Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Raonffa » 04 maj 2018, 23:42

babino je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:A gdje je uopšte bio gost, na HRT-u pretpostavljam?
hrvatskim arenama..
gost komentator uz standardnog rukavinu..
hvalio dzeku, navijao za romu zbog njega.
drago mu za real..
ostalo nista posebno, nista od ovog sto dubrovnik spominje nismo mogli cuti:-)
Aha, mislio sam da je na HRT-u iako znam da je kod njih standardan onaj Jeličić. Hrvatske arene nemam, samo srpske.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Moggi
Postovi: 4691
Pridružen/a: 01 mar 2010, 22:23
Lokacija: Site Admin
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Moggi » 09 maj 2018, 21:37

danas i na utakmici finala kupa u Krupi, kladim se da je meša mislio kako je velez jos uvijek bitan premijerligas
Zarathustra

Avatar
Moggi
Postovi: 4691
Pridružen/a: 01 mar 2010, 22:23
Lokacija: Site Admin
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Moggi » 11 maj 2018, 11:13

"Odigrao sam sad ove četiri utakmice i bilo je dobro. Mislim da je najbitnije da se osjeti to poštovanje igrača prema selektoru. On preferira poseban stil igre i trebat će određeno vrijeme da se to sve posloži. Dva zadnja meča koja smo odigrali poslužila su upravo tome. Takav sistem preferirao je i kao selektor Azerbejdžana, a mislim da smo mi igrački mnogo sposobniji da njegove ideje sprovedemo u djelo. Rezultat je bnaravno najbitniji i on je mjerilo, ali očekivati je da ćemo igrati lijepo i potpuno drugačije nego do sada."
sehic
Zarathustra

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8088
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la muhamedhulk » 11 maj 2018, 17:39

Pozvao Todorovica, Sarica, Zakarica i Pirica iz PL.
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
braco
Postovi: 8714
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la braco » 11 maj 2018, 17:42

muhamedhulk je napisao/la:Pozvao Todorovica, Sarica, Zakarica i Pirica iz PL.
I Lončara.

Avatar
AndreWilliams
Postovi: 591
Pridružen/a: 22 avg 2014, 13:33
Lokacija: Guinea-Bissau
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la AndreWilliams » 18 maj 2018, 07:25

Robi ubleho!!!! Dje Cim... cekaj tu je! Aha, dje Vrana Robi. Talu menadjerski!

Avatar
Miske01
Postovi: 1076
Pridružen/a: 07 jan 2018, 00:29
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Miske01 » 18 maj 2018, 08:12

AndreWilliams je napisao/la:Robi ubleho!!!! Dje Cim... cekaj tu je! Aha, dje Vrana Robi. Talu menadjerski!
OBJASNIO :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
BHF

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8088
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la muhamedhulk » 18 maj 2018, 17:03

:rol:
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37566
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la tuzlak1987 » 19 maj 2018, 14:21

Prvi sam za njega ispred Osima ili takvih ali treba priznati da je spiskom pomogao managerima, da ima tu svasta. Vjerujem opet da ce on dobro posloziti reprezentaciju, da ce biti discipline u igri i jasnih zadataka za svakog igraca koji je u prvih 11 sto je najbitnije u reprezentativnom fudbalu. Tako da se neke varijacije u spisku nece osjetiti u igri reprezentacije. Ali opet npr sta je kome Samir Memisevic skrivio da ga nema, dobro godiste, dobar za projekta kao stoper za narednih 5-10 godina, napraviti ce transfer, patriota i gino bi za dres. Ono za nekog ima poguranca, za nekog nema. Ovaj ce napraviti transfer bez reprezentacije pa ce onda tek skontati hej pa treba zvati tog momka, a neke ce pozvati 5-10 puta i nikada nece napraviti transfera i karijere. Ista prica kao u Susica..
Zadnja izmjena: tuzlak1987, dana/u 19 maj 2018, 14:26, ukupno mijenjano 2 puta.

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24510
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Goalgetter » 19 maj 2018, 14:22

braco je napisao/la:
muhamedhulk je napisao/la:Pozvao Todorovica, Sarica, Zakarica i Pirica iz PL.
I Lončara.
Forsirao se u kampanji za selektora Amar Osim iz razloga sto bi davao puno sansi igracima iz PL - medjutim kad to Robi cini, ne valja. Ni nama se ne moze ugoditi. Mada se ni ja nekako ne mogu pomiriti sa pozivom za Zakarica. Po nastupima u PL je ok, ali u repci je uzasan, jos i kad je prije par godina dobivao priliku.
Zadnja izmjena: Goalgetter, dana/u 19 maj 2018, 14:25, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Vucevich
Postovi: 11249
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Vucevich » 19 maj 2018, 14:25

