Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

bhfanatic14
Postovi: 4255
Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la bhfanatic14 » 29 mar 2018, 11:09

bhsport je napisao/la:Kuha se kuha,,masinerija kreće. Saric put Turske, misija pri kraju. Ko je slijedeći?
Upravo procita ovo sa elvom i galatom :rol: umro sam od smijeha , preslikana prica kao u svena Tina, anelke,avde vrske, kvrzke zokija...znaci dobili smo novog germanca kojeg cemo se tesko rijesit, kao i ovih amatera koje smo morali trpit godinama, a vidili smo na sta nam je licila repka u ta doba. Znaci danas galata ,sutra bologna, prekosutra frankfurt, nije da nismo navikli . A postavlja se pitanje kako je takvoj igracini najveci domet u karijeri premijer liga Bh sa 28 godina ??????!! Pored Prcica, Vrancica, Krunica, Salihovica, Tomica, Hadziahmetovica,itd mi gledamo Sarica :crazy: :puke:
Mario Vrancic - Osvajac engleskog Championshipa
Sanjin Prcic - Osvajac francuskog Kupa

SAVEZ NAPOLJE ! ! !

Avatar
hurem
Postovi: 8592
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la hurem » 29 mar 2018, 12:08

Jos cete vi njega gledati u reprezentativnom dresu, iskljucivo svojim partijama je produzio sebi vijek medju Zmajevima a ne izmisljenim germanistima.
U ovom trenutku i za onu poziciju i ulogu na terenu gdje je potreban jak i okretan igrac koji puno trci i pravi presing te pravi pametne prekrsaje:
Saric > Vrancic usporeni, Salihovic isto, Hadziahmetovic, Tomic.
Cak mi je na toj poziciji bolji i od Prcica koji izbjegava duel igru i kojeg i dalje samo vidim kao zamjenu Pjanicu.
Krunic je zbog svojih karakteristika druga prica i njega bih volio vidjeti na terenu.

Avatar
Moggi
Postovi: 4691
Pridružen/a: 01 mar 2010, 22:23
Lokacija: Site Admin
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Moggi » 29 mar 2018, 12:17

hurem je napisao/la:Jos cete vi njega gledati u reprezentativnom dresu, iskljucivo svojim partijama je produzio sebi vijek medju Zmajevima a ne izmisljenim germanistima.
U ovom trenutku i za onu poziciju i ulogu na terenu gdje je potreban jak i okretan igrac koji puno trci i pravi presing te pravi pametne prekrsaje:
Saric > Vrancic usporeni, Salihovic isto, Hadziahmetovic, Tomic.
Cak mi je na toj poziciji bolji i od Prcica koji izbjegava duel igru i kojeg i dalje samo vidim kao zamjenu Pjanicu.
Krunic je zbog svojih karakteristika druga prica i njega bih volio vidjeti na terenu.
+1, mnogi ce nakon transfera i promijeniti pricu
Zarathustra

mire96
Postovi: 1055
Pridružen/a: 01 sep 2017, 00:49
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la mire96 » 29 mar 2018, 12:28

Saric je solidan bio, ali treba on jos da se dokazuje na konstantno visokom nivou, a bhpl to nije. Mozda dokaze da je igrac sa velikim mogucnostima, sto bi meni bilo i drago jer bismo pokrili dobro tu cmf poziciju, ali moze biti i suprotno. I Tino je pruzao solidne partije, ali sada u retrospektivi vidimo da su to bili izleti, i da u klupskoj karijeri, gdje je morao igrati na konstantno visokom nivou, pokazao da to nije igrac na kojeg se treba racunati. Ja se nadam da ce Saric transferom dokazati svima nama da vrijedi.

Avatar
DaVinci
Postovi: 2834
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la DaVinci » 29 mar 2018, 16:21

Robi, pod koju takticku 'zamisao' se moze svrstati Zakaric na stoperu ... jel' to u dosluhu sa Sajom bilo ... :kafa:
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

Avatar
DevilsAdvocate
Postovi: 1569
Pridružen/a: 28 jan 2015, 17:31
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la DevilsAdvocate » 29 mar 2018, 16:30

DaVinci je napisao/la:Robi, pod koju takticku 'zamisao' se moze svrstati Zakaric na stoperu ... jel' to u dosluhu sa Sajom bilo ... :kafa:
Kako Amar jel naso poso ?? :rol: Vise haman Lutvu vodi nego klubove u karijeri :kafa:
'I was young, I was survivin' the times. Waitin' for my moment, I was destined to shine..'

