Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
Moggi
Postovi: 4691
Pridružen/a: 01 mar 2010, 22:23
Lokacija: Site Admin
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Moggi » 20 mar 2018, 23:01

Raonffa je napisao/la:
dubrovnik je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Nisam upratio, je l' dao neki intervju u vezi Lulića ovih dana?
Izjava se odnosila na Simunovica ali se u njegovim rijecima mogu pronaci svi koji bilo cime uvjetuju igre za reprezentaciju. Kod Robija to izgleda i nece ici bas lako. Imas na duplom sportu kratak interview na tu temu.
Uredu to, mislim konkretno na ono ko je koga zvao i ko je koga trebao zvati, pošto su im izjave kontradiktorne, tj. neko od njih dvojice nije upravu.
rekao je njemu simunovic sve i porucio da prenese javnosti, ali ovaj to nece da uradi jer zeli ostati gospodin i ne narucavati atmosferu pa kaze da ce to cuti samo od joze licno .

edit: pardon mislio sam da se prica o simunovicu
Zadnja izmjena: Moggi, dana/u 20 mar 2018, 23:02, ukupno mijenjano 1 put.
Zarathustra

Avatar
Brcanskamalta
Postovi: 2239
Pridružen/a: 01 mar 2018, 23:38
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Brcanskamalta » 20 mar 2018, 23:01

Raonffa je napisao/la:
dubrovnik je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Nisam upratio, je l' dao neki intervju u vezi Lulića ovih dana?
Izjava se odnosila na Simunovica ali se u njegovim rijecima mogu pronaci svi koji bilo cime uvjetuju igre za reprezentaciju. Kod Robija to izgleda i nece ici bas lako. Imas na duplom sportu kratak interview na tu temu.
Uredu to, mislim konkretno na ono ko je koga zvao i ko je koga trebao zvati, pošto su im izjave kontradiktorne, tj. neko od njih dvojice nije upravu.
Robert uopsteno nece da govori na tu temu.
Reko je valjda Jozi da se obrati javnosti i sam objasni. (Iz tog moze se zakljuciti da je trazio od Roberta da ga "opere "kod medija ovaj odbio i reko sam si trazio sada objasnjavaj)
Tako sam ga ja razumio mozda grijesim.
"Ako doznaju Bošnjaci da neću sam samcat biti u ratu, hrabrije će vojevati." (pismo Papi Piju II 1462.)
Stjepan Tomasevic

"Od slavnijeh smo tebi Slava i od Bošnjaka mi poslani." ("Pavlimir", 1632.)
Junije Palmotic

Avatar
Raonffa
Postovi: 26255
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Raonffa » 20 mar 2018, 23:17

Ljudi, ili sam ja lud ili ste vi ludi, napisao sam da mislim na Lulića ne na Šimunovića :mrgreen:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la dubrovnik » 20 mar 2018, 23:28

klikker79 je napisao/la:
dubrovnik je napisao/la:
bhsport je napisao/la:Kjosevski je uz Pirica najbolji golman lige, prosao je sve U21 kategorije i sada je dobio poziv kao peti golman. Znaci Begovic i Buric van stroja pa Vedran kao treca opcija. Decko je kao i Piric jos uvijek mlad za golmana i sigurno je bolji golman od Husica i ostalih megatalenata.
Tesko da ce u buducnosti biti ozbiljna opcija za repku ali u ovom momentu kao treci golman u ovakvoj situaciji je poziv opravdan.
@dubrovnice, sta kazes za Sehica koji je visok, Pirica koji je isto tako visok? Biti golman ne znaci da je potrebno imati visinu, naprotiv refleks je puno vazniji a danasnji golmani trebaju biti i stoperi i izlaziti pravovremeno sto Vedran odlicno radi.
Nisam se referirao na Sehica jer je on uzevsi u obzir vecinu parametara vjerovatno najbolji proizvod BiH PL od kada postoji. Kad mu ispratis karijeru postanes svijestan koliko je tuzno da igrac koji svoje najbolje dane trosi u Kazahstanu figurira kao tvoj protuargument. Ovaj mali iz Hajduka ima 17 godina i vec je Real pitao za njega. Pogledaj Velezove golmane kroz povijest. Evo na pamet mi padaju Curkovic, Irovic, Maric ... pa onda se upitaj gdje je golmanska skola BiH u ovom momentu ako joj je top proizvod Sehic koji realno i nije los golman. Ali ...
Ne govorim ni da za kvalitet golmana nije vazan reflex, nogometna inteligencija ili neki drugi atribut ali osnovna odlika velike vecine danasnjih top golmana je visina. Kepeci su iznimka od pravila.
Zaboravio si na Vukašina Petranovića!
Petranovic je branio u Veleza ali nije Velezov izdanak. On je branio i u Gosk-u Dubrovackom.
Mislim da je Petranovic Crnogorac.

