Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
JonSnow
Postovi: 6181
Pridružen/a: 17 jun 2014, 00:28
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la JonSnow » 16 okt 2019, 00:13

Da lik nije izveo istu ekipu koja je otresala Finsku bilo bi drvlje i kamenje na njega.
Očito je da je volja igrača puno veći faktor nego selektorovo (ne) znanje.
Kad je dao otkaz trebao je ostati pri tom.

bhfanatic14
Postovi: 4255
Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la bhfanatic14 » 16 okt 2019, 00:16

mohikanac12 je napisao/la:
bhfanatic14 je napisao/la:
Narkoman je to vucko moj. Nema taj obraza za nista. Davno je trebo otic da ima morala, ali nema. On je obicna marioneta, i to mu odgovara. Dobro zaradjuje, ne radi nista. Kud ces bolje.
bhfanatic14
Post04 jan 2018, 09:47

E ovako da sve sumiramo i da zavrsimo sve diskusije jer istina je samo jedna. Dakle oko 10anketa sam do sada zapazio, svih 10 anketa je pobjedio Robert Prosinecki! I to sve glatko Bez i jedne mrlje. Znaci 99% ljudi zeli zutog na klupi, a 1% amku to su ovi zeljini inace nebi nikog bilo ko je za njega. Dakle sve osim izbora roberta danas, donosi jedan veliki skandal i fijasko sa teskim posljedicama.
Vučko moj. :rol:
Jos uvjek jadni slumf neshvata da sam navijo za narkomana u duelu sa morzom. Normalno da Cu prije navijat za cetnika roberta nego za neopranog morza. Sad smo u rangu san Marina a sa morzom bi bili Rang gibraltara, to je ipak previse. Nikad morz nece Biti selektor, jedi se dusmanu.
Mario Vrancic - Osvajac engleskog Championshipa
Sanjin Prcic - Osvajac francuskog Kupa

SAVEZ NAPOLJE ! ! !

svabo8
Postovi: 66
Pridružen/a: 07 jul 2019, 10:43
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la svabo8 » 16 okt 2019, 00:16

Wandelanoite je napisao/la:Ako zelimo napredak moramo
- Otjerati Begica i Pilava, pa onda sve ostale Sarajlije u savezu.
- Otjerati selektora.
- Reprezentaciju praviti od igraca iz dijaspore jer nasi talenti ne znaju fudbalske osnove. Pozivati samo one koji se bas izdvajaju a prosli su nasu skolu.
- Zabraniti SDA stranci ikakav dodir sa fudbalskom reprezentacijom.
- Dovesti selektora koji ima znanje, motiv i zelju da napravi rezultat.
- Zahvaliti se igracima koji nemaju ambiciju i zelju da s reprezentacijom naprave dobar rezultat na velikom prvenstvu.

Sve ostalo je povratak u rang Armenije i 5. mjesta u kvalifikacijama prema cemu trenutno idemo.
Evo dijaspore danas nas BICO. Okrenu ga Grk ko majmuna kakvog kod prvog gola. Daj Ermedina Demirovica i slicne ublehase koji ce u narednih 4-5 godina zavrsiti u nasoj ligi.
Osmankovic-Serbecic > Bicakcic-Kovacevic :tralala:
FK Željezničar-najpoznatiji, najtrofejniji, najgledaniji i najveći klub iz Bosne i Hercegovine.

Avatar
mohikanac12
Postovi: 2842
Pridružen/a: 19 jun 2019, 08:54
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la mohikanac12 » 16 okt 2019, 00:18

bhfanatic14 je napisao/la:
mohikanac12 je napisao/la:
bhfanatic14 je napisao/la:
Narkoman je to vucko moj. Nema taj obraza za nista. Davno je trebo otic da ima morala, ali nema. On je obicna marioneta, i to mu odgovara. Dobro zaradjuje, ne radi nista. Kud ces bolje.
bhfanatic14
Post04 jan 2018, 09:47

E ovako da sve sumiramo i da zavrsimo sve diskusije jer istina je samo jedna. Dakle oko 10anketa sam do sada zapazio, svih 10 anketa je pobjedio Robert Prosinecki! I to sve glatko Bez i jedne mrlje. Znaci 99% ljudi zeli zutog na klupi, a 1% amku to su ovi zeljini inace nebi nikog bilo ko je za njega. Dakle sve osim izbora roberta danas, donosi jedan veliki skandal i fijasko sa teskim posljedicama.
Vučko moj. :rol:
Jos uvjek jadni slumf neshvata da sam navijo za narkomana u duelu sa morzom. Normalno da Cu prije navijat za cetnika roberta nego za neopranog morza. Sad smo u rangu san Marina a sa morzom bi bili Rang gibraltara, to je ipak previse. Nikad morz nece Biti selektor, jedi se dusmanu.
Klekni vučko moj. :rol:
Mi smo Željini Željo je naš!

