Darko Todorović

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6418
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Darko Todorović

Post Postao/la JavierBosnia » 04 jul 2018, 12:31

Ovo je transfer, a ne Koreje neke, neki spor tamo i ta sranja
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

Avatar
Moggi
Postovi: 4691
Pridružen/a: 01 mar 2010, 22:23
Lokacija: Site Admin
Kontakt:

Re: Darko Todorović

Post Postao/la Moggi » 04 jul 2018, 12:38

rekao bih da je procenat od 20% bitniji od par stotina hiljada vise sada
Zarathustra

Unknown2
Postovi: 9108
Pridružen/a: 02 mar 2015, 22:19
Kontakt:

Re: Darko Todorović

Post Postao/la Unknown2 » 04 jul 2018, 12:43

Kako ja znam Red Bull nije nikad kupio igraca i dao %. zato ne mislim da je Tuzla to dobila. ako jest onda svaka cast.

Avatar
fukara87
Postovi: 5642
Pridružen/a: 15 sep 2010, 17:01
Lokacija: 75000, Tribina Sjever
Kontakt:

Re: Darko Todorović

Post Postao/la fukara87 » 04 jul 2018, 12:59

Zukanovic je napisao/la:Kako ja znam Red Bull nije nikad kupio igraca i dao %. zato ne mislim da je Tuzla to dobila. ako jest onda svaka cast.

FK Sloboda samo da te ispravim
Vjera u tebe nikad ne prestaje🔴⚫

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Darko Todorović

Post Postao/la DrFilgud » 04 jul 2018, 13:01

Svaka cast, nisam vjerovao. :thumbup:
Jedan od najboljih transfera iz BHPL.

Avatar
Vucevich
Postovi: 11246
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Darko Todorović

Post Postao/la Vucevich » 04 jul 2018, 13:27

Ako je istina da su ga prodali za €300.000 onda je to stvarno jadno... reprezentativac Bosne i Hercegovine, U21 reprezentatitvac, mlad, perspektivan... Pa iz Albanske lige bi ga prodali za više.

Avatar
DaVinci
Postovi: 2834
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Darko Todorović

Post Postao/la DaVinci » 04 jul 2018, 13:34

Zukanovic je napisao/la:Ako je istina za 300.000 € onda je to velka bruka.
Pa to je kikiriki obicni ... prodat' reprezentativca za ovu crkavicu u danasnjem fudbalu gdje se klubovi otimaju ko ce vise platiti je za upucati se ...
Daj nam Maminja da digne cijene nasim igracima pa nek nam onda rahat odlezi onih 6 kuka, u znanju da je nesto nekad hairli odradio ...
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Darko Todorović

Post Postao/la Penaltiky » 04 jul 2018, 13:41

Vucevich je napisao/la:Ako je istina da su ga prodali za €300.000 onda je to stvarno jadno... reprezentativac Bosne i Hercegovine, U21 reprezentatitvac, mlad, perspektivan... Pa iz Albanske lige bi ga prodali za više.
Ne zna niko koliko je, ja lično mislim da je ovoliko klub dobio. Plus 20% je dobar poso. :kafa: Prodavani su za milion pa istrage, Huseinovic 800k marke klub nije vidio.
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Unknown2
Postovi: 9108
Pridružen/a: 02 mar 2015, 22:19
Kontakt:

Re: Darko Todorović

Post Postao/la Unknown2 » 04 jul 2018, 13:45

Za sada nije nista :lol:


FC Red Bull Salzburg

Mit Darko #Todorovic ist ab morgen ein weiterer Testspieler mit dabei. Der 21-jährige Bosnier ist Außenverteidiger und wird in den nächsten Tagen mit der Mannschaft trainieren. // Darko Todorovic joins on a trial basis.



proba :rol:

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37516
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Darko Todorović

Post Postao/la tuzlak1987 » 04 jul 2018, 13:50

Ma ljudi zive u oblacima, nas prvak bi u Hrvatskoj ligi mozda i ispao. A isto kao da je Evropa toliko puna para pa svi bacaju milione, vecina transfera je opet ispod miliona ili na free. Isto tako klub godinama bio zapusten, nije trgovao. Na sve te faktore svaki novac je zlatan.