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la dubrovnik » 20 mar 2018, 23:31

Tristan10 je napisao/la:Za kojeg golmana od 17 godina iz Hajduka je Real pitao? Meni je licno Kenan Hasagic bio dobar golman dok je branio u reprezentaciji. Povrede su ga sprijecile da napravi bolju karijeru, ali prije Begovica mi je sasvim dobar golman bio. Kjosevski moze napraviti solidnu karijeru sa pravim razvojom.
Moja greska. Mislio sam da Letica ima 18 godina a on vec presisao 21. Njega Real trazi. Makar je Marca o tome pisala.

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la dubrovnik » 20 mar 2018, 23:39

Raonffa je napisao/la:Ljudi, ili sam ja lud ili ste vi ludi, napisao sam da mislim na Lulića ne na Šimunovića :mrgreen:
Ma u svakom slucaju Robi je kroz par izjava rekao da mu je dosadilo da moli i da nece to vise raditi.
Nije spominjao imena jer ne zeli nikog prati preko medija. Ipak je on dovoljno pametan da ne upada u kaljuzu. Izjavio je i da bi poziv svakom igracu u reprezentaciju po njemu trebala biti cast.
Najdirektniji je bio za Simunovica a za Lulica je spomenuo nesporazum. Dodao je i Lulinu izjavu da susret svakako ne bi promjenio njegovu odluku.
U svakom slucaju slazem se da nikog ne treba moliti da igra za nas ali igrace koji nam se nude i to na pozicijama gdje skripi treba uzeti.

Avatar
Moggi
Postovi: 4691
Pridružen/a: 01 mar 2010, 22:23
Lokacija: Site Admin
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Moggi » 20 mar 2018, 23:51

Raonffa je napisao/la:Ljudi, ili sam ja lud ili ste vi ludi, napisao sam da mislim na Lulića ne na Šimunovića :mrgreen:
rekosmo ti dvaput da nas je odyebo jer bi radije za hrvatsku ipak, sta nije jasno vise
Zarathustra

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la dubrovnik » 20 mar 2018, 23:53

:o
Moggi je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Ljudi, ili sam ja lud ili ste vi ludi, napisao sam da mislim na Lulića ne na Šimunovića :mrgreen:
rekosmo ti dvaput da nas je odyebo jer bi radije za hrvatsku ipak, sta nije jasno vise
Ma on pita za Lulica a mi opleli o Jozu! :D

Avatar
Raonffa
Postovi: 26255
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Raonffa » 20 mar 2018, 23:55

dubrovnik je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Ljudi, ili sam ja lud ili ste vi ludi, napisao sam da mislim na Lulića ne na Šimunovića :mrgreen:
Ma u svakom slucaju Robi je kroz par izjava rekao da mu je dosadilo da moli i da nece to vise raditi.
Nije spominjao imena jer ne zeli nikog prati preko medija. Ipak je on dovoljno pametan da ne upada u kaljuzu. Izjavio je i da bi poziv svakom igracu u reprezentaciju po njemu trebala biti cast.
Najdirektniji je bio za Simunovica a za Lulica je spomenuo nesporazum. Dodao je i Lulinu izjavu da susret svakako ne bi promjenio njegovu odluku.
U svakom slucaju slazem se da nikog ne treba moliti da igra za nas ali igrace koji nam se nude i to na pozicijama gdje skripi treba uzeti.
Ma dobro, u konačnici i jeste tako što je i sam Lulić rekao, susret ne bi promijenio ništa.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Moggi
Postovi: 4691
Pridružen/a: 01 mar 2010, 22:23
Lokacija: Site Admin
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Moggi » 21 mar 2018, 00:29

EKSLUZIVNO: edin mu prosuo fazon sa audicije ona na jozi meho na njojzi i tarlahaju, nakon cega se on uvridija jer ne razumije bh humor a roberta stid to rec u kamere
Zarathustra

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Tristan10 » 21 mar 2018, 00:32

dubrovnik je napisao/la:
Tristan10 je napisao/la:Za kojeg golmana od 17 godina iz Hajduka je Real pitao? Meni je licno Kenan Hasagic bio dobar golman dok je branio u reprezentaciji. Povrede su ga sprijecile da napravi bolju karijeru, ali prije Begovica mi je sasvim dobar golman bio. Kjosevski moze napraviti solidnu karijeru sa pravim razvojom.
Moja greska. Mislio sam da Letica ima 18 godina a on vec presisao 21. Njega Real trazi. Makar je Marca o tome pisala.
I ja sam to procitao, sto je za pohvalu igraca bilo kojih godina, nego samo rekao da godine ne stimaju. Zelim mu uspjesnu karijeru.