Biće Željo opet Šampion!

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Raonffa » 16 okt 2019, 00:19

Neki već godinama ne mogu da shvate da je selektor prosječnog kvaliteta, kakav Robi jeste i kakav zapravo jedini može i doći na klupu naše reprezentacije, najmanji krivac u ovom ludilu i fijasku.

Recimo nakon Finske nisam upratio dva komentara da ga je neko pohvalio, a večeras mu svi opet yebu mater, to je ta kontradiktornost i nelogičnost.

Lafo zamjera mu se nepozivanje određenih igrača, kao da svi ti igrači u jednom momentu nisu prodefilovali kroz reprezentaciju i iz nje 'otišli' kao obični luzeri kao i svi ostali, počevši od Hajrovića preko Jajala do Prcića, Vrančića, Begovića, qurca palca. Svi su oni nekada nosili dres reprezentacije i svi redom su bili dio neke blamaže koju nam je reprezentacija priredila.

I nije uopšte poenta da li oni zaslužuju biti na spisku ili ne, poenta je da će i sa njima biti isto, tj. nije poenta u selekciji igrača nego u odnošenju igrača prema reprezentaciji.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
JonSnow
Postovi: 6181
Pridružen/a: 17 jun 2014, 00:28
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la JonSnow » 16 okt 2019, 00:21

Raonffa je napisao/la:Neki već godinama ne mogu da shvate da je selektor prosječnog kvaliteta, kakav Robi jeste i kakav zapravo jedini može i doći na klupu naše reprezentacije, najmanji krivac u ovom ludilu i fijasku.

Recimo nakon Finske nisam upratio dva komentara da ga je neko pohvalio, a večeras mu svi opet yebu mater, to je ta kontradiktornost i nelogičnost.

Lafo zamjera mu se nepozivanje određenih igrača, kao da svi ti igrači u jednom momentu nisu prodefilovali kroz reprezentaciju i iz nje 'otišli' kao obični luzeri kao i svi ostali, počevši od Hajrovića preko Jajala do Prcića, Vrančića, Begovića, qurca palca. Svi su oni nekada nosili dres reprezentacije i svi redom su bili dio neke blamaže koju nam je reprezentacija priredila.

I nije uopšte poenta da li oni zaslužuju biti na spisku ili ne, poenta je da će i sa njima biti isto, tj. nije poenta u selekciji igrača nego u odnošenju igrača prema reprezentaciji.
Što je još gore seru po njemu, a ispunio im je sv eželje što se tiče sastava i pozivanja igrača.

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Tristan10 » 16 okt 2019, 00:22

Glavno je da mi nemamo trenera koji ima kapacitet da motivise igrace, ni ti igraca koji ima kapacitet da bude kapiten i lider. To nisu ni Dzeko ni Pjanic.

Avatar
JonSnow
Postovi: 6181
Pridružen/a: 17 jun 2014, 00:28
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la JonSnow » 16 okt 2019, 00:23

Tristan10 je napisao/la:Glavno je da mi nemamo trenera koji ima kapacitet da motivise igrace, ni ti igraca koji ima kapacitet da bude kapiten i lider. To nisu ni Dzeko ni Pjanic.
Takvog nemamo od Ćire, samo je problem što sad nemamo ni kvalitete.

Avatar
mohikanac12
Postovi: 2842
Pridružen/a: 19 jun 2019, 08:54
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la mohikanac12 » 16 okt 2019, 00:25

"Planiram sve podrediti stilu igrača. Kao i svi, i ja želim da mi momčad igra poput Barcelone ili Manchester Cityja, trener sam koji voli imati posjed, dominaciju i igru od noge do noge."

"Mogu reći da u aktualnom kadru imam igrače koji imaju dovoljno kvalitete za pobijediti bilo koju momčad u Europi!", samouvjereno je rekao Prosinečki.

Ta lijepa vremena kada je masa oduševljeno klicala "popularnom Žutom".

:clap:
Mi smo Željini Željo je naš!

Biće Željo opet Šampion!

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Raonffa » 16 okt 2019, 00:25

JonSnow je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Neki već godinama ne mogu da shvate da je selektor prosječnog kvaliteta, kakav Robi jeste i kakav zapravo jedini može i doći na klupu naše reprezentacije, najmanji krivac u ovom ludilu i fijasku.