Avatar
PeppermintSA
Postovi: 1901
Pridružen/a: 11 avg 2014, 17:16
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la PeppermintSA » 29 mar 2018, 16:50

Cuj ovog fanaticos papka. Bolje da ne lajem..

samoposmatram
Postovi: 5291
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la samoposmatram » 29 mar 2018, 17:43

Nemogu da vjerujem da nekome smeta, sto je Saric dobio priliku da igra u prijateljskim utakmicama i sto ga mediji spominju u vezi veceg transfera.
Momak je odigrao pristojno u reprezentaciji, a u premijer ligi je jedan od najvecih profila lige, kako u Slobodi, tako i u Sarajevu sada.

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21794
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Unofficialpage » 29 mar 2018, 17:51

Nadam se da će Šarić ostvariti ovaj transfer jer to bi značilo da smo dobili još jednog dobro igrača. I ove dvije utakmice bi mogli nazvati izuzetno uspješnim samo iz tog transfera jer jednim dijelom reprezentacije ima i taj dio, da pomogne nekim igračima da ostvare bolji transfer. Šarić je odlično odigrao, zahvalan igrač i može puno pomoći, nadam se da će nastaviti u ovom ritmu.

Danas u svijetu sporta 27 godina nije ništa, mnogi tek tad krenu igrati najbolje, sad se karijere ne završavaju sa 30 već traju dosta duže, ima on sigurno još 5-7 godina odličnog fudbala (može pružati svoj maksimum).

Ako će svaki put neki igrač iz naše lige dobiti šansu pa se tako prodati u jači klub i mi tako proširivati bazu igrača, apsolutno sam za to. :bih:
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

samoposmatram
Postovi: 5291
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la samoposmatram » 29 mar 2018, 18:08

Unofficialpage je napisao/la:Nadam se da će Šarić ostvariti ovaj transfer jer to bi značilo da smo dobili još jednog dobro igrača. I ove dvije utakmice bi mogli nazvati izuzetno uspješnim samo iz tog transfera jer jednim dijelom reprezentacije ima i taj dio, da pomogne nekim igračima da ostvare bolji transfer. Šarić je odlično odigrao, zahvalan igrač i može puno pomoći, nadam se da će nastaviti u ovom ritmu.

Danas u svijetu sporta 27 godina nije ništa, mnogi tek tad krenu igrati najbolje, sad se karijere ne završavaju sa 30 već traju dosta duže, ima on sigurno još 5-7 godina odličnog fudbala (može pružati svoj maksimum).

Ako će svaki put neki igrač iz naše lige dobiti šansu pa se tako prodati u jači klub i mi tako proširivati bazu igrača, apsolutno sam za to. :bih:
Sarić

Ako iko zasluzuje priliku u prijateljskim, to su igraci iz domace lige.

Avatar
Vucevich
Postovi: 11246
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Vucevich » 29 mar 2018, 18:13

Koliko je realno da predje u Galatasaray, a ozbiljno? Vjerovatno ce na kraju biti Antalyaspor ili Erzurumspor.

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21794
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Unofficialpage » 29 mar 2018, 18:14

Hvala na ispravci, kontao sam da je Šarić. :mrgreen:
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

samoposmatram
Postovi: 5291
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la samoposmatram » 29 mar 2018, 18:17

Unofficialpage je napisao/la:Hvala na ispravci, kontao sam da je Šarić. :mrgreen:
Sigurno zbog Samira Šarića, koji je zavrsio karijeru, ali je bio dobar u FK Sarajevo.

samoposmatram
Postovi: 5291
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la samoposmatram » 29 mar 2018, 18:19

Vucevich je napisao/la:Koliko je realno da predje u Galatasaray, a ozbiljno? Vjerovatno ce na kraju biti Antalyaspor ili Erzurumspor.
Realno toliko da ce ga dobiti dzabe, jer mu ugovor istice na kraju sezone. Nek me ispravi neko upuceniji u FK Sarajevo, ako nije tacno.

