Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
Scouser
Postovi: 282
Pridružen/a: 13 sep 2012, 18:12
Lokacija: Kop
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Scouser » 29 jan 2018, 15:44

Miske01 je napisao/la:
Scouser je napisao/la:Bez (pre)ranih pohvala za Žutog, ukleti će ga neko. Rezultat odličan, mada i repka SADa je nastupila u šarenom sastavu. Kako god, prva prepreka pređena, vidjećemo šta nas čeka kontra Meksika. :kafa:
Puno teza utakmica protiv kvalitetnijeg protivnika od SAD-a. Kvrzic dolazi, a odbrana ce nam ista opet odigrati 90 minuta.
Šteta što Haris fula 11erac. Jučer se našališmo sa eventualnom pobjedom, a kolega umalo da pogodi 6.25 kvotu. :mrgreen:

Pretpostavljam da će i za Meksiko vjerovatno nastupiti igrači iz Lige MX. Tu očekujem bar naš minimalan pogodak. :kafa:
This Klopp fella, he's not bad is he?

"Don’t criticize what you don’t understand, son. You never walked in that man’s shoes."

"IT'S ENDED... THE EUROPEAN CUP IS RETURNING TO ENGLAND AND TO ANFIELD."

Avatar
123456
Postovi: 5547
Pridružen/a: 16 apr 2009, 20:56
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la 123456 » 29 jan 2018, 16:28

Pa trebali su Koica pustiti da puca penal.Tako je i dosao u rešrezentaciju.
SportSport.ba liga | Igrac ekipe FK Delfini

*19.05.1995
*31.08.1996
*02.11.1997
*15.07.2000

babino
Postovi: 7197
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la babino » 29 jan 2018, 16:48

123456 je napisao/la:Pa trebali su Koica pustiti da puca penal.Tako je i dosao u rešrezentaciju.
treba i to znati :D
vidio si sinoc kako dzeki vise nedaju, pa je uze novi totti, ofula i on :)

Avatar
soccerfan
Postovi: 8709
Pridružen/a: 09 jan 2011, 23:44
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la soccerfan » 29 jan 2018, 18:37

Ja sam sinoc samo ceko na teren da ude :mrgreen: Malo malo pa se obraca nekom igracu, upucuje ga. Pa galami govori im kako da igraju :mrgreen: Bravo :bih:
I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....

Avatar
Esport
Postovi: 4314
Pridružen/a: 06 avg 2016, 18:37
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Esport » 29 jan 2018, 18:46

soccerfan je napisao/la:Ja sam sinoc samo ceko na teren da ude :mrgreen: Malo malo pa se obraca nekom igracu, upucuje ga. Pa galami govori im kako da igraju :mrgreen: Bravo :bih:
Protiv Meksika, noć srijeda na četvrtak, još gori termin u 3:00, ako se ne varam.
Ajde Robi da igramo

Avatar
soccerfan
Postovi: 8709
Pridružen/a: 09 jan 2011, 23:44
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la soccerfan » 29 jan 2018, 18:51

Esport je napisao/la:
soccerfan je napisao/la:Ja sam sinoc samo ceko na teren da ude :mrgreen: Malo malo pa se obraca nekom igracu, upucuje ga. Pa galami govori im kako da igraju :mrgreen: Bravo :bih:
Protiv Meksika, noć srijeda na četvrtak, još gori termin u 3:00, ako se ne varam.
Ajde Robi da igramo
Ja cu tu morati na TV-u gledati. Zbog posla nemogu tokom sedmice nigdje ici nit sta veliko planirati. Sinoc sam na stadionu bio i bilo je zanimljivo pogotovo drugo poluvrijeme :mrgreen:
I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....

Avatar
Vrebac
Postovi: 3060
Pridružen/a: 25 apr 2011, 20:47
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Vrebac » 29 jan 2018, 19:52

Bitno je samo da on iz ove dvije tekme vidi tko mu moze biti od pomoci u budućnosti,
Rezultati nebitni.

samoposmatram
Postovi: 5371
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la samoposmatram » 29 jan 2018, 20:59

Prva utakmica nista nije pokazala. Mozda je zbog kratkog vremena i nepoznavanja igraca, ali cinjenica je, da absolutno nista nije pokusao u ovoj utakmici.

Statistika govori svoje.
Posjed pola-pola. Amerikanci puno vise ofenzivno pokusavali, ali nemaju zavrsnice. Uzimali su posjed visoko na svojoj polovini ili na nasoj, ali nisu znali iskoristiti prilike.

Prve anomalije uocene kod selektora.

