Darko Todorović

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
TedBundy
Postovi: 599
Pridružen/a: 08 sep 2019, 21:24
Kontakt:

Re: Darko Todorović

Post Postao/la TedBundy » 14 sep 2019, 13:06

Opet je na klupi danas, nevjerovatno.

Avatar
transandino
Postovi: 479
Pridružen/a: 12 mar 2017, 12:55
Kontakt:

Re: Darko Todorović

Post Postao/la transandino » 14 sep 2019, 13:58

Znam darku od malih nogu, uzmu neke parice kad odu odavdje, uzmu bijesna auta i misli da je messi i da ne mora vise trenirat.. Svake druge sedmice on dodje u Tz umjesto da unajmi sebi privatnog trenera i dodatno trenira.. Sjebace sam sebe nazalost i zavrsit u ovoj nasoj kaljuzi.. I sam igram fudbal u inostranstvu i mogu reci da je ovdje 4 liga ko nasa prva..
AVANTI LIBERTA 1919

Avatar
ReX
Postovi: 10005
Pridružen/a: 02 avg 2019, 10:54
Kontakt:

Re: Darko Todorović

Post Postao/la ReX » 14 sep 2019, 14:03

TedBundy je napisao/la:Opet je na klupi danas, nevjerovatno.
Sta je svega ti nevjerovatno. :bow: Pa frajko je panj zivi. Otkako je otiso iz Slobode nemoze sastaviti dva pasa kako treba. Kiel ga posudio, dao mu minutazu a on jedan od najgori igraca u timu.
@igrajlopte 🐦

Avatar
ASD
Postovi: 26224
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Darko Todorović

Post Postao/la ASD » 14 sep 2019, 14:15

transandino je napisao/la:Znam darku od malih nogu, uzmu neke parice kad odu odavdje, uzmu bijesna auta i misli da je messi i da ne mora vise trenirat.. Svake druge sedmice on dodje u Tz umjesto da unajmi sebi privatnog trenera i dodatno trenira.. Sjebace sam sebe nazalost i zavrsit u ovoj nasoj kaljuzi.. I sam igram fudbal u inostranstvu i mogu reci da je ovdje 4 liga ko nasa prva..
Po uslovima jeste, po organizaciji isto jeste ali kvalitetom nije jer je jako teško naći igrače u tim amaterskim ligama.
Jako sam upoznat od strane nekih bivših igrača prve i druge federalne koji igraju tamo.

Avatar
transandino
Postovi: 479
Pridružen/a: 12 mar 2017, 12:55
Kontakt:

Re: Darko Todorović

Post Postao/la transandino » 14 sep 2019, 14:19

ASD je napisao/la:
transandino je napisao/la:Znam darku od malih nogu, uzmu neke parice kad odu odavdje, uzmu bijesna auta i misli da je messi i da ne mora vise trenirat.. Svake druge sedmice on dodje u Tz umjesto da unajmi sebi privatnog trenera i dodatno trenira.. Sjebace sam sebe nazalost i zavrsit u ovoj nasoj kaljuzi.. I sam igram fudbal u inostranstvu i mogu reci da je ovdje 4 liga ko nasa prva..
Po uslovima jeste, po organizaciji isto jeste ali kvalitetom nije jer je jako teško naći igrače u tim amaterskim ligama.
Jako sam upoznat od strane nekih bivših igrača prve i druge federalne koji igraju tamo.
Vidimo na darkinom primjeru kako je slab kvalitet :rol: Pola ekipa iz trece njemacke bi dobilo bilo koji nas tim garantujem ti.. Kakva nasa kvaliteta, mi smo na nivou malte.
AVANTI LIBERTA 1919

Avatar
ASD
Postovi: 26224
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Darko Todorović

