Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
BoixosNois1899
Postovi: 11975
Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la BoixosNois1899 » 12 sep 2019, 23:44

Osim13 je napisao/la:Mi Grčku ne bi uzeli taman da oni ne izađu na teren, nevjerovatno je kako uvijek sami sebe syebemo protiv njih, još ne vjerujem da smo ih uzeli onda na Bilinom pod Safetom
To je to. Nismo ih uzeli u Zenici nakon onakvog prvog poluvremena i vodstva od 2:0 a da ih sad uzmemo u gostima.
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

FC Grizzlies

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Raonffa » 12 sep 2019, 23:50

Menalo i Hajrović prosto moraju biti na sljedećem spisku, Menalo komotno da počne obje tekme s obzirom da je Duljević povrijeđen. Također, Memišević odmah u prvih 11 sa Bičakčićem ako se oporavi od povrede, ako se ne oporavi onda zvati Mujakića ili Šerbečića i odmah ih gurnuti u prvih 11.

Zukanović i Sarić ni pod razno ne smiju biti na sljedećem spisku.

Umjesto Sarića poziv treba dobiti Vrančić ako uhvati nekog kontinuiteta u Norwichu u narednih par tekmi, ako ne, onda Jajalo.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Tekashi
Postovi: 15819
Pridružen/a: 03 apr 2019, 20:54
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Tekashi » 13 sep 2019, 00:32

Opet ce mu Zukanovic igrati stopera

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24185
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Derdiyok » 13 sep 2019, 00:34

BoixosNois1899 je napisao/la:
Osim13 je napisao/la:Mi Grčku ne bi uzeli taman da oni ne izađu na teren, nevjerovatno je kako uvijek sami sebe syebemo protiv njih, još ne vjerujem da smo ih uzeli onda na Bilinom pod Safetom
To je to. Nismo ih uzeli u Zenici nakon onakvog prvog poluvremena i vodstva od 2:0 a da ih sad uzmemo u gostima.
Ili da se vodimo ovim :

Ako su oni u Zenici stigli zaostatak od 2 gola ( i umalo preokrenuli ), zašto mi ne bi mogli ponoviti isto u Grčkoj, pa možda i dobiti ?! :mrgreen:
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
BoixosNois1899
Postovi: 11975
Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la BoixosNois1899 » 13 sep 2019, 01:08

Derdiyok je napisao/la:
Ili da se vodimo ovim :

Ako su oni u Zenici stigli zaostatak od 2 gola ( i umalo preokrenuli ), zašto mi ne bi mogli ponoviti isto u Grčkoj, pa možda i dobiti ?! :mrgreen:
Ključna riječ koja je ujedno i odgovor na pitanje :mrgreen:
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

FC Grizzlies

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24185
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Derdiyok » 13 sep 2019, 01:18

BoixosNois1899 je napisao/la:
Derdiyok je napisao/la:
Ili da se vodimo ovim :

Ako su oni u Zenici stigli zaostatak od 2 gola ( i umalo preokrenuli ), zašto mi ne bi mogli ponoviti isto u Grčkoj, pa možda i dobiti ?! :mrgreen:
Ključna riječ koja je ujedno i odgovor na pitanje :mrgreen:
Ja bi oplako ako na kraju, lupam, budemo imali isto bodova ko drugoplasirani i oni odu zbog boljeg međusobnog, ili da nam bude 1-2 boda falilo :rol:
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
invincible1921
Postovi: 10114
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la invincible1921 » 13 sep 2019, 01:29

Derdiyok je napisao/la:
BoixosNois1899 je napisao/la:
Derdiyok je napisao/la:
Ili da se vodimo ovim :

Ako su oni u Zenici stigli zaostatak od 2 gola ( i umalo preokrenuli ), zašto mi ne bi mogli ponoviti isto u Grčkoj, pa možda i dobiti ?! :mrgreen:
Ključna riječ koja je ujedno i odgovor na pitanje :mrgreen:
Ja bi oplako ako na kraju, lupam, budemo imali isto bodova ko drugoplasirani i oni odu zbog boljeg međusobnog, ili da nam bude 1-2 boda falilo :rol:
Pa to ce ti i bit, dobicemo fince, uzet bod italiji, finci ce se nedje okliznut jos i ondq ce nas grcka koju jos jedino gibrlatar nije dobio ,ohladit
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Drape » 13 sep 2019, 02:30