Izjavio je da je zadovoljan prikazanim. Isto tako da voli igrati na posjed.
U 90 minuta nismo imali organizovan visok pritisak na protivnika.
Sa posjedom smo spori bili. Otkrivanje igraca minimalno. Daljina izmedju igraca u linijama duza od americkih.
Vracali smo posjed vecinom sa outlinije ili duboko na nasoj polovini tokom utakmice.

Prva je utakmica i ona nista negovori. Ima novu priliku da pokaze svoj potpis protiv Meksika.

Honorar
Postovi: 735
Pridružen/a: 03 dec 2012, 04:20
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Honorar » 29 jan 2018, 21:07

samoposmatram je napisao/la:Prva utakmica nista nije pokazala. Mozda je zbog kratkog vremena i nepoznavanja igraca, ali cinjenica je, da absolutno nista nije pokusao u ovoj utakmici.

Statistika govori svoje.
Posjed pola-pola. Amerikanci puno vise ofenzivno pokusavali, ali nemaju zavrsnice. Uzimali su posjed visoko na svojoj polovini ili na nasoj, ali nisu znali iskoristiti prilike.

Prve anomalije uocene kod selektora.

Izjavio je da je zadovoljan prikazanim. Isto tako da voli igrati na posjed.
U 90 minuta nismo imali organizovan visok pritisak na protivnika.
Sa posjedom smo spori bili. Otkrivanje igraca minimalno. Daljina izmedju igraca u linijama duza od americkih.
Vracali smo posjed vecinom sa outlinije ili duboko na nasoj polovini tokom utakmice.

Prva je utakmica i ona nista negovori. Ima novu priliku da pokaze svoj potpis protiv Meksika.

Jesi li ti stvarno ozbiljan sada? Covjek upoznao ekipu maltene na aerodromu, otpala mu 3-4 imena i on opet ode u Ameriku i odigra pristojno. Gresaka je bilo tona ali ekipa koju je izveo je bila sastavljena od igraca iz stote lige na svijetu te debelguzana Medunjanina. Praviti neku ozbiljniju analizu od ovog svega i jos zahtjevati da pokaze svoj potpis je krajnje neozbiljno i vise mi lici na misljenje nekog ko se s pravim fudbalom nije sreo ni usput ali zato ubija baju u Manageru, FIFI i drugim video-igricama.

samoposmatram
Postovi: 5371
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la samoposmatram » 29 jan 2018, 21:09

Honorar je napisao/la:

Jesi li ti stvarno ozbiljan sada? Covjek upoznao ekipu maltene na aerodromu, otpala mu 3-4 imena i on opet ode u Ameriku i odigra pristojno. Gresaka je bilo tona ali ekipa koju je izveo je bila sastavljena od igraca iz stote lige na svijetu te debelguzana Medunjanina. Praviti neku ozbiljniju analizu od ovog svega i jos zahtjevati da pokaze svoj potpis je krajnje neozbiljno i vise mi lici na misljenje nekog ko se s pravim fudbalom nije sreo ni usput ali zato ubija baju u Manageru, FIFI i drugim video-igricama.
Nemam namjeru diskutovati sa tobom. Nesvidja ti se moj komentar, i ja to postujem. Prijatno vece.

Avatar
Evander
Postovi: 14452
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Evander » 29 jan 2018, 21:14

samoposmatram je napisao/la:Prva utakmica nista nije pokazala. Mozda je zbog kratkog vremena i nepoznavanja igraca, ali cinjenica je, da absolutno nista nije pokusao u ovoj utakmici.

Statistika govori svoje.
Posjed pola-pola. Amerikanci puno vise ofenzivno pokusavali, ali nemaju zavrsnice. Uzimali su posjed visoko na svojoj polovini ili na nasoj, ali nisu znali iskoristiti prilike.

Prve anomalije uocene kod selektora.

Izjavio je da je zadovoljan prikazanim. Isto tako da voli igrati na posjed.
U 90 minuta nismo imali organizovan visok pritisak na protivnika.
Sa posjedom smo spori bili. Otkrivanje igraca minimalno. Daljina izmedju igraca u linijama duza od americkih.
Vracali smo posjed vecinom sa outlinije ili duboko na nasoj polovini tokom utakmice.

