Bugarska - BiH / Senegal - BiH 23/27.03.2018.

Moderatori/ce: Monolog,ribery,_dreamer_,insider

JavierBosnia
Kontakt:

PostPostao/la JavierBosnia » 13 mar 2018, 18:45

Goalgetter WroteColon
Vucevich WroteColonAko su Zakaric i Saric najbolje sto imamo onda motaj kablove i gasi mjesalicu

Da nije pozvao nikog iz BHPL, opet ne bi valjalo. Saric i Zakaric imaju neke validne argumente koje govore za njih, ja ne znam stvarno sta se ozbiljno moze prigovoriti ovom spisku.

Previse rasprave za 22 i 23 igraca na spisku.
Ovo je potez gdje se podrzava domaca liga, a oni su kao predstavnici zelje i sarajeva uz pirica iz zrinjskog.

Pojedinci kao da prvi put cuju za nogometni savez bosne i hercegovine ciji je naziv na grbu dva puta ispisan na 2 razlicita pisma, pa i onaj ko prvi put cuje za savez i reprezentaciju bi trebao znati da to ide po njihovoj uhodanoj prici

DeeWa
Kontakt:

PostPostao/la DeeWa » 13 mar 2018, 19:35

Jedina mana je limitiranost ekipe po meni...Robert je pricao i najavljivao neke igrace koji se nude, a ja takvih ne vidim. Iskreno nista ovdje nije novo posebno osim prevljaka...A cak bi i on dobio priliku da bilo ko od nas vodi reprezentaciju, tako da ne vidim neko posebno otkrice roberta, osim sto je vratio medunjanina kojeg vjerovatno neki drugi selektor ne bi ni pozvao.
Ponosni osvajač kupa virtualne sportsport.ba BHT Premijer lige u prvoj sezoni.

JavierBosnia
Kontakt:

PostPostao/la JavierBosnia » 13 mar 2018, 19:47

DeeWa WroteColonJedina mana je limitiranost ekipe po meni...Robert je pricao i najavljivao neke igrace koji se nude, a ja takvih ne vidim. Iskreno nista ovdje nije novo posebno osim prevljaka...A cak bi i on dobio priliku da bilo ko od nas vodi reprezentaciju, tako da ne vidim neko posebno otkrice roberta, osim sto je vratio medunjanina kojeg vjerovatno neki drugi selektor ne bi ni pozvao.

Pa tek je proslo mjesec ipo od one brzinske americke turneje gdje je covjek tek preuzeo poziciju. I ovo vremena sto je proslo je nedovoljno za bilo kakav ozbiljniji posao, analizu ili nesto. Pozvani su svi igraci koji su i trebali i koji su zasluzili, isprobat ce se neko novi sto do sada nije nikako ili skroz malo (Prevljak, Duljevic, Simunovic, Memisevic)
Mladji igraci ustupljeni mladoj reprezentaciji i mislim da izvlaci maksimum uzimajuci u obzir vrijeme i sve. To sto fali Prcic, ili ovaj ili onaj, to je najmanji problem, ne biramo ekipu za odlazak na mundijal nego za prijateljske meceve

soko
Kontakt:

PostPostao/la soko » 13 mar 2018, 19:51

---------------Dzeko----------------
Dulja--------Deni----------Visca
----------Besic--Pjanic-----------
Seo---Zuka----Ermin--Vranjes
Sehic kao golman
Onda
--------------Prevljak---------------
Menalo---Gojak----Hajrovic
---------Cimi-------Prcic-------
Nastic--Jozo--Semir--Todorovic

Prvih 11 su tu, ovo bi po meni trebalo biti zamjene.
Menalo, Gojak i Todorovic su U21
Fale Prcic, Hajrovic i zamjena za Kolasinca koje je Prosinecki trebao pozvati.
Ovi ostali nek su tu posto ovi igraci iz U21 imaju vazne tekme.

Pivopija
Kontakt:

PostPostao/la Pivopija » 13 mar 2018, 19:55

DeeWa WroteColonJedina mana je limitiranost ekipe po meni...Robert je pricao i najavljivao neke igrace koji se nude, a ja takvih ne vidim. Iskreno nista ovdje nije novo posebno osim prevljaka...A cak bi i on dobio priliku da bilo ko od nas vodi reprezentaciju, tako da ne vidim neko posebno otkrice roberta, osim sto je vratio medunjanina kojeg vjerovatno neki drugi selektor ne bi ni pozvao.

Nije bilo ni za ocekivati da ce pozvati nekoga ko nema nase papire. Vjerujem da ce Robert privoliti dosta kvalitetnih mladih igraca iz Hrvatske i Srbije da igraju za nas, ali za to treba vremena.
Što se ostalih tiče, može se bez njih, uostalom kao što se može i bez Prcića, možda on nije tipa igrača kakve Prosinečki preferira, ali hajde onda da se odredimo.

