Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Tristan10 » 13 jun 2019, 12:57

Clanak u Indexu, hmmm to ti je ono kad mladi bosanski novinar koji se jos afirmise pojavi kod komsija koja je mocnija drzava od nase, pa da mu se ne zamjere jer je u pitanju njihova legenda, ovako objavi. Je li to i protiv Grcke nismo imali individualni kvalitet, da ne govorim o Finskoj. Kakva nam je igra bila protiv Armenije na domacem terenu? Spominje utakmicu protiv Italije, to ti je utakmica gdje na dobar dan i punom sastavu mozes doci do boda. Da je Kolasinac igrao vjerujem da bi mogli izvuci bod. Ali mi gubimo bodove gdje ih ne smijes, a to je Grcka na domacem terenu gdje smo objektivno bolji, i Finska na strani. To su ti direktni konkurenti.

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la DrFilgud » 13 jun 2019, 13:22

Cuo sam i da Prosinecki sprema 100 000 radnih mjesta, do SP u Kataru. :lol:
Evo jos jednog slicnog clanka.
https://satro.info/najnovije/ns-bih-pok ... u-fudbalu/

Avatar
Mokes
Postovi: 14895
Pridružen/a: 26 mar 2012, 15:09
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Mokes » 13 jun 2019, 13:30

Unofficialpage je napisao/la:
JohnCleese je napisao/la:Ako ovim tempom nastavite s uvredama s aluzijom na Robertov izgled i vanjstinu onda ce Robi ozbiljno razmisliti da ponudi ostavku.
Ali ako jos uz to dodate uvrede s ciljem obezvredjivanja njegovog karaktera i strucnosti nastale izmisljanjima, laznim konstrukcijama i trac-partijama na nivou tetkica kojim je smisao zivota ne propustiti Farmu onda Robi sigurno podnosi neopozovu.
Spas reprezentacije od neuspjeha u vasim je rukama.
Samo naprijed i poyy
Ma da ali mi zato nakon četiri kola imamo četiri boda ugrupi sa Finskom, Grčkom i Armenijom (Italiju ne računam). Fantastičan uspjeh. Imali sreće u prvom meču LN a da smo tu izgubili sad ni baraž ne bi imali. Nema šta, sve ide u prilog fantastičnom selektoru. Dok on ganja inat sa Begovićem, Seom i Izetom mi gubimo i polako gubimo sve šanse za EP. Samo naprijed Robi, odlično mu ide.
Isto kao što protiv Grčke smo imali crnu minutu, gdje smo napravili penal i dobili crveni. Da toga nije bilo sad bi imali barem 6 bodova.
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
Vucevich
Postovi: 11249
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Vucevich » 13 jun 2019, 14:47

Tristan10 je napisao/la: Poslije 4 utakmice i bilansom koji imamo sam ocekivao vece kritike. Kritike koje su vezane za taktiku, i odabir igraca. Pljuvanje na licnoj osnovi ne, to je bas ruzno. Ma da sam uvjek govorio da je glavni problem u ljudima u savezu. Ponovo ce oni nama servirati jednu legendu ko Barbarez koji objektivno ima i manje znanja od Robija. Ali Barbarez je Barbarez, kod navijaca emocije prorade a Begic i Beus su jos tu.
Ima vrlo malo kritike u javnosti, šta više ljudi pišu kako je najbolji selektor naše reprezentacije ikada, iako mu je trenutni učinak na nivou Džemaludina Mušovića. Niko da postavi pitanje zašto konstantno gura juznokorejskog Kantéa, zašto ne koristi izmjene, zašto ne reaguje na stanje na terenu tokom utakmice?

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Unofficialpage » 13 jun 2019, 15:23

