Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
Nerminovic
Postovi: 12600
Pridružen/a: 05 jun 2014, 01:21
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Nerminovic » 21 avg 2018, 03:20

RAT SAVEZU SVI NAPOLJE!!!!
Champions of SportSport League 2017

BackSpace United

Avatar
JohnCleese
Postovi: 5753
Pridružen/a: 02 sep 2015, 09:52
Lokacija: zemlja "ciganska"
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la JohnCleese » 21 avg 2018, 05:38

Hocemol' pravit kult reprezentacije? Reprezentacije iznad svih? Hocemo!

Robert :"Begovic ovog puta nije pozvan. Niko nije nezamjenjiv " Ide permanentno kme kmeee!
Prevazilazite sami sebe :lol: :rol:

Nije bosanski mahalski mentalitet spreman sa bilo kakav iskorak. Radije dajte kakvih trac-partija i zvezdi granda.

Ave Robi. Samo jako.
Nije problem u slijepim vođama, problem je u slijepim sljedbenicima.


Svabo je to...

Avatar
AndreWilliams
Postovi: 597
Pridružen/a: 22 avg 2014, 13:33
Lokacija: Guinea-Bissau
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la AndreWilliams » 21 avg 2018, 05:52

Razmazena publika, razmazeni igraci. Pred Robijem je tezak zadatak. Nebi mu bio u kozi.

Avatar
Bazinga12345
Postovi: 4799
Pridružen/a: 17 jul 2017, 15:42
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Bazinga12345 » 21 avg 2018, 06:01

Danas Begovic, sutra Zukanovic. :kafa:
⭐ Velež Mostar ⭐

Zadnja klupa

Avatar
SF6
Postovi: 2021
Pridružen/a: 31 jul 2017, 23:56
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la SF6 » 21 avg 2018, 09:43

JohnCleese je napisao/la:Hocemol' pravit kult reprezentacije? Reprezentacije iznad svih? Hocemo!

Robert :"Begovic ovog puta nije pozvan. Niko nije nezamjenjiv " Ide permanentno kme kmeee!
Prevazilazite sami sebe :lol: :rol:

Nije bosanski mahalski mentalitet spreman sa bilo kakav iskorak. Radije dajte kakvih trac-partija i zvezdi granda.

Ave Robi. Samo jako.
Idol dijaspore na aparatima

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la DrFilgud » 21 avg 2018, 10:30

Imam dojam da je i Safeta , i Mesu, pa sada i Robija neko pokusao (i uspio) ubijediti da smo svi mi ovdje tokmaci, nepismeni, da ne znamo sabrati dva i dva i da mogu proci jeftine fore i izgovori.
Autoritet se ne gradi tako sto ces uci u sukob i biti demantovan (uhvacen u lazi) od strane dvojice renomiranih reprezentativaca i profesionalaca.
Prosinecki je uspio je da izazove nepotrebne kontraverze i pokazao slabosti. Nadam se da ce na vrijeme shvatiti da to ne ide tako , jer mislim da ovo nije njegov nacin ponasanja i rezonovanja, vec posljedica otrovnog okruzenja.
Robiju i dalje podrska, ali pamet u glavu.

Avatar
BoixosNois1899
Postovi: 12047
Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la BoixosNois1899 » 21 avg 2018, 10:30

JohnCleese je napisao/la:Hocemol' pravit kult reprezentacije? Reprezentacije iznad svih? Hocemo!

Robert :"Begovic ovog puta nije pozvan. Niko nije nezamjenjiv " Ide permanentno kme kmeee!
Prevazilazite sami sebe :lol: :rol:

Nije bosanski mahalski mentalitet spreman sa bilo kakav iskorak. Radije dajte kakvih trac-partija i zvezdi granda.

Ave Robi. Samo jako.
Najrealniji post na ovu temu. :salut:
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

FC Grizzlies

ra1981
Postovi: 1354
Pridružen/a: 23 apr 2008, 18:35
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la ra1981 » 21 avg 2018, 10:51

Može li mi neko reći gdje je Robi rekao da je razgovarao sa Asmirom(osim poziva koje je Asmir uputio da ga se poštedi),pa ga nazivate lažovom?

dino-92
Postovi: 2492
Pridružen/a: 06 mar 2009, 20:59
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la dino-92 » 21 avg 2018, 11:30

