Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
Maestro
Postovi: 5963
Pridružen/a: 26 okt 2008, 03:54
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Maestro » 27 mar 2019, 23:51

KonjicBOY je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Btw, ona tekma u Atini, i mi i oni su igrali u skoro najjačim sastavima, ubili smo hljeb u njima gledajući tu nekakvu igru i šanse koje smo stvorili (a na tome se valjda zasniva najveća kritika Robertu), i to sa toliko osporavanim Mešom, pa smo opet na kraju popušili dva boda u sudijskoj nadoknadi.

Ni tada, a ni sinoć problem nije bila igra, nego nešto drugo, tada je bilo to što nismo iskoristili sijaset šansi i što smo se uspaničili u sudijskoj nadoknadi, a sinoć je to bila Pjanićeva glupost, znači totalno nešto nevezano za samu igru i taktiku, jer realizacija ondnosno glup grub start na sredini terena nemaju veze sa načinom igre ili taktikom.
Imam osjećaj da nam je Grčka nabila kompleks i da bi lakše igrali sa nekom jačom repkom nego sa njima. Vidiš kako ih ostale reprezentacije hladno dobijaju a mi ne možemo.
Ta prica o kompleksima nije mi jasna Mi protiv grcke nekad odigramo slabije a nekad bolje. Za poraz ne znamo protiv grka ima vec dosta godina. Tu je jedna pobjeda i sve ostalo je X.
Taj zadnji poraz je bio nekad 2007 od te ekipe tada mislim da je jedino mozda dzeko kao rezervni igrac bio. Tada jos clan teplica.
Može Petev ostati sto godina, ali to više nema smisla. Ne znam možemo li više potonuti – jasan je Topić.

Tuta Petrov

Avatar
KonjicBOY
Član IO SS.ba lige
Postovi: 1646
Pridružen/a: 01 sep 2011, 10:17
Lokacija: Konjic
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la KonjicBOY » 27 mar 2019, 23:55

Maestro je napisao/la:
KonjicBOY je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Btw, ona tekma u Atini, i mi i oni su igrali u skoro najjačim sastavima, ubili smo hljeb u njima gledajući tu nekakvu igru i šanse koje smo stvorili (a na tome se valjda zasniva najveća kritika Robertu), i to sa toliko osporavanim Mešom, pa smo opet na kraju popušili dva boda u sudijskoj nadoknadi.

Ni tada, a ni sinoć problem nije bila igra, nego nešto drugo, tada je bilo to što nismo iskoristili sijaset šansi i što smo se uspaničili u sudijskoj nadoknadi, a sinoć je to bila Pjanićeva glupost, znači totalno nešto nevezano za samu igru i taktiku, jer realizacija ondnosno glup grub start na sredini terena nemaju veze sa načinom igre ili taktikom.
Imam osjećaj da nam je Grčka nabila kompleks i da bi lakše igrali sa nekom jačom repkom nego sa njima. Vidiš kako ih ostale reprezentacije hladno dobijaju a mi ne možemo.
Ta prica o kompleksima nije mi jasna Mi protiv grcke nekad odigramo slabije a nekad bolje. Za poraz ne znamo protiv grka ima vec dosta godina. Tu je jedna pobjeda i sve ostalo je X.
Taj zadnji poraz je bio nekad 2007 od te ekipe tada mislim da je jedino mozda dzeko kao rezervni igrac bio. Tada jos clan teplica.
Istina,ne znamo za poraz. Ali pogledaj na koji način su nam uzimali bodove. Prošle kvalifikacije su došli u Zenicu igrat bunker,udarali se kao ludi,tad je onaj naš Francuz spucao onog Grka šakom pa mu polomio zube. Uglavnom,devar je bio. Odeš u Atinu,primiš gol u sudijskoj nadoknadi. Pa onda dođeš opet izdominiraš ih i uzmu ti bod na onakav način. Sve tu utiče na psihu kod igrača. Može neko pričati šta hoće ali tako je i toga moramo biti svjesni. Ali tu sad trener treba da im podigne moral i da ih posloži kako ovo ne bi uticalo na iduće utakmice.
Support your local club !