Recimo nakon Finske nisam upratio dva komentara da ga je neko pohvalio, a večeras mu svi opet yebu mater, to je ta kontradiktornost i nelogičnost.

Lafo zamjera mu se nepozivanje određenih igrača, kao da svi ti igrači u jednom momentu nisu prodefilovali kroz reprezentaciju i iz nje 'otišli' kao obični luzeri kao i svi ostali, počevši od Hajrovića preko Jajala do Prcića, Vrančića, Begovića, qurca palca. Svi su oni nekada nosili dres reprezentacije i svi redom su bili dio neke blamaže koju nam je reprezentacija priredila.

I nije uopšte poenta da li oni zaslužuju biti na spisku ili ne, poenta je da će i sa njima biti isto, tj. nije poenta u selekciji igrača nego u odnošenju igrača prema reprezentaciji.
Što je još gore seru po njemu, a ispunio im je sv eželje što se tiče sastava i pozivanja igrača.
Mah, sa svakim selektorom isto, svaki je dočekan kao spasitelj i pravi čovjek za reprezentaciju, i svaki je na kraju otjeran kao ker, koji god je imao posla sa ovom generacijom zadnjih 8-9 godina.

Počevši od Papeta koji je dočekan prilično euforično, otjeran kao ker nakon Izraela.

Meša koji je dočekan kao neko ko neće analizirati protivnike na kaseti i koji će znati taktički postaviti ekipu, da nas izvadi iz govana, otjeran kao ker nakon Irske.

Robi isto tako dočekan kao neko ko će vratiti stari sjaj reprezentaciji, biće otjeran kao ker u budućnosti.

Tako će biti i u budućnosti, a stvarni problem tj. problem zalaganja i profesionalizma igrača će ostati.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Tristan10 » 16 okt 2019, 00:26

JonSnow je napisao/la:
Tristan10 je napisao/la:Glavno je da mi nemamo trenera koji ima kapacitet da motivise igrace, ni ti igraca koji ima kapacitet da bude kapiten i lider. To nisu ni Dzeko ni Pjanic.
Takvog nemamo od Ćire, samo je problem što sad nemamo ni kvalitete.
Supic, Nadarevic, Jahic, Muratovic? Moze se sad diskutovati o igracima ali svakako mislim da bi i Sliskovic vise izvukao od ovih igraca.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Raonffa » 16 okt 2019, 00:29

Ćiro je druga stvar, Ćiro je bio motivator i znao im je kad da im yebe mater, kad da ih naloži, zato i jesmo ostvarivali dobre rezultate s obzirom na kvalitet igrača i okolnosti (jačina kvalifikacione grupe).

A Ćiro je specifičan trener, nemaš takvog u okruženju poput njega, nema takvih kvalitetnih motivatora kao on zaista.

Pape, Meša i Robi nisu takvi tipovi i oni su ostvarivali rezultate ispod očekivanja. Robi možda nije imao kvalitet kao prethodnici ali zato nije imao ni tešku grupu kao neki prethodnici.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Tristan10 » 16 okt 2019, 00:33

Raonffa je napisao/la:Ćiro je druga stvar, Ćiro je bio motivator i znao im je kad da im yebe mater, kad da ih naloži, zato i jesmo ostvarivali dobre rezultate s obzirom na kvalitet igrača i okolnosti (jačina kvalifikacione grupe).

A Ćiro je specifičan trener, nemaš takvog u okruženju poput njega, nema takvih kvalitetnih motivatora kao on zaista.

Pape, Meša i Robi nisu takvi tipovi i oni su ostvarivali rezultate ispod očekivanja. Robi možda nije imao kvalitet kao prethodnici ali zato nije imao ni tešku grupu kao neki prethodnici.
Vratiti Sliskovica, poznaje mogucnosti sto se tice igraca, nas mentalitet, ima iskustvo.

Salih1984
Postovi: 3811
Pridružen/a: 20 mar 2018, 14:19
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Salih1984 » 16 okt 2019, 00:35

Tristan10 je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Ćiro je druga stvar, Ćiro je bio motivator i znao im je kad da im yebe mater, kad da ih naloži, zato i jesmo ostvarivali dobre rezultate s obzirom na kvalitet igrača i okolnosti (jačina kvalifikacione grupe).

A Ćiro je specifičan trener, nemaš takvog u okruženju poput njega, nema takvih kvalitetnih motivatora kao on zaista.

