Darko Todorović

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Darko Todorović

Post Postao/la Drape » 09 mar 2020, 21:46

Mislio sam da će ostati pametan i vrijedan i nakon što se dokopao inostranstva i novca, međutim: "Fudbaler BiH "počistio" saobraćajne znake, hidrante, pa se zakucao u pumpu!"

Avatar
Tili
Postovi: 1234
Pridružen/a: 17 nov 2019, 01:34
Kontakt:

Re: Darko Todorović

Post Postao/la Tili » 09 mar 2020, 23:16

Drape je napisao/la:
09 mar 2020, 21:46
Mislio sam da će ostati pametan i vrijedan i nakon što se dokopao inostranstva i novca, međutim: "Fudbaler BiH "počistio" saobraćajne znake, hidrante, pa se zakucao u pumpu!"
K'o mu dade vozacku ebem mu zenu :kafa:

Avatar
DuljevinhoHaraldo
Postovi: 14140
Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
Lokacija: Daštansko
Kontakt:

Re: Darko Todorović

Post Postao/la DuljevinhoHaraldo » 09 mar 2020, 23:56

Ovo je najgori desni bek u historiji reprezentacija, zakljucajte temu nema se ovdje sta vise pisati.
⚜️~⚜️~⚜️

"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić

Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala

kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino

Avatar
NeumjesanTip
Postovi: 792
Pridružen/a: 12 feb 2020, 17:18
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Darko Todorović

Post Postao/la NeumjesanTip » 27 maj 2020, 17:44

Kakvo smeće je ovaj momak, pravi primjer glupog Bošnje. Takav talenat je protraćio, to već možemo zaključiti. Dobije priliku da ode u Salzburg, odigra solidnu prvu sezonu, kad se od njega očekuje da napravi iskorak u drugoj i nametne se, on se totalno izgubi, ne može do klupe 'ebenog Kiela. Ali bitno je storyje objavljivati i voziti Audi, debilu!
1992, 2006, 2009, 2011, 2015

R.I.P. Mamba

Avatar
DuljevinhoHaraldo
Postovi: 14140
Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
Lokacija: Daštansko
Kontakt:

Re: Darko Todorović

Post Postao/la DuljevinhoHaraldo » 27 maj 2020, 17:49

NeumjesanTip je napisao/la:
27 maj 2020, 17:44
Kakvo smeće je ovaj momak, pravi primjer glupog Bošnje. Takav talenat je protraćio, to već možemo zaključiti. Dobije priliku da ode u Salzburg, odigra solidnu prvu sezonu, kad se od njega očekuje da napravi iskorak u drugoj i nametne se, on se totalno izgubi, ne može do klupe 'ebenog Kiela. Ali bitno je storyje objavljivati i voziti Audi, debilu!
Ma nebitan momak, ključaj :kafa:
⚜️~⚜️~⚜️

"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić

Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala

kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino

Avatar
Vucevich
Postovi: 11248
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Darko Todorović

Post Postao/la Vucevich » 27 maj 2020, 18:12

Nekoliko mjeseci se činilo da imamo rješenje za poziciju desnog beka kad ono... :kafa:

Avatar
Maestro
Postovi: 5963
Pridružen/a: 26 okt 2008, 03:54
Kontakt:

Re: Darko Todorović

Post Postao/la Maestro » 27 maj 2020, 18:39

Prije ce Dedic i Gazibegovic postati taj trazeni desni bek u repki nego Todorovic.
Može Petev ostati sto godina, ali to više nema smisla. Ne znam možemo li više potonuti – jasan je Topić.

Tuta Petrov

Jusko00
Postovi: 596
Pridružen/a: 27 jun 2018, 16:47
Kontakt:

Re: Darko Todorović

Post Postao/la Jusko00 » 27 maj 2020, 19:04

Cipetic jedino logicno rijesenje za desni bok :mrgreen: :bih:

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Darko Todorović

Post Postao/la Osim13 » 06 jun 2020, 15:19

Reprezentativac BiH Darko Todorović (23) definitivno neće ostati u Holstein Kielu.

Todorović je u redove njemačkog drugoligaša došao na posudbu iz Red Bull Salzburga kako bi dobio više prostora za igru, međutim epizoda u 'Zweiti' nije se pokazala najuspješnijom.

Od 29 utakmica Todorović je nastupio na tek devet, a po završetku posudbe sljeduje ga povratak u Red Bull Salzburg s kojim ima ugovor do 2023. godine.

"Obavili smo razgovor sa Todorovićem. Njegova posudba ističe 30. juna i vratit će se u Salzburg", izjavio je sportski direktor Holsten Kiela Uwe Stöver.

Veliko je pitanje kakva budućnosti očekuje Todorovića i u Salzburgu, jer su se Bikovi prošle godine na njegovoj poziciji pojačali sa Rasmusom Kristensenom za kojeg su Ajaxu dali pet miliona eura.