Prva je utakmica i ona nista negovori. Ima novu priliku da pokaze svoj potpis protiv Meksika.
Tako je, Amaw bi sigurno sve puno bolje uradio sa ovim amaterima u ekipi :kafa:

Honorar
Postovi: 735
Pridružen/a: 03 dec 2012, 04:20
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Honorar » 29 jan 2018, 21:15

samoposmatram je napisao/la:
Honorar je napisao/la:

Jesi li ti stvarno ozbiljan sada? Covjek upoznao ekipu maltene na aerodromu, otpala mu 3-4 imena i on opet ode u Ameriku i odigra pristojno. Gresaka je bilo tona ali ekipa koju je izveo je bila sastavljena od igraca iz stote lige na svijetu te debelguzana Medunjanina. Praviti neku ozbiljniju analizu od ovog svega i jos zahtjevati da pokaze svoj potpis je krajnje neozbiljno i vise mi lici na misljenje nekog ko se s pravim fudbalom nije sreo ni usput ali zato ubija baju u Manageru, FIFI i drugim video-igricama.
Nemam namjeru diskutovati sa tobom. Nesvidja ti se moj komentar, i ja to postujem. Prijatno vece.

Ne radi se tu o svidjanju ili nesvidjanju, cak sta vise ti si se bas potrudio da nam dokucis neke stvari i takve stvari postujem. Ali problem nastaje kada na bazi have pravimo analizu necega sto nas ceka za devet mjeseci kad krenu kvalifikacije odnosno Liga nacija. S ovim smatram ovo "uocene prve anomalije" i nastavak odnosno kraj tog posta.

Samo opusteno majstore, na kritiku odgovori argumentovano i bices cijenjen. U protivnom ces samo spasti medju ostale "lutve" sto traze dlaku u jajetu kako bi izdigli Amara Dz. Sh. :salut:

samoposmatram
Postovi: 5371
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la samoposmatram » 29 jan 2018, 21:34

Ja ocekujem da selektor moze pokazati nesto protiv ekipe koja je sastavljena od igraca sa slabim medjusobnim iskustvom kao i nasa. Ako su amerikanci bolje stojali na terenu od nas, teba se onda upitati, ko je njihov selektor. I dalje stojim pri tome da ova utakmica nista nije pokazala u vezi selektorove vizije. Ali ako on vodi treninge i upucuje igrace i zatim je zadovoljan njihovim izlaganjem, ocekujem da se podudara praksa sa teorijom.

Unaprijed nek se zna, da necu odgovarati nikome, ko spomene Amara u svakom repliciranju na moje komentare u vezi selektora i reprezentacije. Allah Dz.S. vas nagradio boljom pameti i sirim pogledom. Amin.

ANTIFA !
Postovi: 6637
Pridružen/a: 05 mar 2011, 21:26
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la ANTIFA ! » 29 jan 2018, 21:45

Evander je napisao/la:
samoposmatram je napisao/la:Prva utakmica nista nije pokazala. Mozda je zbog kratkog vremena i nepoznavanja igraca, ali cinjenica je, da absolutno nista nije pokusao u ovoj utakmici.

Statistika govori svoje.
Posjed pola-pola. Amerikanci puno vise ofenzivno pokusavali, ali nemaju zavrsnice. Uzimali su posjed visoko na svojoj polovini ili na nasoj, ali nisu znali iskoristiti prilike.

Prve anomalije uocene kod selektora.

Izjavio je da je zadovoljan prikazanim. Isto tako da voli igrati na posjed.
U 90 minuta nismo imali organizovan visok pritisak na protivnika.
Sa posjedom smo spori bili. Otkrivanje igraca minimalno. Daljina izmedju igraca u linijama duza od americkih.
Vracali smo posjed vecinom sa outlinije ili duboko na nasoj polovini tokom utakmice.

Prva je utakmica i ona nista negovori. Ima novu priliku da pokaze svoj potpis protiv Meksika.
Tako je, Amaw bi sigurno sve puno bolje uradio sa ovim amaterima u ekipi :kafa:

Ocekivani komentari Amarowih pulena, bit ce ih jos ovakvih pljuvat ce se po Robiju.
Uglavnom ako se i kad se ostvari rezultat i cilj u sto sam kao pojedinac siguran, a to je odlazak na EP 2020 ima da zacepe svoja prljava usta jer stavljaju Amawa ispred repke.
Samo jako Robi. :bih:
Zadnja izmjena: ANTIFA !, dana/u 29 jan 2018, 21:46, ukupno mijenjano 1 put.
MOSTAR U SRCU VELEŽ DO GROBA !

