Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
coelho41
Postovi: 12636
Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la coelho41 » 11 sep 2019, 22:58

da je robi musliman lakše bi sve podnio

Avatar
cole-ch
Postovi: 2205
Pridružen/a: 12 sep 2008, 03:46
Lokacija: Iran
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la cole-ch » 11 sep 2019, 23:12

samo procitati izjavu zvezdana misimovica i nema se sta dalje pricati. robi je trebao biti proslost.
bagra korumpirana iz saveza sve odluke donosi u stilu mafijaksog klana. ne zele da talasaju.
robijeva ekipa igra jednako lose kao i mehmedova.
safet nije isto preterano znao, ali je repka znala da zablista protiv najjacih, a ove slabe je, haman pa redovno samarala.

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24185
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Derdiyok » 11 sep 2019, 23:18

Lulić je dobro rekao.
® GONGASHI POWERHOUSE ®

gruezi
Postovi: 3895
Pridružen/a: 30 jul 2010, 05:56
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la gruezi » 12 sep 2019, 00:25

Ovi ex yu vrhunski igraci su sljam od ljudi nevidzen...a vi koji prizivate safeta ljudi koliko smo mi blamaza imali sa njim to je za nepovjerovat...kipar izrael rumunija pa baraz sa portugalom pa svjetsko i katastrofa protiv nigerije mi smo pod njim u vecini tekmi izgledali ovako kao i pod debelim krmkom....jos kad se sjetim proklete germanije povraca mi se....ex yu trenerske prevare nekontaju moderan fudbal a samim tim neznaju ni pripremit ekipu za utakmicu ni psihicki a ni na tehnicko-taktickom planu...fudbal se promjenio za 360 stepeni u zadnjih 15 godina sve ama bas sve je drugacije pocev od vjezbi, nacina treniranja , kolicine treninga itd....debeli krmak odradi 2 3 treninga pred utakmicu i to laksim intenzitetom a glavni igraci mahmurni od pijanke noc prije ili im je stomak napuhan od kolaca ili pluca shebana od nargile i ocekujete da ekipa bude fizicki i psihicki spremna za utakmicu.... Svaki dan priprema treba da se trenira 2 puta osim dan pred utakmicu...jedan jaci i jedan slabiji trening na kojem se vjezbaju prekidi i pozicioniranje....i to da se neda igracima da maknu iz hotela niti njihovim familijama prijateljima ili menadzerima uopste dati pristup na kilometar od hotela...to kad budemo imali imat cemo i ozbiljnu i kompaktnu ekipu sa ovim igrackim kadrom bi bili medzu 15 u evropi sigurno..m

HeraklitMracni
Postovi: 5339
Pridružen/a: 15 okt 2014, 16:00
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la HeraklitMracni » 12 sep 2019, 00:27

gruezi je napisao/la:Ovi ex yu vrhunski igraci su sljam od ljudi nevidzen...a vi koji prizivate safeta ljudi koliko smo mi blamaza imali sa njim to je za nepovjerovat...kipar izrael rumunija pa baraz sa portugalom pa svjetsko i katastrofa protiv nigerije mi smo pod njim u vecini tekmi izgledali ovako kao i pod debelim krmkom....jos kad se sjetim proklete germanije povraca mi se....ex yu trenerske prevare nekontaju moderan fudbal a samim tim neznaju ni pripremit ekipu za utakmicu ni psihicki a ni na tehnicko-taktickom planu...fudbal se promjenio za 360 stepeni u zadnjih 15 godina sve ama bas sve je drugacije pocev od vjezbi, nacina treniranja , kolicine treninga itd....debeli krmak odradi 2 3 treninga pred utakmicu i to laksim intenzitetom a glavni igraci mahmurni od pijanke noc prije ili im je stomak napuhan od kolaca ili pluca shebana od nargile i ocekujete da ekipa bude fizicki i psihicki spremna za utakmicu.... Svaki dan priprema treba da se trenira 2 puta osim dan pred utakmicu...jedan jaci i jedan slabiji trening na kojem se vjezbaju prekidi i pozicioniranje....i to da se neda igracima da maknu iz hotela niti njihovim familijama prijateljima ili menadzerima uopste dati pristup na kilometar od hotela...to kad budemo imali imat cemo i ozbiljnu i kompaktnu ekipu sa ovim igrackim kadrom bi bili medzu 15 u evropi sigurno..m
Cuj za 360 stepeni , to znaci opet se vratilo na staro ili mislis 180 stepeni ?

gruezi
Postovi: 3895
Pridružen/a: 30 jul 2010, 05:56
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la gruezi » 12 sep 2019, 00:30

Kako god stari znas nasta mislim...nista ama bas nista u fudbalu nije isto kao prije 15 godina...jel se kontamo sad

Avatar
hurem
Postovi: 8608
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la hurem » 12 sep 2019, 00:57

