Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Moderatori/ce: _dreamer_,insider,ribery,Monolog

hurem
Kontakt:

PostPostao/la hurem » 21 avg 2019, 04:01

JohnCleese WroteColonSpisak uopste ne treba zaboravaljati vec ga pamtiti kao jedan od boljih i na istom fonu nastaviti dalje.

Prvo veliki plus za sve pozvane igrace :thumbup:
-Prosirena baza na golmanskoj poziciji, plus imamo tih "nadolazecih zvijezda " koje su trenutno u U21
-Prosirena baza na stoperskim pozicijama u liku Mihojevica koji zna sta je reprezentacija i Kovacevica kojeg nije zgoreg probati. U biti svi najbolji stoperi su tu, ako nisu tu onda su u U21
-Prethodno prosirena baza na poziciji lijevog beka se iskristalizovala na dva igraca, dok se pozicija desnog pojacala sa jos jednim igracem koji je u formi. Sjecam se kako se prosipalo drvlje i kamenje na Kvrzica, a tek na Papeta dok sada muk i odobravanje kod tih istih. Upali Bosnjo nakon pet deset godina ali u protivnom ne bi bio BoOOsnjo.
- Vezni red nepotrebno komentarisati, odlicno popunjeni za raznim profilima igraca, od destruktivaca do razigravaca, dvosmjernih trkaca, ofanzivnih veznjaka, polivalentnih.... Odlicno
-Pozicija napadaca odlicno prosirena pozivom Hadzica. Uskogrudno je posmatrati apsolutno zasluzen poziv za repku kroz prizmu transfera kojeg je svakako usicario njegov licni agent/menadzer cisto da bi se nahapao postotka i prljavih turskih para "legalnim" putem. Igrac se kod transfera pitao malo ili nimalo. Poziv bi svakako bio zasluzen otisao Irfan u Tursku ili ostao u Zrinjskom.
-Pozicija krilnog napadaca je barem na papiru mogla istrpiti jos jednog igraca, ali ne nuzno. Tamo imamo trojicu klasicnih i par koji mogu iznijeti takvu ulogu. Na kraju krajeva mozda promijenimo stil igranja i nastavimo u buducnosti kao protiv Italije s jednim klasicnim krilom. Moj pik bi bio Peco ili Menalo

Kako svako lice ima svoje nalicje tako i ovaj prvi veliki plus ima svoje nalicje u liku drugog velikog plusa
Drugi veliki plus jeste plus za nepozivanje odredjenih igraca :thumbup:
- Nepozivanje Prcica, Vrancica i Begovica :salut:
Kod trojice razlicitih selektora se nisu mogli nametnuti (Vran i Prc), trenutno igraju jako malo ili nimalo (u prvom redu Beg, pa onda ostali) . Selektor hrabro odlucuje da ih ne poziva kontra neargumentovanih presija koje dolaze od raznoraznih neprijatelja reprezentacije i zbog toga zasluzuje priznanje.

Ostaje jos jedan igrac koji se "legitimno" vrti oko reprezentacije, Izoni Hajrovic. Nemam narocit stav u vezi njega, za mene licno nit je vino nit je voda. Moze a i ne mora. U ljevici bomba, ali bomba i u glavi. U toku meca mozda nekada i moze biti od korsiti neki njegov nerezeonski sut ali isto tako veci dio meca nerezonske stvari mogu biti nekompatibilane po ekipu i datu situaciju. U svakom slucaju djelovao bi i nekompatibilno na pripremama i tako bi uticao na atmosferu jer njega zeza i mali Miralemov sin.
Tako da mi je o Hajrovicu manje vise svejedno kao i selektoru vjerovatno.

