Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
invincible1921
Postovi: 10132
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la invincible1921 » 13 sep 2019, 15:51

Goalgetter je napisao/la:Ljudi ocekuju da ako pozoves ovih par igraca sto su blizu repke (Hajrovic, Memisevic, Dilaver) da ce svi problemi biti rjeseni. Ova repka ima jos drugih problema osim toga. Mi ne postojimo u odbrani kada nas protivnik napada, svaki napad je pola gola. Uopste nismo stabilni, i lako gubimo kontrolu nad utakmicom, sto i pokazuje podatak da nas je do sad skoro svaki protivnik istamburao u 2. poluvremenu, dok smo 1. poluvrijeme uvijek bili u egalu. Disciplina i koncentracija nula. Imam osjecaj da i Robi uopste ne "dopire" do ekipe, ja vjerujem da je i on to osjetio pa je zato i dao vise ostavku, sigurno da je nakon utakmica protiv Grka i Finske pokusavao nesto promjeniti, kako u taktici, tako i u pristupu, ali mu nista nije upalilo.

Prosinecki po meni nije morao otici nuzno nakon Armenije, ali ako je vec dao ostavku i osjetio da on ovom timu vise nista ne moze doprinijeti, morao je i otici, sad je samo napravio cirkus i pogrijesio sto je povukao svoju odluku. Bez obzira sto bi tesko nasli nekog boljeg, pogotovo u tako kratkom vremenu, on je morao otici.

Sto se tice novih igraca, i pticama na grani je jasno da trebamo Hajrovica, barem kao jokera sa klupe. Mozete pricati o njemu sta hocete, nisam ni ja najveci njegov fan zbog sebicnosti, ali igraca koji uvijek moze napraviti opasnost naprijed ignorisati tijekom cijelog mandata, to je po meni neozbiljno. Njegov jedan potez nam je osigurao poziv na SP, mozda bi nam i spasio tekmu u Finskoj ili Armeniji? To vise ne znamo. Ne mora on ni startati, ali me niko ne moze ubijediti da kao joker sa klupe ne moze pokrenuti apsolutno nista.

I jos jednog bi izdvojio, Zukanovica, kojeg sam vise sit u reprezentaciji. Dugo je trebalo nakon baraza u Dublinu da ga opet gotivim, kada mi je totalno zgadio fudbal, evo sada i oficijelno i ponovo. Neka zove koga hoce, Memisevica, Dilavera, ili nekog treceg, za mene je on vise pogotovo nakon ovog transfera u S.Arabiju, gdje bolji sigurno vise nece biti, nema vise mjesta u reprezentaciji.
Ja kao mozda i najveci protivnik Hajrovica na ovom pdfu se takodjer slazem da je savim ok da bude joker sa klupe, ali ovdje se prica ako on bude igrao da mora u prvih 11 i da ce to biti neka nevidjena prevaga u nasoj igri...sto nema veze s mozgogm.

Sto se tice odbrane i koncentracije...mislim da nije do toga. Jednostavno previse kardinalnih gresaka pravimo pogotvo pojedini igraci. Recimo po mom skromnom misljenju troguao TODORVIC-BESIC-SEO ne smije nikad pocet utakmicu, cak se usudjujem reci da seo i besic ne smiju zajedno igrat. Druga stvar daleko od toga da gotovim sarica ili da se zalazem da treba igrati, al neko tog tipa nam treba, neko ko nije svojeglavi besic koji srlja. Sa ovakvim stoperima nama treba neko ko nece pametovat nego biti vise u odbarni nego u napadu. Recimo ja bi cimiju dao tu ulogu a umjesto besica gurnuo krunica zajedno sa pjanice i gojakom, ili mozda probat jajala.

Slicna prica je i sa seom. Covjek otkad je otiso Arsenal samo napad igra u odbrani ga ili nema ili ono sto ga ima bolje je da ga nema. Tu smo bas u belaju. Civic ne pametuje ponasa se u skladu sa reputacijom, ali je ocajan defanzivac. Ono protiv Italije je horor bio, covjeka su pet puta u prvom poluvremenu izbacili iz igre na najednostavniji dupli pas :crazy: :crazy: Mada iskreno sa ovakvim seom dobro bi razmislio da da gurnem civica umjesto njega, cisto da se malo zamisli o svojim nastupima i srljanju.