Avatar
Maestro
Postovi: 5963
Pridružen/a: 26 okt 2008, 03:54
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Maestro » 28 mar 2019, 00:01

@KonjicBOY
Tacno to sto kazes ali nebi rekao da imamo komplekse. Dosta toga smo zasrali sami bez utjecaja grka. Onaj primljen gol u zadnjoj minuti je mogao lako se odbraniti prije suta. Takodzer one greske jucer. Kasnjenje kod penala sunjica i pogresno postavljanje bicakcica kod drugog gola. Nije to po meni kompleks nego jednostavno jucer greske igraca koji jednostavno nisu taj kvalitet koji mi ocekujemo. I kad tad takvi igraci kiksaju. Jucer odma oba gola je nas kiks. Uz to pravimo glupost. Dzeko u atini s crvenim i pjana jucer. Doduse ima i selektorove greske jucer s izmjenama itd.
Ali sve u svemu nije to meni kompleks nego puno gresaka koje smo sami napravili.
Može Petev ostati sto godina, ali to više nema smisla. Ne znam možemo li više potonuti – jasan je Topić.

Tuta Petrov

Avatar
Madal
Postovi: 3603
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Madal » 28 mar 2019, 00:26

Druga utakmica gdje drugo poluvrijeme izadjemo katastrofalni. Nije smirio igrače nego je dopustio Grke da nas uvuku u tu njihovu igru i nervozu.

I najgore od svega je sto su nas od crvenog krenuli ubijati a Robi ništa ne mijenja. I doslovno nas vile nosile da ne primimo gol nekih 10-15min ali ipak Robert ništa ne mijenja. Pa daj uvedi nekog, uradi nesto, nije moglo gore nego ono kako smo stojali na terenu. Todorović za Duljevića bi mi se činila kao solidna izmjena u tom momentu. Duljevića na kraju ne bi ni izveo ali ovaj više nije mogao stojati od umora.

Sve u svemu, prelose Robi, prelose, puno sam vise očekivao, i mislio sam da je puno veći kvalitet za selektora. Iskreno svidja mi se taj neki njegov mirni, samouvjereni, mamoyebacki stav prije utakmica. Puno mi se vise svidja nego Cirina euforija, papetova mutavost ili Mešina izlaganja o njegovom analiziranju. Da ne bude da je sve crno.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
KonjicBOY
Član IO SS.ba lige
Postovi: 1646
Pridružen/a: 01 sep 2011, 10:17
Lokacija: Konjic
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la KonjicBOY » 28 mar 2019, 00:34

Maestro je napisao/la:@KonjicBOY
Tacno to sto kazes ali nebi rekao da imamo komplekse. Dosta toga smo zasrali sami bez utjecaja grka. Onaj primljen gol u zadnjoj minuti je mogao lako se odbraniti prije suta. Takodzer one greske jucer. Kasnjenje kod penala sunjica i pogresno postavljanje bicakcica kod drugog gola. Nije to po meni kompleks nego jednostavno jucer greske igraca koji jednostavno nisu taj kvalitet koji mi ocekujemo. I kad tad takvi igraci kiksaju. Jucer odma oba gola je nas kiks. Uz to pravimo glupost. Dzeko u atini s crvenim i pjana jucer. Doduse ima i selektorove greske jucer s izmjenama itd.
Ali sve u svemu nije to meni kompleks nego puno gresaka koje smo sami napravili.
Da,možda su kompleksi malo teža riječ ali neka blokada sigurno ima. Kao da se više unervoze pa onda više i griješe. Iskreno se nadam da su ovo zadnje kvalifikacije da igramo sa ovim ciganima.
Support your local club !

Avatar
Dokoljenko
Postovi: 1621
Pridružen/a: 18 feb 2019, 15:22
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Dokoljenko » 28 mar 2019, 10:02

Ubleha od trenera. Prvo natjera igrace da u dvadeset minuta istrce maraton u sprintu, sto se srecom nakon Grcke panike i gresaka isplatilo. Nakon drugog gola prepusta sredinu terena protivniku i pusta ih da ozive nakon klasicnog nokauta. U taktickom smislu gubi svaku bitku, nista nije uradio da poremeti spori Grcki tempo koji su nametnuli i akcije koje su pravili. Nije osvjezio vezni red na vrijeme. Nije na vrijeme zamijenio umorna krila. Uvlaci Bicakcica u sredinu kao treceg stopera a Viscu ostavlja na milost i nemilost. Sa druge strane uvlaci Kolasinca koji je kod drugog gola cuvao liniju, krilo kasni i njihov igrac ima sat da se namjesti na centarsut. Lose postavlja ekipu za tranziciju, krila mu se moraju vracati do korner linije a citav vezni skupi u deset metara.

