Bugarska - BiH / Senegal - BiH 23/27.03.2018.

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

babino
Postovi: 7197
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: Bugarska - BiH / Senegal - BiH 23/27.03.2018.

Post Postao/la babino » 05 feb 2018, 19:19

o njemu moj filgude, o njemu:-)

Avatar
Vucevich
Postovi: 11249
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Bugarska - BiH / Senegal - BiH 23/27.03.2018.

Post Postao/la Vucevich » 05 feb 2018, 19:20

edinjo-bih je napisao/la:
Vucevich je napisao/la:Jakupovic :shifty:
da, dati mu sansu da pokaze sta zna. momak je mlad i talentovan. ako se ipak pokaze nedovoljno dobrim, nemora se vise nikad pozvati. ja sam ga gledao i kod mene je ostavio solidan utisak. nije svjetska klasa, ali ako nastavi vrijedno da radi, on moze da bude jako solidan igrac.
Dobro cekaj sad, ti mislis da je igrac koji igra u Primaveri medju 17 najboljih igraca BiH na svijetu? Dakle vec sad ispred Mesanovica, Hodzica, Bajica, Kodre?

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Bugarska - BiH / Senegal - BiH 23/27.03.2018.

Post Postao/la DrFilgud » 05 feb 2018, 19:23

babino je napisao/la:o njemu moj filgude, o njemu:-)
Auh, pa decko skupio 30 minuta u Serie B i vratili ga u Primaveru? :?
Ne bi valjda njega u kombinacije za seniore? Jos treba da promijeni sportsko...cudno, cudno.

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: Bugarska - BiH / Senegal - BiH 23/27.03.2018.

Post Postao/la Tristan10 » 05 feb 2018, 19:27

Vucevich je napisao/la:
edinjo-bih je napisao/la:
Vucevich je napisao/la:Jakupovic :shifty:
da, dati mu sansu da pokaze sta zna. momak je mlad i talentovan. ako se ipak pokaze nedovoljno dobrim, nemora se vise nikad pozvati. ja sam ga gledao i kod mene je ostavio solidan utisak. nije svjetska klasa, ali ako nastavi vrijedno da radi, on moze da bude jako solidan igrac.
Dobro cekaj sad, ti mislis da je igrac koji igra u Primaveri medju 17 najboljih igraca BiH na svijetu? Dakle vec sad ispred Mesanovica, Hodzica, Bajica, Kodre?
Sigurno nije, tako isto Halilovic nije bio ispred dosta igraca Hrvatske ali dobio je poziv iz strateskih razloga. Tako i ja mislim da se treba postupiti sa nekim igraca, jer neznam sta mozemo da izgubimo. U najgorem slucaj biti ce na tome da je dobio poziv za jednu utakmicu, nije se dalje pokazao u klubu i na tome stopira. A dobit moze biti na duze staze.


babino
Postovi: 7197
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: Bugarska - BiH / Senegal - BiH 23/27.03.2018.

Post Postao/la babino » 05 feb 2018, 19:32

DrFilgud je napisao/la:
babino je napisao/la:o njemu moj filgude, o njemu:-)
Auh, pa decko skupio 30 minuta u Serie B i vratili ga u Primaveru? :?
Ne bi valjda njega u kombinacije za seniore? Jos treba da promijeni sportsko...cudno, cudno.
ja cu mu halaliti jer izgleda da zivi u austriji pa je gledao i njega i prevljaka:-)
samo treba staviti ovo je 17 koje bih ja volio vidjeti a ne TRENUTNO najbolji..
npr. decko koji nije dao gol u seniorskoj konkurenciji ne moze biti medju trenutno najboljim, besic takodjer nije na tom mjestu trenutno, treba li prevljaka spominjati koji je cesce rezerva u matersburgu i koji je postigao jedan pogodak u zadnje neko vrijeme(slobodnjak, usao sa klupe)
nazad nema zukanovica koji je sigurno medju 3-4 najbolja stopera i igra u ok klubu,standardno:-)....

Avatar
Moggi
Postovi: 4691
Pridružen/a: 01 mar 2010, 22:23
Lokacija: Site Admin
Kontakt:

Re: Bugarska - BiH / Senegal - BiH 23/27.03.2018.

Post Postao/la Moggi » 05 feb 2018, 19:35

pa demirovic je trenutno miljama ispred njega
Zarathustra

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: Bugarska - BiH / Senegal - BiH 23/27.03.2018.

