Bugarska - BiH / Senegal - BiH 23/27.03.2018.

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6425
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Bugarska - BiH / Senegal - BiH 23/27.03.2018.

Post Postao/la JavierBosnia » 13 mar 2018, 19:47

DeeWa je napisao/la:Jedina mana je limitiranost ekipe po meni...Robert je pricao i najavljivao neke igrace koji se nude, a ja takvih ne vidim. Iskreno nista ovdje nije novo posebno osim prevljaka...A cak bi i on dobio priliku da bilo ko od nas vodi reprezentaciju, tako da ne vidim neko posebno otkrice roberta, osim sto je vratio medunjanina kojeg vjerovatno neki drugi selektor ne bi ni pozvao.
Pa tek je proslo mjesec ipo od one brzinske americke turneje gdje je covjek tek preuzeo poziciju. I ovo vremena sto je proslo je nedovoljno za bilo kakav ozbiljniji posao, analizu ili nesto. Pozvani su svi igraci koji su i trebali i koji su zasluzili, isprobat ce se neko novi sto do sada nije nikako ili skroz malo (Prevljak, Duljevic, Simunovic, Memisevic)
Mladji igraci ustupljeni mladoj reprezentaciji i mislim da izvlaci maksimum uzimajuci u obzir vrijeme i sve. To sto fali Prcic, ili ovaj ili onaj, to je najmanji problem, ne biramo ekipu za odlazak na mundijal nego za prijateljske meceve
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

soko
Postovi: 3763
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:34
Kontakt:

Re: Bugarska - BiH / Senegal - BiH 23/27.03.2018.

Post Postao/la soko » 13 mar 2018, 19:51

---------------Dzeko----------------
Dulja--------Deni----------Visca
----------Besic--Pjanic-----------
Seo---Zuka----Ermin--Vranjes
Sehic kao golman
Onda
--------------Prevljak---------------
Menalo---Gojak----Hajrovic
---------Cimi-------Prcic-------
Nastic--Jozo--Semir--Todorovic

Prvih 11 su tu, ovo bi po meni trebalo biti zamjene.
Menalo, Gojak i Todorovic su U21
Fale Prcic, Hajrovic i zamjena za Kolasinca koje je Prosinecki trebao pozvati.
Ovi ostali nek su tu posto ovi igraci iz U21 imaju vazne tekme.

Avatar
Pivopija
Postovi: 3493
Pridružen/a: 06 maj 2014, 17:27
Kontakt:

Re: Bugarska - BiH / Senegal - BiH 23/27.03.2018.

Post Postao/la Pivopija » 13 mar 2018, 19:55

DeeWa je napisao/la:Jedina mana je limitiranost ekipe po meni...Robert je pricao i najavljivao neke igrace koji se nude, a ja takvih ne vidim. Iskreno nista ovdje nije novo posebno osim prevljaka...A cak bi i on dobio priliku da bilo ko od nas vodi reprezentaciju, tako da ne vidim neko posebno otkrice roberta, osim sto je vratio medunjanina kojeg vjerovatno neki drugi selektor ne bi ni pozvao.
Nije bilo ni za ocekivati da ce pozvati nekoga ko nema nase papire. Vjerujem da ce Robert privoliti dosta kvalitetnih mladih igraca iz Hrvatske i Srbije da igraju za nas, ali za to treba vremena.
SportSport.ba liga | Igrac ekipe FK Delfin

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24510
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Bugarska - BiH / Senegal - BiH 23/27.03.2018.

Post Postao/la Goalgetter » 13 mar 2018, 20:01

Vodio je vec razgovore sa Jakupovicem, ne znam jos u pozadini sa kim je razgovarao, ali koga to kvalitetnog imamo, kao eventualno pojacanje kod kojeg trebamo odmah reagovati? Vidim u medijima se gura neki Pavlovic iz francuske Lige, ne sjecam se za koji klub ima cini mi se Troyes ili Angers, mozda eventualno sa njim jos. Sigurno da bice nekih novih igraca, ali za ovo okupljanje mislim da je jos prerano.

Avatar
Moggi
Postovi: 4691
Pridružen/a: 01 mar 2010, 22:23
Lokacija: Site Admin
Kontakt:

Re: Bugarska - BiH / Senegal - BiH 23/27.03.2018.

