Darko Todorović

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

NiftyDribbler
Postovi: 594
Pridružen/a: 27 mar 2018, 22:20
Kontakt:

Re: Darko Todorović

Post Postao/la NiftyDribbler » 02 jun 2018, 01:36

Moggi je napisao/la:
soko je napisao/la:
Moggi je napisao/la:mislim da je zavrsio sa u21
Ja se nadam da nije. On i Civic trebaju nazad u u21 pa na EP. Mislim da mogu dobro dogurati na EP sa svim momcima.
Mlad je Darko, sta mu fali da igra i U21 i A.
Mogao je Prosinecki ubaciti Nastica da ga vidimo na desnoj strani
obzirom na konkurenciju na RB cisto sumnjam, civic ce se vratiti. memija ga moze zamijeniti okej
Isto moje vidjenje. Pogotovo sto ce se igrat u istom terminu. Todor je definitivno taj Mr.X na RB. Najveci dobitak ovog termina a i mozda zadnjih godina gledajuci na probleme na RB-u.
"Ti si mali ovdje zalutao." Pape

Avatar
FrancescoTotti
Postovi: 9819
Pridružen/a: 31 maj 2015, 21:35
Lokacija: Vorkuta-Russia
Kontakt:

Re: Darko Todorović

Post Postao/la FrancescoTotti » 02 jun 2018, 02:05

Raonffa je napisao/la:Nadam se da će već ovog ljeta u inostranstvo, barem Belgija, Holandija ili Švica npr, nema on više šta tražiti u našem 'blatu'.
da Bogdo u nasem fudbalu imamo neku osobu sa vezama u inostranstvu koji bi gurao sve talente poput njega u drzave i klubove za koje bi bili sigurni da ce se pravilno razviti i napredovat..
Pored silnog talenta, treninga itekako je potrebno imat i taj lobi u svijetu fudbala.

Za todorovica bi holandska, belgijska ili njemacka liga, i klubovi poput psv-a, anderlechta ili neki osrednji bundesligas bili savrseni.
Dok smo živi stajaćemo iza bordo sotone!

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Darko Todorović

Post Postao/la dubrovnik » 02 jun 2018, 10:54

Zar se tokom izbora za selektora nije pisalo o Ramadaniju i njegovoj vezi sa Robijem. Vrijeme je da on ovu nasu mladost uzme pod svoje.
Nadam se da ima makar malo istine u tome jer onda ne bi bilo problema da Todorovic nadje dobar angazman. :D

Avatar
JackTheStripper
Postovi: 2847
Pridružen/a: 18 okt 2013, 13:00
Lokacija: Kod kmeta na sijelu
Kontakt:

Re: Darko Todorović

Post Postao/la JackTheStripper » 02 jun 2018, 11:28

Momak je stroj i ono sto smo godinama trazili na toj poziciji.

Visca, Duljevic, Hajrovic i Todorović. Solidna popunjenost na tim pozicijama sada.
Tvrd je Bošnjak, voćka čudnovata,
ne slomi ga, al zube polomi.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Darko Todorović

Post Postao/la Raonffa » 02 jun 2018, 12:32

FrancescoTotti je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Nadam se da će već ovog ljeta u inostranstvo, barem Belgija, Holandija ili Švica npr, nema on više šta tražiti u našem 'blatu'.
da Bogdo u nasem fudbalu imamo neku osobu sa vezama u inostranstvu koji bi gurao sve talente poput njega u drzave i klubove za koje bi bili sigurni da ce se pravilno razviti i napredovat..
Pored silnog talenta, treninga itekako je potrebno imat i taj lobi u svijetu fudbala.

Za todorovica bi holandska, belgijska ili njemacka liga, i klubovi poput psv-a, anderlechta ili neki osrednji bundesligas bili savrseni.
Ma džaba ti i veze preko jedne osobe ako nemaš klubove koji će te predstavljati u Europi. Jednostavno moraš imati neke rezultate u internacionalnim takmičenjima da bi se našim igračima otvorila vrata zapadnih liga.

Ne znam šta će biti sa Todorovićem i gdje će završiti, razne varijante su moguće, al' eto znam baš da bih volio to što sam napisao u prethodnom postu.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Zglavkar
Postovi: 382
Pridružen/a: 11 feb 2017, 20:53
Kontakt:

Re: Darko Todorović

Post Postao/la Zglavkar » 02 jun 2018, 12:44

Ne bih rekao da je džaba ako si čovjek koji ima povjerenje da nekome nekog preporuči... Recimo, da je kod Krstajića, ne bih se bojao za Todorovića ni sekunde. Zubanović je dosta naših igrača pogurao u Tursku, mada to nije tržište kojem se nadamo, ali je primjer kako to ide.

