Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
paulus
Postovi: 4359
Pridružen/a: 18 sep 2013, 12:27
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la paulus » 29 nov 2018, 16:32

vest je napisao/la:
paulus je napisao/la:DAJ BA MALO RAZMISLITE , DA LI SE SAVEZU I PROSINECKOM ISPLATI RIZIKOVAT ,
1- Rusenje atmosfere taman kad smo napravili timski duh
2- Moguce bojkote
3- Stvaranje loseg imidja u presu gdje ce ovo biti konstantna tema
4- Kazne za moguce odmazde navijaca kao prekidi tekmi bakljama i slicno
5- Buducim generacijama da mogu stavit sta hoce na sebe
6- Raskol u svlacionici
Itd........ Sve ovo zbog jednog osrednjeg beka , koji usput drrugi put pravi sranj , belaji sa navijacima i ovdje i u Andrlektu, koji ne znas sta sutra moze napravit, Sumnjam da ce ikad vise bit na spisku , ako bude savez je preglup a Prosinecki , jednostavno ja ne mogu vjerovat da on ne vidi sta bi se sve moglo desiti i koje je to nepostovanje prema svima u toj repci od suigraca pa nadalje.
Pa vise rusis atmosferu ako ostavis javnog cetnika u ekipi. Pa nisu nicht igraci budale znaju oni dobro sta je bilo tokom agresije na BiH.
Pjanic, Begovic i mnogi drugi su protjerani iz rs a ovi drugi granatirani i svi su izgubili clana sire porodice.
Meni su Miske, Barbarez, N. Milenkovic i drugi casni ljudi ali za podrzavaoce fasista nema mjesta i tacka.
Bude li ostao broj 6 u repki molim boga da izadje u zenici ili grbavici na teren ima da mu ebu svi majku i zato mislim da je njegov sat otkucao.
Za ove koji tvrde da nam plasman na Euro ovisi o njemu nemoj te biti smjesni kad bi ovisio o limitiranoj budali bolje da ne igramo nikako.
Sunjic je isto jako dobar covjek i igra za repku bez ikakvih ekscesa i ponasa se prrofesionalno , iz mladjih kategorija dolazi sve vise izmjesanija repka kakva treba i da bude i bas zato se ovo mora sajec u korjenu
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

Avatar
KrajisnikBosnjak
Postovi: 3564
Pridružen/a: 28 okt 2016, 19:59
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la KrajisnikBosnjak » 29 nov 2018, 16:54

Ovo što se tiče Roberta (pjesma) je zajebancija. :)

Robert je jako dobar stručnjak, dolazi iz druge zemlje tako da od njega ne trebamo ni očekivati neki hajmo reći bosanski patriotizam.

Podrška Robertu, vjerujem da Ognjen više neće biti na spisku jer je i Savez kritikovao Ognjena.
⚜ Simpatizer reprezentacija BiH i FK Sarajevo 🔴⚪

zlatnidjecaci
Postovi: 269
Pridružen/a: 11 jan 2014, 18:04
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la zlatnidjecaci » 30 nov 2018, 00:36

Svi ste vi seronje. Nasjeli ste na javnu hajku protiv Vranješa. Sve bljuvotina što ima novinari su iskopali.Novinari največe ljudsko smeče koji se poigravaju sa ljudskim sudbinama.Moj lični stav je da mu se poserem na dražinu tetovažu ali to je njegovo tijelo i njegov izbor. Promijenjeni su nazivi škola u federaciji i promijenjeni nazivi ulica. Ukinuti su narodni partizanski heroji npr.Ahmet Fetahagič i Meho Patak. Porušene biste u parkovima i to vam ne smeta .Niste digli glas protiv takvih stvari što je veči fašizam od jedne usrane tetovaže.Niste digli glas niste protestirali šta dvorana u Sarajevu nije dobila ime po Goranu Čengiču što je veči fašizam od usrane tetovaže. Slavimo 25 novembar a ukinuli sve partizanske nazive škola i ulica .Na to šutite .To ni četnici ne bi uradili a smeta vam usrana tetovaža Vranješa. **** Vranješa. Bio ili ne bio.Biče neko drugi umjesto njega. Zabrinjavajuče je gdje živimo. Ko kaže da je sve tačno što novinaru napišu??? Itd. **** se i vi i Vranješ. Samo čitam o njemu i Darku Laziču jel mu se digao ili nije. Novinari smeče a vi se palite i pljujete. Napravite dalje i vidite u kakvom **** živimo mi i naša djeca. Vranješ treba napuštati repku i iči sa Bakirom na biro.