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la dubrovnik » 21 mar 2018, 01:17

Tristan10 je napisao/la:
dubrovnik je napisao/la:
Tristan10 je napisao/la:Za kojeg golmana od 17 godina iz Hajduka je Real pitao? Meni je licno Kenan Hasagic bio dobar golman dok je branio u reprezentaciji. Povrede su ga sprijecile da napravi bolju karijeru, ali prije Begovica mi je sasvim dobar golman bio. Kjosevski moze napraviti solidnu karijeru sa pravim razvojom.
Moja greska. Mislio sam da Letica ima 18 godina a on vec presisao 21. Njega Real trazi. Makar je Marca o tome pisala.
I ja sam to procitao, sto je za pohvalu igraca bilo kojih godina, nego samo rekao da godine ne stimaju. Zelim mu uspjesnu karijeru.
Pe eto odjuturumio je ima punu 21. :D
Mali i golove zabija. Strasan golman i potvrda da Hajduk po tradiciji proizvodi golmane kao na traci.
Meni je samo krivo da nijedan BiH tim ni slicno ne radi po pitanju golmana. Tragedija je da nemamo golmana iz PL-e u nijednom klubu liga 5.

Avatar
Vucevich
Postovi: 11217
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Vucevich » 21 mar 2018, 01:25

Nijedan tim iz BiH ne radi slicno u generalnom, a ne samo po pitanju golmana.

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Tristan10 » 21 mar 2018, 01:29

Vucevich je napisao/la:Nijedan tim iz BiH ne radi slicno u generalnom, a ne samo po pitanju golmana.
Daj ti meni Besliju iz najboljih dana, svejedno mi je za koji klub igra.

Bazinga12345
Postovi: 4621
Pridružen/a: 17 jul 2017, 15:42
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Bazinga12345 » 24 mar 2018, 09:13

http://spor.tske.ba/bojan-nastic-za-spo ... ja-drzava/
Najiskrenije, niko me nije zvao iz NS BiH. Čuo sam i ja za tu priču i to je sve što znam. Neki su me zvali, da provjere navode koji su se pojavili u medijima”, rekao je za “****” Bojan Nastić.

U slučaju poziva, da li biste se odazvali Prosinečkom?

“Naravno da bih! Rođen sam u Vlasenici i BiH smatram svojom državom. Međutim, nikada me niko ranije nije zvao iz NS BiH. Igrao sam za omladinske selekcije Srbije, ali u slučaju da me Robert Prosinečki pozove, sa zadovoljstvom bih došao na okupljanje”
.
⭐ Velež Mostar ⭐

Zadnja klupa

mire96
Postovi: 1055
Pridružen/a: 01 sep 2017, 00:49
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la mire96 » 24 mar 2018, 10:33

Ovaj Nastic je znao igrati i desnog beka u Genku koliko ja vidim. Ove sezone se nije bas nesto posebno naigrao u Genku, ali u zadnjih par utakmica je bio starter. Kakav je inace kao igrac?

mma_hz
Postovi: 10522
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la mma_hz » 24 mar 2018, 10:35

Ma Viscu baciti na desnog beka,znao je to igrati i prije. :? :? jer nam tu stvarno haos skripi.
FK SARAJEVO.

MUSTAFIC MIRZA!

SLOBODNA PALESTINA,BEZ CIONISTA!!

klikker79
Postovi: 53
Pridružen/a: 29 dec 2017, 08:40
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la klikker79 » 24 mar 2018, 10:48

mma_hz je napisao/la:Ma Viscu baciti na desnog beka,znao je to igrati i prije. :? :? jer nam tu stvarno haos skripi.
Ima Todorović iz mlade reprezentacije ,sasvim solidan. U Americi je bio sasvim ok. Najboljeg asistenta kakve takve turske lige staviti na beka?

samoposmatram
Postovi: 5271
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la samoposmatram » 24 mar 2018, 11:03

Jeli moguce da mi imamo boljeg selektora od kockastog i bjeloglavog roda?

mma_hz
Postovi: 10522
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la mma_hz » 24 mar 2018, 11:18

klikker79 je napisao/la:
mma_hz je napisao/la:Ma Viscu baciti na desnog beka,znao je to igrati i prije. :? :? jer nam tu stvarno haos skripi.
Ima Todorović iz mlade reprezentacije ,sasvim solidan. U Americi je bio sasvim ok. Najboljeg asistenta kakve takve turske lige staviti na beka?
Pa eto hvatam se brate za slamku,pisao sam i ja na temi Bugarska-BIH da bih stavio Todorovica.
Jedno znam,Memisevic,Bicakcic i Vranjes su nikakva rjesenja na toj poziciji.
Turska liga je odlicna,kako mislis kakva takva?? :roll:
FK SARAJEVO.

MUSTAFIC MIRZA!

SLOBODNA PALESTINA,BEZ CIONISTA!!

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: EdinjoBos, Lavcina i 42 gosta.