Mokes je napisao/la:
Unofficialpage je napisao/la:
JohnCleese je napisao/la:Ako ovim tempom nastavite s uvredama s aluzijom na Robertov izgled i vanjstinu onda ce Robi ozbiljno razmisliti da ponudi ostavku.
Ali ako jos uz to dodate uvrede s ciljem obezvredjivanja njegovog karaktera i strucnosti nastale izmisljanjima, laznim konstrukcijama i trac-partijama na nivou tetkica kojim je smisao zivota ne propustiti Farmu onda Robi sigurno podnosi neopozovu.
Spas reprezentacije od neuspjeha u vasim je rukama.
Samo naprijed i poyy
Ma da ali mi zato nakon četiri kola imamo četiri boda ugrupi sa Finskom, Grčkom i Armenijom (Italiju ne računam). Fantastičan uspjeh. Imali sreće u prvom meču LN a da smo tu izgubili sad ni baraž ne bi imali. Nema šta, sve ide u prilog fantastičnom selektoru. Dok on ganja inat sa Begovićem, Seom i Izetom mi gubimo i polako gubimo sve šanse za EP. Samo naprijed Robi, odlično mu ide.
Isto kao što protiv Grčke smo imali crnu minutu, gdje smo napravili penal i dobili crveni. Da toga nije bilo sad bi imali barem 6 bodova.
Ali nije bilo to, kao ni ovo, to nije bila slučajnost već pravilo. U svim mečevima smo padali nakon prvog poluvremena. I tu možemo reći da je greška selektora, ponovo se desilo da ne mijenja na vrijeme.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
hurem
Postovi: 8624
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la hurem » 13 jun 2019, 15:30

Istina da fali i pritisak javnosti, medija...ali to kod nas mozes macku o rep okaciti.
S dr.strane i vi malo pretjerujete s tim napadima i totalnim nerazumijevanjem.
Robi je u svakom slucaju upgrade u odnosu na Bazdarevica iako je dosao u najkriticnijem trenutku u posljednjih 10 godina.
Mesa je bar imao vecinu najkvalitetnijih reprezentativaca na raspolaganju, u maltene najboljim godinama: Dzeko, Pjanic, Begovic, Ibisevic, Lulic, stariji ali odlicni Spahic, Medunjanin, Vranjes, tada odlicni Djuric i svi ovi igraci koji su jos uvijek tu kao sto su Bico, Sunjic, Kolasinac, Besic...
Ne moze se porediti kvalitet kojim je raspolagao Mesa i ovaj sada kojim raspolaze Robi...razlika maltene nebo i zemlja, ili da budem blazi, upola slabijim kvalitetom raspolaze Robi...A OPET BOLJE NA TERENU IZGLEDAMO NEGO U MESINO VRIJEME, koliko toliko, i rezultati su tu za sada (Grcka spletom okolnosti razumljiv rezultat...jedino Finska nema opravdanja).
Ocito da treba malo vise vremena da se neke stvari poklope i unaprijede nakon ove smjene generacije...da bi to Mesa ili neko drugi bolje odradio, sumnjam...ko?
Ja za sada Robiju samo zamjeram Izeta i kasnjenje s izmjenama...vjerujem da ce i to doci na svoje, a da cemo od septembra gledati pravu Bosnu i Hercegovinu.
Ne brinu me ni Grcka ni Italija na jesen, jedino Armenija u gostima i taj motiv protiv slabijih...a zeznuti su itekako.
I dalje imamo sasvim realne sanse za 2.poziciju...realne, a ne nesto aman komplikovano i bla bla.

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Tristan10 » 13 jun 2019, 15:40

hurem je napisao/la:Istina da fali i pritisak javnosti, medija...ali to kod nas mozes macku o rep okaciti.
S dr.strane i vi malo pretjerujete s tim napadima i totalnim nerazumijevanjem.
Robi je u svakom slucaju upgrade u odnosu na Bazdarevica iako je dosao u najkriticnijem trenutku u posljednjih 10 godina.
Mesa je bar imao vecinu najkvalitetnijih reprezentativaca na raspolaganju, u maltene najboljim godinama: Dzeko, Pjanic, Begovic, Ibisevic, Lulic, stariji ali odlicni Spahic, Medunjanin, Vranjes, tada odlicni Djuric i svi ovi igraci koji su jos uvijek tu kao sto su Bico, Sunjic, Kolasinac, Besic...
Ne moze se porediti kvalitet kojim je raspolagao Mesa i ovaj sada kojim raspolaze Robi...razlika maltene nebo i zemlja, ili da budem blazi, upola slabijim kvalitetom raspolaze Robi...A OPET BOLJE NA TERENU IZGLEDAMO NEGO U MESINO VRIJEME, koliko toliko, i rezultati su tu za sada (Grcka spletom okolnosti razumljiv rezultat...jedino Finska nema opravdanja).
Ocito da treba malo vise vremena da se neke stvari poklope i unaprijede nakon ove smjene generacije...da bi to Mesa ili neko drugi bolje odradio, sumnjam...ko?
Ja za sada Robiju samo zamjeram Izeta i kasnjenje s izmjenama...vjerujem da ce i to doci na svoje, a da cemo od septembra gledati pravu Bosnu i Hercegovinu.
Ne brinu me ni Grcka ni Italija na jesen, jedino Armenija u gostima i taj motiv protiv slabijih...a zeznuti su itekako.
I dalje imamo sasvim realne sanse za 2.poziciju...realne, a ne nesto aman komplikovano i bla bla.
Sa ovim se ne bih slozio, Mesa Bazdarevic je preuzeo reprezentaciju u goroj poziciji, jer je dosao poslije losih rezultata Susica. Tad je Dzeko bio totalno van forme, fulio sanse sa 2 metra u Romi, Pjanic nije ovaj Pjanic iz Juventusa nego onaj iz Rome, to je drugi igrac. Imao je Ibisevica kojeg ja vidim kao dosta dobru alternativu u napadu, stvarno nam fali, i dosta korisnog Lulica. Ali isto ni Bazdarevic nije imao nekoliko mladjih igraca.