Samo naprijed Robi i donesi nam 6 bodova :bih:

Bravo.
S tim da bih ja ipak volio vidjeti Hajrovica medju 23 bez obzira sto mu je igra u 2019.godini NULA poena, nikakva.
Volio bih vidjeti i Vrancica, Prcica, Begovica sutra...trenutno se selektoru nikako ne moze osporiti njihovo izostavljanje zbog (ne)statusa u klubovima, samo sto to mnogi ne zele vidjeti, prihvatiti...plus taj momenat koji sam i ja ranije naglasio, da se ova dvojica niti kod jednog selektora nisu nametnuli niti naigrali a to svakako ne moze biti zanemariva cinjenica.
pogledajte "Dolasci (The arrivals)" na youtube

Yanichar
Kontakt:

PostPostao/la Yanichar » 21 avg 2019, 12:41

:shock:
Vucevich WroteColonPozdrav prijatelju, mala ispravka - Ćosevski je treći golman Šeljesničara!

Ti bas iskompleksiran Željezničarom.

Alipasino
Kontakt:

PostPostao/la Alipasino » 21 avg 2019, 12:58

Ma jok ba cini vam se.Jos malo i odose Zeljini iz repke pa vidjecemo sta ce bit mozda nas bude i krenulo.Samo znam da Dzeku nece niko stic jos minimala 20-30 godina pa ti sad racunaj.Ako je pubertetlija mozda i dozivi.

Rokoko87
Kontakt:

PostPostao/la Rokoko87 » 21 avg 2019, 14:18

Ma kreten ba, kad Željo izgubi on meni šalje privatne poruke u kojima je hrpa smajlija.
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Vucevich
Kontakt:

PostPostao/la Vucevich » 21 avg 2019, 14:28

@Yanichar, nije tako nego je smiješno kako se Željovci pojave da poguraju svoje propalitete poput Erića ili Kjosevskog na štetu reprezentacije.

Ovaj Rokok je konstantno gurao Ćosevskog u reprezentaciju a završi frajer kao treći golman u klubu :rol:
Trenutni selektor reprezentacije BiH:

"BiH na žalost više nema šansi za EURO"
"Ne može se ništa promijeniti"
"Nisam uspio motivirati reprezentaciju"
"Prosinečki podvukao crtu: Nemamo više šansi u kvalifikacijama"

Vucevich
Kontakt:

PostPostao/la Vucevich » 21 avg 2019, 14:30

BosniaBoston WroteColon
Vucevich WroteColonPozdrav prijatelju, mala ispravka - Ćosevski je treći golman Šeljesničara!

Sramota je kao navijac reprezentacije BiH da omalozavas njen najveci pogon :kafa:

tebra, niste pet godina izbacili nijednog igrača da valja i to je bio Bajić koji se ekspresno vratio u Konyaspor.

Osim13
Kontakt:

PostPostao/la Osim13 » 21 avg 2019, 14:37

Rokoko87 WroteColonMa kreten ba, kad Željo izgubi on meni šalje privatne poruke u kojima je hrpa smajlija.

Ništa dok ti ne opsuje huligan :urnebes:
Ezekiel 25:17

"tata zagorio sam daj da te opalim "

Rokoko87
Kontakt:

PostPostao/la Rokoko87 » 21 avg 2019, 14:46

Osim13 WroteColon
Rokoko87 WroteColonMa kreten ba, kad Željo izgubi on meni šalje privatne poruke u kojima je hrpa smajlija.

Trolcino jedna mentalno poremecena, nemoj previse da krocis van svog PL prepucavanja, inace kakis kao neka bolesna digerica po forumu.

Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Liga Jugoslavije - ★
polufinale 1984/1985.

Osim13
Kontakt:

PostPostao/la Osim13 » 21 avg 2019, 14:49

Rokoko87 WroteColon
Osim13 WroteColon

Trolcino jedna mentalno poremecena, nemoj previse da krocis van svog PL prepucavanja, inace kakis kao neka bolesna digerica po forumu.

