Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
Vucevich
Postovi: 11249
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Vucevich » 01 feb 2018, 17:21

Horic, mislis momak koji je bio rezerva u Antaljasporu i sad igra u **** Kiparskoj ligi?

Avatar
Moggi
Postovi: 4691
Pridružen/a: 01 mar 2010, 22:23
Lokacija: Site Admin
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Moggi » 01 feb 2018, 17:27

Tristan10 je napisao/la:
Moggi je napisao/la:prekriziti: sunjic, cocalic, m. susic, jajalo, djumic, lulic i ibisevic se ionako oprostise, milicevica se jos ne bih odrekao

in: memisevic, serbecic /mihojevic /grahovac,Todorović, Milosevic, kapic, menalo, cavar, loncar, demirovic, gojak, hadziahmetovic mada ove iz u21 ne dirati dok imaju sanse za plasman
Ja bi ostavio Lulica, moze on nama valjati. Radilica je to, ali ga nebi koristio na krilu. Nadam se isto da ce Prosinecki sa svojim timom moci privuci par igraca koji ce nam biti pojacanja na pozicijama gdje smo tanki. Inace se slazem sa tom cistkom. Ovde mislim na igrace koji ce bas biti pojacanja a ne samo marginalni pomak u kvalitetu.
lulic se oprostio, a i aj bih rado da je tu, nadam se da ce prosinecki uspjeti da ga vrati ali cisto sumnjam

mi zapravo nemamo rezervu LB a da to nije krpljenje sa stopera u vidu zuke, pogotovo bez lulica sad
Zadnja izmjena: Moggi, dana/u 01 feb 2018, 17:33, ukupno mijenjano 1 put.
Zarathustra

Avatar
Moggi
Postovi: 4691
Pridružen/a: 01 mar 2010, 22:23
Lokacija: Site Admin
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Moggi » 01 feb 2018, 17:31

KanistuViniga je napisao/la:Gdje ti je Horić roberte ****?
scuk i ljevakovic takodjer, skandalozno
Zarathustra

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la DrFilgud » 01 feb 2018, 17:33

Evo i mene...je li dao ostavku?

samoposmatram
Postovi: 5384
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la samoposmatram » 01 feb 2018, 17:41

Tristan10 je napisao/la: Ja sam bio za Prosineckog. Ali koji god da je trener, moramo biti strpljivi i dati im vremena da rade. Meksiko je bolje bilo zato sto nismo im nikako mogli parirati na sredini terena. Brzi, tehnicki jaci, spretniji. Upravo iz tih razloga nemozemo spominjati Tomica i Sarica u kontekstu reprezetnacije.
Svakako nema mijesta za njih dvojicu, jer imamo bolje igrace na njihovim pozicijama.

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24514
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Goalgetter » 01 feb 2018, 17:59

Sumnjam da ce Marinovic tek tako Cavara, Serbecica i Menala prepustiti A-Repci.

Avatar
Maestro
Postovi: 5963
Pridružen/a: 26 okt 2008, 03:54
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Maestro » 01 feb 2018, 18:09

Goalgetter je napisao/la:Sumnjam da ce Marinovic tek tako Cavara, Serbecica i Menala prepustiti A-Repci.
Vjerovatno Robi i nece insistirati da ih prebaci u a-tim sve dok mlada ima sanse za plasman. Vec kad imamo nakon tolikog vremena solidnu mladu repku sa selektorom koji valja.
Može Petev ostati sto godina, ali to više nema smisla. Ne znam možemo li više potonuti – jasan je Topić.

Tuta Petrov

KarlMarx
Postovi: 258
Pridružen/a: 23 avg 2015, 16:59
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la KarlMarx » 01 feb 2018, 18:11



Što sam upecao, kaže da sa prvom postavom, kosturom tima, uz par imena iz ove reprezentacije sastavljene od igrača koji su u tercijarnom planu, što su bili na ovoj mini turneji, da očekuje da će to biti na mnogo većem nivou i da je cilj EP, jer BiH ima odlične igrače i da ovdje ima materijala od nekoliko imena koji mogu biti budućnost ove reprezentacije.

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24514
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Goalgetter » 01 feb 2018, 18:12

Maestro je napisao/la:
Goalgetter je napisao/la:Sumnjam da ce Marinovic tek tako Cavara, Serbecica i Menala prepustiti A-Repci.
Vjerovatno Robi i nece insistirati da ih prebaci u a-tim sve dok mlada ima sanse za plasman. Vec kad imamo nakon tolikog vremena solidnu mladu repku sa selektorom koji valja.
U tome i lezi problem. U septembru imaju utakmicu protiv Svicarske, dok mi igramo S. Irskom - dakle sumnjam da ce nekoga prepustiti A-repci, osim ako ovaj stvarno ima izglede da i zaigra, a ne samo presjedi 90 munuta na klupi. Vidjeli smo takav slucaj X-puta sa Gojakom, Milosevicem i jos nekim igracima koji su bili na toj granici.

Alipasino
Postovi: 7895
Pridružen/a: 07 apr 2010, 18:27
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Alipasino » 01 feb 2018, 18:20

Ja nisam ni reko da Sam za to da Zakaric i Graovac budu uopste na spisku spomeno Sam Sehica i Menala.Ne kontam zasto mi sugerises za ova 2 igraca,mislis na Zelju garant Ali eto vidis ja nisam za njih da igraju jer nemaju taj kvalitet.