Post Postao/la Moggi » 13 mar 2018, 20:08

Goalgetter je napisao/la:Vodio je vec razgovore sa Jakupovicem, ne znam jos u pozadini sa kim je razgovarao, ali koga to kvalitetnog imamo, kao eventualno pojacanje kod kojeg trebamo odmah reagovati? Vidim u medijima se gura neki Pavlovic iz francuske Lige, ne sjecam se za koji klub ima cini mi se Troyes ili Angers, mozda eventualno sa njim jos. Sigurno da bice nekih novih igraca, ali za ovo okupljanje mislim da je jos prerano.
Budimir, nastic, pavlovic
Zarathustra

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: Bugarska - BiH / Senegal - BiH 23/27.03.2018.

Post Postao/la Tristan10 » 13 mar 2018, 20:15

Moggi je napisao/la:
Goalgetter je napisao/la:Vodio je vec razgovore sa Jakupovicem, ne znam jos u pozadini sa kim je razgovarao, ali koga to kvalitetnog imamo, kao eventualno pojacanje kod kojeg trebamo odmah reagovati? Vidim u medijima se gura neki Pavlovic iz francuske Lige, ne sjecam se za koji klub ima cini mi se Troyes ili Angers, mozda eventualno sa njim jos. Sigurno da bice nekih novih igraca, ali za ovo okupljanje mislim da je jos prerano.
Budimir, nastic, pavlovic
Nastic je interesantan zbog godina i pozicije. Samo neznam sto bi trebao Budimir ispred Djurica ako bude u istoj formi za Bristol kao prije povrede?

Avatar
Moggi
Postovi: 4691
Pridružen/a: 01 mar 2010, 22:23
Lokacija: Site Admin
Kontakt:

Re: Bugarska - BiH / Senegal - BiH 23/27.03.2018.

Post Postao/la Moggi » 13 mar 2018, 20:21

Tristan10 je napisao/la:
Moggi je napisao/la:
Goalgetter je napisao/la:Vodio je vec razgovore sa Jakupovicem, ne znam jos u pozadini sa kim je razgovarao, ali koga to kvalitetnog imamo, kao eventualno pojacanje kod kojeg trebamo odmah reagovati? Vidim u medijima se gura neki Pavlovic iz francuske Lige, ne sjecam se za koji klub ima cini mi se Troyes ili Angers, mozda eventualno sa njim jos. Sigurno da bice nekih novih igraca, ali za ovo okupljanje mislim da je jos prerano.
Budimir, nastic, pavlovic
Nastic je interesantan zbog godina i pozicije. Samo neznam sto bi trebao Budimir ispred Djurica ako bude bio u istoj formi za Bristol kao prije povrede?
upravo da se ne dovodimo u ovu situaciju vise gdje od 4 napadaca il niko ne igra il i kad igra dat gol je stran pojam, igrac koji je standardan i daje golove u seriji a bi bio iste sekunde drugi napadac
Zarathustra

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: Bugarska - BiH / Senegal - BiH 23/27.03.2018.

Post Postao/la Tristan10 » 13 mar 2018, 20:29

@moggi - Neznam, meni je to marginalno, da u svojim godinama igra i daje golove za Sampdoriju imalo bi neku tezinu. Dosta mi je bitnije kako uvesti mlade igrace u ekipu

Avatar
Moggi
Postovi: 4691
Pridružen/a: 01 mar 2010, 22:23
Lokacija: Site Admin
Kontakt:

Re: Bugarska - BiH / Senegal - BiH 23/27.03.2018.

Post Postao/la Moggi » 13 mar 2018, 21:06

Tristan10 je napisao/la:@moggi - Neznam, meni je to marginalno, da u svojim godinama igra i daje golove za Sampdoriju imalo bi neku tezinu. Dosta mi je bitnije kako uvesti mlade igrace u ekipu
kad pogledas da se priziva mesanovic koji je njegovo godiste, pa eto i djuric, uvidis da je jako potreban budimir. jedan standardni napadac iz serije a (bajicu izgleda nazalost nedostizna) nikako ne moze da skodi, a nace on neki klub u prvoj ako krotone ispadne siguran n sam
Zarathustra

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: Bugarska - BiH / Senegal - BiH 23/27.03.2018.