Pape, Meša i Robi nisu takvi tipovi i oni su ostvarivali rezultate ispod očekivanja. Robi možda nije imao kvalitet kao prethodnici ali zato nije imao ni tešku grupu kao neki prethodnici.
Vratiti Sliskovica, poznaje mogucnosti sto se tice igraca, nas mentalitet, ima iskustvo.
Ja sam vala za Šuškavca :mrgreen:
Ja bi svjetlo zvao mrakom da te nije @Tili....

let3
Postovi: 29056
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la let3 » 16 okt 2019, 00:35

JonSnow je napisao/la:Da lik nije izveo istu ekipu koja je otresala Finsku bilo bi drvlje i kamenje na njega.
Očito je da je volja igrača puno veći faktor nego selektorovo (ne) znanje.
Kad je dao otkaz trebao je ostati pri tom.
Upravo to.
Zato sam i pitao (na drugoj temi), zna li iko zašto je on ostao ?
Pravi odgovor, ne nagađanja.

Ako je vec dao ostavku iz moralnih razloga nakon one bruke u Armeniji ( što sam i podržao) zašto se onda par dana nakon toga popišao po sopstvenom mišljenju i okrenuo ploču na drugu stranu.
Ko ga je odgovorio? zašto ? da li je bio uslovljen ili ucijenjen necim ? zašto niti jedan novinar ne postavi ta pitanja.

Jer ovo kasnije, sve iza Armenije, je na dušu Saveza !...tako Žuti uvijek može reci "ja sam bio odstupio, pokazao moral, al oni mi nisu dali" i bice u pravu ;) ma šta ko mislio.

svabo8
Postovi: 66
Pridružen/a: 07 jul 2019, 10:43
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la svabo8 » 16 okt 2019, 00:40

let3 je napisao/la:
JonSnow je napisao/la:Da lik nije izveo istu ekipu koja je otresala Finsku bilo bi drvlje i kamenje na njega.
Očito je da je volja igrača puno veći faktor nego selektorovo (ne) znanje.
Kad je dao otkaz trebao je ostati pri tom.
Upravo to.
Zato sam i pitao (na drugoj temi), zna li iko zašto je on ostao ?
Pravi odgovor, ne nagađanja.

Ako je vec dao ostavku iz moralnih razloga nakon one bruke u Armeniji ( što sam i podržao) zašto se onda par dana nakon toga popišao po sopstvenom mišljenju i okrenuo ploču na drugu stranu.
Ko ga je odgovorio? zašto ? da li je bio uslovljen ili ucijenjen necim ? zašto niti jedan novinar ne postavi ta pitanja.

Jer ovo kasnije, sve iza Armenije, je na dušu Saveza !...tako Žuti uvijek može reci "ja sam bio odstupio, pokazao moral, al oni mi nisu dali" i bice u pravu ;) ma šta ko mislio.
Cuj zasto je dao otkaz.
Ne bi ga dao sigurno bez obecanja saveza da taj otkaz nece prihvatiti. Ovako su zamazali oci navijacima, Robi ispade moralan, posten, treba ga podrzati. Savezu i dalje dobro, guraju svoje igrace, sve u svemu vuk sit ovce na broju a kolateralna steta su tu navijaci koji zive za reprezentaciju i zadnje marke odvajaju da bi dosli do Zenice da gledaju,a o gostovanjima da ne pricam
FK Željezničar-najpoznatiji, najtrofejniji, najgledaniji i najveći klub iz Bosne i Hercegovine.

Avatar
JonSnow
Postovi: 6181
Pridružen/a: 17 jun 2014, 00:28
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la JonSnow » 16 okt 2019, 00:44

svabo8 je napisao/la:
let3 je napisao/la:
JonSnow je napisao/la:Da lik nije izveo istu ekipu koja je otresala Finsku bilo bi drvlje i kamenje na njega.
Očito je da je volja igrača puno veći faktor nego selektorovo (ne) znanje.
Kad je dao otkaz trebao je ostati pri tom.
Upravo to.
Zato sam i pitao (na drugoj temi), zna li iko zašto je on ostao ?
Pravi odgovor, ne nagađanja.

Ako je vec dao ostavku iz moralnih razloga nakon one bruke u Armeniji ( što sam i podržao) zašto se onda par dana nakon toga popišao po sopstvenom mišljenju i okrenuo ploču na drugu stranu.
Ko ga je odgovorio? zašto ? da li je bio uslovljen ili ucijenjen necim ? zašto niti jedan novinar ne postavi ta pitanja.

