Smail Prevljak

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: Smail Prevljak

Post Postao/la Wandelanoite » 14 mar 2019, 18:50

Da valja ili da je veći potencijal od konkurencije igrao bi, nek trazi slabiji klub.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Avatar
Vucevich
Postovi: 11249
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Smail Prevljak

Post Postao/la Vucevich » 14 mar 2019, 18:52

Ispred njega u ovoj utakmici su: Dabbur, Minamino, Daka, Gulbrandsen i onaj tinejdzer Haland, vjerovatno sam zaboravio i jos koga. Zna i Rose stavljati onog Mwepua u napadu umjesto Smaila.

Avatar
hurem
Postovi: 8622
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Smail Prevljak

Post Postao/la hurem » 14 mar 2019, 18:55

Dzaba je...ja sam i ranije govorio...ima tehniku, super zavrsnicu, ali fali mu krkanluka, djeluje mi poprilicno mlako u duel igri,,kao da jos uvijek ima traume od onih silnih povreda pa se previse cuva, pazi. A zasigurno moze puno vise.
Nek se dobro skonta na ljeto.
Steta!

Avatar
Rimes87
Postovi: 2011
Pridružen/a: 19 mar 2013, 01:30
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Smail Prevljak

Post Postao/la Rimes87 » 14 mar 2019, 23:36

hurem je napisao/la:Dzaba je...ja sam i ranije govorio...ima tehniku, super zavrsnicu, ali fali mu krkanluka, djeluje mi poprilicno mlako u duel igri,,kao da jos uvijek ima traume od onih silnih povreda pa se previse cuva, pazi. A zasigurno moze puno vise.
Nek se dobro skonta na ljeto.
Steta!
Pises ono sto ja mislim. Stvarno mu treba malo agresivnosti da bi postao bolji, ako ne i nezamjenljiv. Samo se sjeti Dzekine poderane tintare u Bundeski - frajer ima zavoj na glavi i ide na svaku visoku loptu. To je ono stvarno sto Smailu fali.
He Came To Us From Bosnia,
Papac Papac,
The Best Left Back In Scotland Sing,
Papac Papac,
He Doesnt Score A Lot Of Goals But When He Does You'll Hear Us Roar,
Sasa Papac Rangers Number Five!

Avatar
Vucevich
Postovi: 11249
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Smail Prevljak

Post Postao/la Vucevich » 17 mar 2019, 15:58

Opet na klupi :roll:

Nevjerovatno

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24512
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Smail Prevljak

Post Postao/la Goalgetter » 17 mar 2019, 16:06

Dabbur ide na kraju sezone ionako iz Salzburga i on ga i dalje forsira do iznemoglosti, umjesto da dadne ostalima sansu :facepalm:

Ne znam zasto nema Todorovica, vidim stavio story da je vec u Tuzli, a ocito nije povrijedjen.

Avatar
hurem
Postovi: 8622
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Smail Prevljak

Post Postao/la hurem » 17 mar 2019, 16:09

Nisam htio ranije pisati...ali ovaj trener mi je poprilicno poglup po tom pitanju...imas toliku prednost na tabeli i ne pruzas priliku drugim igracima, nevjerovatno...a forsiras neke do iznemoglosti...jedini u svijetu.
Nek su ispali iz Europe.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Smail Prevljak

Post Postao/la Raonffa » 17 mar 2019, 16:12

Goalgetter je napisao/la:Dabbur ide na kraju sezone ionako iz Salzburga i on ga i dalje forsira do iznemoglosti, umjesto da dadne ostalima sansu :facepalm:

Ne znam zasto nema Todorovica, vidim stavio story da je vec u Tuzli, a ocito nije povrijedjen.
A očigledno se Prevljak i Todorović smjenjuju na tribinama :mrgreen:

Kada već nije u rosteru, vjerovatno su ga pustili da ide ranije na okupljanje reprezentacije.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Vucevich
Postovi: 11249
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Smail Prevljak

Post Postao/la Vucevich » 17 mar 2019, 16:14

Goalgetter je napisao/la:Dabbur ide na kraju sezone ionako iz Salzburga i on ga i dalje forsira do iznemoglosti, umjesto da dadne ostalima sansu :facepalm:

Ne znam zasto nema Todorovica, vidim stavio story da je vec u Tuzli, a ocito nije povrijedjen.
Vjerovatno mu je trener dao do znanja da ne racuna na njega u ovoj utakmici, mada ko zna, cini mi se da je i prosli put rano u Tuzlu dosao

Inace, nadam se da ce Smail otici na kraju sezone, ovo vise nema smisla i tesko mu koci napredak. Ako moze u neki slabiji bundesligas ili u neki klub tipa Rapid bilo bi dobro.