Post Postao/la Tristan10 » 13 mar 2018, 21:39

Moggi je napisao/la:
Tristan10 je napisao/la:@moggi - Neznam, meni je to marginalno, da u svojim godinama igra i daje golove za Sampdoriju imalo bi neku tezinu. Dosta mi je bitnije kako uvesti mlade igrace u ekipu
kad pogledas da se priziva mesanovic koji je njegovo godiste, pa eto i djuric, uvidis da je jako potreban budimir. jedan standardni napadac iz serije a (bajicu izgleda nazalost nedostizna) nikako ne moze da skodi, a nace on neki klub u prvoj ako krotone ispadne siguran n sam
Ista retorika kao u vrijeme Jajala kad se prizivao. Djuric je od u21 u reprezentaciji, igrao redovno za Bristol prije povrede, i godina kao Budimir. Sta vise slican profil napadaca, normalno da Djuric treba da ima prednost. Bajic je trenutno na klupi u jacem timu od Crotone, taj bi tim prije izbacio i Udinese u dvije utakmice. Nije ni Bajic kalibar i novi Dzeko. Trenutno nije ni drugi napadaca ali je isto mladji od Budimira i ima prostor da napreduje.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Bugarska - BiH / Senegal - BiH 23/27.03.2018.

Post Postao/la Raonffa » 13 mar 2018, 22:14

soko je napisao/la:---------------Dzeko----------------
Dulja--------Deni----------Visca
----------Besic--Pjanic-----------
Seo---Zuka----Ermin--Vranjes
Sehic kao golman
Onda
--------------Prevljak---------------
Menalo---Gojak----Hajrovic
---------Cimi-------Prcic-------
Nastic--Jozo--Semir--Todorovic

Prvih 11 su tu, ovo bi po meni trebalo biti zamjene.
Menalo, Gojak i Todorovic su U21
Fale Prcic, Hajrovic i zamjena za Kolasinca koje je Prosinecki trebao pozvati.
Ovi ostali nek su tu posto ovi igraci iz U21 imaju vazne tekme.
Sviđa mi se prvih 11, samo bih umjesto Bičakčića odmah u vatru gurnuo Memiševića, dečko je u strašnoj formi i kroz koju godinu će se isprofilisati u našeg najboljeg stopera sigurno.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

edinjo-bih
Postovi: 3503
Pridružen/a: 09 jul 2009, 13:48
Kontakt:

Re: Bugarska - BiH / Senegal - BiH 23/27.03.2018.

Post Postao/la edinjo-bih » 13 mar 2018, 23:49

---------------Dzeko-----Prevljak--------------
Duljevic--------------Pjanic---------Milosevic
-----------------------Besic----------------------
Kolasinac--Zukanovic--Memisevic--Vranjes
----------------------Sehic-----------------------

Avatar
HankMoody
Postovi: 6223
Pridružen/a: 01 jul 2015, 17:37
Kontakt:

Re: Bugarska - BiH / Senegal - BiH 23/27.03.2018.

Post Postao/la HankMoody » 14 mar 2018, 00:15

edinjo-bih je napisao/la:---------------Dzeko-----Prevljak--------------
Duljevic--------------Pjanic---------Milosevic
-----------------------Besic----------------------
Kolasinac--Zukanovic--Memisevic--Vranjes
----------------------Sehic-----------------------
Šta će ti odbrana, daj sve u napad!
1992, 2006, 2009, 2011, 2015

edinjo-bih
Postovi: 3503
Pridružen/a: 09 jul 2009, 13:48
Kontakt:

Re: Bugarska - BiH / Senegal - BiH 23/27.03.2018.

Post Postao/la edinjo-bih » 14 mar 2018, 08:09

inace bi mi ova formacija najdraza bila:

-----------------------Dzeko-------------------
Duljevic------Prcic---Pjanic---------Hajrovic
-----------------------Besic----------------------
Kolasinac--Zukanovic--Memisevic--Vranjes
----------------------Begovic--------------------

Avatar
sarajevo46
Postovi: 1079
Pridružen/a: 26 jul 2015, 13:48
Kontakt:

Re: Bugarska - BiH / Senegal - BiH 23/27.03.2018.