Avatar
Kajzer10
Postovi: 4708
Pridružen/a: 06 sep 2015, 14:09
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Kajzer10 » 30 nov 2018, 00:48

Eto sad, bezobrazni novinari prvo kidnapuju deklarisanog antifasistu Vranjesa i uvale mu ovu tetovazu a onda jos imaju obraza pisati o tome i blatiti ga.

I sta ti znas sta kome smeta ili ne smeta? Nemoj biti bezobrazan.

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la ASD » 30 nov 2018, 01:04

Pa nije da nije trazio da ga novinari napadnu, znao je kako to ide.
Slazem se za imena ulica i skole, tu je licemjerje.

Avatar
Kajzer10
Postovi: 4708
Pridružen/a: 06 sep 2015, 14:09
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Kajzer10 » 30 nov 2018, 01:11

Kako kod koga licemjerje. Covjek bezobrazno generalizuje. Meni sve to smeta kao i mnogima drugima ali ulijece ovaj frajer sa "svi vi svi vi".
On bi nam ovdje drzao lekcije o moralu a sav se uznervozio i krivo mu jer su ljudi napali nacistoljupca Vranjesa. :lol: Vidis ti to..

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la ASD » 30 nov 2018, 01:19

Ne treba generalizovati, ali ima licemjerja.
Evo konkretno, moze se procitafi izraz Jugobalije, sto je apsurd, pa taj lik kojeg je Vranjes istetovirao se najvise bojao vlasti Jugoslavije

zlatnidjecaci
Postovi: 269
Pridružen/a: 11 jan 2014, 18:04
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la zlatnidjecaci » 30 nov 2018, 12:27

Avatar ja sam dijete partizanskih korijena i poserem i Vranješa i dražu i njegovu tetovažu i svakog ko liči na njega. Poenta je bila previše buke oko Vranješa a milion je drugih stvari o kojima se šuti - dio tih stvari sam nabrojao. Ja nisam bošnjak živim u federaciji al mi djeca igraju za reprezentaciju BiH iako su imali ponude od komšija i susjeda.I zašto mi koji nismo bošnjaci stalno moramo pojašnjavati da je BiH i naša zemlja i zašto moramo dokazivati patriotizam? **** Vranjaša otjerajte ga, izmlatite, zguzite itd.Dublja je poenta mog izlaganja. Zašto bhfanatikosi nisu izašli da protestuju pred dvoranu Grbavica jer nije prošao naziv Goran Čengič??? E to je pitanje životno i suštinsko a ne usrana dražina tetovaža. I nisam generalizovao jer da je tako ne bih živio u federaciju i opšte u Bih.

Avatar
Kajzer10
Postovi: 4708
Pridružen/a: 06 sep 2015, 14:09
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Kajzer10 » 30 nov 2018, 14:39

zlatnidjecaci je napisao/la:Avatar ja sam dijete partizanskih korijena i poserem i Vranješa i dražu i njegovu tetovažu i svakog ko liči na njega. Poenta je bila previše buke oko Vranješa a milion je drugih stvari o kojima se šuti - dio tih stvari sam nabrojao. Ja nisam bošnjak živim u federaciji al mi djeca igraju za reprezentaciju BiH iako su imali ponude od komšija i susjeda.I zašto mi koji nismo bošnjaci stalno moramo pojašnjavati da je BiH i naša zemlja i zašto moramo dokazivati patriotizam? **** Vranjaša otjerajte ga, izmlatite, zguzite itd.Dublja je poenta mog izlaganja. Zašto bhfanatikosi nisu izašli da protestuju pred dvoranu Grbavica jer nije prošao naziv Goran Čengič??? E to je pitanje životno i suštinsko a ne usrana dražina tetovaža. I nisam generalizovao jer da je tako ne bih živio u federaciju i opšte u Bih.
Ja razumijem sta ti pricas ali si se malo zaletio. Tebi smeta sto se suti oko Cengica a isti ti bi presutio Vranjesa, sav si se uznervozio, optuzio medije i pokusao oprati Vranjesa.
I ne suti se oko Cengica, pisalo se i kritikovalo po forumima kao i za ovo. Ovo je forum i niko nije izasao na ulicu zbog Vranjesa.
Zasto nisu protestovali, ne znam. Mozda je i do toga da im je primarni interes reprezentacije BiH.

Ima svakako licemjera kojima smeta Momcilo a ne bi smetao Mustafa Busuladzic ali ima nas realnih kojima smeta oboje i koji se od toga ogradjujemo.

I naravno da si generalizovao jer upadas na temu sa "svi ste vi seronje". To gdje ti zivis ne znam kakve veze ima sa pojmom generalizacije.

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Drape » 30 nov 2018, 17:33

Robert vjerovatno ništa ne zna o ovome sa Ogiem, u bolnici je i ne smije se uzrujavati. Kako mu saopštiti da je u međuvremenu ostao bez desnog beka i stopera?