A ima i ovih kojima hoce zeludac na usta kada neko uradi nesto dobro, a da to nije Sarajevo ili Zeljeznicar.

Avatar
sajo10
Postovi: 9375
Pridružen/a: 27 jan 2010, 23:37
Lokacija: Landskrona, Swe
Kontakt:

Re: Darko Todorović

Post Postao/la sajo10 » 04 jul 2018, 13:56

tuzlak1987 je napisao/la:Ma ljudi zive u oblacima, nas prvak bi u Hrvatskoj ligi mozda i ispao. A isto kao da je Evropa toliko puna para pa svi bacaju milione, vecina transfera je opet ispod miliona ili na free. Isto tako klub godinama bio zapusten, nije trgovao. Na sve te faktore svaki novac je zlatan.

A ima i ovih kojima hoce zeludac na usta kada neko uradi nesto dobro, a da to nije Sarajevo ili Zeljeznicar.
Covjece, kako uzet ostatak tvog posta ozbiljno kada pocnes sa ovim.... Mozda pricaj o Slobodi a prvak nase drzave, pa ako hoces i prva cetvorka sigurno nebi bili ispali u MOCNOJ hrvatskoj ligi.
Visca el Barça! /// Volim te Željo!

Avatar
Vucevich
Postovi: 11246
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Darko Todorović

Post Postao/la Vucevich » 04 jul 2018, 13:57

Zukanovic je napisao/la:Za sada nije nista :lol:


FC Red Bull Salzburg

Mit Darko #Todorovic ist ab morgen ein weiterer Testspieler mit dabei. Der 21-jährige Bosnier ist Außenverteidiger und wird in den nächsten Tagen mit der Mannschaft trainieren. // Darko Todorovic joins on a trial basis.



proba :rol:

:crazy:

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37516
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Darko Todorović

Post Postao/la tuzlak1987 » 04 jul 2018, 13:58

sajo10 je napisao/la:
tuzlak1987 je napisao/la:Ma ljudi zive u oblacima, nas prvak bi u Hrvatskoj ligi mozda i ispao. A isto kao da je Evropa toliko puna para pa svi bacaju milione, vecina transfera je opet ispod miliona ili na free. Isto tako klub godinama bio zapusten, nije trgovao. Na sve te faktore svaki novac je zlatan.

A ima i ovih kojima hoce zeludac na usta kada neko uradi nesto dobro, a da to nije Sarajevo ili Zeljeznicar.
Covjece, kako uzet ostatak tvog posta ozbiljno kada pocnes sa ovim.... Mozda pricaj o Slobodi a prvak nase drzave, pa ako hoces i prva cetvorka sigurno nebi bili ispali u MOCNOJ hrvatskoj ligi.
Mozda ne bi ali bi se borili za opstanak i ne bi bilo guranja. Kvalitetom nasa cetvorka kupi otpad koji ne moze igrati u HNL-u vecinski. Neke igrace iz Istre, HNL2 i td. Koji nisu tamo nikakav faktor.
I sve se to pokaze fino u Evropskim nastupima BIH i HR ekipa.

Avatar
predsjednik
Postovi: 124
Pridružen/a: 31 maj 2018, 19:46
Kontakt:

Re: Darko Todorović

Post Postao/la predsjednik » 04 jul 2018, 14:02

Ne pricaj o prvacima i njihovim dometima kad nikad prvak bio nisi .
ima posla ko hoce da radi

nagibBeg
Postovi: 351
Pridružen/a: 10 maj 2018, 20:05
Kontakt:

Re: Darko Todorović

Post Postao/la nagibBeg » 04 jul 2018, 14:02

Sloboda u hrvatskoj ne bi dobila licencu za takmičenje, igrali bi 3.ZNL

Avatar
Moggi
Postovi: 4691
Pridružen/a: 01 mar 2010, 22:23
Lokacija: Site Admin
Kontakt:

Re: Darko Todorović

Post Postao/la Moggi » 04 jul 2018, 14:07

Nakon transfera Todorovića u Salzburg, Sloboda klub bez dugovanja
4.7.2018. u 13:34
Darko Todorović, napustio je redove Slobode i priključio se ekipi Red Bull Salzburga gdje će nastaviti svoju karijeru. Iz Uprave kluba potvrđeno je da je transfer Todorovića u Salzburg uspješno realizovan te da će Darko svojim dobrim igrama u novom dresu otvoriti put u evropske klubove ostalim mladim talentima FK “Sloboda” Tuzla. Darko će sutra biti zvanično predstavljen u novom klubu zajedno sa ostalim pojačanjima ovog kluba. Iz FK “Sloboda” Tuzla, Todoroviću se iskreno zahvaljuju za sve što je napravio u crveno-crnom dresu te mu žele sve najbolje u nastavku karijere. Darko, hvala ti za sve što si napravio u dresu Slobode!, napisano je na službenoj stranici kluba. Kako **** saznaje Todorović bi prvo mogao kao igrač Red Bull Salzburga otići na posudbu u Hajduk jer reprezentativac Austrije i desni bek Red Bull Salzburga, Stefan Lainer nije ostvario transfer u Napoli što bi Todoroviću odmah otvorilo vrata prve postave tima. Finansijski detalji transfera Darka Todorovića iz Slobode u Salzburg zvanično nisu poznati javnosti ali se špekuliše kako će Sloboda na ime obeštećenja, inkasirati oko 450.000 eura dok se još uvijek ne zna koliko će bh. reprezentativac zarađivati. Uprava Slobode na čelu sa predsjednikom Senadom Mujkanovićem uspjela je u proteklom periodu u dobroj mjeri da stabilizuje klub i “očisti” mnoga nagomilana dugovanja naslijeđena od ranijih garnitura koje su upravljale klubom. Kako **** saznaje nakon što se finalizira transfer Todorovića od zarađenog novca bit će vraćena i sva preostala potraživanja te će Sloboda ubrzo biti klub bez dugovanja sa deblokiranim bankovnim računom. Među onima koji od Slobode putem suda potražuju novac je i firma “Arkada” iz Lukavca koja je bila zadužena za postavljenje stolica na sjevernoj tribini.


je li moguce da kod nas niko ne pise da je proba vec predsravljanje haha
Zarathustra

Avatar
dvokorak
Postovi: 2564
Pridružen/a: 17 apr 2017, 19:42
Lokacija: Den Haag
Kontakt:

Re: Darko Todorović

Post Postao/la dvokorak » 04 jul 2018, 14:24

Je l nam Zukanovic ovaj YanGuAmtoHui na Transfermarktu? :mrgreen:
? ? <3
Mirise cvijece ko moja Rinaka
Šaka bosasa i vopi, doručak šampiona <3

Avatar
Ponos Torina
Postovi: 9467
Pridružen/a: 19 feb 2009, 21:05
Kontakt:

Re: Darko Todorović

Post Postao/la Ponos Torina » 04 jul 2018, 14:28

Mozda ce odraditi pripreme sa Salzburgom pa ce onda odluciti sta ce dalje,ostati ili ici na posudbu..
usomi sinoc svitac usobu ja mislijo neko scigarom hoda posobi kase nisam slogiro tobejarabi

Unknown2
Postovi: 9108
Pridružen/a: 02 mar 2015, 22:19
Kontakt:

Re: Darko Todorović

Post Postao/la Unknown2 » 04 jul 2018, 14:39

dvokorak je napisao/la:Je l nam Zukanovic ovaj YanGuAmtoHui na Transfermarktu? :mrgreen:

:thumbup:

Avatar
dvokorak
Postovi: 2564
Pridružen/a: 17 apr 2017, 19:42
Lokacija: Den Haag
Kontakt:

Re: Darko Todorović

Post Postao/la dvokorak » 04 jul 2018, 14:54

Zukanovic je napisao/la:
dvokorak je napisao/la:Je l nam Zukanovic ovaj YanGuAmtoHui na Transfermarktu? :mrgreen:

:thumbup:
300.000 € + 10% (eventuell) wird schon Stimmen. Das sagen auch Insider aus dem Verein die ich kenne. :mrgreen:
? ? <3
Mirise cvijece ko moja Rinaka
Šaka bosasa i vopi, doručak šampiona <3

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Imajednabrigada i 29 gostiju.