Umalo sam pao pod argument da možda i nisu krivi selektori koji se mjenjaju već igrači koji su uvijek isti ali ne forsiram ja te igrače već selektor, Prosinečkom su vjerovatno Zukanović, Bešić i Višća i sad zakletva, ako šta i promjeni to će biti pod pritiskom Saveza. Uostalom njegovi odgovori zašto se predomislio se mogu svesti na to da je to odluka Saveza, njegova ideja fudbala je propala a drugu nema, on je to javno iznio, ostao je selektor nakon što su svi igrači i javnost čuli da ne zna kako dalje. To će sigurno završiti uspješnom pričom.

Avatar
JohnCleese
Postovi: 5713
Pridružen/a: 02 sep 2015, 09:52
Lokacija: zemlja "ciganska"
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la JohnCleese » 13 sep 2019, 10:33

Bez obzira na što su to velika imena pojedini, igrači u reprezentaciju ne pružaju ni 30 posto od onoga što pokazuju u klubovima - ocjenjuje popularni Meske.
Naravno, najveći krivci su oni koji igraju na terenu - analizira Glavaš.
Nije problem u slijepim vođama, problem je u slijepim sljedbenicima.


Svabo je to...

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la DrFilgud » 13 sep 2019, 11:10

"Nisu krivi savez i selektor, krivi su igraci i navijaci sto nisu slijedili savez i selektora!"- B.I.

Avatar
slusalica
Postovi: 1926
Pridružen/a: 18 apr 2018, 12:23
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la slusalica » 13 sep 2019, 13:08

Tekashi je napisao/la:Opet ce mu Zukanovic igrati stopera
I treba da mu igra.Igrat ce on i Sunjic.
Manje zlo od uigravanja novih stopera uoci dvije kljucne tekme.
tz tz tz tz tz tz

Avatar
Vucevich
Postovi: 11247
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Vucevich » 13 sep 2019, 13:18

Nije ovdje ništa ključno, naš plasman kroz grupu je u domenu naučne fantastike. Zukanović ne treba biti ni na spisku, kamo li da igra u prvoj postavi. Vidjeli smo već dovoljno puta koliko su 'uigrani' :oops:

HeraklitMracni
Postovi: 5337
Pridružen/a: 15 okt 2014, 16:00
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la HeraklitMracni » 13 sep 2019, 13:20

Vrančić , Hajrovic , Jajalo i Begovic !

Avatar
ReX
Postovi: 10005
Pridružen/a: 02 avg 2019, 10:54
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la ReX » 13 sep 2019, 13:22

Kakav smrad od covjeka! Sad ce pozvat nekoliko "novi"/stari igraca i kao opravdano je tu! KRME debelo! A vidim navijaci se vec nalozili na te nove pozive... Haha kako smo smijesni.
@igrajlopte 🐦

Avatar
robertkosar
Postovi: 3456
Pridružen/a: 14 maj 2016, 11:19
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la robertkosar » 13 sep 2019, 13:23

JohnCleese je napisao/la:Bez obzira na što su to velika imena pojedini, igrači u reprezentaciju ne pružaju ni 30 posto od onoga što pokazuju u klubovima - ocjenjuje popularni Meske.
Naravno, najveći krivci su oni koji igraju na terenu - analizira Glavaš.
Da ali selektor je taj koji je odgovoran za igrace i mora vidjet ko dolazi da se najede kojaca i da dolazi na odmor ako da se oznoji i bori u dresu drzavne repke :salut: :bih:
KOMUNIKACIJA SAMO NA BOSANSKOM

LuisEnrique
Postovi: 30
Pridružen/a: 21 avg 2019, 15:28
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la LuisEnrique » 13 sep 2019, 13:24

slusalica je napisao/la:
Tekashi je napisao/la:Opet ce mu Zukanovic igrati stopera
I treba da mu igra.Igrat ce on i Sunjic.
Manje zlo od uigravanja novih stopera uoci dvije kljucne tekme.
Naprotiv, idealan trenutak da se uigravaju štoper. I ostali reprezentaciji potrebni igrači. Direktan plasman više nije moguć. To je i sam selektor izjavio.

