Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

samoposmatram
Postovi: 5384
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la samoposmatram » 31 mar 2018, 14:40

Rimes87 je napisao/la:
samoposmatram je napisao/la:
Vucevich je napisao/la:Dok Dzeko moze igrati ne vjerujem da ce ikad biti na klupi
I netreba da bude na klupi, ali mu nelezi ovaj sistem. U ove dvije utakmice je vise licio na Benzemu u Realu. Stvarao je prostor i asistirao.
To radi i u Romi, hebga.
Ovo spominjem, jer se vec pocelo brojati kad je zadnji put zabio gol u reprezentaciji, ali ako Dzeki nesmeta, onda jos bolje.

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la DenchiNL » 01 apr 2018, 07:45

samoposmatram je napisao/la:
Vucevich je napisao/la:Dok Dzeko moze igrati ne vjerujem da ce ikad biti na klupi
I netreba da bude na klupi, ali mu nelezi ovaj sistem. U ove dvije utakmice je vise licio na Benzemu u Realu. Stvarao je prostor i asistirao.
mislim da bi nam najbolje ležala varijanta bez krila, kao kod SS sa Misketom iza 2 špica, sad umjesto Misketa probati sa Duljevićem iza 2, ili eventualno pokušati sa još par igrača na tom mjestu npr. Hajrović(kao šuter), ili neki pokretljiviji špic Hodžić, Prevljak...jedina žrtva bi bio Višća....
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

samoposmatram
Postovi: 5384
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la samoposmatram » 01 apr 2018, 10:49

DenchiNL je napisao/la:
samoposmatram je napisao/la:
Vucevich je napisao/la:Dok Dzeko moze igrati ne vjerujem da ce ikad biti na klupi
I netreba da bude na klupi, ali mu nelezi ovaj sistem. U ove dvije utakmice je vise licio na Benzemu u Realu. Stvarao je prostor i asistirao.
mislim da bi nam najbolje ležala varijanta bez krila, kao kod SS sa Misketom iza 2 špica, sad umjesto Misketa probati sa Duljevićem iza 2, ili eventualno pokušati sa još par igrača na tom mjestu npr. Hajrović(kao šuter), ili neki pokretljiviji špic Hodžić, Prevljak...jedina žrtva bi bio Višća....
Da nesto ovako ponovo gledamo


Avatar
Vucevich
Postovi: 11249
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Vucevich » 17 apr 2018, 16:19

Ima li gdje da Roberta nema: svaki vikend na utakmici BiHPL, Trebevicka zicara, Sarajevo Business Forum :thumbup:

Mnogo ozbiljniji od prijasnog curana.

babino
Postovi: 7197
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la babino » 17 apr 2018, 16:40

Vucevich je napisao/la:Ima li gdje da Roberta nema: svaki vikend na utakmici BiHPL, Trebevicka zicara, Sarajevo Business Forum :thumbup:

Mnogo ozbiljniji od prijasnog curana.
necemo pretjerivati sa pohvalama.
ko je pratio i citao, zna koliko sam bio za roberta a prilicno sam zadovoljan i sa ovim sto radi do sada i mislim da je na dobrom putu.

kad je u pitanju ta zicara, business forum isl, meni bi puno draze bilo da sam ga vidio na sastancima sa lulicem i ibisevicem koje je najavljivao odmah u startu a do kojih nije doslo...razlozi su manje-vise sumnjivi bili. Mogao je vala i situaciju sa simunovicem malo bolje pojasniti.

S druge strane, ukoliko prati i sve igrace kojim raspolazemo, ne vidim kako nema mjesta za prcica i krunica na spiskovima. Momci to zasluzuju sigurno i nadam se da ce biti tu vec u maju.

poenta je, dobar je, ali kupio nas i mesha u startu pa ispade corak :D , sad polahko :D

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la kobe24 » 17 apr 2018, 17:01

Mesa se, takodjer, trudio i ja nikad nisam pomislio da njemu nije stalo do reprezentacije i da svoj trenerski posao obavlja bez volje i entuzijazma. Medjutim, covjek jednostavno nije znao i tu sve pocinje i zavrsava. Lijepo je vidjeti da se i Prosinecki trudi, ali jos je rano donositi zakljucke. Tek mu predstoje ozbiljni zadaci i tek cemo vidjeti kakav je. Btw, Prcic i Krunic moraju biti pozvani. Jedan svakako treba upasti umjesto Medunjanina, a drugi bi mogao umjesto Zakarica.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
BoixosNois1899
Postovi: 12029
Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la BoixosNois1899 » 17 apr 2018, 17:13