Avatar
Vucevich
Postovi: 11249
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Vucevich » 13 jun 2019, 15:46

S obzirom da je Meša gurao Ibiševića na desetku gdje je bio igrač manje na terenu, ne bih rekao da je to neka prednost...

Inače, ne može se nikako reći da su 'rezultati tu' kada imamo 4 boda nakon 4 utakmice.

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Tristan10 » 13 jun 2019, 15:53

Vucevich je napisao/la:S obzirom da je Meša gurao Ibiševića na desetku gdje je bio igrač manje na terenu, ne bih rekao da je to neka prednost...

Inače, ne može se nikako reći da su 'rezultati tu' kada imamo 4 boda nakon 4 utakmice.
Slazem se, nego samo kazem da Ibisevic kao alternativa u napadu bi nam Itekako dobro dosla sad. To Bazdarevic nije iskoristio uopste kako treba i to je do njega.

Avatar
Madal
Postovi: 3603
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Madal » 13 jun 2019, 16:28

hurem je napisao/la:Istina da fali i pritisak javnosti, medija...ali to kod nas mozes macku o rep okaciti.
S dr.strane i vi malo pretjerujete s tim napadima i totalnim nerazumijevanjem.
Robi je u svakom slucaju upgrade u odnosu na Bazdarevica iako je dosao u najkriticnijem trenutku u posljednjih 10 godina.
Mesa je bar imao vecinu najkvalitetnijih reprezentativaca na raspolaganju, u maltene najboljim godinama: Dzeko, Pjanic, Begovic, Ibisevic, Lulic, stariji ali odlicni Spahic, Medunjanin, Vranjes, tada odlicni Djuric i svi ovi igraci koji su jos uvijek tu kao sto su Bico, Sunjic, Kolasinac, Besic...
Ne moze se porediti kvalitet kojim je raspolagao Mesa i ovaj sada kojim raspolaze Robi...razlika maltene nebo i zemlja, ili da budem blazi, upola slabijim kvalitetom raspolaze Robi...A OPET BOLJE NA TERENU IZGLEDAMO NEGO U MESINO VRIJEME, koliko toliko, i rezultati su tu za sada (Grcka spletom okolnosti razumljiv rezultat...jedino Finska nema opravdanja).
Ocito da treba malo vise vremena da se neke stvari poklope i unaprijede nakon ove smjene generacije...da bi to Mesa ili neko drugi bolje odradio, sumnjam...ko?
Ja za sada Robiju samo zamjeram Izeta i kasnjenje s izmjenama...vjerujem da ce i to doci na svoje, a da cemo od septembra gledati pravu Bosnu i Hercegovinu.
Ne brinu me ni Grcka ni Italija na jesen, jedino Armenija u gostima i taj motiv protiv slabijih...a zeznuti su itekako.
I dalje imamo sasvim realne sanse za 2.poziciju...realne, a ne nesto aman komplikovano i bla bla.
Jest Mesa imao kvalitetnije igrače ali na papiru. Sjećam se utakmice protiv Izraela u Zenici, od svih prvih 11 (a najbolje je izveo) samo Višća bio standardan u klubu. Ostalo katastrofa živa. Ako ne vjeruješ, provjeri ako ti nije mrsko. Jebga meni se ne da listati nesto kad se vec sjećam da je sigurno tačno.

S Mesom smo imali bas crno doba forme naših reprezentativaca. Ovi nadolazeći premladi i tek se čeka da sazriju, a ovi veterani već pred penzijom. A ako ništa, svi se slažu da je Mesa uvijek zvao najbolje igrace i tu je radio odličan posao, za razliku od Safeta i Robija.