Avatar
KrajisnikBosnjak
Postovi: 3564
Pridružen/a: 28 okt 2016, 19:59
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la KrajisnikBosnjak » 30 nov 2018, 23:50

tuzlak1987 je napisao/la:
Osim13 je napisao/la:
Znaci onda moze promjeniti facu na tetovazi u Robertovu i rjesen problem?
Kad pogledaš ova četnička skandiranja i naše navijače - čovječe k'o nebo i zemlja. Kod njih prema ovom videu 99% ljudi misli isto. Mi Bošnjaci smo totalno drukčiji ljudi, previše smo mekani - imamo nešto u sebi. TEŠKO JE TO OBJASNITI.

Ja bih se osjećao užasno da je neka bošnjačka, odnosno probosanska grupa nešto ovako nekome uradila kao što su Grobari radili Robiju. :stop:
⚜ Simpatizer reprezentacija BiH i FK Sarajevo 🔴⚪

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Denchi » 04 dec 2018, 09:59

Bjezi Roberte iz te bolnice operisi se u Zagrebu ove budale nemaju pojma ocigledno...
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
paulus
Postovi: 4359
Pridružen/a: 18 sep 2013, 12:27
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la paulus » 04 dec 2018, 10:23

ubice covjeka SDA Sebijini prekp stele doktori , nevjerivatno , Samo cu vam rec prije dva mjeseca sad slucajno zavrsio u hitnoj jaran mi imao napad asme pa ga vozio , bila ke jedna starija dok. vidi se da je zavrsila jugoskolu tado urma ma tri strane ,sjeva pacijent nesreca sa motorkom . zakacio se al nista aman strasno . ušatzi iehnicar koji radi sa njim vidi krv i buuuub nesvjest
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la dubrovnik » 04 dec 2018, 12:25

Drzi se Robi hebem mu zivot.
Nadam se da ovi doktori znaju sta rade.

Avatar
bhsport
Postovi: 11288
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la bhsport » 04 dec 2018, 15:02

Znaju valjda,ne daj se Zuti.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
phily
Postovi: 4121
Pridružen/a: 19 jun 2013, 22:23
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la phily » 04 dec 2018, 15:26

joj robi u Bosni se operises , trebao si negdje vani gdje su doktori doktori, a ne stranacki podobni ljudi..
FK Željezničar
FC Bayern Munchen
Philadelphia 76ers--->#TrustTheProcess
DARIO ŠARIĆ----->ROY-- 2016/17

#CarloOut

Avatar
Brcanskamalta
Postovi: 2239
Pridružen/a: 01 mar 2018, 23:38
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Brcanskamalta » 04 dec 2018, 15:55

zlatnidjecaci je napisao/la:Avatar ja sam dijete partizanskih korijena i poserem i Vranješa i dražu i njegovu tetovažu i svakog ko liči na njega. Poenta je bila previše buke oko Vranješa a milion je drugih stvari o kojima se šuti - dio tih stvari sam nabrojao. Ja nisam bošnjak živim u federaciji al mi djeca igraju za reprezentaciju BiH iako su imali ponude od komšija i susjeda.I zašto mi koji nismo bošnjaci stalno moramo pojašnjavati da je BiH i naša zemlja i zašto moramo dokazivati patriotizam? **** Vranjaša otjerajte ga, izmlatite, zguzite itd.Dublja je poenta mog izlaganja. Zašto bhfanatikosi nisu izašli da protestuju pred dvoranu Grbavica jer nije prošao naziv Goran Čengič??? E to je pitanje životno i suštinsko a ne usrana dražina tetovaža. I nisam generalizovao jer da je tako ne bih živio u federaciju i opšte u Bih.
Tebi ako je BiH tvoja zemlja,ti nemas sta kome da se dokazujes...Kada neko kaze cetnik ustasa trebas se nasmijati...jer ne osjecas se tako..zar ne.. (mada ja sticem drugi dojam totalno ali nebitno).
Slavimo zavnobih zasto da ne...Nije BiH tada dobila drzavnost nego je onda OBNOVLJENA I POTVRDJENA...
Zasto se ti ljutis druze za naziv jedne dvorane...Uvjek se nadje neko da nama Bosnjacima (iako govorim u svoje ime samo)nesto pametuje....Zasto se dvorana u Mostaru gdje igra KK Zrinjski ne zove po nekom Bosnjaku...
U Banja Luci sto se ne preimenuje Borik u dvorana Fadil Jahic spanac.
Uvjek nama se nabijaju ti neki stereotipi dok nas ne yebe niko nizasta...Daju se imena ratnih zlocinaca univerzitetima i td....
U nekoj drugoj vremenskoj zoni historije to je sasvim ok sto ti govoris ali svi. ..svi. .Uvjek mi glumimo budale i dobijemo po nosu svakih 30-40 godina.
"Ako doznaju Bošnjaci da neću sam samcat biti u ratu, hrabrije će vojevati." (pismo Papi Piju II 1462.)
Stjepan Tomasevic