Ne smije da zamijeni POVRIJEDJENOG DZEKU za kojeg mala djeca vide da ne moze i ne radi nista.

A mozda je Baho kriv. I sudija naravno.
Mi smo Željini, Željo je naš!

"Samo je pitanje vremena, kada će se Željina lokomotiva ponovo okititi zastavama slave i uspjeha"

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8091
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la muhamedhulk » 28 mar 2019, 10:28

Ko je jedini Grcku mlatnuo u sluzbenim utakmicama? :kafa:
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
DaVinci
Postovi: 2846
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la DaVinci » 28 mar 2019, 10:47

Dokoljenko je napisao/la:Ubleha od trenera. Prvo natjera igrace da u dvadeset minuta istrce maraton u sprintu, sto se srecom nakon Grcke panike i gresaka isplatilo. Nakon drugog gola prepusta sredinu terena protivniku i pusta ih da ozive nakon klasicnog nokauta. U taktickom smislu gubi svaku bitku, nista nije uradio da poremeti spori Grcki tempo koji su nametnuli i akcije koje su pravili. Nije osvjezio vezni red na vrijeme. Nije na vrijeme zamijenio umorna krila. Uvlaci Bicakcica u sredinu kao treceg stopera a Viscu ostavlja na milost i nemilost. Sa druge strane uvlaci Kolasinca koji je kod drugog gola cuvao liniju, krilo kasni i njihov igrac ima sat da se namjesti na centarsut. Lose postavlja ekipu za tranziciju, krila mu se moraju vracati do korner linije a citav vezni skupi u deset metara.

Ne smije da zamijeni POVRIJEDJENOG DZEKU za kojeg mala djeca vide da ne moze i ne radi nista.

A mozda je Baho kriv. I sudija naravno.
+1
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

nebeskasila
Postovi: 2419
Pridružen/a: 07 maj 2014, 18:36
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la nebeskasila » 28 mar 2019, 10:56

Dokoljenko je napisao/la:Ubleha od trenera. Prvo natjera igrace da u dvadeset minuta istrce maraton u sprintu, sto se srecom nakon Grcke panike i gresaka isplatilo. Nakon drugog gola prepusta sredinu terena protivniku i pusta ih da ozive nakon klasicnog nokauta. U taktickom smislu gubi svaku bitku, nista nije uradio da poremeti spori Grcki tempo koji su nametnuli i akcije koje su pravili. Nije osvjezio vezni red na vrijeme. Nije na vrijeme zamijenio umorna krila. Uvlaci Bicakcica u sredinu kao treceg stopera a Viscu ostavlja na milost i nemilost. Sa druge strane uvlaci Kolasinca koji je kod drugog gola cuvao liniju, krilo kasni i njihov igrac ima sat da se namjesti na centarsut. Lose postavlja ekipu za tranziciju, krila mu se moraju vracati do korner linije a citav vezni skupi u deset metara.

Ne smije da zamijeni POVRIJEDJENOG DZEKU za kojeg mala djeca vide da ne moze i ne radi nista.

A mozda je Baho kriv. I sudija naravno.

Grijesis puno. Baho je kriv. U 15toj minuti je rekao da je ovo najbolja utakmica u historiji i da smo pobijedili. Tad se tek Dzeko opustio i poceo hodati. Sto ce igrati kad smo vec pobijedili :lol: :lol:

Avatar
hurem
Postovi: 8624
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la hurem » 28 mar 2019, 11:09

Da je bilo 0:0 do 70.minute, ili da smo recimo mi gubili, garantovano bismo cijelo vrijeme imali posjed lopte bar 65% i mi bismo bili ti koji napadamo.
Zar je to tako tesko razumjeti...jednostavno tako funkcionisu stvari u nogometu, pogotovo kada su timovi izjednaceni kvalitetom...ovamo Leicester, Wolves i slicni timovi stisnu Liverpoola, Uniteda, Chelsea kada su u rezultatskom zaostatku a da nas ne pritisnu Grci?
... pa naravno da ce se Grcka trgnuti i pokusati stici do povoljnog rezultata, cuvati loptu i graditi akciju strpljivo, vrsiti presing kada nemaju loptu...
Sta su Grci trebali, braniti se i nakon 2:0?
Ovdje neki ko da prvi put gledaju fudbal.
Opet ponavljam, nismo Barca ili City pa da cuvamo posjed i kod vodstva.