Zašto pojedini još uvijek prizivaju Lulića i Ibiševića?
Oprostili se ljudi i to je to. Šta bi sad Robert trebao, ići moljakati ih da igraju do 40. godine? Pa šta će tek biti kad se Džeko oprosti. :crazy:
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

FC Grizzlies

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la kobe24 » 17 apr 2018, 17:18

BoixosNois1899 je napisao/la:Zašto pojedini još uvijek prizivaju Lulića i Ibiševića?
Oprostili se ljudi i to je to. Šta bi sad Robert trebao, ići moljakati ih da igraju do 40. godine? Pa šta će tek biti kad se Džeko oprosti. :crazy:
Koliko sam ja shvatio, covjek ih uopste ne priziva, vec kaze da bi bio sretniji da je Robi sjeo i otvoreno popricao s njima, nego sto hoda po tim business forumima i ostalim glupostima.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
Vucevich
Postovi: 11249
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Vucevich » 17 apr 2018, 17:22

kobe24 je napisao/la:
BoixosNois1899 je napisao/la:Zašto pojedini još uvijek prizivaju Lulića i Ibiševića?
Oprostili se ljudi i to je to. Šta bi sad Robert trebao, ići moljakati ih da igraju do 40. godine? Pa šta će tek biti kad se Džeko oprosti. :crazy:
Koliko sam ja shvatio, covjek ih uopste ne priziva, vec kaze da bi bio sretniji da je Robi sjeo i otvoreno popricao s njima, nego sto hoda po tim business forumima i ostalim glupostima.
Nisu gluposti vec je dosta vazno, uvijek se koristio kao argument protiv Prosineckija tipa "ne poznaje domacu ligu", "nece gledati utakmice BiHPL" i tako dalje. :zviz:

Inace ovim potezom pokusava dovesti investicije u bosanski fudbal :thumbup:

Avatar
Vucevich
Postovi: 11249
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Vucevich » 17 apr 2018, 17:24

Lulic je vec rekao da je zavrsio sve s reprezentacijom, tesko da ce promjeniti misljenje. Vedad nema sta vise ponuditi, ove godine puni 34.

babino
Postovi: 7197
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la babino » 17 apr 2018, 17:29

BoixosNois1899 je napisao/la:Zašto pojedini još uvijek prizivaju Lulića i Ibiševića?
Oprostili se ljudi i to je to. Šta bi sad Robert trebao, ići moljakati ih da igraju do 40. godine? Pa šta će tek biti kad se Džeko oprosti. :crazy:
ne..nisi shvatio poentu ovoga gore sto sam pisao...
ali ako ces i tako, lulic bi nam svakako valjao barem jos ovaj ciklus...ibisevic mozda ne.

te sastanke sam spomenuo jer su javno najavljeni od strane roberta kao svoj prvi zadatak. do njih nije doslo i desilo se to da je ispalo da je neko lagao, lulic ili robert.

Avatar
Vucevich
Postovi: 11249
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Vucevich » 17 apr 2018, 17:38

babino je napisao/la:
BoixosNois1899 je napisao/la:Zašto pojedini još uvijek prizivaju Lulića i Ibiševića?
Oprostili se ljudi i to je to. Šta bi sad Robert trebao, ići moljakati ih da igraju do 40. godine? Pa šta će tek biti kad se Džeko oprosti. :crazy:
ne..nisi shvatio poentu ovoga gore sto sam pisao...
ali ako ces i tako, lulic bi nam svakako valjao barem jos ovaj ciklus...ibisevic mozda ne.

te sastanke sam spomenuo jer su javno najavljeni od strane roberta kao svoj prvi zadatak. do njih nije doslo i desilo se to da je ispalo da je neko lagao, lulic ili robert.