Stoperi su takvi kakvi jesu, ocajni realno. Zuka je talasika, al ni Bicakcic nije puno bolji, na kraju jedini koji koliko toliko zna dobro odigrat je Sunjic mada je i on sklon greskama. Pored toga sto su losi neodgovornom igrom besica i kolasinca kao i nekvalitetom todorovica i ono malo sigurnosti sto imaju im opadne, a povecava se sansa za eventualnu gresku.

EDIT: Dodo bi jos , kakva raja takav i savez. Evo pogeldaj teme po ovom pdfu. Da neko neupucen dodje i procita steko bi dojam da su najveci krivci za nase lose igre Sehic, Duljevic, Zuka, Visca i Dzeko....pljuju se i drugi, ali ovima se bas spocitava. Istina je da mimo zuke ova trojica su mozda i najmanje krivi, dok je Visca takodjer zasluzuje kritiku, al daleko od toga da je on previse kriv, vise je do toga sto se od njega vise ocekuje da uradi.

Ako cemo licno prozivat onda najvecu krivicu snose priej svih Besic, zatim Zukanovic, Todorovic, Kolasinac pa i Bicakcic....
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Avatar
Vucevich
Postovi: 11249
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Vucevich » 13 sep 2019, 16:14

Nema veze ko će igrati dok je žuta ubleha na klupi. U grupi gdje nam je najveći konkurent za drugo mjesto Finska su kvalifikacije gotove nakon samo 6 utakmica. Zamisli kakav je to stručnjak da je nas već toliko ukopao da je sada u domenu naučne fantastike da se plasiramo u grupi gdje 2 ekipe idu dalje. Čovjek jednostavno ne zna postaviti odbranu, primiti 4 komada od Armenije je baš za fudbalske udžbenike.

Tako da, ako će promjeniti spisak zbog toga što su ga ljudi u savezu rekli da bi voljeli vidjeti ovog ili onog a ne zbog toga što vjeruje da neki novi igrači mogu nešto pozitivno donijeti onda piši propalo.

Jedina nada je da savez promjeni odluku i da leti neznalica na klupi nakon utakmice protiv Grčke, ako se to ne desi onda možemo zaboraviti na EP.

Avatar
invincible1921
Postovi: 10132
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la invincible1921 » 13 sep 2019, 16:30

Vucevich je napisao/la:Nema veze ko će igrati dok je žuta ubleha na klupi. U grupi gdje nam je najveći konkurent za drugo mjesto Finska su kvalifikacije gotove nakon samo 6 utakmica. Zamisli kakav je to stručnjak da je nas već toliko ukopao da je sada u domenu naučne fantastike da se plasiramo u grupi gdje 2 ekipe idu dalje. Čovjek jednostavno ne zna postaviti odbranu, primiti 4 komada od Armenije je baš za fudbalske udžbenike.

Tako da, ako će promjeniti spisak zbog toga što su ga ljudi u savezu rekli da bi voljeli vidjeti ovog ili onog a ne zbog toga što vjeruje da neki novi igrači mogu nešto pozitivno donijeti onda piši propalo.

Jedina nada je da savez promjeni odluku i da leti neznalica na klupi nakon utakmice protiv Grčke, ako se to ne desi onda možemo zaboraviti na EP.
Ma pisaj ga sad je tu sta mu mozes...trpit dok ga ne smijene.