Da nije bilo crvenog kartona nikad ne bismo izgubili bodove...pa Grci su do penala samo kruzili oko 16-erca, totalno bezidejni, izuzev one situacije u prvom kada je Kolasinac ispao kao pjetlic.
Takticki izuzetno postavljena utakmica do penala i crvenog koji su se desili u samo jednoj minuti. Nakon tog soka pada sve u vodu.
Jedino sto mogu zamjeriti Robiju jeste kasnjenje s izmjenama i to Todor umjesto Visce.
Tamo je umjesto Duljevica trebao ubaciti Kodru ili Krunica a ne omalenog i slabasnog Milosevica kojeg su u svakom duelu pojeli gladijatori grcki samo kada bi ga pogledali.

Avatar
Dokoljenko
Postovi: 1621
Pridružen/a: 18 feb 2019, 15:22
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Dokoljenko » 28 mar 2019, 11:23

"Grcki gladijatori".

Pa ti njemu sad probaj objasniti.
Mi smo Željini, Željo je naš!

"Samo je pitanje vremena, kada će se Željina lokomotiva ponovo okititi zastavama slave i uspjeha"

Avatar
JonSnow
Postovi: 6181
Pridružen/a: 17 jun 2014, 00:28
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la JonSnow » 28 mar 2019, 11:43

Nije ništa pogrešno napisao.
Uz očekivan pad u igri nakon 2:0 mi smo se povukli i ideja je bila da ih lovimo na kontre. Nas je prelomio crveni.
Penal je bio šok, ali nakon njega smo i imali nekakvu šensu preko Kolašinca i ne sumnjam da bi uspjeli sačuvati rezultat ili barem povisiti. Međutim, crveni je bio šaka u nos.

Avatar
Dokoljenko
Postovi: 1621
Pridružen/a: 18 feb 2019, 15:22
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Dokoljenko » 28 mar 2019, 12:27

I koliko smo kontri napravili?
Mi smo Željini, Željo je naš!

"Samo je pitanje vremena, kada će se Željina lokomotiva ponovo okititi zastavama slave i uspjeha"

Avatar
Vucevich
Postovi: 11249
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Vucevich » 28 mar 2019, 12:42

Dokoljenko je napisao/la:"Grcki gladijatori".

Pa ti njemu sad probaj objasniti.
:rol:

Avatar
Madal
Postovi: 3603
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Madal » 28 mar 2019, 13:17

Nije upitno ni sto su nas stisli, ni eto sto nismo kontre napravili. Ali gledati 20min da nas Grci onako siluju sa igracem više, bez da uradiš ijednu od 3 izmjene... :roll: a nije da nije imao koga uvesti.
Da li uopšte ima plan kada igramo za igračem manje? Plan je moliti da ga ne primimo jel?
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
Pitar6785
Postovi: 5831
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Pitar6785 » 28 mar 2019, 14:42

Treba podrzat momke, posto su ovo zadnje kvalifikacije gdje mozemo nesto ocekivat od dzeke. Kao sto neko rece osjtise vec na Dzeki pad u igri (znam da je igro sa povredom).

Kad Dzeko ode ostace Pjanic jedini igrac sto nesto vrijedi ovo ostalo je tanko i nevjerujem da cemo vise ikad bit iznad 3 mjesta.

Po meni Robije je upravu za Begovica, Seha je mnogo bolji e sad dali ga je mogao pozvat umjesto Kjosevskog jeste jer vedran nema ni potencijal ni kvalitet za poziv.

Drugo, prva utakmica protiv irske imali smo srece ko nikad u histori nase reprezentacije (pratim repku od bolonje kad smo igrali protiv hrvata 4:1 izgubili Hasan dao go zanas)

Igra je bila losa do jaja, svi su to zataskavali ovde jer smo pobjedili, protiv Austrije kuci je bilo ok nema se sta prigivorit, protiv irske kuci isto tako, jedino protiv Austrije tamo je odradeno takticki jer nam je bod odgovaro i uspjeli smo.