Avatar
zizu1991
Postovi: 10804
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: Darko Todorović

Post Postao/la zizu1991 » 02 jun 2018, 12:58

FrancescoTotti je napisao/la: Za todorovica bi holandska, belgijska ili njemacka liga, i klubovi poput psv-a, anderlechta ili neki osrednji bundesligas bili savrseni.
Prijatelju, nadam se da si svjestan šta si napisao. :? Čuj osrednji bundesligaš. Korak po korak je zlatno pravilo. Slažem se za holandsku ili belgijsku ligu. Neki klub sa ne baš velikim ambicijama u tim ligama za početak bi mu bio savršen. Naša liga je dno. Njemu je potreban klub koji će mu dozvoliti vrijeme adaptacije da bi nakon nekog vremena i zaigrao a ne da ga nabiju nogom za 3 mjeseca i opet trk u PLBiH.
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

Avatar
Bazinga12345
Postovi: 4723
Pridružen/a: 17 jul 2017, 15:42
Kontakt:

Re: Darko Todorović

Post Postao/la Bazinga12345 » 02 jun 2018, 12:59

Nadam se da nece na kraju u Norveskoj zavrsiti.
⭐ Velež Mostar ⭐

Zadnja klupa

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Darko Todorović

Post Postao/la jasmin10 » 02 jun 2018, 13:06

Ako ga ne proda reprezentacija neće ništa. Nadam se da će ga uzeti neki klub koji se bori za titulu u Holandiji, Belgiji, Švicarskoj...

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Darko Todorović

Post Postao/la DrFilgud » 02 jun 2018, 13:23

Mislim da bi , nakon ove dvije utakmice, mogao u neki pristojan klub Holandije, Belgije i sl.
Samo ne Turska.

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37553
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Darko Todorović

Post Postao/la tuzlak1987 » 02 jun 2018, 14:39

Sada se prica kao da je stigla ponuda Red Bull Salzburga. Dobar tim realno, cak bi se tu morao i namuciti da bude prvotimac i dobije pravu sansu.

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: Darko Todorović

Post Postao/la High » 02 jun 2018, 14:46

tuzlak1987 je napisao/la:Sada se prica kao da je stigla ponuda Red Bull Salzburga. Dobar tim realno, cak bi se tu morao i namuciti da bude prvotimac i dobije pravu sansu.
Na kraju će u FKS. :kafa:
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37553
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Darko Todorović

Post Postao/la tuzlak1987 » 02 jun 2018, 14:48

High je napisao/la:
tuzlak1987 je napisao/la:Sada se prica kao da je stigla ponuda Red Bull Salzburga. Dobar tim realno, cak bi se tu morao i namuciti da bude prvotimac i dobije pravu sansu.
Na kraju će u FKS. :kafa:


Mozda ako budete ovako placali :urnebes:

Unknown2
Postovi: 9108
Pridružen/a: 02 mar 2015, 22:19
Kontakt:

Re: Darko Todorović

Post Postao/la Unknown2 » 02 jun 2018, 14:52

Ako Lainer ode u Augsburg onda ima mjesta. ali ako ostane ne treba Todorovic. ja cu to da vidim imam ja jednoga u Salzburgu.

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37553
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Darko Todorović

Post Postao/la tuzlak1987 » 02 jun 2018, 14:59

Digni momka na milion funti sta si stipsa?

Unknown2
Postovi: 9108
Pridružen/a: 02 mar 2015, 22:19
Kontakt:

Re: Darko Todorović

Post Postao/la Unknown2 » 02 jun 2018, 15:08

Da on igra za Sarajevo, Zeljo ili Zrinjski mozda. ali Sloboda ;)

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37553
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Darko Todorović

Post Postao/la tuzlak1987 » 02 jun 2018, 15:11

Zukanovic je napisao/la:Da on igra za Sarajevo, Zeljo ili Zrinjski mozda. ali Sloboda ;)
Nidje veze, igra i SMS za Lazio pa bolje kotira od igraca Milana, Juventusa i Intera. Ovi nastupi za reprezentaciju sigurno trebaju dici cijenu igraca u odnosu na druge u ligi. Sloboda jest slabija plasmanom ali ima vec duzi period najbolje omladince za PL samo treba neko realan kao Prosinecki da ih pogura, a ne da idu u Zrinjski i postanu vjeciti PL igraci.

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24504
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Darko Todorović

Post Postao/la Goalgetter » 02 jun 2018, 15:15

tuzlak1987 je napisao/la:Sada se prica kao da je stigla ponuda Red Bull Salzburga. Dobar tim realno, cak bi se tu morao i namuciti da bude prvotimac i dobije pravu sansu.
Nema sanse u RB Salzburgu pored Stefana Lainera. Prosle sezone izabran za najboljeg igraca austrijske lige, jedino ako bi on napustio klub.

NiftyDribbler
Postovi: 594
Pridružen/a: 27 mar 2018, 22:20
Kontakt:

Re: Darko Todorović

Post Postao/la NiftyDribbler » 03 jun 2018, 00:43

Goalgetter je napisao/la:
tuzlak1987 je napisao/la:Sada se prica kao da je stigla ponuda Red Bull Salzburga. Dobar tim realno, cak bi se tu morao i namuciti da bude prvotimac i dobije pravu sansu.
Nema sanse u RB Salzburgu pored Stefana Lainera. Prosle sezone izabran za najboljeg igraca austrijske lige, jedino ako bi on napustio klub.
Upravo tako, Lainer uziva veliki ugled u timu. Međutim taj ima velike sanse da ode u Bundesligu njemacku ili West Brom se isto spominjao. Onda bi bila supernsansa za Todora tamo.
"Ti si mali ovdje zalutao." Pape

NiftyDribbler
Postovi: 594
Pridružen/a: 27 mar 2018, 22:20
Kontakt:

Re: Darko Todorović

Post Postao/la NiftyDribbler » 04 jun 2018, 02:19

Ne znam koje na transfermarktu aktivan, ali community ocijenuje mogucnost transfera u Red Bull Salzburg sa visokih 68%!
"Ti si mali ovdje zalutao." Pape

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: EdinjoBos, KoloDD i 21 gost.