Evo ponovicu po stoti put koga to moze pozvat da bude neka aman prevaga. Hajrovic ko joker jajalo ili prcic u vezi, memisevic u odbrani...to sve da saberes nez jel upgrade 10%...al stoji i da.je 1% treba pokusat ako nista.
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

aqarius
Postovi: 3894
Pridružen/a: 12 maj 2009, 16:54
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la aqarius » 13 sep 2019, 16:42

Ni Jajalo ni Prcić nisu nikakav upgrade,Memišević vjerovatno ali na svojoj poziciji,da zovne Izeta- Višći je lako biti upgrade bar 20 min.Napredak bi bio da malo sa njima porazgovara,da napokon Kruniću kaže da proba jedan na jedan,da je opali a ne onako pichkasto da vraća svaku jer se boji greške,da Kolašincu sve zgromi na kamaru i objasni da treba da čuva svoju stranu,da Zukanoviću kaže allahimanet,da Pjana krene a ne da sa 40 m vraća loptu Šehiću i da mu Zukanović organizira napad i akciju...ma svašta nešto

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Drape » 13 sep 2019, 16:43

Mišljenje struke :rol:
Hadžibegić: Robi zna kako sa igračima, možda je ovo bila njegova poruka - momci ovo što radimo nije najbolje. Možda je to bio njegov namjeran gest da bi se svi mobilizovali. Da li sam u pravu to može samo Robi da odgovori.
Ćiro: Ne razumijem komentare ovih koji su optužili Prosinečkog. Smiješni ste ljudi. Ja sam molio Begića (predsjednik NS BiH) da ostavi Prosinečkog po svaku cijenu i znam koliko ga igrači cijene. I igrači su tražili da ga ostave, a ovi pametnjakovići mudruju i prave od toga jednu amoralnu stvar, koja uopće nije amoralna, dapače. On je tako odlučio (da da ostavku), ali su ga Begić i Savez uspjeli odgovoriti i svaka čast jer nema boljeg rješenja"
Kad bi ja osnovao sportski portal prvo pravilo bi bilo da se nikad ne da prostora trenerima da govore o drugim trenerima, jer nikad neće reći ništa konkretno jedan protiv drugog dok nemaju obzira u prozivanju javnosti i navijača i prebacivanje krivice za rezultate na njih :wtf: Tako je barem kod nas.

Avatar
invincible1921
Postovi: 10132
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la invincible1921 » 13 sep 2019, 16:45

aqarius je napisao/la:Ni Jajalo ni Prcić nisu nikakav upgrade,Memišević vjerovatno ali na svojoj poziciji,da zovne Izeta- Višći je lako biti upgrade bar 20 min.Napredak bi bio da malo sa njima porazgovara,da napokon Kruniću kaže da proba jedan na jedan,da je opali a ne onako pichkasto da vraća svaku jer se boji greške,da Kolašincu sve zgromi na kamaru i objasni da treba da čuva svoju stranu,da Zukanoviću kaže allahimanet,da Pjana krene a ne da sa 40 m vraća loptu Šehiću i da mu Zukanović organizira napad i akciju...ma svašta nešto
:thumbup: :thumbup:
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

let3
Postovi: 29039
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la let3 » 13 sep 2019, 17:09

Mehmed Baždarević: 25 utakmica, 14 pobjeda, 4 remija, 7 poraza. Gol razlika 52:36. Indeks uspješnosti 1,84.

Safet Sušić: 49 utakmica, 23 pobjede, 9 remija, 17 poraza. Gol razlika 83:59. Indeks uspješnosti 1,59.

Robert Prosinečki: 18 utakmica, 7 pobjeda, 6 remija, 5 poraza. Gol Razlika 21:15. Indeks uspješnosti 1,50.


Kao što vidimo Meša je naš najbolji selektor, Robert ubjedljivo najgori :kafa: samo cinjenice.

Avatar
invincible1921
Postovi: 10132
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la invincible1921 » 13 sep 2019, 17:15

let3 je napisao/la:Mehmed Baždarević: 25 utakmica, 14 pobjeda, 4 remija, 7 poraza. Gol razlika 52:36. Indeks uspješnosti 1,84.

Safet Sušić: 49 utakmica, 23 pobjede, 9 remija, 17 poraza. Gol razlika 83:59. Indeks uspješnosti 1,59.

Robert Prosinečki: 18 utakmica, 7 pobjeda, 6 remija, 5 poraza. Gol Razlika 21:15. Indeks uspješnosti 1,50.