Protiv Armenije se vidjelo da on nezna i da je prva utakmica protiv irske bila 2 minus a ne 5 minus koju je dobio od ovih amaterski novinara u BIH

Trece 2:0 za 15 minuta na svom terenu cak zavrsis prvo poluvrijeme sa 2:0 i cak pred kraj prvog protivnik te poceo lomit stvarat probleme i to isto nastavi radit i do 60 minute i ti nista ne radis, i na kraju izgubis 2 boda od direktnog konkurenta za to 2 go mjesto uz 2 gola primljena na svom terenu.

Za hajrovica ok povrijeden nije ga mogo pozvat al i kad je bio zdrav i top formi zvao je zakarica i duljevica a nije njega VELKA GRESKA.

Imam osjecaj da se necemo kvalifikovat na ep kroz ovo takmicenje a ni ono dodatno sto imamo jer nemamo selektora koji osjeca igru moc igraca kad treba mjenjat kad ne kad treba usporit igru kad ne kad ubrzat.

Igraci nekako fizicki slabo stoje, cinimi se da im robi dosta slobode daje kad se okupe, znaci cuga izlaCi nezdrava hrana i njezni treninzi

Avatar
*p!p!t@*
Postovi: 7976
Pridružen/a: 29 apr 2010, 21:11
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la *p!p!t@* » 28 mar 2019, 15:11

Žuti koliko bi bio zaslužan za eventualnu pobjedu, toliko je kriv za ovaj nazovimo bod...
Rođeni to je brat
Veležov to je sin
Pjeva mu sada armija cijela
Naprijed Hasić Šemsudin!

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Osim13 » 28 mar 2019, 15:37

Pa reko je Baho fino, hlopta je okrugla
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
hurem
Postovi: 8624
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la hurem » 28 mar 2019, 17:05

Dokoljenko je napisao/la:"Grcki gladijatori".

Pa ti njemu sad probaj objasniti.
Jesi li ti onaj nifty dribler ili si njegov brat rodjeni?
Vidim da si bukvalista.
Da bih opisao Sokratisa ili ostale grcke stopere koristio sam termin gladijatori jer ih ja tako dozivljavam, ali posto nisam spominjao imena stavio sam grcki gladijatori...kao kad kazes evropski Brazilci da bi opisao stil igre a pritom mislis na Portugalce, naravno.
Egipatski Messi (Salah)...
Ne znam ni sto ti objasnjavam kad neces skontati.
Bitno je da ti znas za gladijatore, spartance, davida i golijata, gog i magog...itd.
Dovidjenja i prijatno "dokoljenko"...dobro si se opisao.

Avatar
Dokoljenko
Postovi: 1621
Pridružen/a: 18 feb 2019, 15:22
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Dokoljenko » 28 mar 2019, 18:38

hurem je napisao/la:
Dokoljenko je napisao/la:"Grcki gladijatori".

Pa ti njemu sad probaj objasniti.
Jesi li ti onaj nifty dribler ili si njegov brat rodjeni?
Vidim da si bukvalista.
Da bih opisao Sokratisa ili ostale grcke stopere koristio sam termin gladijatori jer ih ja tako dozivljavam, ali posto nisam spominjao imena stavio sam grcki gladijatori...kao kad kazes evropski Brazilci da bi opisao stil igre a pritom mislis na Portugalce, naravno.
Egipatski Messi (Salah)...
Ne znam ni sto ti objasnjavam kad neces skontati.
Bitno je da ti znas za gladijatore, spartance, davida i golijata, gog i magog...itd.
Dovidjenja i prijatno "dokoljenko"...dobro si se opisao.

Kakve veze ima nabrojano, sa tim da o fudbalu pojma nemas? Provaljujes se i pravis od Grka velesilu a u zadnje vrijeme ih tukli zadnji levati.

Pises da je taktika bila kontra napadi, pa te pitam koliko smo ih izveli? Kada odgovoris 1,( sansa Kolasinca ) i to slucajno sa igracem manje, reci nam ko je kriv za losu tranziciju?

Strijelac gola ti daleko najslabiji igrac susreta a Cimirot odlican, Besic vrlo dobar, Duljevic izuzetan. Kako su nas raznijeli u sredini ako su nabrojani bili dobri? Pogledaj kretanje ( setnju ) Besica kod penala.

Kada naucis javi se da pricamo.
Mi smo Željini, Željo je naš!

"Samo je pitanje vremena, kada će se Željina lokomotiva ponovo okititi zastavama slave i uspjeha"

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Imajednabrigada i 51 gost.