Darko Todorović

Moderatori/ce: ribery,_dreamer_,insider,Monolog

Pivopija
Kontakt:

PostPostao/la Pivopija » 14 sep 2018, 20:00

Zukanovic WroteColon
Pivopija WroteColonMoze li mi neko reci u kojem klubu u omladinskim kategorijama je igrao prije dolaska u Slobodu, jer vidim da je rodjen u Bijeljini, vjerovatno je tamo zivio i igrao do dolaska u Tuzlu?

Klub 7 od 2009 do 2013

Odakle je taj klub, je li Todorovic uopste iz Bijeljine ili je tamo samo rodjen?
Što se ostalih tiče, može se bez njih, uostalom kao što se može i bez Prcića, možda on nije tipa igrača kakve Prosinečki preferira, ali hajde onda da se odredimo.

fukaratz
Kontakt:

PostPostao/la fukaratz » 14 sep 2018, 20:06

Davor i Darko Todorovic citav zivot zive u Tuzli, od najmanjih uzrasta su u Slobodi. kako su rodjeni u Bijeljini pojma nemam :D
Sloboda Tuzla

Vucevich
Kontakt:

PostPostao/la Vucevich » 15 sep 2018, 16:10

Starter danas na desnom beku
"Kod nas je reprezentacija kao da dođeš malo na odmor. Jedeš kolače, porodica, pokloni... onda idu utakmice i tu si mrtav. Tako je bilo kod nas", rekao je Lulić.

KrajisnikBosnjak
Kontakt:

PostPostao/la KrajisnikBosnjak » 16 sep 2018, 18:45

fukaratz WroteColonDavor i Darko Todorovic citav zivot zive u Tuzli, od najmanjih uzrasta su u Slobodi. kako su rodjeni u Bijeljini pojma nemam :D

Evo piše da mu je buraz rođen u Tuzli.
Možda su u ratu izbjegli u Bijeljinu, pa se nakon rata vratili, ko zna...
Čovjek koji svim srcem navija za Sarajevo i Bosnu i Hercegovinu.

Beduin
Kontakt:

PostPostao/la Beduin » 16 sep 2018, 19:16

A najbitnije je da igra i opravdava povjerenje, cak i nestvarno mi sve ovo oko njega izgleda. Ako ovako nastavi sigurno ce ozbiljno racunati na njega za narednu sezonu kao prvog beka, a ja bih najsretniji bio da nakon naredne sezone ga prodaju i da Sloboda dobije finih para, a on napreduje u jacem klubu, iako nista ni ovom ne fali osim malo jace lige i vecih derbija.
Najnetrofejniji, al libo nas racku, i to je nesto.

Yanichar
Kontakt:

PostPostao/la Yanichar » 18 sep 2018, 13:49

Nek je on na vrijeme napustio nasu ligu, ima sada sve uslove da se pravilno razvije u jednog kvalitetnog igraca za lige petice.

Beko
Kontakt:

PostPostao/la Beko » 19 sep 2018, 05:43

Beduin WroteColonA najbitnije je da igra i opravdava povjerenje, cak i nestvarno mi sve ovo oko njega izgleda. Ako ovako nastavi sigurno ce ozbiljno racunati na njega za narednu sezonu kao prvog beka, a ja bih najsretniji bio da nakon naredne sezone ga prodaju i da Sloboda dobije finih para, a on napreduje u jacem klubu, iako nista ni ovom ne fali osim malo jace lige i vecih derbija.

Gdje ce bolje napredovati nego kod Red Bulla? Ovdje su uslovi medzu boljima u Evropi. Tek je stigo ovdje, nije ni izborijo prvi tim, nece ove sezone, tako da ne razumjem zasto zurba. 3 godine Salzburga i onda Leipzig godinu Ili dvije, i onda jako jak klub ako dostigne do tog kvaliteta. Avstrijska liga ima jake rivale i s tim dobre utakmice. Da je nas jos koji igrac iz Sporova u Avstriji, ja bi bijo zadovoljan.

Beduin
Kontakt:

PostPostao/la Beduin » 19 sep 2018, 11:31

Beko WroteColon
Beduin WroteColonA najbitnije je da igra i opravdava povjerenje, cak i nestvarno mi sve ovo oko njega izgleda. Ako ovako nastavi sigurno ce ozbiljno racunati na njega za narednu sezonu kao prvog beka, a ja bih najsretniji bio da nakon naredne sezone ga prodaju i da Sloboda dobije finih para, a on napreduje u jacem klubu, iako nista ni ovom ne fali osim malo jace lige i vecih derbija.