Honorar
Postovi: 735
Pridružen/a: 03 dec 2012, 04:20
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Honorar » 29 jan 2018, 21:45

samoposmatram je napisao/la:Ja ocekujem da selektor moze pokazati nesto protiv ekipe koja je sastavljena od igraca sa slabim medjusobnim iskustvom kao i nasa. Ako su amerikanci bolje stojali na terenu od nas, teba se onda upitati, ko je njihov selektor. I dalje stojim pri tome da ova utakmica nista nije pokazala u vezi selektorove vizije. Ali ako on vodi treninge i upucuje igrace i zatim je zadovoljan njihovim izlaganjem, ocekujem da se podudara praksa sa teorijom.

Unaprijed nek se zna, da necu odgovarati nikome, ko spomene Amara u svakom repliciranju na moje komentare u vezi selektora i reprezentacije. Allah Dz.S. vas nagradio boljom pameti i sirim pogledom. Amin.
Njihov roster se izmedju ostalog sastojao od igraca koji su igrali svjetsko prvenstvo za U 20 i koji su definitivno uigraniji od nasih koji jedva da se medjusobno i poznaju. Do sinocnjeg susreta njihovi igraci su odigrali oko 130 utakmica za reprezentaciju a nasi pola manje. Od toga ti 55 nastupa otpada na Medunjanina. Njihov selektor je iskupio ekipu vec 10. januara tako da su imali priliku da rade na detaljima dok su nasi odradili pet-sest treninga te su se jos morali prilagoditi i na novu vremensku zonu i klimu.

Realnom dosta.

Avatar
Miske01
Postovi: 1076
Pridružen/a: 07 jan 2018, 00:29
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Miske01 » 29 jan 2018, 22:02

Scouser je napisao/la:
Miske01 je napisao/la:
Scouser je napisao/la:Bez (pre)ranih pohvala za Žutog, ukleti će ga neko. Rezultat odličan, mada i repka SADa je nastupila u šarenom sastavu. Kako god, prva prepreka pređena, vidjećemo šta nas čeka kontra Meksika. :kafa:
Puno teza utakmica protiv kvalitetnijeg protivnika od SAD-a. Kvrzic dolazi, a odbrana ce nam ista opet odigrati 90 minuta.
Šteta što Haris fula 11erac. Jučer se našališmo sa eventualnom pobjedom, a kolega umalo da pogodi 6.25 kvotu. :mrgreen:

Pretpostavljam da će i za Meksiko vjerovatno nastupiti igrači iz Lige MX. Tu očekujem bar naš minimalan pogodak. :kafa:
Igrat će iz njihove lige igrači, ali njihova liga je već počela. Olakšavajuća okolnost za nas je što će se utakmice igrati između dva kola njihove lige, pa će se i igrači čuvati. Također, za njih će igrati braća Dos Santos i Vela koji će nam biti glavni problemi. Oni igraju u MLS-u. :bih:
BHF

Avatar
Moggi
Postovi: 4691
Pridružen/a: 01 mar 2010, 22:23
Lokacija: Site Admin
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Moggi » 29 jan 2018, 22:45

yebime ako ova ekipa nije na nivou onog azerbejdzana sto je imao, u odnosu na njih i ostale ekipe sto je mogao da preuzme mi ssmo mu svemirski brod
Zarathustra

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24512
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Goalgetter » 29 jan 2018, 22:57

Nakon jedne tekme se ne donose nikakvi zakljucci, posebno sa ovakvim igrackim kadrom. Sigurno da se moze reci da je prvi utisak dosta pozitivan, ali mislim da nije tesko motivirati 18 momaka kojima su ova dva nastupa moguca odskocna daska. Ima ovdje jos puno posla, ali imam dobar osjecaj sto se tice Robija.

Avatar
soccerfan
Postovi: 8709
Pridružen/a: 09 jan 2011, 23:44
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la soccerfan » 29 jan 2018, 23:03

Ono sto je mene najvise obradovalo sinoc je cinjenica da su momci ginuli jedan za drugog. Borili se momacki i mozda je bilo gresaka (jeste sigurno) ali timski duh se vratio u repku I stvarno su se trudili da odigraju najbolje sto mogu. Robert im je stalno nesto dobacivao sa klupe i vidjelo se da to momci slusaju i postuju. :bih: Ja neznam dal se na TV-u to primjetilo ali mene je iznenadilo jer ovi momci prvi put zajedno igraju.
I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....

Avatar
HPCompaq
Postovi: 2493
Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la HPCompaq » 29 jan 2018, 23:20

Ima materijala u PL BiH svakako. 4-5 igrača će se sigurno naći kod Robija u bilježnici nakon ove turneje.Meksiko će nas svakako dobiti, tako da ta utakmica neće biti neko mjerilo.
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Dariovfc i 37 gostiju.