Begović će biti tu, ali sada ga nisam zvao iz dva razloga. U Bugarskoj je imao problema i nije mogao doći, rekao sam OK, ali onda nije putovao ni u Južnu Koreju. Nisam ga pozvao, odluka nije bila lagana jer dobro brani, ali moramo poštovati neki red i hijerarhiju", rekao je Prosinečki, pa je dodao:

"Ja sam razgovarao s Begovićem i opet ću razgovarati. On mi je dao razloge što ga nije bilo i koji su njemu veliki, za mene ti razlozi nisu bili značajni. Ovo je reprezentacija, napravili smo atmosferu i mora se znati red. Svaki igrač treba da se zabrine za svoje mjesto u timu. Niko nije predodređen i mora se znati ponašati".
https://sportsport.ba/fudbal/prosinecki ... ati/287253

Meni je čudno da selektor nije u kontaktu sa igračima, još je asmir zamjenik kapitena. Nedopustivo je da igrači iz medija saznaju jesu li pozvani ili ne. Objavljivanje spiska je normalno za medije i navijače, a igrači vec unaprijed trebaju znati na čemu su. U ova 3 mjeseca su se mogli riješiti eventualni problemi, ali jok, robert izabrao da to rijesava preko medija pred utakmice
Zadnja izmjena: dino-92, dana/u 21 avg 2018, 11:36, ukupno mijenjano 1 put.

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la DrFilgud » 21 avg 2018, 11:34

ra1981 je napisao/la:Može li mi neko reći gdje je Robi rekao da je razgovarao sa Asmirom(osim poziva koje je Asmir uputio da ga se poštedi),pa ga nazivate lažovom?
"Ja sam razgovarao s Begovićem i opet ću razgovarati. On mi je dao razloge što ga nije bilo i koji su njemu veliki, za mene ti razlozi nisu bili značajni. Ovo je reprezentacija, napravili smo atmosferu i mora se znati red. Svaki igrač treba da se zabrine za svoje mjesto u timu. Niko nije predodređen i mora se znati ponašati".
Razgovarao s Begovicem o onome sto se desilo i ne uvazava razloge sto se ovaj nije pojavio.

Avatar
crvenocrni
Postovi: 1538
Pridružen/a: 18 nov 2010, 22:28
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la crvenocrni » 21 avg 2018, 11:51

Ovdje se mijesaju kruske i jabuke. Nije problem sto ga nije zvao jer kao selektor ima pravo da zove koga god hoce dok god ima rezultate. Stvar je u tome sto bespostedno laze, to je sve...

crozla
Postovi: 911
Pridružen/a: 25 jan 2016, 11:15
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la crozla » 21 avg 2018, 12:08

Nije lako ni Prosineckom, zna da Begovic nije taj, bas ga je pusio i u proslim kvalifikacijama.Osrednji golman, nista bolji od Pirica. Premijer liga uopce nije refernca za reprezentaciju. U kojim klubovima igraju igraci Islanda, a imaju daleko kvalitetnije rezultate?
Nadam se da ce izaci iz ovog projekta, nema BiH mogucnosti ni perspektive, trula je to reprezentacija. Zaostala, ne kaze se bezveze da je nogomet pdraz stanja drzave. Trash.
Sve, sve što era sazdala je ova,
Sve rušit, palit, sjeći treba;
A gradit bolje opet s nova!

ra1981
Postovi: 1354
Pridružen/a: 23 apr 2008, 18:35
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la ra1981 » 21 avg 2018, 12:30

DrFilgud je napisao/la:
ra1981 je napisao/la:Može li mi neko reći gdje je Robi rekao da je razgovarao sa Asmirom(osim poziva koje je Asmir uputio da ga se poštedi),pa ga nazivate lažovom?
"Ja sam razgovarao s Begovićem i opet ću razgovarati. On mi je dao razloge što ga nije bilo i koji su njemu veliki, za mene ti razlozi nisu bili značajni. Ovo je reprezentacija, napravili smo atmosferu i mora se znati red. Svaki igrač treba da se zabrine za svoje mjesto u timu. Niko nije predodređen i mora se znati ponašati".
Razgovarao s Begovicem o onome sto se desilo i ne uvazava razloge sto se ovaj nije pojavio.
Ovdje se misli na razgovore kada je Begović njega zvao da mu saopšti da neće doći na prijateljsku utakmicu.