Zapadnjački, nema šta! :urnebes:

Vucevich
Kontakt:

PostPostao/la Vucevich » 21 avg 2019, 14:49

Okupili se ovi kmeljovski spameri :puke:

Samo nema vam sefa, otisao u Banovice :rol:

Osim13
Kontakt:

PostPostao/la Osim13 » 21 avg 2019, 14:50

Sam ti vrijeđaj :kafa:

Rokoko87
Kontakt:

PostPostao/la Rokoko87 » 21 avg 2019, 14:51

Kad se Boss vrati, a hoće, zabranit će ti pristup forumu :kafa:

Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Liga Jugoslavije - ★
polufinale 1984/1985.

Goalgetter
Kontakt:

PostPostao/la Goalgetter » 21 avg 2019, 21:13

Kako logicki objasniti ignorisanje Hajrovica? Ja ne kazem da bi bili za klasu bolji s njim, ali nema smisla sto ga ocito namjerno ignorise vec godinu, a nemamo neku sirinu.

BosniaBoston
Kontakt:

PostPostao/la BosniaBoston » 21 avg 2019, 21:24

Vucevich WroteColonOkupili se ovi kmeljovski spameri :puke:

Samo nema vam sefa, otisao u Banovice :rol:

The club is the first Bosnian team to reach the UEFA Cup semifinals and one of the few teams ever to do so from Yugoslavia. Željezničar is the most successful football team in present-day Bosnia, having won 6 Bosnian championships, 6 Bosnian Cups and 3 Bosnian Supercups.

Yanichar
Kontakt:

PostPostao/la Yanichar » 21 avg 2019, 22:21

Vucevich WroteColon@Yanichar, nije tako nego je smiješno kako se Željovci pojave da poguraju svoje propalitete poput Erića ili Kjosevskog na štetu reprezentacije.

OK mozes zamjeriti forumasima navijacima Zelje ali najtrofrjniji klub koji je dao najvise reprezentativaca nasoj zemlji nazivati tim retardiranim imenima nesto govori o tebi, a ne o njima.

Wandelanoite
Kontakt:

PostPostao/la Wandelanoite » 26 avg 2019, 21:18

Ivan Brkic :urnebes:

Ima li kraja ovom bezobrazluku i cirkusu?
MES QUE UN CLUB!
Ibrahim Šehić, Eldar Ćivić, Elvis Sarić, Edin Višća & Robert Prosinečki = propast bh. reprezentativnog fudbala.

bhfanatic14
Kontakt:

PostPostao/la bhfanatic14 » 26 avg 2019, 21:19

Wandelanoite WroteColonIvan Brkic :urnebes:

Ima li kraja ovom bezobrazluku i cirkusu?

Nema dok je glupog i zaostalog bosnje....
Mario Vrancic - Osvajac engleskog Championshipa
Sanjin Prcic - Osvajac francuskog Kupa

SAVEZ NAPOLJE ! ! !

DrFilgud
Kontakt:

PostPostao/la DrFilgud » 26 avg 2019, 21:23

Ovakvo ponasanje dovodi do stanja, u kom navijaci pocnu navijati protiv svoje reprezentacije.
Samo da se rijese napasti. :thumbdown:
"Kod nas nije bilo tako, kod nas je bilo ozbiljno", odgovorio je Handanović.

ReX
Kontakt:

PostPostao/la ReX » 26 avg 2019, 21:43

Hahahaha jel te stid krme jedno debelo?!!!

Raonffa
Kontakt:

PostPostao/la Raonffa » 26 avg 2019, 21:47

Pa šta eto sad, neće biti prvi golman jbt, upitno je hoće li ga i pozivati.

Uostalom očigledno je da imamo problema sa kvalitetom golmana, zapravo uvijek smo i imali mimo Begovića koji praktično nema takmičarske tekme u ovoj godini.

Ovi ostali su kvalitetom tu negdje, ne zna se ko je veći prosjek u suštini.

Mislim Šehić je na golu reprezentacije sasvim ok, niko me ne može uvjeriti u suprotno, al' hejta se momak isto kao da je on Begoviću syebao karijeru, a ni sami ne znate koliko je Šehić krvi propišao da bi postao nešto al' nejse hajde.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Trenutno korisnika/ca: DrFilgud, invincible1921, Osim13 i 14 gostiju.