"Od slavnijeh smo tebi Slava i od Bošnjaka mi poslani." ("Pavlimir", 1632.)
Junije Palmotic

keno83
Postovi: 698
Pridružen/a: 19 nov 2014, 12:08
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la keno83 » 04 dec 2018, 16:54

Brcanskamalta je napisao/la:
zlatnidjecaci je napisao/la:Avatar ja sam dijete partizanskih korijena i poserem i Vranješa i dražu i njegovu tetovažu i svakog ko liči na njega. Poenta je bila previše buke oko Vranješa a milion je drugih stvari o kojima se šuti - dio tih stvari sam nabrojao. Ja nisam bošnjak živim u federaciji al mi djeca igraju za reprezentaciju BiH iako su imali ponude od komšija i susjeda.I zašto mi koji nismo bošnjaci stalno moramo pojašnjavati da je BiH i naša zemlja i zašto moramo dokazivati patriotizam? **** Vranjaša otjerajte ga, izmlatite, zguzite itd.Dublja je poenta mog izlaganja. Zašto bhfanatikosi nisu izašli da protestuju pred dvoranu Grbavica jer nije prošao naziv Goran Čengič??? E to je pitanje životno i suštinsko a ne usrana dražina tetovaža. I nisam generalizovao jer da je tako ne bih živio u federaciju i opšte u Bih.
Tebi ako je BiH tvoja zemlja,ti nemas sta kome da se dokazujes...Kada neko kaze cetnik ustasa trebas se nasmijati...jer ne osjecas se tako..zar ne.. (mada ja sticem drugi dojam totalno ali nebitno).
Slavimo zavnobih zasto da ne...Nije BiH tada dobila drzavnost nego je onda OBNOVLJENA I POTVRDJENA...
Zasto se ti ljutis druze za naziv jedne dvorane...Uvjek se nadje neko da nama Bosnjacima (iako govorim u svoje ime samo)nesto pametuje....Zasto se dvorana u Mostaru gdje igra KK Zrinjski ne zove po nekom Bosnjaku...
U Banja Luci sto se ne preimenuje Borik u dvorana Fadil Jahic spanac.
Uvjek nama se nabijaju ti neki stereotipi dok nas ne yebe niko nizasta...Daju se imena ratnih zlocinaca univerzitetima i td....
U nekoj drugoj vremenskoj zoni historije to je sasvim ok sto ti govoris ali svi. ..svi. .Uvjek mi glumimo budale i dobijemo po nosu svakih 30-40 godina.
Tako je, kakve veze ima ime dvorane sa velicanjem ubica, mogla je biti i Cengica, i Kelija i bilo koga, ne bi niko normalan imao nista protiv, ali bgm i ovako nema razloga da neko ima nesto protiv, ima nas mozda sto bi zeljeli i da je rahmetli Dzildina ili Kelijeva, ili ili nidje veze sa tetovazom ubice.

Avatar
Madal
Postovi: 3603
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Madal » 04 dec 2018, 19:19

zlatnidjecaci je napisao/la:Avatar ja sam dijete partizanskih korijena i poserem i Vranješa i dražu i njegovu tetovažu i svakog ko liči na njega. Poenta je bila previše buke oko Vranješa a milion je drugih stvari o kojima se šuti - dio tih stvari sam nabrojao. Ja nisam bošnjak živim u federaciji al mi djeca igraju za reprezentaciju BiH iako su imali ponude od komšija i susjeda.I zašto mi koji nismo bošnjaci stalno moramo pojašnjavati da je BiH i naša zemlja i zašto moramo dokazivati patriotizam? **** Vranjaša otjerajte ga, izmlatite, zguzite itd.Dublja je poenta mog izlaganja. Zašto bhfanatikosi nisu izašli da protestuju pred dvoranu Grbavica jer nije prošao naziv Goran Čengič??? E to je pitanje životno i suštinsko a ne usrana dražina tetovaža. I nisam generalizovao jer da je tako ne bih živio u federaciju i opšte u Bih.
Jest da je teski offtopic, ali kapa dole kralju :bow:
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
QUARESMA 18<<<
Postovi: 14587
Pridružen/a: 22 feb 2009, 21:53
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la QUARESMA 18<<< » 04 dec 2018, 22:29

kako je uopste moguce braniti lika koji na ruci ima četnika?

i jos onaj tamo prica o nekom narusavanju atmosfere u reprezentaciji? e svasta

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 39 gostiju.