Post Postao/la ASD » 14 sep 2019, 14:21

transandino je napisao/la:
ASD je napisao/la:
transandino je napisao/la:Znam darku od malih nogu, uzmu neke parice kad odu odavdje, uzmu bijesna auta i misli da je messi i da ne mora vise trenirat.. Svake druge sedmice on dodje u Tz umjesto da unajmi sebi privatnog trenera i dodatno trenira.. Sjebace sam sebe nazalost i zavrsit u ovoj nasoj kaljuzi.. I sam igram fudbal u inostranstvu i mogu reci da je ovdje 4 liga ko nasa prva..
Po uslovima jeste, po organizaciji isto jeste ali kvalitetom nije jer je jako teško naći igrače u tim amaterskim ligama.
Jako sam upoznat od strane nekih bivših igrača prve i druge federalne koji igraju tamo.
Vidimo na darkinom primjeru kako je slab kvalitet :rol: Pola ekipa iz trece njemacke bi dobilo bilo koji nas tim garantujem ti.. Kakva nasa kvaliteta, mi smo na nivou malte.
Darko igra u drugoj.
Ti si spominjao četvrtu.

Avatar
Varg
Postovi: 2609
Pridružen/a: 06 maj 2019, 20:34
Kontakt:

Re: Darko Todorović

Post Postao/la Varg » 14 sep 2019, 14:22

također sam upoznat aa likovima koji su tako igrali tamo 3-4 ligw pa dosli ovdw misleci da ce bit messiji, vracali su se trecim avionom nazad
EKSLUZIVNO: Samo za vas, bice sve u redu. Pobjeda ce biti registrovana. Ovo je informacija iz prve ruke, delegat me je nazvao i rekao da će biti sve u redu. Pozdrav. Modži.

Avatar
Vucevich
Postovi: 11248
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Darko Todorović

Post Postao/la Vucevich » 14 sep 2019, 14:32

Previše očekivali za igrača koji je otišao direktno iz ponajgore evropske lige u klub kao što je RBS. Možemo Kvržića koristiti 2-3 godine dok jedan od ovih mlađih nešto napravi (Dedić, Gazibegović, Nikolić, Muminović, itd).

Avatar
TedBundy
Postovi: 599
Pridružen/a: 08 sep 2019, 21:24
Kontakt:

Re: Darko Todorović

Post Postao/la TedBundy » 14 sep 2019, 15:11

ReX je napisao/la:
TedBundy je napisao/la:Opet je na klupi danas, nevjerovatno.
Sta je svega ti nevjerovatno. :bow: Pa frajko je panj zivi. Otkako je otiso iz Slobode nemoze sastaviti dva pasa kako treba. Kiel ga posudio, dao mu minutazu a on jedan od najgori igraca u timu.
Nevjerovatno je kako je uspio usrati nesporan talenat koji je imao i pretvoriti se od potencijalnog prvog beka RBS do grijača klupe u ispodprosječnom njemačkom drugoligašu.

Avatar
Beduin
Postovi: 16330
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: Darko Todorović

Post Postao/la Beduin » 17 sep 2019, 17:52

Vucevich je napisao/la:Previše očekivali za igrača koji je otišao direktno iz ponajgore evropske lige u klub kao što je RBS. Možemo Kvržića koristiti 2-3 godine dok jedan od ovih mlađih nešto napravi (Dedić, Gazibegović, Nikolić, Muminović, itd).
Mali Beganovic je vec sad bolji od Todorovica u defanzivi, samo jos malo da poradi na sentarsuti i prodorima kao moderniji bek. A svi mi koji navijamo za Slobodu dugi niz godina smo pisali i ovdje da je Darko u odbrani kanta, da je u fazi napada daleko korisniji a cak i to ne koristi fokusirajuci se na defanzivu i pod nekim grcom kao da igra kad se treba krenuti u prodor ili sut.