Gdje ce bolje napredovati nego kod Red Bulla? Ovdje su uslovi medzu boljima u Evropi. Tek je stigo ovdje, nije ni izborijo prvi tim, nece ove sezone, tako da ne razumjem zasto zurba. 3 godine Salzburga i onda Leipzig godinu Ili dvije, i onda jako jak klub ako dostigne do tog kvaliteta. Avstrijska liga ima jake rivale i s tim dobre utakmice. Da je nas jos koji igrac iz Sporova u Avstriji, ja bi bijo zadovoljan.

nisi me dobro shvatio, kazem ako bi ga prodali kao jos kompletnijeg igraca onda bi to bio milionski transfer i Sloboda bi imala velike koristi, a sigurno da jos dosta moze napredovati u RBS. Ali se zadrzavati npr. 4-5 godina u toj ligi, pa i nije mi toliko pametno.
Ali je najbitnije da sto vise igra i da se racuna na njega, siguran sam da i sam trener nije ovoliko ocekivao od njega pa je mozda i to uticalo da igra bez pritiska.
Najnetrofejniji, al libo nas racku, i to je nesto.

bhfanatic14
Kontakt:

PostPostao/la bhfanatic14 » 20 sep 2018, 20:38

Todor na klupi.
Mario Vrancic - Osvajac engleskog Championshipa
Sanjin Prcic - Osvajac francuskog Kupa

Moggi

PostPostao/la Moggi » 23 sep 2018, 12:55

Pivopija WroteColonje li Todorovic uopste iz Bijeljine ili je tamo samo rodjen?

darko i citava porodica su mu tuzlaci, u ratu su svi tuzlanski srbi otisli za bijeljinu, njegovi se vratili kad se smirilo
Zarathustra

Sheyi
Kontakt:

PostPostao/la Sheyi » 23 sep 2018, 13:09

Moggi WroteColon

darko i citava porodica su mu tuzlaci, u ratu su svi tuzlanski srbi otisli za bijeljinu, njegovi se vratili kad se smirilo

Gledan mu jutros objavu na instagramu uz zanimljiv opis jednajedina :bih:

Moggi

PostPostao/la Moggi » 23 sep 2018, 13:18

Sheyi WroteColon
Moggi WroteColon

Gledan mu jutros objavu na instagramu uz zanimljiv opis jednajedina :bih:

jedan od takvih tuzlanskih srba je i deni milosevic :bih: steta sto je propo :D
Zarathustra

Drape
Kontakt:

PostPostao/la Drape » 23 sep 2018, 13:44

Denieva majka se zove Muhira. A Darko je cijeli život u društvu gdje se voli BiH, Tuzla, Sloboda.

Cartman
Kontakt:

PostPostao/la Cartman » 23 sep 2018, 14:05

Moggi WroteColonjedan od takvih tuzlanskih srba je i deni milosevic :bih: steta sto je propo :D

Propao momak koji je standardan u Turskoj sa 23 godine? Nemamo mi toliko igraca da je takav jedan "propao" u nasim ocima.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Moggi

PostPostao/la Moggi » 23 sep 2018, 14:10

Cartman WroteColon
Moggi WroteColonjedan od takvih tuzlanskih srba je i deni milosevic :bih: steta sto je propo :D

Propao momak koji je standardan u Turskoj sa 23 godine? Nemamo mi toliko igraca da je takav jedan "propao" u nasim ocima.

obzirom na ocekivanja i hype koji je bio dok je igraou standardu, propao je
Zarathustra

Esport
Kontakt:

PostPostao/la Esport » 23 sep 2018, 17:56

Moggi WroteColon
Cartman WroteColon

obzirom na ocekivanja i hype koji je bio dok je igraou standardu, propao je

Kakve veze, sa fudbalskom karijerom ima to što je tuzlanski...
Dali prićamo o fudbalu ili o krvnim zrncima. :damn: :sick:

DrFilgud
Kontakt:

PostPostao/la DrFilgud » 23 sep 2018, 18:03

U fudbalu je najvaznije je li igrac osunecen. :D
Neko: Šta je razlog propadanja BHPL?
Ja: Iracionalna, ničim izazvana mržnja prema Bošnjacima, u kombinaciji sa snažnom islamofobijom.

HankMoody
Kontakt:

PostPostao/la HankMoody » 26 sep 2018, 19:55

Večeras na desnom beku.
1992, 2006, 2009, 2011, 2015

Moggi

PostPostao/la Moggi » 29 sep 2018, 18:33

usao u 70.
Zarathustra

hurem
Kontakt:

PostPostao/la hurem » 29 sep 2018, 21:01

Odlicno za sada, samo nek nastavi.
Odigrao je vise minuta nego sto je iko od nas mogao i pretpostaviti na pocetku sezone.
pogledajte "Dolasci (The arrivals)" na youtube

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.