Kao što vidimo Meša je naš najbolji selektor, Robert ubjedljivo najgori :kafa: samo cinjenice.
Nemoj mi mese taman da je 50 0 0

Realno mesha je na cistu nafaku pobjedio i to malo sto ima pobjeda, s druge strane uz sve mane robi nije imo ni srece. Armenci su nam zabili skoro sve sto su pokusali dok je recimo dzeko sam promasio dva cista zicera....

Kolko god robi imo tanke rezultate mesa je ipak najgori selektor u historoji. Nadam se da ce to i ostati
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Avatar
Vucevich
Postovi: 11249
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Vucevich » 13 sep 2019, 17:34

invincible1921 je napisao/la:Ma pisaj ga sad je tu sta mu mozes...trpit dok ga ne smijene.

Evo ponovicu po stoti put koga to moze pozvat da bude neka aman prevaga. Hajrovic ko joker jajalo ili prcic u vezi, memisevic u odbrani...to sve da saberes nez jel upgrade 10%...al stoji i da.je 1% treba pokusat ako nista.
Prijatelju, imamo šansu otići na Evropsko Prvenstvo, prvi EP u našoj historiji. Ovaj je već jasno dokazao da ne zna i da ne može, jedini način da odemo na EP je da nogiramo žutog i dovedemo selektora koji ima pojma. Problem je što smo uvijek zadovoljni osrednjošću, nemamo muda kao Hrvati da otpustimo selektora tokom kvalifikacija kada stvari ne idu dobro, već čuvamo propale kvaziselektore poput Prosinečkog na klupi dok ne bude kasno i dok ne propadne svaka šansa da odemo na evropsko prvenstvo i onda kasnije kukamo. Budi siguran da je Čačić ostao selektor da Hrvati ne bi otišli na SP a kamo li do finala. Kod nas bi taj Čačić ostao dok ne upropasti svaku moguću šansu da odemo na SP. Zato kažem, trebaju navijači i mediji vršiti pritisak nad savezom da shvate kakvu su katastrofalnu odluku donijeli i da su nam skratili šanse da odemo na EP. Ova njegova izjava kako ćemo preskočiti polufinale i igrati finale na 'neutralnom terenu' je još jednom potvrdilo kakva je neznalica.

Avatar
Justin
Postovi: 16849
Pridružen/a: 11 sep 2017, 17:34
Lokacija: Ellicott City
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Justin » 13 sep 2019, 17:41

Goalgetter je napisao/la:Ljudi ocekuju da ako pozoves ovih par igraca sto su blizu repke (Hajrovic, Memisevic, Dilaver) da ce svi problemi biti rjeseni. Ova repka ima jos drugih problema osim toga. Mi ne postojimo u odbrani kada nas protivnik napada, svaki napad je pola gola. Uopste nismo stabilni, i lako gubimo kontrolu nad utakmicom, sto i pokazuje podatak da nas je do sad skoro svaki protivnik istamburao u 2. poluvremenu, dok smo 1. poluvrijeme uvijek bili u egalu. Disciplina i koncentracija nula. Imam osjecaj da i Robi uopste ne "dopire" do ekipe, ja vjerujem da je i on to osjetio pa je zato i dao vise ostavku, sigurno da je nakon utakmica protiv Grka i Finske pokusavao nesto promjeniti, kako u taktici, tako i u pristupu, ali mu nista nije upalilo.
Ovo je tacno. Gledao sam mladu reprezentaciju protiv Belgije i kod njih se vidi sistem i timsko branjenje. Iako nemaju pretjerani individualni kvalitet.
To je do trenera. Ako ne dopire do ekipe treba da mijenja igrace. A on od konstantno forsira jedne te iste.
Sarmelino † (29.08.2015-20.10.2019.) ⚜
dr. Alem Peterson
Captain4 † (14.05.2014-22.02.2022.) ⚜

Avatar
invincible1921
Postovi: 10132
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la invincible1921 » 13 sep 2019, 17:53

Vucevich je napisao/la:
invincible1921 je napisao/la:Ma pisaj ga sad je tu sta mu mozes...trpit dok ga ne smijene.