I ova posljednja U21 utakmica je pokazala da onaj bek sto je igrao ne zasluzuje prvih 11, a najavljen je bio Beganovic i ne znam zasto nije igrao.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
ASD
Postovi: 26224
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Darko Todorović

Post Postao/la ASD » 17 sep 2019, 17:54

Beganović je trenutno bolji igrač sveukupno od Todorovića čija karijera je u padu, a tek su mu 22 godine.

Avatar
Maestro
Postovi: 5963
Pridružen/a: 26 okt 2008, 03:54
Kontakt:

Re: Darko Todorović

Post Postao/la Maestro » 17 sep 2019, 18:16

More Beganovic biti novi Lahm u austriju mu nema. Tamo je Insta-Todor zatvorio vrata svima iz PLBiH za nekoliko godina.
Može Petev ostati sto godina, ali to više nema smisla. Ne znam možemo li više potonuti – jasan je Topić.

Tuta Petrov

Harise
Postovi: 2723
Pridružen/a: 22 sep 2018, 00:48
Kontakt:

Re: Darko Todorović

Post Postao/la Harise » 20 sep 2019, 17:27

Danas starter protiv Hannover 96!

Avatar
Justin
Postovi: 16849
Pridružen/a: 11 sep 2017, 17:34
Lokacija: Ellicott City
Kontakt:

Re: Darko Todorović

Post Postao/la Justin » 20 sep 2019, 17:34

TedBundy je napisao/la:
ReX je napisao/la:
TedBundy je napisao/la:Opet je na klupi danas, nevjerovatno.
Sta je svega ti nevjerovatno. :bow: Pa frajko je panj zivi. Otkako je otiso iz Slobode nemoze sastaviti dva pasa kako treba. Kiel ga posudio, dao mu minutazu a on jedan od najgori igraca u timu.
Nevjerovatno je kako je uspio usrati nesporan talenat koji je imao i pretvoriti se od potencijalnog prvog beka RBS do grijača klupe u ispodprosječnom njemačkom drugoligašu.
Vec je zaradio sasvim dovoljno da moze opusteno da se vucara pa nizeligasima.
Sarmelino † (29.08.2015-20.10.2019.) ⚜
dr. Alem Peterson
Captain4 † (14.05.2014-22.02.2022.) ⚜

Avatar
hurem
Postovi: 8612
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Darko Todorović

Post Postao/la hurem » 29 sep 2019, 14:09

Evo izgleda da mu je prijala smjena trenera...vec drugu tekmu starter.
Valjda sada iskoristi priliku i nametne se...treba mu kontinuitet.

Avatar
TedBundy
Postovi: 599
Pridružen/a: 08 sep 2019, 21:24
Kontakt:

Re: Darko Todorović

Post Postao/la TedBundy » 29 sep 2019, 15:56

hurem je napisao/la:Evo izgleda da mu je prijala smjena trenera...vec drugu tekmu starter.
Valjda sada iskoristi priliku i nametne se...treba mu kontinuitet.
Nisu primili gol, dakle, ne može biti da je odigrao loše.

Avatar
hurem
Postovi: 8612
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Darko Todorović

Post Postao/la hurem » 29 dec 2019, 11:26

E moj Todorovicu...sto tako ne dadnes gas u klubu?!
Sreca pa niko nije nastradao.

Avatar
ReX
Postovi: 10005
Pridružen/a: 02 avg 2019, 10:54
Kontakt:

Re: Darko Todorović

Post Postao/la ReX » 29 dec 2019, 11:32

Debil
@igrajlopte 🐦

Avatar
JonSnow
Postovi: 6168
Pridružen/a: 17 jun 2014, 00:28
Kontakt:

Re: Darko Todorović

Post Postao/la JonSnow » 29 dec 2019, 11:37

Za izdavanje vozačke dozvole treba uveat eliminacijski IQ test.
Auto je preopasna stvar da bi se atavila u ruke nekom ko je mentalno ograničen.

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Darko Todorović

Post Postao/la Osim13 » 29 dec 2019, 11:37

Vozi kako i igra haman
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 40 gostiju.