Goalgetter je napisao/la:
braco je napisao/la:
muhamedhulk je napisao/la:Pozvao Todorovica, Sarica, Zakarica i Pirica iz PL.
I Lončara.
Forsirao se u kampanji za selektora Amar Osim iz razloga sto bi davao puno sansi igracima iz PL - medjutim kad to Robi cini, ne valja. Ni nama se ne moze ugoditi.
I nije baš tako, većina koji su gurali Amara ovdje više uopšte ne pišu na temi reprezentacije BiH. Još jedan jasan dokaz da njima uopšte nije stalo do repke već su samo htjeli gurati svoju agendu :thumbup:

caffetin
Postovi: 356
Pridružen/a: 01 jun 2016, 01:37
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la caffetin » 19 maj 2018, 14:31

oni stosu ga branili samo suga zajebali i zamrzijoga narod
menstrual

Avatar
braco
Postovi: 8714
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la braco » 19 maj 2018, 15:12

Goalgetter je napisao/la:
braco je napisao/la:
muhamedhulk je napisao/la:Pozvao Todorovica, Sarica, Zakarica i Pirica iz PL.
I Lončara.
Forsirao se u kampanji za selektora Amar Osim iz razloga sto bi davao puno sansi igracima iz PL - medjutim kad to Robi cini, ne valja. Ni nama se ne moze ugoditi. Mada se ni ja nekako ne mogu pomiriti sa pozivom za Zakarica. Po nastupima u PL je ok, ali u repci je uzasan, jos i kad je prije par godina dobivao priliku.
Ja kao navijač Želje isto mislim da će teško Zakarić uspjeti u nekoj ozbiljnoj ligi. Volio bih da me demantuje, ali je tako. Nema sumnje da je on apsolutno odličan igrač za ovu ligu, brojke i nagrada za najboljeg igrača po izboru igrača i trenera svih klubova ove lige to govori. 18 golova i 9 asistencija ove sezone u ligi,kupu i evropi je zaista respektabilna cifra. Tu dolazimo do onog krucijalnog dijela, koliko on po svojim karakteristikama može dati doprinos na jednom ozbiljnom nivou kao što je reprezentacija. Po meni teško. On realno uopšte nema neku brzinu za krilo, plus često previši carinu loptu. Prednost mu je što se izvlači na lijevu nogu sa desnog krila i zaista ima fin šut, te solidan dribling. Na ruku mu ide i to što smo deficitarni na poziciji krila u repki, pa vjerovatno i to Robi uzima u obzir. Recimo Miroslav Stevanović je igrač sa dosta većim "plafonom" od njega. Njih dvojica su različit tip krila, Miro nije baš krilo koje ulazi u sredinu izvlačeći se na jaču nogu plus Stevanović je mnogo konkretniji u defanzivnom segmentu od Gorana. Miroslav ima također sjajnu sezonu iza sebe, nadam se da ga je neki klub iz elitnog ranga Švicarska zapazio. Što se tiče Zakarićeve karijere, poslije završetka sezone najvjerovatnije ide u Olimpiju:
Da li je Vaša nova sredina Olimpija?

Čim se nešto spominje sigurno je da u toj priči onda ima nečega. Međutim, još ne bih govorio o bilo kakvim pojedinostima.

Avatar
zgembo89
Postovi: 4929
Pridružen/a: 19 avg 2010, 01:10
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la zgembo89 » 19 maj 2018, 22:55

Sanjin prcic rade krunice Samir memisevic i kolasinac zaista neopravdan potez prosineckog

Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6425
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la JavierBosnia » 19 maj 2018, 23:20

zgembo89 je napisao/la:Sanjin prcic rade krunice Samir memisevic i kolasinac zaista neopravdan potez prosineckog
Milan djuric milicevic dario djumic
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

Avatar
hurem
Postovi: 8617
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la hurem » 20 maj 2018, 04:32

"Pratimo Prcica i malog Krunica, ima tu jos igraca koji ZELE igrati za bh reprezentaciju..."
Zanimljiva mi je ova njegova izjava i daje nadu da bismo u narednom periodu mogli dobiti jos par kvalitetnih igraca tipa Nastic i kvalitetnijih od njega..bar ja tako razumijevam ovu njegovu izjavu koju je zadnjih mjeseci vise puta ponavljao.
Zdrava konkurencija je uvijek dobro dosla...

babino
Postovi: 7197
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la babino » 20 maj 2018, 09:05

