Smail Prevljak

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Shogun
Postovi: 1262
Pridružen/a: 09 maj 2010, 23:24
Kontakt:

Re: Smail Prevljak

Post Postao/la Shogun » 06 mar 2021, 16:34

TopRemove je napisao/la:
06 mar 2021, 16:32
Shogun je napisao/la:
06 mar 2021, 16:26
Od pocetka. Promasio penal u 7. minuti.
Pucao po sredini, golman se baci u stranu, ali mu skinu nogom. :damn:
Jbg. I on kao Dzeko. Sigurniji iz igre nego sa bijele tacke.

Avatar
TopRemove
Postovi: 1354
Pridružen/a: 08 sep 2020, 00:19
Kontakt:

Re: Smail Prevljak

Post Postao/la TopRemove » 06 mar 2021, 17:03

Da je pogodio prvi vjerovatno bi pucao i ovaj drugi i imao priliku dati dva gola na poluvremenu, ovako ništa. Neka zabije u drugom poluvremenu treći za pobjedu. :D

babino
Postovi: 7197
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: Smail Prevljak

Post Postao/la babino » 06 mar 2021, 17:07

TopRemove je napisao/la:
06 mar 2021, 17:03
Da je pogodio prvi vjerovatno bi pucao i ovaj drugi i imao priliku dati dva gola na poluvremenu, ovako ništa. Neka zabije u drugom poluvremenu treći za pobjedu. :D
samo bi taj gol za pobjedu saprao ovaj gorak ukus od pomisli na 2 gola iz penala:-)

Avatar
TopRemove
Postovi: 1354
Pridružen/a: 08 sep 2020, 00:19
Kontakt:

Re: Smail Prevljak

Post Postao/la TopRemove » 06 mar 2021, 17:38

Asistencija za 3:3.

Avatar
TopRemove
Postovi: 1354
Pridružen/a: 08 sep 2020, 00:19
Kontakt:

Re: Smail Prevljak

Post Postao/la TopRemove » 13 mar 2021, 21:55

Odličnu šansu priredio saigraču, ovaj pogodi prečku...

Avatar
DuljevinhoHaraldo
Postovi: 14140
Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
Lokacija: Daštansko
Kontakt:

Re: Smail Prevljak

Post Postao/la DuljevinhoHaraldo » 13 mar 2021, 21:59

Smail tehnički jako dobar ali trkački 0 .
⚜️~⚜️~⚜️

"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić

Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala

kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino

Avatar
forgempp
Postovi: 6549
Pridružen/a: 07 jan 2018, 23:38
Kontakt:

Re: Smail Prevljak

Post Postao/la forgempp » 13 mar 2021, 21:59

TopRemove je napisao/la:
13 mar 2021, 21:55
Odličnu šansu priredio saigraču, ovaj pogodi prečku...
Usporio je s golovima u zadnje vrijeme, klasika za nase igrace kad god je blizu okupljanje.
Rafa Nadal!

EDIN DŽEKO!!!

Avatar
TopRemove
Postovi: 1354
Pridružen/a: 08 sep 2020, 00:19
Kontakt:

Re: Smail Prevljak

Post Postao/la TopRemove » 13 mar 2021, 22:01

forgempp je napisao/la:
13 mar 2021, 21:59
TopRemove je napisao/la:
13 mar 2021, 21:55
Odličnu šansu priredio saigraču, ovaj pogodi prečku...
Usporio je s golovima u zadnje vrijeme, klasika za nase igrace kad god je blizu okupljanje.
Ne dobija upotrebljive lopte, više je dobrih lopti on saigračima poslao nego oni njemu.

Avatar
DuljevinhoHaraldo
Postovi: 14140
Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
Lokacija: Daštansko
Kontakt:

Re: Smail Prevljak

Post Postao/la DuljevinhoHaraldo » 13 mar 2021, 22:02

Ništa, ipak Džeko mora igrati, Smail 0 motorika 0 trka, Demirović 0 dueli slaba tehnika. Maloprije kontra, Smailaga u mjestu stoji, ne ide tako majstore.

Nadam se da ce do kraja utakmice imati loptu u šesnaestercu, tu krene njegova magija hehehe.
⚜️~⚜️~⚜️

"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić

Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala

kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino

Avatar
DuljevinhoHaraldo
Postovi: 14140
Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
Lokacija: Daštansko
Kontakt:

Re: Smail Prevljak

Post Postao/la DuljevinhoHaraldo » 13 mar 2021, 22:09

Ovaj Mbaye što je trener Standarda samo 3 godine stariji od Džeke, :crazy: :crazy: :crazy:
⚜️~⚜️~⚜️

"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić

Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala

kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino

Avatar
TopRemove
Postovi: 1354
Pridružen/a: 08 sep 2020, 00:19
Kontakt:

Re: Smail Prevljak

Post Postao/la TopRemove » 13 mar 2021, 22:12

DuljevinhoHaraldo je napisao/la:
13 mar 2021, 22:02
Ništa, ipak Džeko mora igrati, Smail 0 motorika 0 trka, Demirović 0 dueli slaba tehnika. Maloprije kontra, Smailaga u mjestu stoji, ne ide tako majstore.