Hadžibegić rastura na klupi CG. :)
Nego pustite malo temu da miruje... sacekajmo spisak.
Nije bila loša opcija da se proba s Rahimićem u kombinaciji s Bajramovicem, a koju su neki spominjali...
Neka druga imena koja bi MOŽDA mogla donijeti taj neki pozitivni šok su trenutno zauzeta.
Marinović dobar posao radi u U-21 i neka ga tu dok je tako.
Da je bilo nekih imena u opticaju a koja bi bitno promijenila nesto u reprezentaciji, nije...vidjet cemo nakon novembra na cemu smo...a bit ce vremena za sve opcije.
Da je Robi trebao ostati pri svojoj prvobitnoj odluci, jeste...jesam li aman razocaran? - ne.. vjerovatno zbog toga baraža u podsvijesti a i s obzirom na spominjanje zamjene...
U svakom slučaju, ono sto je najvažnije jeste da ovakav epilog u svakom slučaju nije tako strasan...
Ili ce Robi doci tobe i skontati neke stvari pa krenuti na bolje...ili ce dodatno zakazati pa tako zabiti autogol sam sebi, a pogotovo celni ljudi iz Saveza.
Pred nama je...

Avatar
invincible1921
Postovi: 10118
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la invincible1921 » 12 sep 2019, 01:08

Jel ovo ironicno za faruka ili :D
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Avatar
Rosicky
Postovi: 8306
Pridružen/a: 11 feb 2012, 02:01
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Rosicky » 12 sep 2019, 01:21

Od sredine aprila do danasnjeg dana Izet Hajrovic je :

Odigrao:

-18 utakmica od 25 koliko je Dinamo odigrao racunajuci i Evropu kao i prijateljske

- Samo tri puta je odigrao citav mec: Gostovanje kod Zapresica u Gruziji protiv Tibilsija i u prijateljskoj protiv Cracovije

- U ovih 5 mjeseci postigao je jedan gol protiv Hajduka na Maksimiru

- U zadnjih 10 utakmica , 4 puta nije ulazio u igru i uglavnom je kada igra bio mijenjan oko 60te
Neka ljudina je ovo stavila na ovu temu nedavno.

Pročitati i zapamtit.

Nabijem na keržakova svakog ko priziva ovu olupinu kao nekog game changera

Avatar
invincible1921
Postovi: 10118
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la invincible1921 » 12 sep 2019, 01:45

Rosicky je napisao/la:
Od sredine aprila do danasnjeg dana Izet Hajrovic je :

Odigrao:

-18 utakmica od 25 koliko je Dinamo odigrao racunajuci i Evropu kao i prijateljske

- Samo tri puta je odigrao citav mec: Gostovanje kod Zapresica u Gruziji protiv Tibilsija i u prijateljskoj protiv Cracovije

- U ovih 5 mjeseci postigao je jedan gol protiv Hajduka na Maksimiru

- U zadnjih 10 utakmica , 4 puta nije ulazio u igru i uglavnom je kada igra bio mijenjan oko 60te
Neka ljudina je ovo stavila na ovu temu nedavno.

Pročitati i zapamtit.

Nabijem na keržakova svakog ko priziva ovu olupinu kao nekog game changera
Kazu mi u strasnoj formi,.kakav li je van forme onda :D
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

gruezi
Postovi: 3895
Pridružen/a: 30 jul 2010, 05:56
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la gruezi » 12 sep 2019, 02:02

Shvatite da je i takav bolji od visce...moze momak odradit zadnjih po sata ako nista i okrenut momentum na nasu stranu...po meni je hajradinovic bolji od hajrovica ali debeli krmak vjerovatno nezna ni ko je on..bilo bi idealno da do kraja rahimic preuzme stvari u svoje ruke tj da napravi spisak i odredi taktiku a decembarski da samo bude tu tj da glumi selektora

Avatar
vest
Postovi: 723
Pridružen/a: 17 mar 2011, 13:42
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la vest » 12 sep 2019, 08:37