Avatar
Moggi
Postovi: 4691
Pridružen/a: 01 mar 2010, 22:23
Lokacija: Site Admin
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Moggi » 01 feb 2018, 18:22

KarlMarx je napisao/la:

Što sam upecao, kaže da sa prvom postavom, kosturom tima, uz par imena iz ove reprezentacije sastavljene od igrača koji su u tercijarnom planu, što su bili na ovoj mini turneji, da očekuje da će to biti na mnogo većem nivou i da je cilj EP, jer BiH ima odlične igrače i da ovdje ima materijala od nekoliko imena koji mogu biti budućnost ove reprezentacije.
robert "seguramente" prosinecki
Zarathustra

Avatar
Vucevich
Postovi: 11249
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Vucevich » 01 feb 2018, 18:25

Moggi je napisao/la:
KarlMarx je napisao/la:

Što sam upecao, kaže da sa prvom postavom, kosturom tima, uz par imena iz ove reprezentacije sastavljene od igrača koji su u tercijarnom planu, što su bili na ovoj mini turneji, da očekuje da će to biti na mnogo većem nivou i da je cilj EP, jer BiH ima odlične igrače i da ovdje ima materijala od nekoliko imena koji mogu biti budućnost ove reprezentacije.
robert "seguramente" prosinecki


I ovdje kaze seguramente par puta, legenda :rol: :bih:

Avatar
Moggi
Postovi: 4691
Pridružen/a: 01 mar 2010, 22:23
Lokacija: Site Admin
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Moggi » 01 feb 2018, 18:30

mislim da mu samo francuski fali da stigne pjanica na listi poliglota, govori nas, spanski, engleski bezbeli, i njemacki valjda, rodjen je u njemackoj.. da zna jos francuski savrsen za nasu dijasporasku repku
Zarathustra

Avatar
BaDa12
Postovi: 4407
Pridružen/a: 06 apr 2010, 23:46
Lokacija: Gdje spiju ruke sibirske
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la BaDa12 » 01 feb 2018, 21:40

Mene on strašno podsjeća na Sušića u trenerci. :D
:thumbup:
"Bio sam profesionalac 20 godina, ali mi je ovo najdraža pobjeda u karijeri." Safet Sušić Pape 26.3.2011.
"Misimovića jedino ja mogu da zamijenim." Safet Sušić Pape 04.06.2013.

Sportsport.ba liga-Čekićari: prava lažna devetka

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Unofficialpage » 01 feb 2018, 22:31

Ne treba još suditi, sačekati još par utakmica. Punu podršku mu dati. Nakon Kirin kupa u ovakvim utakmicama me strah gledati u pozitivu, i tu smo ekstra igrali a vidjeli smo kasnije kako je izgledalo. Sačekati 2 utakmice A ekipe, ovih najjačih i vidjeti kako će izgledati.

Generalno, ja sam s ovim zadovoljan. Ima tu par igrača koji mogu pomoći i biti tu u budućnosti. Ali ne bih ja dirao ove iz U-21, sve dok imaju šansu za Euro.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
Vucevich
Postovi: 11249
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Vucevich » 01 feb 2018, 22:35

Unofficialpage je napisao/la:Ne treba još suditi, sačekati još par utakmica. Punu podršku mu dati. Nakon Kirin kupa u ovakvim utakmicama me strah gledati u pozitivu, i tu smo ekstra igrali a vidjeli smo kasnije kako je izgledalo. Sačekati 2 utakmice A ekipe, ovih najjačih i vidjeti kako će izgledati.

Generalno, ja sam s ovim zadovoljan. Ima tu par igrača koji mogu pomoći i biti tu u budućnosti. Ali ne bih ja dirao ove iz U-21, sve dok imaju šansu za Euro.
Mislim da se digla prevelika frka ovo ove dvije utakmice sa nasim D ekipom protiv izmjesanog sastava SAD-a i kasnije Meksika. Odigrali smo solidno u prvoj utakmici, kao obicna ekipa moglo bi se reci. Protiv Meksika nismo nikad izgledali kao da cemo zabiti gol njima a u drugoj polovini cini mi se da nismo nijednom dosli blizu njihovog gola. Rezultati su bili 0-0 i 0-1 na kraju. Nesto vise od toga se ne moze reci. Niti ove utakmice znaci da ovaj ili onaj igrac moze pomoci A-reprezentaciji, niti znaci da ne moze.

Avatar
forgempp
Postovi: 6554
Pridružen/a: 07 jan 2018, 23:38
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la forgempp » 01 feb 2018, 23:21

Klasične Bošnje, nakon 2 tekme potpuno nebitnog rezultatskog značaja već "spremili" otkaz Robiju, a da nismo ni vidjeli ništa.
Što se tiče mladih, bolju repku nikad nismo imali, kad su te utakmice?
Rafa Nadal!

EDIN DŽEKO!!!

Avatar
Vucevich
Postovi: 11249
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Vucevich » 01 feb 2018, 23:31

Ko je "spremio" otkaz? Ne valjaj gluposti. Robi je najbolji selektor kojeg smo mogli dobiti.

Sto se tice U21 reprezentacije:

slika

dino-92
Postovi: 2492
Pridružen/a: 06 mar 2009, 20:59
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la dino-92 » 02 feb 2018, 04:46

Moggi je napisao/la:mislim da mu samo francuski fali da stigne pjanica na listi poliglota, govori nas, spanski, engleski bezbeli, i njemacki valjda, rodjen je u njemackoj.. da zna jos francuski savrsen za nasu dijasporasku repku
Engleski ne govori. Onu prvu utakmicu sam gledao sa američkim komentatorima, i oni su rekli da su intervjuisali robija, a da je prevodio mali ibisevic.

Avatar
BelminM23
Postovi: 9759
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la BelminM23 » 02 feb 2018, 10:46

BaDa12 je napisao/la:Mene on strašno podsjeća na Sušića u trenerci. :D
:thumbup:
Rekao sam to odmah nakon prve utakmice. Još samo da ponovi njegove uspjehe...

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Goalgetter i 56 gostiju.