Goalgetter
Kontakt:

PostPostao/la Goalgetter » 13 mar 2018, 20:01

Vodio je vec razgovore sa Jakupovicem, ne znam jos u pozadini sa kim je razgovarao, ali koga to kvalitetnog imamo, kao eventualno pojacanje kod kojeg trebamo odmah reagovati? Vidim u medijima se gura neki Pavlovic iz francuske Lige, ne sjecam se za koji klub ima cini mi se Troyes ili Angers, mozda eventualno sa njim jos. Sigurno da bice nekih novih igraca, ali za ovo okupljanje mislim da je jos prerano.

Moggi
Kontakt:

PostPostao/la Moggi » 13 mar 2018, 20:08

Goalgetter WroteColonVodio je vec razgovore sa Jakupovicem, ne znam jos u pozadini sa kim je razgovarao, ali koga to kvalitetnog imamo, kao eventualno pojacanje kod kojeg trebamo odmah reagovati? Vidim u medijima se gura neki Pavlovic iz francuske Lige, ne sjecam se za koji klub ima cini mi se Troyes ili Angers, mozda eventualno sa njim jos. Sigurno da bice nekih novih igraca, ali za ovo okupljanje mislim da je jos prerano.

Budimir, nastic, pavlovic
"EKSLUZIVNO: Samo za vas, bice sve u redu. Pobjeda ce biti registrovana. Ovo je informacija iz prve ruke, delegat me je nazvao i rekao da će biti sve u redu. Pozdrav. Baho."

dugi vokal spahe velida

Tristan10
Kontakt:

PostPostao/la Tristan10 » 13 mar 2018, 20:15

Moggi WroteColon
Goalgetter WroteColonVodio je vec razgovore sa Jakupovicem, ne znam jos u pozadini sa kim je razgovarao, ali koga to kvalitetnog imamo, kao eventualno pojacanje kod kojeg trebamo odmah reagovati? Vidim u medijima se gura neki Pavlovic iz francuske Lige, ne sjecam se za koji klub ima cini mi se Troyes ili Angers, mozda eventualno sa njim jos. Sigurno da bice nekih novih igraca, ali za ovo okupljanje mislim da je jos prerano.

Nastic je interesantan zbog godina i pozicije. Samo neznam sto bi trebao Budimir ispred Djurica ako bude u istoj formi za Bristol kao prije povrede?

Moggi
Kontakt:

PostPostao/la Moggi » 13 mar 2018, 20:21

Tristan10 WroteColon
Moggi WroteColon

Nastic je interesantan zbog godina i pozicije. Samo neznam sto bi trebao Budimir ispred Djurica ako bude bio u istoj formi za Bristol kao prije povrede?

upravo da se ne dovodimo u ovu situaciju vise gdje od 4 napadaca il niko ne igra il i kad igra dat gol je stran pojam, igrac koji je standardan i daje golove u seriji a bi bio iste sekunde drugi napadac
"EKSLUZIVNO: Samo za vas, bice sve u redu. Pobjeda ce biti registrovana. Ovo je informacija iz prve ruke, delegat me je nazvao i rekao da će biti sve u redu. Pozdrav. Baho."

dugi vokal spahe velida

Tristan10
Kontakt:

PostPostao/la Tristan10 » 13 mar 2018, 20:29

@moggi - Neznam, meni je to marginalno, da u svojim godinama igra i daje golove za Sampdoriju imalo bi neku tezinu. Dosta mi je bitnije kako uvesti mlade igrace u ekipu

Moggi
Kontakt:

PostPostao/la Moggi » 13 mar 2018, 21:06

Tristan10 WroteColon@moggi - Neznam, meni je to marginalno, da u svojim godinama igra i daje golove za Sampdoriju imalo bi neku tezinu. Dosta mi je bitnije kako uvesti mlade igrace u ekipu

kad pogledas da se priziva mesanovic koji je njegovo godiste, pa eto i djuric, uvidis da je jako potreban budimir. jedan standardni napadac iz serije a (bajicu izgleda nazalost nedostizna) nikako ne moze da skodi, a nace on neki klub u prvoj ako krotone ispadne siguran n sam

dugi vokal spahe velida

Tristan10
Kontakt:

PostPostao/la Tristan10 » 13 mar 2018, 21:39

Moggi WroteColon
Tristan10 WroteColon@moggi - Neznam, meni je to marginalno, da u svojim godinama igra i daje golove za Sampdoriju imalo bi neku tezinu. Dosta mi je bitnije kako uvesti mlade igrace u ekipu

kad pogledas da se priziva mesanovic koji je njegovo godiste, pa eto i djuric, uvidis da je jako potreban budimir. jedan standardni napadac iz serije a (bajicu izgleda nazalost nedostizna) nikako ne moze da skodi, a nace on neki klub u prvoj ako krotone ispadne siguran n sam

Ista retorika kao u vrijeme Jajala kad se prizivao. Djuric je od u21 u reprezentaciji, igrao redovno za Bristol prije povrede, i godina kao Budimir. Sta vise slican profil napadaca, normalno da Djuric treba da ima prednost. Bajic je trenutno na klupi u jacem timu od Crotone, taj bi tim prije izbacio i Udinese u dvije utakmice. Nije ni Bajic kalibar i novi Dzeko. Trenutno nije ni drugi napadaca ali je isto mladji od Budimira i ima prostor da napreduje.