Gdje god da zavrsi, negine mu dokazivanje, ali zbog niske cijene bi mogao zavrsiti u vecem europskom klubu.

Avatar
emir79
Postovi: 8749
Pridružen/a: 16 maj 2012, 22:34
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la emir79 » 29 mar 2018, 19:27

bhsport je napisao/la:Kuha se kuha,,masinerija kreće. Saric put Turske, misija pri kraju. Ko je slijedeći?
Daj ne seri svega ti. Sta si se uhvatio Sarica samo sto je igrac Sarajeva. Nabijate vas par bespotrebno komentare ne bi li srali po Prosineckom. Bitno je naci zrtvu, a zna se razlog sto pljujete Sarica.

Dzeku je licno Hollerbach gledao u dresu reprezentacije, jer je ga je Magath poslao da se uvjeri u kvalitet Edina Dzeke, iako je do tad sijaset utakmica imao u Teplicama.

Dzeko ne bi mrdnuo iz Teplica da nije postao A reprezentativac. Niko ovdje nece pricati o talovima, qurcima palcima kako je Dzeko prodan preko reprezentacije.

Manite se ba toga. Sta ste uzjahali vise na Prosineckog. Nije vam on kriv sto Amar nije izabran.

Sad cete i Prosineckom naci 10000000000 mana da ga ispljujete radi vlastitih interesa. Ko yebe reprezentaciju, tako to kod vas fercera.
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97

SemirSema
Postovi: 762
Pridružen/a: 29 jan 2017, 22:01
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la SemirSema » 29 mar 2018, 19:28

:urnebes: :urnebes: :urnebes:

Sarić nova nada bh fudbala

Avatar
bhsport
Postovi: 11260
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la bhsport » 29 mar 2018, 19:34

emir79 je napisao/la:
bhsport je napisao/la:Kuha se kuha,,masinerija kreće. Saric put Turske, misija pri kraju. Ko je slijedeći?
Daj ne seri svega ti. Sta si se uhvatio Sarica samo sto je igrac Sarajeva. Nabijate vas par bespotrebno komentare ne bi li srali po Prosineckom. Bitno je naci zrtvu, a zna se razlog sto pljujete Sarica.

Dzeku je licno Hollerbach gledao u dresu reprezentacije, jer je ga je Magath poslao da se uvjeri u kvalitet Edina Dzeke, iako je do tad sijaset utakmica imao u Teplicama.

Dzeko ne bi mrdnuo iz Teplica da nije postao A reprezentativac. Niko ovdje nece pricati o talovima, qurcima palcima kako je Dzeko prodan preko reprezentacije.

Manite se ba toga. Sta ste uzjahali vise na Prosineckog. Nije vam on kriv sto Amar nije izabran.

Sad cete i Prosineckom naci 10000000000 mana da ga ispljujete radi vlastitih interesa. Ko yebe reprezentaciju, tako to kod vas fercera.
On je nula od igrača. Otici će za džabe i ove 4 je igrao da se bolje proda. Nije medju 10 najboljih igrača lige.
Kraj priče. Sve ide ka tome, samo prodaja i menadzerski igrač za vinogradara. Fuj.
Ne spinuj sa Amarom, on više nije tema. Tema je dizanje cijene ohrdanog igrača BHPL.
Još poredis Dzeku i Sarica. Jesi dobar ba?
Dzeko sa 19 u teplicama, ovaj sa 24 u vinogradaru.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

samoposmatram
Postovi: 5291
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la samoposmatram » 29 mar 2018, 19:38

emir79 je napisao/la:
bhsport je napisao/la:Kuha se kuha,,masinerija kreće. Saric put Turske, misija pri kraju. Ko je slijedeći?
Daj ne seri svega ti. Sta si se uhvatio Sarica samo sto je igrac Sarajeva. Nabijate vas par bespotrebno komentare ne bi li srali po Prosineckom. Bitno je naci zrtvu, a zna se razlog sto pljujete Sarica.

Dzeku je licno Hollerbach gledao u dresu reprezentacije, jer je ga je Magath poslao da se uvjeri u kvalitet Edina Dzeke, iako je do tad sijaset utakmica imao u Teplicama.