Post Postao/la sarajevo46 » 14 mar 2018, 08:38

Šta je Bešić uradio da se ovako puno priziva u reprezentaciju? To mi još nije jasno. Odigrao nekoliko utakmica sjajno, raja ga još uvijek na osnovu tih tuakmcia diže kao da je super klasa, a onda karijera u padu. Prosjek.

Fudbalbr1
Postovi: 442
Pridružen/a: 28 nov 2016, 15:51
Kontakt:

Re: Bugarska - BiH / Senegal - BiH 23/27.03.2018.

Post Postao/la Fudbalbr1 » 14 mar 2018, 09:01

sarajevo46 je napisao/la:Šta je Bešić uradio da se ovako puno priziva u reprezentaciju? To mi još nije jasno. Odigrao nekoliko utakmica sjajno, raja ga još uvijek na osnovu tih tuakmcia diže kao da je super klasa, a onda karijera u padu. Prosjek.
To ti nesto personalno imas protiv Besica

Avatar
sarajevo46
Postovi: 1079
Pridružen/a: 26 jul 2015, 13:48
Kontakt:

Re: Bugarska - BiH / Senegal - BiH 23/27.03.2018.

Post Postao/la sarajevo46 » 14 mar 2018, 09:59

Fudbalbr1 je napisao/la:
sarajevo46 je napisao/la:Šta je Bešić uradio da se ovako puno priziva u reprezentaciju? To mi još nije jasno. Odigrao nekoliko utakmica sjajno, raja ga još uvijek na osnovu tih tuakmcia diže kao da je super klasa, a onda karijera u padu. Prosjek.
To ti nesto personalno imas protiv Besica
Do danas ništa nije odigrao u kontinuitetu da bi se mogao nazvati vrhunskim igračem. Kao što rekoh nekoliko odličnih utakmica, par solidnih i nigdje ga. Da je više od prosjeka ne bi nakon Evertona njegova sljedeća stanica bila Midl. nego nešto više i bolje, ali sigurno je do tog da ja imam nešto protiv njeg. :thumbup:

Avatar
bhsport
Postovi: 11287
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Bugarska - BiH / Senegal - BiH 23/27.03.2018.

Post Postao/la bhsport » 14 mar 2018, 10:09

sarajevo46 je napisao/la:Šta je Bešić uradio da se ovako puno priziva u reprezentaciju? To mi još nije jasno. Odigrao nekoliko utakmica sjajno, raja ga još uvijek na osnovu tih tuakmcia diže kao da je super klasa, a onda karijera u padu. Prosjek.
Pa zaboravio si da je imao tesku povredu i da je dosao u Boro na posudbu, da ga tu hvale i cijene i da je standardan tamo.
Zaboravio si stopanje Mesija, Balesa i Hazarda? Nisu to Bilbija, Ahmetovic i Koljic.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
Moggi
Postovi: 4691
Pridružen/a: 01 mar 2010, 22:23
Lokacija: Site Admin
Kontakt:

Re: Bugarska - BiH / Senegal - BiH 23/27.03.2018.

Post Postao/la Moggi » 14 mar 2018, 10:40

sarajevo46 je napisao/la:Šta je Bešić uradio da se ovako puno priziva u reprezentaciju? To mi još nije jasno. Odigrao nekoliko utakmica sjajno, raja ga još uvijek na osnovu tih tuakmcia diže kao da je super klasa, a onda karijera u padu. Prosjek.
jel na tebe puco meho
Zarathustra

Avatar
DevilsAdvocate
Postovi: 1569
Pridružen/a: 28 jan 2015, 17:31
Kontakt:

Re: Bugarska - BiH / Senegal - BiH 23/27.03.2018.

Post Postao/la DevilsAdvocate » 14 mar 2018, 11:19

Moggi je napisao/la:
sarajevo46 je napisao/la:Šta je Bešić uradio da se ovako puno priziva u reprezentaciju? To mi još nije jasno. Odigrao nekoliko utakmica sjajno, raja ga još uvijek na osnovu tih tuakmcia diže kao da je super klasa, a onda karijera u padu. Prosjek.
jel na tebe puco meho
:rol: :rol:
'I was young, I was survivin' the times. Waitin' for my moment, I was destined to shine..'

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: EdinjoBos, Imajednabrigada i 27 gostiju.