Jer ovo kasnije, sve iza Armenije, je na dušu Saveza !...tako Žuti uvijek može reci "ja sam bio odstupio, pokazao moral, al oni mi nisu dali" i bice u pravu ;) ma šta ko mislio.
Cuj zasto je dao otkaz.
Ne bi ga dao sigurno bez obecanja saveza da taj otkaz nece prihvatiti. Ovako su zamazali oci navijacima, Robi ispade moralan, posten, treba ga podrzati. Savezu i dalje dobro, guraju svoje igrace, sve u svemu vuk sit ovce na broju a kolateralna steta su tu navijaci koji zive za reprezentaciju i zadnje marke odvajaju da bi dosli do Zenice da gledaju,a o gostovanjima da ne pricam
Evo opet priče da guraju svoje igrače.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Raonffa » 16 okt 2019, 00:44

Tristan10 je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Ćiro je druga stvar, Ćiro je bio motivator i znao im je kad da im yebe mater, kad da ih naloži, zato i jesmo ostvarivali dobre rezultate s obzirom na kvalitet igrača i okolnosti (jačina kvalifikacione grupe).

A Ćiro je specifičan trener, nemaš takvog u okruženju poput njega, nema takvih kvalitetnih motivatora kao on zaista.

Pape, Meša i Robi nisu takvi tipovi i oni su ostvarivali rezultate ispod očekivanja. Robi možda nije imao kvalitet kao prethodnici ali zato nije imao ni tešku grupu kao neki prethodnici.
Vratiti Sliskovica, poznaje mogucnosti sto se tice igraca, nas mentalitet, ima iskustvo.
Ma imaš ti takvih likova koji bi pristali voditi reprezentaciju, Slišković ili Osim naprimjer, treneri objektivno smiješnog kvaliteta na globalnom nivou, ali persone koje imaju tu žicu da smiju yebat mater svima i da sa njima neće biti zayebancije i šetkanja po terenu.

Al' ne možeš ti njih dovesti na klupu, doći će ti hiljadu ljudi i reći "Joj ta će Baka kockar i Amar babin sin, lako im je uzeti kupljenje titule u kukuruz ligi", a uopšte nije poenta u fudbalskom znanju selektora, nego u njegovoj psihi, mentalitetu i ponašanju, jer raja očekuje uvijek neko novo ime na klupi reprezentacije, e on će nas unaprijediti, on će napraviti igrače od naših poluigrača, on ima to znanje. Ma imaju oni qarinu, da imaju ne bi dolazili da vode nas.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Tekashi
Postovi: 15927
Pridružen/a: 03 apr 2019, 20:54
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Tekashi » 16 okt 2019, 00:45

slika


Necemo ga se rijesiti dok ne zajebe u barazu. Zapamtite. Nesto kao sa Safetom

svabo8
Postovi: 66
Pridružen/a: 07 jul 2019, 10:43
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la svabo8 » 16 okt 2019, 00:48

JonSnow je napisao/la:
svabo8 je napisao/la:
let3 je napisao/la:
Upravo to.
Zato sam i pitao (na drugoj temi), zna li iko zašto je on ostao ?
Pravi odgovor, ne nagađanja.

Ako je vec dao ostavku iz moralnih razloga nakon one bruke u Armeniji ( što sam i podržao) zašto se onda par dana nakon toga popišao po sopstvenom mišljenju i okrenuo ploču na drugu stranu.
Ko ga je odgovorio? zašto ? da li je bio uslovljen ili ucijenjen necim ? zašto niti jedan novinar ne postavi ta pitanja.

Jer ovo kasnije, sve iza Armenije, je na dušu Saveza !...tako Žuti uvijek može reci "ja sam bio odstupio, pokazao moral, al oni mi nisu dali" i bice u pravu ;) ma šta ko mislio.
Cuj zasto je dao otkaz.
Ne bi ga dao sigurno bez obecanja saveza da taj otkaz nece prihvatiti. Ovako su zamazali oci navijacima, Robi ispade moralan, posten, treba ga podrzati. Savezu i dalje dobro, guraju svoje igrace, sve u svemu vuk sit ovce na broju a kolateralna steta su tu navijaci koji zive za reprezentaciju i zadnje marke odvajaju da bi dosli do Zenice da gledaju,a o gostovanjima da ne pricam
Evo opet priče da guraju svoje igrače.
Stani, hoces da kazes da Saric, Hotic, Kvrzic zasluzuju mjesto u reprezentaciji?
FK Željezničar-najpoznatiji, najtrofejniji, najgledaniji i najveći klub iz Bosne i Hercegovine.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 27 gostiju.