Evo ponovicu po stoti put koga to moze pozvat da bude neka aman prevaga. Hajrovic ko joker jajalo ili prcic u vezi, memisevic u odbrani...to sve da saberes nez jel upgrade 10%...al stoji i da.je 1% treba pokusat ako nista.
Prijatelju, imamo šansu otići na Evropsko Prvenstvo, prvi EP u našoj historiji. Ovaj je već jasno dokazao da ne zna i da ne može, jedini način da odemo na EP je da nogiramo žutog i dovedemo selektora koji ima pojma. Problem je što smo uvijek zadovoljni osrednjošću, nemamo muda kao Hrvati da otpustimo selektora tokom kvalifikacija kada stvari ne idu dobro, već čuvamo propale kvaziselektore poput Prosinečkog na klupi dok ne bude kasno i dok ne propadne svaka šansa da odemo na evropsko prvenstvo i onda kasnije kukamo. Budi siguran da je Čačić ostao selektor da Hrvati ne bi otišli na SP a kamo li do finala. Kod nas bi taj Čačić ostao dok ne upropasti svaku moguću šansu da odemo na SP. Zato kažem, trebaju navijači i mediji vršiti pritisak nad savezom da shvate kakvu su katastrofalnu odluku donijeli i da su nam skratili šanse da odemo na EP. Ova njegova izjava kako ćemo preskočiti polufinale i igrati finale na 'neutralnom terenu' je još jednom potvrdilo kakva je neznalica.
Ma dobro tek je pola ciklusa tu do kad ima sansu nek ostane ako vec nemamo nekog u planu, a realno niti imamo niti mozemo nac koga u tako kratkom roku. Ako ne uspije otic noga mu je i cao...mada i sam je reko ako ne odemo da ce otic...
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Avatar
Mokes
Postovi: 14888
Pridružen/a: 26 mar 2012, 15:09
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Mokes » 13 sep 2019, 17:57

let3 je napisao/la:Mehmed Baždarević: 25 utakmica, 14 pobjeda, 4 remija, 7 poraza. Gol razlika 52:36. Indeks uspješnosti 1,84.

Safet Sušić: 49 utakmica, 23 pobjede, 9 remija, 17 poraza. Gol razlika 83:59. Indeks uspješnosti 1,59.

Robert Prosinečki: 18 utakmica, 7 pobjeda, 6 remija, 5 poraza. Gol Razlika 21:15. Indeks uspješnosti 1,50.


Kao što vidimo Meša je naš najbolji selektor, Robert ubjedljivo najgori :kafa: samo cinjenice.
Kako je najbolji, kad je Denijal Pirić imao 100% učinak :think:
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
Vucevich
Postovi: 11249
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Vucevich » 13 sep 2019, 18:10

invincible1921 je napisao/la: Ma dobro tek je pola ciklusa tu do kad ima sansu nek ostane ako vec nemamo nekog u planu, a realno niti imamo niti mozemo nac koga u tako kratkom roku. Ako ne uspije otic noga mu je i cao...mada i sam je reko ako ne odemo da ce otic...
Pa to ti govorim, ostavi ga tu dok ne upropasti naše šanse potpuno i tek onda otkaz kao i uvijek. Nema smisla. Ne učimo iz svojih grešaka. Za pola ciklusa smo već totalni autsajderi da završimo u top 2 mjesta u grupi...

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Rokoko87 » 13 sep 2019, 18:13

Ostani!
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Tristan10 » 13 sep 2019, 18:39

Nemoj te se sekirati, sad ce Prosinecki da nam dovede dosta talentirane igrace iz regije a koji su izrazili zelju da igraju za BiH od onog momenta kad je on preuzeo funkciju selektora.

let3
Postovi: 29039
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la let3 » 13 sep 2019, 18:40

Mokes je napisao/la:
let3 je napisao/la:Mehmed Baždarević: 25 utakmica, 14 pobjeda, 4 remija, 7 poraza. Gol razlika 52:36. Indeks uspješnosti 1,84.

Safet Sušić: 49 utakmica, 23 pobjede, 9 remija, 17 poraza. Gol razlika 83:59. Indeks uspješnosti 1,59.

Robert Prosinečki: 18 utakmica, 7 pobjeda, 6 remija, 5 poraza. Gol Razlika 21:15. Indeks uspješnosti 1,50.