Post Postao/la Tristan10 » 05 feb 2018, 19:36

Biti ce isto igraca sa Americke turneje, to je i Prosinecki rekao, i ja isto mislim da neki od njih to i zasluzuju. Ali gledajuci ove igrace i formacije koje se spominju na forumu, sve se isto vrti. Ti isti igraci, pogotovo u odbrani su kiksali prvo za evropsko prvenstvo pa onda na svijetsko. Zar nemislimo da je vise vrijeme nesto novo da se pokusa. Moze biti da ce Prosinecki to drugacijem stilu igru uraditi da bolje izgleda, ali ja smatram da nam treba neki novi igraci.

Avatar
forgempp
Postovi: 6554
Pridružen/a: 07 jan 2018, 23:38
Kontakt:

Re: Bugarska - BiH / Senegal - BiH 23/27.03.2018.

Post Postao/la forgempp » 05 feb 2018, 19:38

Znaci klasicno 23 igrača dobijaju poziv što se tiče oficijelnih mečeva.
Trebam pomoć oko toga, odnosno dajte vaše mišljenje.
1.Begovic (Golman)
2.Sehic (Golman)
3.Piric (Golman)
4.Bicakcic (Odbrana)
5.Zukanovic (Odbrana)
6.Kolasinac (Odbrana)
7.Vranjes (Odbrana)
8.Djumic (Odbrana)
9.Simunovic (Odbrana)
10.Sunjic(Odbrana)
11.Pjanic (Vezni)
12.Cimirot (Vezni)
13.Besic (Vezni)
14.Lulic (Vezni)
15.Medunjanin (Vezni)
16.Visca (Napad)
17.Duljevic (Napad)
18.Hajrovic (Napad)
19.Kodro (Napad)
20.Bajic (Napad)
21.Dzeko(Napad)
22.Salihovic (Vezni-možda, još se nije oprostio)
23. A. Hodzic(Napad).

Hajde dopune, ispravke, predloške. Znam da se Lula oprostio, ali on je igrač koji igra u velikom timu i dalje i to redovno.
Rafa Nadal!

EDIN DŽEKO!!!

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: Bugarska - BiH / Senegal - BiH 23/27.03.2018.

Post Postao/la Tristan10 » 05 feb 2018, 19:39

Moggi je napisao/la:pa demirovic je trenutno miljama ispred njega
Sigurno je bolji ali ako on vec nemoze zbog obaveza u mladoj reprezentaciji, sto onda isto da se ne iskoristi prilika i ukaze nekom drugom mladom napadacu koji ima potencijal i mozda moze se razviti u igraca od kojeg cemo mozda imati korist u buducnosti.

Avatar
Moggi
Postovi: 4691
Pridružen/a: 01 mar 2010, 22:23
Lokacija: Site Admin
Kontakt:

Re: Bugarska - BiH / Senegal - BiH 23/27.03.2018.

Post Postao/la Moggi » 05 feb 2018, 19:50

da ce nekih drasticnih promjena biti ne vjerujem, pogotovo zbog toga sto ove iz u21 mu vinko nece pustiti dok imamo sanse, na kraju ciklusa cemo dobiti menala , mihojevica, gojaka i loncara, a takodjer dosta ovih igraca moze igrati i sljedece kvalifikacije za u21, tipa demirovic, cavar ,serbecic i mislim da ce oni biti okosnica i sljedece generacije.

igraci koji mogu da upadnu a da do sada nikada nisu bili: kapic, a.kovacevic,eto prevljak, memisevic, burnic i neki sa ovog spiska koji nisu u u21... vise mi ne moze naumpasti

eh sada jedino da prosinecki dovede neke svoje hrvate promjenom drzavljanstva, a mi kakvi smo ne bih mu to preporucio da radi plaho
Zarathustra

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Bugarska - BiH / Senegal - BiH 23/27.03.2018.

Post Postao/la DrFilgud » 05 feb 2018, 20:08

Tristan10 je napisao/la: Sigurno nije, tako isto Halilovic nije bio ispred dosta igraca Hrvatske ali dobio je poziv iz strateskih razloga. Tako i ja mislim da se treba postupiti sa nekim igraca, jer neznam sta mozemo da izgubimo. U najgorem slucaj biti ce na tome da je dobio poziv za jednu utakmicu, nije se dalje pokazao u klubu i na tome stopira. A dobit moze biti na duze staze.
Halilovic je sa 16 bio standardan u Dinamu i, kada je pozvan u seniore, s pravom vazio za jednog od 5 najveceih talenata u Europi.
Jakupovic je u dvadesetoj godini degradiran iz Serie B u primaveru. Austrijski reprezentativac.
I jos stavljen prije Demirovica, koji je isto godiste, a neki dan igrao protiv Barcelone u La ligi :roll:
E yebem mu kriterije.