@gruezi
Upravu si za ove ex-yu fudbalere. Osim cire i saje koji nisu glupi ljudi ovi ostali su nesposobni. Ciro je pjanicu vikao "mali imas sut, opali slobodno" i nije bilo glupo primljenih golova, manjka dekoncentracije i mnogo crvenih kartona kod cire i safeta. Danas kad ih gledas na terenu to je svugdje u mislima. Obojica su pala kad su izgubili svlacionicu. Ciri je kriv bio Misimovic za poraz od Portugala optuzujuci ga za izdaju, Susic se inatio sa Dzekom i Spahicem oko poziva Ibricica na SP kojeg su oni zahtjevali pa je on pozvao onog tinkija. Nije ocekivao da ce ga javnost zamrzit i u to doba protiv egipta pred SP se vidjela nervoza u ekipi i Susicev kraj je bio zapecacen.
Halilhodzic konta fudbal ali nece lik da se yebe sa nama.
Prosinecki je klovn, ubleha nedisciplinovana poput Matthaeusa ili Maradone. Nigdje ti ne ostaju vise od par mjeseci i ne naprave nista.
Imali smo mi neznalice poput Musovica ili Muzurovica koji veze nemaju ali ih je postavljao rahmetli Jusuf ali najveca sramota je za mene Bazdarevic. Izgubili onaj baraz protiv Irske gdje su nas razbili, on place i na emocije trazi i dobija novi ugovor i ciklus. Pa ljudi to samo pichke rade, kad napravis sranje placi i glumi naivnu sobaricu.
Nad Banja Lukom svice sudnja zora, s rusima se ratovati mora!

Avatar
JohnCleese
Postovi: 5722
Pridružen/a: 02 sep 2015, 09:52
Lokacija: zemlja "ciganska"
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la JohnCleese » 12 sep 2019, 09:23

Tristan10 je napisao/la:
JohnCleese je napisao/la:Iznosim vlastito misljenje, optimizam, recept za dalje i bas se dobro osjecam. Ne pravim splekte, konstrukcije niti paranoisem.

Mnogo teska grupa kad uzmemo u obzir nase egoiste i folirante na terenu. U prosjeku od 10 utakmica tek 3-4 shvate i ponasaju se kao reprezentativci.
Mnogo teska grupa? Kakva je ovo suplja sto se pokusava proturiti. Pogledaj nasu grupu, onda pogledaj svaku drugu grupu. Vise ima tezih grupa od nase. Nasa kapacitet je realno za drugo mjesto u ovoj grupi, tako smo bili i rangirani. Covjek se isto prihvatio posla sa tim ciljem, mi smo trenutno daleko od toga. I bilo bi onda normalno dostojno napustiti funkciju jer je sam rekao da nije uspio motivirati igrace. Ako nije do sada uspio da ih motivise, kako ce onda za mjesec dana? Da ne pricam o katastrofalnoj posjeti reprezentativnim utakmicama, upravo zbog tog razloga sto nema igru, nema rezultate.
Nisi uzeo u obzir ovo sto sam naveo da se uzme u obzir :D Tako da je mnogo, mnogo teska grupa.
Realnost je pokazala koliki je trenutno nas kapacitet, a realnost su odigrane utakmice. To da smo za drugu poziciju to su kladionice, hipoteze i papir prije pocetka kvalifikacija ;)
Motivacija i nedostatak iste moze da bude iskljucivo kontra-argument za reprezentativce nikako za selektora, samo je popularni Robi i to preuzeo na svoja pleca i time jos jednom pokazao svoju velicinu.

Sa Zutim na EURO :bih:
Nije problem u slijepim vođama, problem je u slijepim sljedbenicima.


Svabo je to...

Avatar
Varg
Postovi: 2603
Pridružen/a: 06 maj 2019, 20:34
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Varg » 12 sep 2019, 09:57

ma covjek hoce da ide, savez ne prihvata sto znaci jednostrani prekid saradnje = robert placa masne pare savezu, to je ta famozna podrška
EKSLUZIVNO: Samo za vas, bice sve u redu. Pobjeda ce biti registrovana. Ovo je informacija iz prve ruke, delegat me je nazvao i rekao da će biti sve u redu. Pozdrav. Modži.

nebeskasila
Postovi: 2411
Pridružen/a: 07 maj 2014, 18:36
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la nebeskasila » 12 sep 2019, 10:08

Varg je napisao/la:ma covjek hoce da ide, savez ne prihvata sto znaci jednostrani prekid saradnje = robert placa masne pare savezu, to je ta famozna podrška

Pa robi ae nadao da ce prihvatiti njegov odlazak jer svak normalan bi to.prihvatio samo sto kod nas sjede pametnjakovici

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Tristan10 » 12 sep 2019, 10:19

Ta prica nema logike. Na jednu stranu imas savez kojem je jedini cilj plasman na euro, i oni vide da Prosinecki nema rezultata i trebalo bi se traziti drugo rijesenje. Na drugu stranu imas Prosineckog koji ne vidi da moze vise da ponudi i hoce da napusti. U tom slucaju je logicno da se nadje medjusobni jezik i razidje bez nekih troskova. Ne bi savez otezavao Robiju radi neke klauzule kad je dobit plasmana puno veci. Jedino da se bas vjeruje Prosineckom, ili da je Robi toliko tvrdoglav da hoce da nastavi, a savezu preskupo da raskine ugovor.