Mesu se previše blati s obzirom čime je raspolagao. Makar moje mišljenje. Daleko od tog da je neki kvalitet od trenera. Meni isti rang poput Papeta i Robija. Svaki od njih je bilmez u nekim osnovnim stvarima.
Npr. Mesa je imao plan B kad ne ide, ako ništa, za razliku od Papeta(malo manje) i Robija(neuporedivo bolji Mesa po tom pitanju). Koliko god smiješno izgledalo i zvučalo, taktika nabijaj na Đurića je bila efikasna.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

UPRAVA NAPOLJE!

bhfanatic14
Postovi: 4255
Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la bhfanatic14 » 13 jun 2019, 16:38

Krstajic noga u srbiji 3 utakmice 4 boda...robert "korejanac" prosenik 4 utakmice 4 boda, nigdje Kritike za najgoreg selektora u historiji BH... Jos se slavi poraz od italije kao podvig nekakav :rol: nikad losije nije izgledala reprezentacija bosne i hercegovine ,odkada je na kormilu hrvatski muljator roba prosa prosenik gledamo jednu strasljivu,jadnu, defanzivnu ekipu koja Je nekada imala ime i renome Po svijetu ! Sada se ta reprezentacija bori za 5 mjesto rame uz rame sa velikanima liechtensteinom i armenijom ! Svako dobro slijepa bosno i hercegovino!
Mario Vrancic - Osvajac engleskog Championshipa
Sanjin Prcic - Osvajac francuskog Kupa

SAVEZ NAPOLJE ! ! !

Avatar
Brcanskamalta
Postovi: 2239
Pridružen/a: 01 mar 2018, 23:38
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Brcanskamalta » 14 jun 2019, 15:04

Gledaj ti strucnosti i trenera.
Krunic u Milanu(glupi italijani jelde)Vrancic u PL u strasnoj formi i u najjacoj ligi svijeta,a nama vezni red drzi Jong Pjong Saric i Gojko mrsko mi potrcat Cimirot.
Odbranu nam drzi na beku Civic ja crko do 50-te min Eldar, dok se Selektor nateze sa bekom Arsenala ciji je veci (Kolasinac nije povrijedjen nego u svadji sa Robertom).
"Ako doznaju Bošnjaci da neću sam samcat biti u ratu, hrabrije će vojevati." (pismo Papi Piju II 1462.)
Stjepan Tomasevic

"Od slavnijeh smo tebi Slava i od Bošnjaka mi poslani." ("Pavlimir", 1632.)
Junije Palmotic

Avatar
Sheyi
Postovi: 12169
Pridružen/a: 10 jan 2009, 17:19
Lokacija: kraj puta
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Sheyi » 14 jun 2019, 23:29

Cini mi se Ciro fini iskritikova Robija u Presingu, posebno oko toga sto se Robi ne zna adaptirati na situaciju koja se postavila u utakmici. :D

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la DrFilgud » 17 jun 2019, 16:28

Od ovog selektora hajra nema, nazalost nema ni znanja, ni svijesti, ni volje da se nesto poduzme.
Kao i prethodnici ostace dok nas ne satare, pa nam preostaje da se uzdamo u srecu, slabe protivnike ili mozda neku trenutnu motivaciju (tipa Italija :roll: ).
Zato je vazno umanjiti stetu koju ce Prosinecki napraviti, ocuvati igracki kadar i kakav-takav kult reprezentacije, jer bi u slijedece kvalifikacije mogli uci bez Dzeke, Begovica, Kolasinca, Hajrovica i ko zna jos kojih igraca. Treba vidjeti da se uradi nesto po pitanju Burnica, Omeragica...
Prosinecki i njegova ekipa imaju kratkorocne interese.

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Tristan10 » 17 jun 2019, 17:32

Postaje evidentno da je totalno ogranicen, ne samo u taktickom smislu. Sjecam se kad je tek dosao tad je pricao da ce dovesti igrace iz regije koji mogu igrati za nas, i da su vec neki izrazili zelju. Ja od toga nazalost nista ne vidim. Cak ove ko Burnic bi svaki nas selektor vec rijesio u nasu korist.