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: Bugarska - BiH / Senegal - BiH 23/27.03.2018.

Post Postao/la Tristan10 » 05 feb 2018, 20:16

DrFilgud je napisao/la:
Tristan10 je napisao/la: Sigurno nije, tako isto Halilovic nije bio ispred dosta igraca Hrvatske ali dobio je poziv iz strateskih razloga. Tako i ja mislim da se treba postupiti sa nekim igraca, jer neznam sta mozemo da izgubimo. U najgorem slucaj biti ce na tome da je dobio poziv za jednu utakmicu, nije se dalje pokazao u klubu i na tome stopira. A dobit moze biti na duze staze.
Halilovic je sa 16 bio standardan u Dinamu i, kada je pozvan u seniore, s pravom vazio za jednog od 5 najveceih talenata u Europi.
Jakupovic je u dvadesetoj godini degradiran iz Serie B u primaveru. Austrijski reprezentativac.
I jos stavljen prije Demirovica, koji je isto godiste, a neki dan igrao protiv Barcelone u La ligi :roll:
E yebem mu kriterije.
Nemoj molim te pisati nesto sto nisam naveo. Nikad nisam rekao da je ispred Demirovica. Cak sam ranije i prizivao Demirovica u A selekciju. Samo kazem da mi moramo roster igraca da prosirimo. Svi mi npr sad svrsavamo na Cavara sa razlogom a niko nezna kako ce ici sa njim u Frankfurtu. Sto onda da se neda i Burnicu poziv da imamo vise opcija za buducnost. Istom logikom se vodim I sa Jakupovicem. To je jedino.

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Bugarska - BiH / Senegal - BiH 23/27.03.2018.

Post Postao/la DrFilgud » 05 feb 2018, 20:36

Tristan10 je napisao/la:
DrFilgud je napisao/la:
Tristan10 je napisao/la: Sigurno nije, tako isto Halilovic nije bio ispred dosta igraca Hrvatske ali dobio je poziv iz strateskih razloga. Tako i ja mislim da se treba postupiti sa nekim igraca, jer neznam sta mozemo da izgubimo. U najgorem slucaj biti ce na tome da je dobio poziv za jednu utakmicu, nije se dalje pokazao u klubu i na tome stopira. A dobit moze biti na duze staze.
Halilovic je sa 16 bio standardan u Dinamu i, kada je pozvan u seniore, s pravom vazio za jednog od 5 najveceih talenata u Europi.
Jakupovic je u dvadesetoj godini degradiran iz Serie B u primaveru. Austrijski reprezentativac.
I jos stavljen prije Demirovica, koji je isto godiste, a neki dan igrao protiv Barcelone u La ligi :roll:
E yebem mu kriterije.
Nemoj molim te pisati nesto sto nisam naveo. Nikad nisam rekao da je ispred Demirovica. Cak sam ranije i prizivao Demirovica u A selekciju. Samo kazem da mi moramo roster igraca da prosirimo. Svi mi npr sad svrsavamo na Cavara sa razlogom a niko nezna kako ce ici sa njim u Frankfurtu. Sto onda da se neda i Burnicu poziv da imamo vise opcija za buducnost. Istom logikom se vodim I sa Jakupovicem. To je jedino.
Nisam mislio na tebe, nego na post u vezi kog si mi replicirao. Od njega je pocela diskusija oko Jakupovica u nasim seniorima.
Sto se tice prosirivanja rostera, naravno da se slazem, ali igrace koji to zaista zasluzuju i koji su raspolozivi.
Jakupovic trenutno ne bi imao mjesta u prvoj postavi nase U21, nerealno je njega prikazivati kao nekoga ko je materijal zza seniore. Ne zaboravi, decku je 20 godina, a igra u primaveri.

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: Bugarska - BiH / Senegal - BiH 23/27.03.2018.

Post Postao/la Tristan10 » 05 feb 2018, 20:46

Demirovic jeste ispred Jakupovica, ali su isto godiste. Ako cemo bas da budemo precizni onda je Demirovic 2 mjeseca stariji, ali nevidim da ta 2 mjeseca ce uciniti da Jakupovic bude bolji. Samo gledam da ima dobru statistiku u respektabilnoj u21 reprezentaciji Austrije. Koga mi trenutno imamo alternativu za Demirovica, a moze se gledati i na u19 i nesto starije od njega. Sve je to mrsavo. Sjecaj se kad amateri nisu upisali Demirovica u spisak pa su morali igrati sa Beganovicem protiv Svicarske. Isto tako Kodro je davao golove za Osasunu pa je sad tu gdje jeste. Samo mislim da moramo gledati sve opcije sto postoje jer smo mala drzava i nama znaci svaki igrac dosta. I ja bi normalno vise volio da Jakupovic moze igrati za nasu mladu reprezentaciju sto bi bilo dosta dosta logicnije, ali to nije teoretski moguce.

