra ponekad, povremeno ili nikad. Neko gore reče klasični primjer Duljevića, dok se nije prodao i ako nije igrao u novom klubu imao je mjesta u repki. Apsurdistan! Al nekome to odgovara konstantno jbg.
Da iskoristim analogije jednog forumaša.
U Europi se trenutno igra fudbal iz ere Samsunga S10 a već iduće se godine prelazi u eru Samsunga S11.
U BiH PL igra se fudbal iz ere Nokie 3410 s laganom
tendencijom prelaska na eru Nokie 2100.
Osnovne značajke su iste, i na jednom i na drugom možeš slat poruke i primat pozive, ali tehnološki napredak je zastrašujući.
E pa, tolika je i razlika u tipovima fudbala.

Avatar
Fudo
Postovi: 4282
Pridružen/a: 07 sep 2009, 10:29
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Fudo » 17 okt 2019, 15:13

Ja garantujem da dream team bhpl nebi imao manje bodova nego ovi lezihljebovici, ipak puno znaci koliko zelis pobjedu a i takticke zamisli koje npr ova kolindina kozojebacka marioneta nema
BordoCrvena...Fk.Sarajevo i Liverpool

Salih1984
Postovi: 3811
Pridružen/a: 20 mar 2018, 14:19
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Salih1984 » 17 okt 2019, 15:15

Robi odlazi a povedi i bahu sa sobom
Ja bi svjetlo zvao mrakom da te nije @Tili....

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 53 gosta.