Avatar
Vucevich
Postovi: 11247
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Vucevich » 13 sep 2019, 13:25

ReX je napisao/la:Kakav smrad od covjeka! Sad ce pozvat nekoliko "novi"/stari igraca i kao opravdano je tu! KRME debelo! A vidim navijaci se vec nalozili na te nove pozive... Haha kako smo smijesni.
BiH na žalost više nema šansi za EURO
Šta reći, kakvu posluku porati :puke:

Avatar
JohnCleese
Postovi: 5713
Pridružen/a: 02 sep 2015, 09:52
Lokacija: zemlja "ciganska"
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la JohnCleese » 13 sep 2019, 15:03

robertkosar je napisao/la:
JohnCleese je napisao/la:Bez obzira na što su to velika imena pojedini, igrači u reprezentaciju ne pružaju ni 30 posto od onoga što pokazuju u klubovima - ocjenjuje popularni Meske.
Naravno, najveći krivci su oni koji igraju na terenu - analizira Glavaš.
Da ali selektor je taj koji je odgovoran za igrace i mora vidjet ko dolazi da se najede kojaca i da dolazi na odmor ako da se oznoji i bori u dresu drzavne repke :salut: :bih:
Da, ali u tom slucaju ne bi bio selektor vise od tri okupljanja. Otjerali bi ga navijaci tih i takvih pojedinaca i novinari tj PR-ovi igraca.
Vidis da jedva izlazi na kraj to sto ne poziva Begovica, igraca koji uopste ne igra.
Nije problem u slijepim vođama, problem je u slijepim sljedbenicima.


Svabo je to...

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24496
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Goalgetter » 13 sep 2019, 15:23

Ljudi ocekuju da ako pozoves ovih par igraca sto su blizu repke (Hajrovic, Memisevic, Dilaver) da ce svi problemi biti rjeseni. Ova repka ima jos drugih problema osim toga. Mi ne postojimo u odbrani kada nas protivnik napada, svaki napad je pola gola. Uopste nismo stabilni, i lako gubimo kontrolu nad utakmicom, sto i pokazuje podatak da nas je do sad skoro svaki protivnik istamburao u 2. poluvremenu, dok smo 1. poluvrijeme uvijek bili u egalu. Disciplina i koncentracija nula. Imam osjecaj da i Robi uopste ne "dopire" do ekipe, ja vjerujem da je i on to osjetio pa je zato i dao vise ostavku, sigurno da je nakon utakmica protiv Grka i Finske pokusavao nesto promjeniti, kako u taktici, tako i u pristupu, ali mu nista nije upalilo.

Prosinecki po meni nije morao otici nuzno nakon Armenije, ali ako je vec dao ostavku i osjetio da on ovom timu vise nista ne moze doprinijeti, morao je i otici, sad je samo napravio cirkus i pogrijesio sto je povukao svoju odluku. Bez obzira sto bi tesko nasli nekog boljeg, pogotovo u tako kratkom vremenu, on je morao otici.

Sto se tice novih igraca, i pticama na grani je jasno da trebamo Hajrovica, barem kao jokera sa klupe. Mozete pricati o njemu sta hocete, nisam ni ja najveci njegov fan zbog sebicnosti, ali igraca koji uvijek moze napraviti opasnost naprijed ignorisati tijekom cijelog mandata, to je po meni neozbiljno. Njegov jedan potez nam je osigurao poziv na SP, mozda bi nam i spasio tekmu u Finskoj ili Armeniji? To vise ne znamo. Ne mora on ni startati, ali me niko ne moze ubijediti da kao joker sa klupe ne moze pokrenuti apsolutno nista.

I jos jednog bi izdvojio, Zukanovica, kojeg sam vise sit u reprezentaciji. Dugo je trebalo nakon baraza u Dublinu da ga opet gotivim, kada mi je totalno zgadio fudbal, evo sada i oficijelno i ponovo. Neka zove koga hoce, Memisevica, Dilavera, ili nekog treceg, za mene je on vise pogotovo nakon ovog transfera u S.Arabiju, gdje bolji sigurno vise nece biti, nema vise mjesta u reprezentaciji.

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la DrFilgud » 13 sep 2019, 15:31

"Nije kriv Prosinecki, kriva je njegova taktika koja ga ne slijedi! - B.I. :bih:

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 13 gostiju.