Iz tog razloga ne bi bilo iznenađujuće da ode na novu posudbu, negdje gdje će igrati, a tako i zadržati mjesto u reprezentaciji BiH.
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
DuljevinhoHaraldo
Postovi: 14140
Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
Lokacija: Daštansko
Kontakt:

Re: Darko Todorović

Post Postao/la DuljevinhoHaraldo » 06 jun 2020, 16:18

Ključaj :kafa:
⚜️~⚜️~⚜️

"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić

Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala

kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino

Avatar
Vucevich
Postovi: 11248
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Darko Todorović

Post Postao/la Vucevich » 08 jun 2020, 23:01

5 utakmica ni na klupi :kafa:

Avatar
alex1991
Postovi: 5144
Pridružen/a: 23 feb 2014, 17:37
Kontakt:

Re: Darko Todorović

Post Postao/la alex1991 » 08 jun 2020, 23:16

Vucevich je napisao/la:
08 jun 2020, 23:01
5 utakmica ni na klupi :kafa:
Bitan je kontinuitet :kafa:
Iz rukava ON svakoga dana izvuce nekog keca..

gruezi
Postovi: 3895
Pridružen/a: 30 jul 2010, 05:56
Kontakt:

Re: Darko Todorović

Post Postao/la gruezi » 08 jun 2020, 23:27

Ja kad sam jos nakon koreje kad su ga svi na sav glas hvalili ovdje govorio da je ovaj momak strasno limitiran mnogi su me nazivali hejterom budalom i slicnim...ljudi covjek cim primi loptu i potrci sa njom vidi se da je limitiran ko daska...skakuce oko nje kao guska i samo gleda da je se rijesi da nije kod njega.ili kad trci sa loptom samo gledam kako ce se nasadit preko nje.. Borac jeste trcati moze pozrtvovan ali za danasnji fudbal pogotovo za bekovsku poziciju treba daleko daleko vise... Kerim memija preslikan... Iz istih razloga kerim memija nemoze ni u fenjerasu danske lige...
Recimo advan kadusic da je nagulio odavdje na vrijeme bi mogao da se probije mozda cak i do holandije kroz par godina...ali bojim se da je sad prekasno i za njega

Avatar
Maestro
Postovi: 5963
Pridružen/a: 26 okt 2008, 03:54
Kontakt:

Re: Darko Todorović

Post Postao/la Maestro » 09 jun 2020, 07:59

Sto je gore od toga da je limitiran je ponasanje. Gluma kao nesto da je postigao. Instagram, audi itd te odlazak svaki cas za tuzlu su prije lopte isli. I naravno da ces propasti. Mali dedic je philipp lahm za njega vec sada.
Može Petev ostati sto godina, ali to više nema smisla. Ne znam možemo li više potonuti – jasan je Topić.

Tuta Petrov

Avatar
hurem
Postovi: 8609
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Darko Todorović

Post Postao/la hurem » 09 jun 2020, 10:20

Ne bih se složio...Todorovic je imao dosta toga da postane pristojan bek i nasljednik Mujdze u narednih 10-ak godina.
Najprije nedisciplina je uzrokom toga gdje trenutno i jeste...ista prica kao i sa Duljevicem.
A onda ovamo imas mozda i limitiranijeg igrača u liku Cimirota ali upravo zbog discipline i jeste tu gdje jeste..u pristojnom klubu i nezamjenjiv godinama...

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Darko Todorović

Post Postao/la Drape » 09 jun 2020, 11:18

Darkov interes za život posvećen sportu je trajao do prvog europskog ugovora.

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Darko Todorović

Post Postao/la DrFilgud » 09 jun 2020, 11:38

Sve su to bolesti i posljedice odrastanja u neprofesionalnom sportskom okruženju.
Nečiji razlog je ljenost, nečiji alkohol, nečiji kontraproduktivna trka za parama, kod sviju fizička i psihička nespremnost za profesionalni fudbal.

Možemo mi sad "analizirat" Todorovića, Duljevića, nekad smo guslali o Husejnoviću, Štiliću...razlog je isti.
Liga i uslovi ispod svakog nivoa za razvoj igrača.

Avatar
BoixosNois1899
Postovi: 11999
Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Darko Todorović

Post Postao/la BoixosNois1899 » 09 jun 2020, 11:50

DrFilgud je napisao/la:
09 jun 2020, 11:38
Sve su to bolesti i posljedice odrastanja u neprofesionalnom sportskom okruženju.
Nečiji razlog je ljenost, nečiji alkohol, nečiji kontraproduktivna trka za parama, kod sviju fizička i psihička nespremnost za profesionalni fudbal.

Možemo mi sad "analizirat" Todorovića, Duljevića, nekad smo guslali o Husejnoviću, Štiliću...razlog je isti.
Liga i uslovi ispod svakog nivoa za razvoj igrača.
Ovo je jedina istina. Zbog toga mi nećemo iz ove lige dobiti još dugo vremena nekog pristojnog fudbalera. Ustvari pitanje je hoćemo li ikad.
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

FC Grizzlies

Avatar
Vucevich
Postovi: 11248
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Darko Todorović

Post Postao/la Vucevich » 09 jun 2020, 14:06

DrFilgud je napisao/la:
09 jun 2020, 11:38
Sve su to bolesti i posljedice odrastanja u neprofesionalnom sportskom okruženju.
Nečiji razlog je ljenost, nečiji alkohol, nečiji kontraproduktivna trka za parama, kod sviju fizička i psihička nespremnost za profesionalni fudbal.

Možemo mi sad "analizirat" Todorovića, Duljevića, nekad smo guslali o Husejnoviću, Štiliću...razlog je isti.
Liga i uslovi ispod svakog nivoa za razvoj igrača.
Da. Napustio Slobodu tek s 21 god, tako da se teško šta drugo moglo očekivati.

Avatar
DuljevinhoHaraldo
Postovi: 14140
Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
Lokacija: Daštansko
Kontakt:

Re: Darko Todorović

Post Postao/la DuljevinhoHaraldo » 09 jun 2020, 14:40

Nema profesionalnog pristupa u domaćoj ligi, sve je to mahalaški mentalni sklop.

Afrikanci i Južno Amerikanci se vraćaju kući da pomognu ljudima iz svog sela, a kod nas dolaze da se bahate i pokazuju.

Mi smo kao nacija talentovani ali mentalitet je ono što nas iz dana u dan unazađuje.
⚜️~⚜️~⚜️

"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić

Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala

kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Sveti i 18 gostiju.