Avatar
Vucevich
Postovi: 11249
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Vucevich » 17 jun 2019, 17:55

Tristan10 je napisao/la:Postaje evidentno da je totalno ogranicen, ne samo u taktickom smislu. Sjecam se kad je tek dosao tad je pricao da ce dovesti igrace iz regije koji mogu igrati za nas, i da su vec neki izrazili zelju. Ja od toga nazalost nista ne vidim. Cak ove ko Burnic bi svaki nas selektor vec rijesio u nasu korist.
Skoro sam zaboravio za to, kako voli da priča ovaj :lol:

Svaki dan dolaze pozivi, kvalitetni igrači iz regije žele igrati za BiH :lol:

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la DrFilgud » 17 jun 2019, 18:05

Dovesce nove igrace, igracemo na posjed, do noge, imamo briljantnu ekipu i sve osim plasmana je katastrofa bla, bla.
Nakon 4 kola smo 5. na tabeli, igra nikada gora mi nekonstantnija, rapidno ostajemo bez najboljih igraca...

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Tristan10 » 17 jun 2019, 18:05

Vucevich je napisao/la:
Tristan10 je napisao/la:Postaje evidentno da je totalno ogranicen, ne samo u taktickom smislu. Sjecam se kad je tek dosao tad je pricao da ce dovesti igrace iz regije koji mogu igrati za nas, i da su vec neki izrazili zelju. Ja od toga nazalost nista ne vidim. Cak ove ko Burnic bi svaki nas selektor vec rijesio u nasu korist.
Skoro sam zaboravio za to, kako voli da priča ovaj :lol:

Svaki dan dolaze pozivi, kvalitetni igrači iz regije žele igrati za BiH :lol:
Sunic, Brekalo, Jovic. On nema veze sa vezom. Nije ni ocekivati takve igrace, ali puno je pricao a ne vidim da je nesto realizovao po tom pitanju. Barem bi pokusao sa Coricem kad je vec u losim odnosima sa njima a niti igra. Pogledas Sumana kako radi u rukometu, bori se covjek za svakog rukometasa, dovede svijetsku zvijezdu da ti bude pomocni trener, sa nikakvim budzetom itd. On realno stvara dodatnu vrijednost reprezentacije BiH u rukometu, to se ne vidi kod Prosineckog.
Zadnja izmjena: Tristan10, dana/u 17 jun 2019, 18:07, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Vucevich
Postovi: 11249
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Vucevich » 17 jun 2019, 18:06

DrFilgud je napisao/la:Dovesce nove igrace, igracemo na posjed, do noge, imamo briljantnu ekipu i sve osim plasmana je katastrofa bla, bla.
Nakon 4 kola smo 5. na tabeli, igra nikada gora mi nekonstantnija, rapidno ostajemo bez najboljih igraca...
Igracemo kao Manchester City :cool:

aqarius
Postovi: 3901
Pridružen/a: 12 maj 2009, 16:54
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la aqarius » 17 jun 2019, 20:32

Meni je najgore to što koji god nam selektor dođe treba mu 15 utakmica da vidi šta koji igrač može na terenu.Svaki i prosječni navijač naše repke može ti sada sastaviti 3 različite ekipe koji bi garant bolje na terenu stajale od ovih Robijevih.Npr.Finska ubacuje Bajića koji uzgred rečeno teška rinaka,pokraj Džeke,a Džeko čitavih 85 minuta nije imao apsolutno niti jednu upootrebljivu loptu..i hoće nešto sa Bajićem,heej sa Bajićem :damn: znači ne štima veza.U vezi 3 klasična trkača..prije tri radna magarca koji ne mogu 3 pasa precizna dodati na klupi Gojak,Vrančić koji bi bar nešto mogli iskreirati i povezati na sredini.Italija Gojak izlazi ,i zamisli Cimirot...pa lik niti ima kontru,niti duel igru,ni snagu ni brzinu..ma ništa i hoće da zatvori.Ne zove Hajrovića koji je jedino pravo moderno krilo sa dobrim centatšutom i šutom ...vjerovatno belaj sa Kolašincem,izmjene u 80 minutu i to totalno pogrešne,nerezonske..I sada kada sve sagledam i li je zaista trenerski limitiran ili ima neke naredbe sa više istance pa mora igrati po njihovom.Hajde protiv Italije je Gojak na ovoj poziciji dobro odigrao ,a koja je to pozicija..nije krilo(a bio je na boku) nije u sredini i pitanje je samo vremena kada će ga neko dobro uštopati..i onda niti imaš krilo niti veznjaka...ne znam zaista imam osjećaj da Robi još dobro luta ..

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 32 gosta.