Avatar
Vucevich
Postovi: 11249
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Bugarska - BiH / Senegal - BiH 23/27.03.2018.

Post Postao/la Vucevich » 05 feb 2018, 20:48

Jakupovic je trenutno reprezentativac Austrije, a dodatno je otisao iz Serie A u Serie B pa u Primaveru. Korak nazad a ne naprijed.

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Bugarska - BiH / Senegal - BiH 23/27.03.2018.

Post Postao/la DrFilgud » 05 feb 2018, 21:07

Stvar je u tome da se , potpuno nelogicno , dovodi u kontekst A selekcije.
Slicno kao i s pricom oko onog iz Slovan Bratislave, ispred kog je barem 7 nasih stopera, ali kao mi se moramo potruditi da ga pridobijemo.
Da se razumijemo, ja mislim da svakom igracu s potencijalom treba ponuditi da promijeni sportsko, tako i Jakupovicu, ali dovoditi ga u vezu s A selekcijom dok ga sele iz serie B u primaveru!? :roll:
Cudno, stvarno.

Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6426
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Bugarska - BiH / Senegal - BiH 23/27.03.2018.

Post Postao/la JavierBosnia » 05 feb 2018, 21:15

Mi bi da zovemo 5 napadača, a jedan igra i to se zna ko. Dovoljno je da ima 2 zamjene i kraj priče. Trenutno poslije Džeke po meni su Bajić i Hodžić. (Ibiševic se ljudi oprostio. Kodro nije zasluzio nista, Djuric je vec godinama gledajuci ove ostale, a i ne igra povrijedjen svako malo. Demirovica treba sacekati ovu sezonu da vidimo hoce li se nametnuti u ligi)

Pored ovih gore @forgempp sto je naveo, dodati Burnica i Vrancica.
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

bhfanatic14
Postovi: 4255
Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
Kontakt:

Re: Bugarska - BiH / Senegal - BiH 23/27.03.2018.

Post Postao/la bhfanatic14 » 05 feb 2018, 21:20

forgempp je napisao/la:Znaci klasicno 23 igrača dobijaju poziv što se tiče oficijelnih mečeva.
Trebam pomoć oko toga, odnosno dajte vaše mišljenje.
1.Begovic (Golman)
2.Sehic (Golman)
3.Piric (Golman)
4.Bicakcic (Odbrana)
5.Zukanovic (Odbrana)
6.Kolasinac (Odbrana)
7.Vranjes (Odbrana)
8.Djumic (Odbrana)
9.Simunovic (Odbrana)
10.Sunjic(Odbrana)
11.Pjanic (Vezni)
12.Cimirot (Vezni)
13.Besic (Vezni)
14.Lulic (Vezni)
15.Medunjanin (Vezni)
16.Visca (Napad)
17.Duljevic (Napad)
18.Hajrovic (Napad)
19.Kodro (Napad)
20.Bajic (Napad)
21.Dzeko(Napad)
22.Salihovic (Vezni-možda, još se nije oprostio)
23. A. Hodzic(Napad).

Hajde dopune, ispravke, predloške. Znam da se Lula oprostio, ali on je igrač koji igra u velikom timu i dalje i to redovno.
Odma na prvu vidim da ti fali prcic,vrancic ,milosevic ,burnic ...
Mario Vrancic - Osvajac engleskog Championshipa
Sanjin Prcic - Osvajac francuskog Kupa

SAVEZ NAPOLJE ! ! !

Avatar
Bazinga12345
Postovi: 4758
Pridružen/a: 17 jul 2017, 15:42
Kontakt:

Re: Bugarska - BiH / Senegal - BiH 23/27.03.2018.

Post Postao/la Bazinga12345 » 05 feb 2018, 21:21

Ma kakav crni Djumic, prop'o frajer. Bolje gurati Serbecica i Mihojevića, mladi su.

A i ne vidim potrebu za tim Jakupovicem, da je dobijao minutažu u Empoliu, pa hajde i nekako.
U napadu ostaju Dzeko, Bajic ( valjda se uspije nametnuti), Kodro ( od njega sam vise očekivao, pratimo i dalje) Djuric i eto Hodžić. Uskoro i Demirović.
⭐ Velež Mostar ⭐

Zadnja klupa

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 40 gostiju.