Kao što vidimo Meša je naš najbolji selektor, Robert ubjedljivo najgori :kafa: samo cinjenice.
Kako je najbolji, kad je Denijal Pirić imao 100% učinak :think:
I to je jedna cinjenica :mrgreen:
Ali na 15 i više utakmica - Meša je naš ubjedljivo najbolji selektor. Tako je, kako je. To ne tvrdim ja, vec snaga argumenta.
Žene lažu, muškarci lažu, djeca lažu, al brojevi nikad ne lažu.

Avatar
Justin
Postovi: 16849
Pridružen/a: 11 sep 2017, 17:34
Lokacija: Ellicott City
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Justin » 13 sep 2019, 19:01

Tristan10 je napisao/la:Nemoj te se sekirati, sad ce Prosinecki da nam dovede dosta talentirane igrace iz regije a koji su izrazili zelju da igraju za BiH od onog momenta kad je on preuzeo funkciju selektora.
Mogao je dovesti Dilavera i Burnica i isprobati. Ali ocigledno da on nema volje da bilo sta uradi oko reprezentacije.
Sarmelino † (29.08.2015-20.10.2019.) ⚜
dr. Alem Peterson
Captain4 † (14.05.2014-22.02.2022.) ⚜

Avatar
JohnCleese
Postovi: 5723
Pridružen/a: 02 sep 2015, 09:52
Lokacija: zemlja "ciganska"
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la JohnCleese » 13 sep 2019, 19:05

Justin je napisao/la:
Tristan10 je napisao/la:Nemoj te se sekirati, sad ce Prosinecki da nam dovede dosta talentirane igrace iz regije a koji su izrazili zelju da igraju za BiH od onog momenta kad je on preuzeo funkciju selektora.
Mogao je dovesti Dilavera i Burnica i isprobati. Ali ocigledno da on nema volje da bilo sta uradi oko reprezentacije.
Jedan Austrijanac drugo Nijemac a Robert vodi BiH, ne znam sta je ovdje do selektora.
Nije problem u slijepim vođama, problem je u slijepim sljedbenicima.


Svabo je to...

Avatar
Vucevich
Postovi: 11249
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Vucevich » 13 sep 2019, 19:05

Justin je napisao/la:
Tristan10 je napisao/la:Nemoj te se sekirati, sad ce Prosinecki da nam dovede dosta talentirane igrace iz regije a koji su izrazili zelju da igraju za BiH od onog momenta kad je on preuzeo funkciju selektora.
Mogao je dovesti Dilavera i Burnica i isprobati. Ali ocigledno da on nema volje da bilo sta uradi oko reprezentacije.
"To pitajte Savez. Kome se on ponudio? Meni nije. Ako želi igrati za reprezentaciju, onda je valjda normalno da se javi nekome iz Saveza, a ne da kaže: 'Evo mene, ja sam tu.' Pojma nemam je li se ponudio ili se nije ponudio. Meni se nije ponudio.''
:roll:

Avatar
Justin
Postovi: 16849
Pridružen/a: 11 sep 2017, 17:34
Lokacija: Ellicott City
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Justin » 13 sep 2019, 19:07

JohnCleese je napisao/la:
Justin je napisao/la:
Tristan10 je napisao/la:Nemoj te se sekirati, sad ce Prosinecki da nam dovede dosta talentirane igrace iz regije a koji su izrazili zelju da igraju za BiH od onog momenta kad je on preuzeo funkciju selektora.
Mogao je dovesti Dilavera i Burnica i isprobati. Ali ocigledno da on nema volje da bilo sta uradi oko reprezentacije.
Jedan Austrijanac drugo Nijemac a Robert vodi BiH, ne znam sta je ovdje do selektora.
Pa selektor valjda treba da kontaktira igrace. Nece sredjivati papire, a ne znaju ni da li ce biti pozvani.
Sarmelino † (29.08.2015-20.10.2019.) ⚜
dr. Alem Peterson
Captain4 † (14.05.2014-22.02.2022.) ⚜

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 36 gostiju.