I sa Jakupovicem. Ali osim toga radi dobar posao za sad.

soko
Postovi: 3771
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:34
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la soko » 17 apr 2018, 17:40

Prosinecki nije Mesa ni Pape. Covjek je ovdje dosao da gradi karijeru. Njemu je nasa repka odskocna daska, da mu je stalo do para ostao bi u Azerbejdzanu ili bi preuzeo Sloveniju.
Ako nas odvede na Euro i tamo se dobro pokaze, njegova slijedeca stepenica je liga petice ili neka jaca repka.
Ako nas ne odvede onda vozdra dobroj karijeri.
Susic i Mesa su vecinom treneri slabijih klubova po turskoj i ostalim ligama.

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la kobe24 » 17 apr 2018, 17:40

Vucevich je napisao/la: Nisu gluposti vec je dosta vazno, uvijek se koristio kao argument protiv Prosineckija tipa "ne poznaje domacu ligu", "nece gledati utakmice BiHPL" i tako dalje. :zviz:

Inace ovim potezom pokusava dovesti investicije u bosanski fudbal :thumbup:
Nisam ni rekao da je glupost sto posjecuje utakmice domaceg prvenstva. To ni u kom slucaju ne moze biti glupost. Doduse, bas me zanima sta on koristi protiv uspavanosti prilikom gledanja BHPL, pogotovo ovih vjecitih derbija. :lol:
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

babino
Postovi: 7197
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la babino » 02 maj 2018, 22:48

primjetih veceras dva gafa roberta, malo mi bas zaparalo usi..
prvi pred pocetak tekme kada rece da ako roma primi gol da je kraj jer onda treba pobjediti 5-1.
a drugi sad na kraju kad rece da je romi bitna pobjeda za samopouzdanje jer ganjaju trece mjesto koje vodi direktno u ligu prvaka...

Avatar
mexy_whites
Postovi: 1135
Pridružen/a: 17 apr 2010, 03:24
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la mexy_whites » 02 maj 2018, 22:50

babino je napisao/la:primjetih veceras dva gafa roberta, malo mi bas zaparalo usi..
prvi pred pocetak tekme kada rece da ako roma primi gol da je kraj jer onda treba pobjediti 5-1.
a drugi sad na kraju kad rece da je romi bitna pobjeda za samopouzdanje jer ganjaju trece mjesto koje vodi direktno u ligu prvaka...
Pa mislim da za drugo nije pogrijesio. Sada iz Italije idu 4 u LP a tri direktno. Mislio je da ce pobjeda svakako dobro doci kao motivacija da se u Italiji sezona okonca na najbolji moguci nacin. Mada ovo zna biti i ispraznjujuce.
Side before self - every time


dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la dubrovnik » 03 maj 2018, 00:24

mexy_whites je napisao/la:
babino je napisao/la:primjetih veceras dva gafa roberta, malo mi bas zaparalo usi..
prvi pred pocetak tekme kada rece da ako roma primi gol da je kraj jer onda treba pobjediti 5-1.
a drugi sad na kraju kad rece da je romi bitna pobjeda za samopouzdanje jer ganjaju trece mjesto koje vodi direktno u ligu prvaka...
Pa mislim da za drugo nije pogrijesio. Sada iz Italije idu 4 u LP a tri direktno. Mislio je da ce pobjeda svakako dobro doci kao motivacija da se u Italiji sezona okonca na najbolji moguci nacin. Mada ovo zna biti i ispraznjujuce.
Od naredne sezone 4 prve momcadi iz Italije igraju u LP-a ali su 3 kandidata u igri za 3 i 4 mjesto.
Juventus i Napoli su odmakli. Vjerujem da ga je to zbunilo. Ovo 5:1 jest gaf ali me zivo interesira kako je komentirao utakmice i da li je takticke zamisli trenera dobro analizirao. Prethodna 2 selektora uopce nisam mogao zamisliti u ulozi gosta komentatora.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Raonffa » 04 maj 2018, 19:47

A gdje je uopšte bio gost, na HRT-u pretpostavljam?
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

babino
Postovi: 7197
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la babino » 04 maj 2018, 20:36

Raonffa je napisao/la:A gdje je uopšte bio gost, na HRT-u pretpostavljam?
hrvatskim arenama..
gost komentator uz standardnog rukavinu..
hvalio dzeku, navijao za romu zbog njega.
drago mu za real..
ostalo nista posebno, nista od ovog sto dubrovnik spominje nismo mogli cuti:-)

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 31 gost.