Nadam se da ce do kraja utakmice imati loptu u šesnaestercu, tu krene njegova magija hehehe.
Puno je bitniji Džeko nama nego Makedoncima tri godine stariji Pandev koji će mjesec prije 38. rođendana igrati na Evropskom prvenstvu. Sve dok bude htio Džeko će biti dio repke.

Avatar
DuljevinhoHaraldo
Postovi: 14140
Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
Lokacija: Daštansko
Kontakt:

Re: Smail Prevljak

Post Postao/la DuljevinhoHaraldo » 13 mar 2021, 22:14

TopRemove je napisao/la:
13 mar 2021, 22:12
DuljevinhoHaraldo je napisao/la:
13 mar 2021, 22:02
Ništa, ipak Džeko mora igrati, Smail 0 motorika 0 trka, Demirović 0 dueli slaba tehnika. Maloprije kontra, Smailaga u mjestu stoji, ne ide tako majstore.

Nadam se da ce do kraja utakmice imati loptu u šesnaestercu, tu krene njegova magija hehehe.
Puno je bitniji Džeko nama nego Makedoncima tri godine stariji Pandev koji će mjesec prije 38. rođendana igrati na Evropskom prvenstvu. Sve dok bude htio Džeko će biti dio repke.
Druže da sastaviš Demirovića, Prevljaka i Hodžića zajedno ne bi bili nivo Ibiševića. Sramota da u cvijetu mladosti mi nemamo igrača koji može prismrditi nekoj kvaliteti.
⚜️~⚜️~⚜️

"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić

Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala

kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino

Avatar
TopRemove
Postovi: 1354
Pridružen/a: 08 sep 2020, 00:19
Kontakt:

Re: Smail Prevljak

Post Postao/la TopRemove » 13 mar 2021, 22:33

DuljevinhoHaraldo je napisao/la:
13 mar 2021, 22:14
TopRemove je napisao/la:
13 mar 2021, 22:12
DuljevinhoHaraldo je napisao/la:
13 mar 2021, 22:02
Ništa, ipak Džeko mora igrati, Smail 0 motorika 0 trka, Demirović 0 dueli slaba tehnika. Maloprije kontra, Smailaga u mjestu stoji, ne ide tako majstore.

Nadam se da ce do kraja utakmice imati loptu u šesnaestercu, tu krene njegova magija hehehe.
Puno je bitniji Džeko nama nego Makedoncima tri godine stariji Pandev koji će mjesec prije 38. rođendana igrati na Evropskom prvenstvu. Sve dok bude htio Džeko će biti dio repke.
Druže da sastaviš Demirovića, Prevljaka i Hodžića zajedno ne bi bili nivo Ibiševića. Sramota da u cvijetu mladosti mi nemamo igrača koji može prismrditi nekoj kvaliteti.
Ibišević je sa 24 igrao u Cvajti gdje je imao samo pet golova i dvije asistencije u 31 utakmici, Demirović sa 22 godine u Bundesligi ima četiri gola i sedam asistencija u 22 utakmice. Ako je Vedo u narednoj sezoni mogao eksplodirati i zabiti 18 golova na polusezoni, ne vidim onda zašto Demirović ne bi mogao biti sve bolji i bolji... ali da, poslije Džeke i Ibiševića bili su Bajić, Hodžić, Kodro, Đurić, sada su tu opcije Prevljak, Turkeš, Koljić... nažalost ni jedan ni blizu Ibiševića, Džeku da ne spominjem.
Zadnja izmjena: TopRemove, dana/u 13 mar 2021, 22:36, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Maestro
Postovi: 5963
Pridružen/a: 26 okt 2008, 03:54
Kontakt:

Re: Smail Prevljak

Post Postao/la Maestro » 13 mar 2021, 22:35

Opet poredzenja nigdje veze. Niko nikad nije rekao da ce Prevljak i Hodzic biti klasa Vede. Oke mozda neki Zeljovac za Hodzica ali zna se koliko su oni realni sto se svoji igraca tice.
A i malo koja drzava ima igraca koji je zabio preko 100 golova u BL.
Može Petev ostati sto godina, ali to više nema smisla. Ne znam možemo li više potonuti – jasan je Topić.

Tuta Petrov

Avatar
forgempp
Postovi: 6549
Pridružen/a: 07 jan 2018, 23:38
Kontakt:

Re: Smail Prevljak

Post Postao/la forgempp » 13 mar 2021, 22:39

Od svih nasih napadaca u historiji, tesko da i jedan moze prismrdit Dzeki, svaki je imao/ima manu koja ga markira.