HeraklitMracni
Postovi: 5339
Pridružen/a: 15 okt 2014, 16:00
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la HeraklitMracni » 12 sep 2019, 10:21

gruezi je napisao/la:Kako god stari znas nasta mislim...nista ama bas nista u fudbalu nije isto kao prije 15 godina...jel se kontamo sad
Jaro zezam se , naravno da shvatam , Prosinecki je neki nehljeb , on dodje na pripreme i kaze Kenane spremi golmane i Kenane koji je po tebi najbolji , Kenan kaze Seha , drugo pita Dzeko sta je sa Vranjesem , nesto se prica , kaze Dzeko ma **** se , Prosinecki daje suspenziju , onda pita Igral onaj Hajrovic i neki mu igras kopira ovdje sto je neko postavljao statistiku i on kaze ma kakav on , Pita gdje je Jajalo , Dzeko dobacuje ma pusti njega da je valjao ne bi u Sarajevo dolazio i td i td ... Imam osjecaj da Prosinecki pojma nema ko je ko ...

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Tristan10 » 12 sep 2019, 10:28

JohnCleese je napisao/la:
Tristan10 je napisao/la:
JohnCleese je napisao/la:Iznosim vlastito misljenje, optimizam, recept za dalje i bas se dobro osjecam. Ne pravim splekte, konstrukcije niti paranoisem.

Mnogo teska grupa kad uzmemo u obzir nase egoiste i folirante na terenu. U prosjeku od 10 utakmica tek 3-4 shvate i ponasaju se kao reprezentativci.
Mnogo teska grupa? Kakva je ovo suplja sto se pokusava proturiti. Pogledaj nasu grupu, onda pogledaj svaku drugu grupu. Vise ima tezih grupa od nase. Nasa kapacitet je realno za drugo mjesto u ovoj grupi, tako smo bili i rangirani. Covjek se isto prihvatio posla sa tim ciljem, mi smo trenutno daleko od toga. I bilo bi onda normalno dostojno napustiti funkciju jer je sam rekao da nije uspio motivirati igrace. Ako nije do sada uspio da ih motivise, kako ce onda za mjesec dana? Da ne pricam o katastrofalnoj posjeti reprezentativnim utakmicama, upravo zbog tog razloga sto nema igru, nema rezultate.
Nisi uzeo u obzir ovo sto sam naveo da se uzme u obzir :D Tako da je mnogo, mnogo teska grupa.
Realnost je pokazala koliki je trenutno nas kapacitet, a realnost su odigrane utakmice. To da smo za drugu poziciju to su kladionice, hipoteze i papir prije pocetka kvalifikacija ;)
Motivacija i nedostatak iste moze da bude iskljucivo kontra-argument za reprezentativce nikako za selektora, samo je popularni Robi i to preuzeo na svoja pleca i time jos jednom pokazao svoju velicinu.

Sa Zutim na EURO :bih:
Stvarno gluposti pises, pogledaj na papiru nase igrace i gledaj Finske i Armenije. Jos dodaj sta kladionice govore i to ti je objektivno mjerilo. Normalno da selektor mora da motivise igrace svojom energijom, harizmom i sta vec jos, isto ko general vojnike, ili direktor radnike. Neko se teze motivise nego lakse, ali do njega je da nadje tu sinergiju medju njima. On to nije uspio, sto pokazuje i igra, i broj gledalaca na reprezentativnim utakmicama.

Avatar
JohnCleese
Postovi: 5722
Pridružen/a: 02 sep 2015, 09:52
Lokacija: zemlja "ciganska"
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la JohnCleese » 12 sep 2019, 10:38

Jako :rol: Pisem gluposti i istoj recenici ponovis moje rijeci i slozis se s mojim "glupostima".
Nije problem u slijepim vođama, problem je u slijepim sljedbenicima.


Svabo je to...

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la DrFilgud » 12 sep 2019, 10:53

Tristan10 je napisao/la: Stvarno gluposti pises, pogledaj na papiru nase igrace i gledaj Finske i Armenije. Jos dodaj sta kladionice govore i to ti je objektivno mjerilo. Normalno da selektor mora da motivise igrace svojom energijom, harizmom i sta vec jos, isto ko general vojnike, ili direktor radnike. Neko se teze motivise nego lakse, ali do njega je da nadje tu sinergiju medju njima. On to nije uspio, sto pokazuje i igra, i broj gledalaca na reprezentativnim utakmicama.
Majstore, u saituaciju u kojoj evidentno propadamo, tesko je diskutovati sa ljudima koji se toj propasti raduju.
Forumske sociopate, botovi, klupski destruktivci su sada svoji na svom. Oni pobjedjuju kad normalni ljudi gube.
**** ga treba priznati poraz i ne davatim gorivo za orgijanje.
Vrlo brzo ce se uhvatiti za vratove izmedju sebe, to je ta japija. ;)

Navijaci koji zele dobro reprezentaciji i misle svojom glavom: BOJKOT!

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.