Raonffa
Kontakt:

PostPostao/la Raonffa » 13 mar 2018, 22:14

soko WroteColon---------------Dzeko----------------
Dulja--------Deni----------Visca
----------Besic--Pjanic-----------
Seo---Zuka----Ermin--Vranjes
Sehic kao golman
Onda
--------------Prevljak---------------
Menalo---Gojak----Hajrovic
---------Cimi-------Prcic-------
Nastic--Jozo--Semir--Todorovic

Prvih 11 su tu, ovo bi po meni trebalo biti zamjene.
Menalo, Gojak i Todorovic su U21
Fale Prcic, Hajrovic i zamjena za Kolasinca koje je Prosinecki trebao pozvati.
Ovi ostali nek su tu posto ovi igraci iz U21 imaju vazne tekme.

Sviđa mi se prvih 11, samo bih umjesto Bičakčića odmah u vatru gurnuo Memiševića, dečko je u strašnoj formi i kroz koju godinu će se isprofilisati u našeg najboljeg stopera sigurno.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

edinjo-bih
Kontakt:

PostPostao/la edinjo-bih » 13 mar 2018, 23:49

---------------Dzeko-----Prevljak--------------
Duljevic--------------Pjanic---------Milosevic
-----------------------Besic----------------------
Kolasinac--Zukanovic--Memisevic--Vranjes
----------------------Sehic-----------------------

HankMoody
Kontakt:

PostPostao/la HankMoody » 14 mar 2018, 00:15

edinjo-bih WroteColon---------------Dzeko-----Prevljak--------------
Duljevic--------------Pjanic---------Milosevic
----------------------Sehic-----------------------

Šta će ti odbrana, daj sve u napad!
1992, 2006, 2009, 2011, 2015

edinjo-bih
Kontakt:

PostPostao/la edinjo-bih » 14 mar 2018, 08:09

inace bi mi ova formacija najdraza bila:

-----------------------Dzeko-------------------
Duljevic------Prcic---Pjanic---------Hajrovic
----------------------Begovic--------------------

sarajevo46
Kontakt:

PostPostao/la sarajevo46 » 14 mar 2018, 08:38

Šta je Bešić uradio da se ovako puno priziva u reprezentaciju? To mi još nije jasno. Odigrao nekoliko utakmica sjajno, raja ga još uvijek na osnovu tih tuakmcia diže kao da je super klasa, a onda karijera u padu. Prosjek.

Fudbalbr1
Kontakt:

PostPostao/la Fudbalbr1 » 14 mar 2018, 09:01

sarajevo46 WroteColonŠta je Bešić uradio da se ovako puno priziva u reprezentaciju? To mi još nije jasno. Odigrao nekoliko utakmica sjajno, raja ga još uvijek na osnovu tih tuakmcia diže kao da je super klasa, a onda karijera u padu. Prosjek.

To ti nesto personalno imas protiv Besica

sarajevo46
Kontakt:

PostPostao/la sarajevo46 » 14 mar 2018, 09:59

Fudbalbr1 WroteColon
sarajevo46 WroteColonŠta je Bešić uradio da se ovako puno priziva u reprezentaciju? To mi još nije jasno. Odigrao nekoliko utakmica sjajno, raja ga još uvijek na osnovu tih tuakmcia diže kao da je super klasa, a onda karijera u padu. Prosjek.

To ti nesto personalno imas protiv Besica

Do danas ništa nije odigrao u kontinuitetu da bi se mogao nazvati vrhunskim igračem. Kao što rekoh nekoliko odličnih utakmica, par solidnih i nigdje ga. Da je više od prosjeka ne bi nakon Evertona njegova sljedeća stanica bila Midl. nego nešto više i bolje, ali sigurno je do tog da ja imam nešto protiv njeg. :thumbup:

bhsport
Kontakt:

PostPostao/la bhsport » 14 mar 2018, 10:09

Pa zaboravio si da je imao tesku povredu i da je dosao u Boro na posudbu, da ga tu hvale i cijene i da je standardan tamo.
Zaboravio si stopanje Mesija, Balesa i Hazarda? Nisu to Bilbija, Ahmetovic i Koljic.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

HIV = Haris Internet Virus

Corinne Diacre - prof. fudbala

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.