Mislim da ce se poslije Dzeke repka morati drasticno promijeniti ako zelimo drzati nekakvu distancu od ovih najlosijih repki u Europi, pod tim mislim da ova nasa improvizacija iz ciklusa u ciklus i majstorluk par igraca nece funkcionirat.
Rafa Nadal!

EDIN DŽEKO!!!

Avatar
Sheyi
Postovi: 12144
Pridružen/a: 10 jan 2009, 17:19
Lokacija: kraj puta
Kontakt:

Re: Smail Prevljak

Post Postao/la Sheyi » 13 mar 2021, 22:53

Kodro i Bajic su nas unistili momacki, kad su presli u Mainz odnosno Udinese, ocekivalo se da im je to samo usputna stanica, a ono... tako da sad nade polazemo u Demira i donekle Prevljaka, mada meni je Prevljak vec otpisan u onom drugom talasu kada smo od njega i Koljic ocekivali vece stvari, medjutim povrete ih osakatise. :D

Avatar
DuljevinhoHaraldo
Postovi: 14140
Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
Lokacija: Daštansko
Kontakt:

Re: Smail Prevljak

Post Postao/la DuljevinhoHaraldo » 13 mar 2021, 22:59

Sheyi je napisao/la:
13 mar 2021, 22:53
Kodro i Bajic su nas unistili momacki, kad su presli u Mainz odnosno Udinese, ocekivalo se da im je to samo usputna stanica, a ono... tako da sad nade polazemo u Demira i donekle Prevljaka, mada meni je Prevljak vec otpisan u onom drugom talasu kada smo od njega i Koljic ocekivali vece stvari, medjutim povrete ih osakatise. :D
Pa zato se trebaju gledati igrači, a ne eno ga igra u Bundesligi ili ne znam ja gdje. Čuj Vedad sa 24 bio u cvajti, pa ova dvojica za zivota nece imati skok igru i igru glavom a da ne pričam o kretanju i link up igri koju je imao. Vedad je mogao i sa 27 početi igrati u Bundesu i opet bi njegov kvalitet odnosno nekvalitet bio isti.

Zato sam pisao da je moguće biti cvajtaš i igrati u Bundesligi, možeš biti i Bundesligaš i igrati u cvajti.

Šteta za Koljića, on je imao najmanje mahana od svih ovih.
⚜️~⚜️~⚜️

"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić

Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala

kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino

Avatar
Maestro
Postovi: 5963
Pridružen/a: 26 okt 2008, 03:54
Kontakt:

Re: Smail Prevljak

Post Postao/la Maestro » 14 mar 2021, 08:59

Opet prica nigdje veze. Da u Bundesligu mozes uletiti. Ali nakon 2-3 tekme te skontaju. Kao sto su skontali Kapica, Kodru, Husejinovica, Bajica u Seriji A itd.
E to se moze nazivati cvajtas. A ne igrac koji redovno sa 22 godine igra u Bundesligi. Ali dobro to znas i sam ali opet ces neke svoje price tvrditi.
I Vedo je imao nedostataka u igri pa je postao dobar igrac. Isto je imao sezona u Herthi, Stuttgartu, Hoffenheimu gdje nije dao vise od 6-7 golova u sezoni. Pa opet niko nije tvrdio da je cvajtas.
Može Petev ostati sto godina, ali to više nema smisla. Ne znam možemo li više potonuti – jasan je Topić.

Tuta Petrov

babino
Postovi: 7197
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: Smail Prevljak

Post Postao/la babino » 14 mar 2021, 09:28

haraldo, znas da si mi drag,nisam se do sada oglasavao ali je fakat vrijeme da se prestanes brukati po pitanju cvajtasa, nema smisla brate. ako ti 20 ljudi kaze da yedes banane, sjedi brate i pojedi ih, ne ide:-)

drugo je kad imas trolove koje boli djon sto im 50 ljudi kontrira,njih to hrani, kontas. ti nisi taj. Mani se tamo justina, cheifova ili sta ja znam koga vec.

vidio si kako alfred napade nas nekoliko prije par dana u vezi begovica i covida, yebi ga, lik se zaletio, pojeo banane i nakon par dana napisao izvinjenje.posteno.

Avatar
NerminFatic
Postovi: 1461
Pridružen/a: 12 feb 2021, 10:56
Kontakt:

Re: Smail Prevljak

Post Postao/la NerminFatic » 14 mar 2021, 09:46

Gledao ga sinoc. Nije Smail bas tako nepokretljiv i spor, rastrcan je i borben, otkriva se, dobro postavlja, ali mu nema ko dati gol. On bi u Gentu, Standardu, Genku, bio 30% bolji jer tamo ima igraca koji su bolji asistenti nego losi Eupen. Red je da ga neko uzme na ljeto. Nije skup, a uvezao je dovoljno da mu ne prigovaraju da je stalno povrijedjen. Moze on jos bolje sigurno.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 23 gosta.