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la DrFilgud » 21 avg 2018, 12:37

ra1981 je napisao/la: Ovdje se misli na razgovore kada je Begović njega zvao da mu saopšti da neće doći na prijateljsku utakmicu.
Pa sto odma ne rece Begovicu da su razlozi neuvjerljivi i da ce snositi posljedice ako se ne odzove?
Nego je izjavljivao da je dao dopustenje Begovicu da se ne pojavi.
Nisam zahtijevao, nisam tražio, nisam uslovljavao, samo sam zamolio i selektor mi je u kratkom razgovoru dao dopuštenje. Da nije, prihvatio bih to i došao na okupljanje. kaze Begovic
Neko laze.

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la DrFilgud » 21 avg 2018, 12:48

Ovo treba pokusati prevazici i ostaviti iza sebe, na zajednicku korist, a Prosinecki treba prestati proizvoditi kontraverzne situacije.
Ako mu je ovo nacin da gradi autoritet, onda je glup.
Nego sretno svima nama u Ligi nacija :)

Shogun
Postovi: 1265
Pridružen/a: 09 maj 2010, 23:24
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Shogun » 21 avg 2018, 14:16

muhamedhulk je napisao/la:pa reko je danas da nije pricao sa begovicem, nego ce pricati poslije konferencije. niste slusali pressicu danas?

inace, begovic je mogao doci na okupljanje i bolestan, ne bi igrao. ali je pitao da ne dolazi. kako ga tad nije bilo na spisku, nema ga ni sad. ne znam sta se cudi?? prvi put nije htio on da dodje, danas selektor nece da ga pozove. posteno. jedan od njih dvojice bira, drugi bude biran. i postuje odluku.
Dosad najbolji i najrealniji post napisan na ovoj temi u vezi ove situacije. Bravo :thumbup:

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la dubrovnik » 21 avg 2018, 14:23

crozla je napisao/la:Nije lako ni Prosineckom, zna da Begovic nije taj, bas ga je pusio i u proslim kvalifikacijama.Osrednji golman, nista bolji od Pirica. Premijer liga uopce nije refernca za reprezentaciju. U kojim klubovima igraju igraci Islanda, a imaju daleko kvalitetnije rezultate?
Nadam se da ce izaci iz ovog projekta, nema BiH mogucnosti ni perspektive, trula je to reprezentacija. Zaostala, ne kaze se bezveze da je nogomet pdraz stanja drzave. Trash.
Da je nogomet odraz stanja u drzavi i neke druge reprezentacije se nikad ne bi vidjele na medjunarodnoj sceni.

crozla
Postovi: 911
Pridružen/a: 25 jan 2016, 11:15
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la crozla » 21 avg 2018, 15:10

dubrovnik je napisao/la:
crozla je napisao/la:Nije lako ni Prosineckom, zna da Begovic nije taj, bas ga je pusio i u proslim kvalifikacijama.Osrednji golman, nista bolji od Pirica. Premijer liga uopce nije refernca za reprezentaciju. U kojim klubovima igraju igraci Islanda, a imaju daleko kvalitetnije rezultate?
Nadam se da ce izaci iz ovog projekta, nema BiH mogucnosti ni perspektive, trula je to reprezentacija. Zaostala, ne kaze se bezveze da je nogomet pdraz stanja drzave. Trash.
Da je nogomet odraz stanja u drzavi i neke druge reprezentacije se nikad ne bi vidjele na medjunarodnoj sceni.
Koje?
Sve, sve što era sazdala je ova,
Sve rušit, palit, sjeći treba;
A gradit bolje opet s nova!

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la dubrovnik » 21 avg 2018, 15:23

crozla je napisao/la:
dubrovnik je napisao/la:
crozla je napisao/la:Nije lako ni Prosineckom, zna da Begovic nije taj, bas ga je pusio i u proslim kvalifikacijama.Osrednji golman, nista bolji od Pirica. Premijer liga uopce nije refernca za reprezentaciju. U kojim klubovima igraju igraci Islanda, a imaju daleko kvalitetnije rezultate?
Nadam se da ce izaci iz ovog projekta, nema BiH mogucnosti ni perspektive, trula je to reprezentacija. Zaostala, ne kaze se bezveze da je nogomet pdraz stanja drzave. Trash.
Da je nogomet odraz stanja u drzavi i neke druge reprezentacije se nikad ne bi vidjele na medjunarodnoj sceni.
Koje?
Pa npr. Hrvatska, Srbija, Kolumbija, Iran...

Avatar
0oo0
Postovi: 1172
Pridružen/a: 03 sep 2011, 23:25
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la 0oo0 » 21 avg 2018, 15:38

Da smo normalna selekcija Robert bi vec danas bio bivsi.
🔵⚪

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.