bicu iskren i reci da nisam upratio neke extra pametne ili mudre izjave od strane roberta u ovih nekoliko mjeseci...cak vise, rekao bih da mu je prica prilicno suplja.
sta oni imaju pratiti prcica npr, momka je upratila cijela evropa ove sezone osim njega i njegovih nekoliko strucnjaka u stabu.
ovu pricu oko u21 vrti ko praznu traku.
izjave oko lulica i ibisevica su bile optimisticne i lijepe ali nisu propracene i realizirane na samom terenu, cak vise, haman pa je lagao:-)
Malo su me zabrinuli i ovi gafovi na gostovanju na arenama za vrijeme lige prvaka koje smo iznad spominjali.
ovo ponavljanje kako ga ne brine gdje ko igra i kako u 'bhpl' ima kvaliteta je u najmanju ruku zanimljivo ali eto, vidjecemo ubrzo je li bio upravu ili ovo radi samo da bi se nekom dodvorio nakon velikog pritiska od samog starta.
da se ne lazemo, pricamo o jednoj od losijih liga u evropi.
dalje, nagradjuje neke igrace iz mlade repke a vrlo vjerovatno trojice najboljih nema na ovom spisku (menalo, gojak, demirovic), slucajno, nisu zasluzili ili im transferi ne trebaju, ko zna.
nekoliko puta je do sada pohvalio transfere nekih momaka iz u21 repke, samo sto bi ti momci trebali i igrati u novim klubovima a oni jos uvijek ne igraju i rano je suditi jesu li to bili pametni potezi...ko zna sta cavara ceka u frankfurtu, ili besima, marka, luku u svojim klubovima. imamo mi npr vec trojicu u dinamu ali od njih A repka i nema neke koristi trenutno..

sve u svemu, toliko sam se radovao njegovom izboru i jos uvijek ima moju podrsku ali na euro nas jednostavno mora odvesti, u protivnom ce vjerovatno biti najlosiji selektor ikada. neka to uradi i sa 11 elvisa u timu, briga me, njegov posao, samo da se u startu puno kocka, to stoji. Neki igraci na spisku nisu, niti ce ikada biti bolji igraci od prcica, krunica, memisevica...
Puno se hvali i igra do sada, bez prevelikog razloga po meni. Mi mexicu gola sa onim igracima ne bi dali da se igralo do sabaha, amerika izasla sa smijesnom ekipom kao i mi, bugarska je bila totalno negledljiva. Tek neke naznake igre su se vidjele protiv afrikanaca i svakako treba pricekati jesen i vidjeti pravu sliku. Nisam siguran da cemo biti puno pametniji i nakon ove dvije tekme. Prva ce biti teferic zbog oprostaja, evo citam i CG bez najboljih igrraca a korea ce se samo odraditi zbog para, tesko ce nasi najbolji potegnuti tamo, cak ako i odu. Ljudi ti sve platili i ti im sad trebas ubiti volju pred put na svjetsko:-)
helem, podrska je tu ali da sam fasciniran do sada u mjeri koju sam ocekivao, nisam.

Avatar
zizu1991
Postovi: 10804
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la zizu1991 » 20 maj 2018, 09:44

Onda si imao velika očekivanja rece Charles Dickens. No hajde, da su utemeljena na necemu konstruktivnom i sam bih se zamislio.
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

mire96
Postovi: 1056
Pridružen/a: 01 sep 2017, 00:49
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la mire96 » 20 maj 2018, 12:12

Ocekujete previse od samo jednog pravog okupljanja kojeg smo imali. Uzvrtila se prica oko selektora i reprezentacije, pa je osjecaj kao da je tu bar godinu dana i da je pola kvalifikacija vodio vec. Treba imati strpljenja. Odradit ce se jos ove dvije utakmice, a onda idu generalne probe pred Ligu Nacija protiv Turske i Spanije. Tek nakon toga cemo otprilike imati jasnu sliku kako bi sve to MOGLO izgledati. Ja i dalje trvdim da napredak u igri postoji, nije to jos savrseno, ali ne moze se sve uklopiti nakon samo jednog okupljanja. Bitno je da se vide ti koraci naprijed. I mnogo jace reprezentacije trebaju vremena da se sastave nakon odlaska dva klasicna prvotimca, pa tako ni kod nas nije drugacije.

Avatar
Miske01
Postovi: 1076
Pridružen/a: 07 jan 2018, 00:29
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Miske01 » 20 maj 2018, 12:20

mire96 je napisao/la:Ocekujete previse od samo jednog pravog okupljanja kojeg smo imali. Uzvrtila se prica oko selektora i reprezentacije, pa je osjecaj kao da je tu bar godinu dana i da je pola kvalifikacija vodio vec. Treba imati strpljenja. Odradit ce se jos ove dvije utakmice, a onda idu generalne probe pred Ligu Nacija protiv Turske i Spanije. Tek nakon toga cemo otprilike imati jasnu sliku kako bi sve to MOGLO izgledati. Ja i dalje trvdim da napredak u igri postoji, nije to jos savrseno, ali ne moze se sve uklopiti nakon samo jednog okupljanja. Bitno je da se vide ti koraci naprijed. I mnogo jace reprezentacije trebaju vremena da se sastave nakon odlaska dva klasicna prvotimca, pa tako ni kod nas nije drugacije.
Tako je, treba vremena da se sve posloži. Nije nas ni Meša uspio sjebati odmah u početku, trebalo mu je vremena, znaš da smo dobro igrali do Irske... Samo Španija i Turska će biti u slobodnim terminima (oktobar i novembar) u LN, a ne generalne probe...
BHF

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: ANamelessGhoul, DanijelTZ i 37 gostiju.