Dzeko ne bi mrdnuo iz Teplica da nije postao A reprezentativac. Niko ovdje nece pricati o talovima, qurcima palcima kako je Dzeko prodan preko reprezentacije.

Manite se ba toga. Sta ste uzjahali vise na Prosineckog. Nije vam on kriv sto Amar nije izabran.

Sad cete i Prosineckom naci 10000000000 mana da ga ispljujete radi vlastitih interesa. Ko yebe reprezentaciju, tako to kod vas fercera.
Kad si kod Sarica, mislite li ga cuvati u klubu i iduce sezone?

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Tristan10 » 29 mar 2018, 19:43

Vrijeme ce pokazati ko je kvalitet ko nije. Ako mi mislimo da je utakmica protiv onakvog nezainteresovanog Senegala mjerilo necemu, onda ja mislim da se mi debelo varamo. Mi mislimo sto je prva utakmica bila protiv Bugarske a druga protiv Senegala, da je to pomak u igri zato sto su nasi igraci imali vise vremena da se uigraju. Ja mislim da nije tako, nego zato sto je Bugarskoj vise stalo da se dokaze protiv nas, i pokazali su sve nase mane koje ce nas pratiti u narednim utakmicama. Tako se isto odnosi na igrace, jednom igracu je zivotna utakmica, dok igracu sa suprotne strane revijalna.

Avatar
emir79
Postovi: 8749
Pridružen/a: 16 maj 2012, 22:34
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la emir79 » 29 mar 2018, 19:47

bhsport je napisao/la:
emir79 je napisao/la:
bhsport je napisao/la:Kuha se kuha,,masinerija kreće. Saric put Turske, misija pri kraju. Ko je slijedeći?
Daj ne seri svega ti. Sta si se uhvatio Sarica samo sto je igrac Sarajeva. Nabijate vas par bespotrebno komentare ne bi li srali po Prosineckom. Bitno je naci zrtvu, a zna se razlog sto pljujete Sarica.

Dzeku je licno Hollerbach gledao u dresu reprezentacije, jer je ga je Magath poslao da se uvjeri u kvalitet Edina Dzeke, iako je do tad sijaset utakmica imao u Teplicama.

Dzeko ne bi mrdnuo iz Teplica da nije postao A reprezentativac. Niko ovdje nece pricati o talovima, qurcima palcima kako je Dzeko prodan preko reprezentacije.

Manite se ba toga. Sta ste uzjahali vise na Prosineckog. Nije vam on kriv sto Amar nije izabran.

Sad cete i Prosineckom naci 10000000000 mana da ga ispljujete radi vlastitih interesa. Ko yebe reprezentaciju, tako to kod vas fercera.
On je nula od igrača. Otici će za džabe i ove 4 je igrao da se bolje proda. Nije medju 10 najboljih igrača lige.
Kraj priče. Sve ide ka tome, samo prodaja i menadzerski igrač za vinogradara. Fuj.
Ne spinuj sa Amarom, on više nije tema. Tema je dizanje cijene ohrdanog igrača BHPL.
Još poredis Dzeku i Sarica. Jesi dobar ba?
Dzeko sa 19 u teplicama, ovaj sa 24 u vinogradaru.
Spinujes sam jer Saric ide BESPLATNO iz Sarajeva.

Naravno da je tema Amar i bice sve dok je Prosinecki selektor. Ovo znamo i ti i ja, nemoj da se lazemo.

Ne poredim ja Dzeku sa Saricem to ti vrlodobro znas. Nego poenta je ta da se moze neko naci poput tebe da i za Dzeku kaze da se prodao zahvaljujuci reprezentaciji, i da su bili talovi. Je si li zaboravio Dzekinog oca izjave i cesku reprezentaciju, nemoj da te podsjecam na to.

Znaci PRESTANITE!

Saric ide DZABA iz Sarajeva.
Saric se pokazao medju najboljim u Americi.
Saric je i protiv Senegala pokazao suprotnost toga sto ti tvrdis.
Saric ce biti reprezentativac sve dok ga Prosinecki poziva, a pozivace ga jer je ocigledno da mu se uklapa u sistem.
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: marconato i 22 gosta.