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24512
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Smail Prevljak

Post Postao/la Goalgetter » 17 mar 2019, 16:15

Ma i Todorovic mi je nesto kao rekreativac u Salzburgu, jedna prvenstvena utakmica mjeseceno, ostalo na tribinama i rijetko kada na klupi. Ne svidja mi se nikako situacija oko njih dvojice :yawn:

Avatar
Vucevich
Postovi: 11249
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Smail Prevljak

Post Postao/la Vucevich » 17 mar 2019, 16:31

Goalgetter je napisao/la:Ma i Todorovic mi je nesto kao rekreativac u Salzburgu, jedna prvenstvena utakmica mjeseceno, ostalo na tribinama i rijetko kada na klupi. Ne svidja mi se nikako situacija oko njih dvojice :yawn:
Todorović i Farkaš se bore za mjesto rezerva Laineru, mada očigledno je da trener nema uopšte povjerenje u Todora jer je stavio povrijeđenog Lainera da igra prije njega u EL-u. Možda će se sljedeće sezone izboriti za mjesto startera u slučaju da Lainer ode.

Prevljak, iako je bio prvi strijelac Austrijske Bundeslige za godinu 2018, trenutno je šesta opcija u napadu za RBS, slabo do bola. Čak nakon one utakmice gdje je zabio 4 golova u prvom poluvremenu nije dobio priliku kako treba.

Avatar
hurem
Postovi: 8622
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Smail Prevljak

Post Postao/la hurem » 17 mar 2019, 16:48

Trener koji ocigledno zna ubiti u pojam mladog igraca. Ocito je psihologiju studirao.
Razumio bih da je grcevita borba za titulu u pitanju, ali ovako imao si evropske utakmice + prvenstvo koje si fakticki davno osvojio...pa daj brate mili kalkulisi malo, daj i drugima priliku, nek se osjete vaznom karikom tima.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Smail Prevljak

Post Postao/la Raonffa » 17 mar 2019, 16:51

Goalgetter je napisao/la:Ma i Todorovic mi je nesto kao rekreativac u Salzburgu, jedna prvenstvena utakmica mjeseceno, ostalo na tribinama i rijetko kada na klupi. Ne svidja mi se nikako situacija oko njih dvojice :yawn:
Ma ne može jbg kada je ovaj Salzburg stvarno haos jaka ekipa i igrački i finansijski, imaju igrače u najboljim godinama, ne prodaju ih za siću, vjerovatno su među top 10 najstabilnijih klubova koji se ne nalaze u ligama petice.

Konkretno Todor ima za konkurenciju standardnog desnog beka austrijske reprezentacije, igrača koji ulazi u najbolje fudbalske godine, igrača kojeg ljetos nisu htjeli pustiti u Napoli

Todoru je šansa ako Lainer ostvari transfer na ljeto, a vjerovatno mislim da hoće, ulazi u najbolje godine na ljeto i sumnjam da se neće okušati na još većem nivou, a i Salzburg će valjda nešto da zaradi na njemu, kao i na Dabburu.

Vjerovatno su htjeli napasti Ligu prvaka (ponovo :mrgreen: ) pa su ih ostavili ovo ljeto u klubu.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24512
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Smail Prevljak

Post Postao/la Goalgetter » 17 mar 2019, 17:07

Ma koliko god se mi zalili ovdje na Rose-a, i smatram da je nekorektan prema Smailu, ali on radi fenomenalan posao u Salzburgu sa mladim igracima. Ne moramo nabrajati koliko je igraca uveo u prvi tim, ustabilio ih u prvu ekipu i na kraju su ti igraci sada ili nosioci ili vec ostvarili transfer u neki veci europski klub.

Sto se tice Todorovica, to je apsolutno tacno, mislim nista neocekivano smo svi prognozirali na pocetku sezone da se nece naigrati pored Ulmera i Lainera koji su stvarno fizicki top-spremni igraci. Vidicemo, prva sezona mu je tek, on ce imati jos svoju sansu da se dokaze.

Avatar
Maestro
Postovi: 5963
Pridružen/a: 26 okt 2008, 03:54
Kontakt:

Re: Smail Prevljak

Post Postao/la Maestro » 17 mar 2019, 17:37

Jedina nada postoji da promjeni klub ukoliko ovaj lik ostane trener. Jer ocigledno je da forsira druge igrace dzaba davao prevljak golove il ne.
Može Petev ostati sto godina, ali to više nema smisla. Ne znam možemo li više potonuti – jasan je Topić.

Tuta Petrov

Avatar
Vucevich
Postovi: 11249
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Smail Prevljak

Post Postao/la Vucevich » 17 mar 2019, 18:44

Opet bez prilike uopste, ni sa klupe :facepalm:

Avatar
Maestro
Postovi: 5963
Pridružen/a: 26 okt 2008, 03:54
Kontakt:

Re: Smail Prevljak

Post Postao/la Maestro » 17 mar 2019, 19:22

Vucevich je napisao/la:Opet bez prilike uopste, ni sa klupe :facepalm:
https://www.austriansoccerboard.at/topi ... g/?page=18

Ovdje austrijanci nesto bubaju kao ne trudi se na treningu.
Ali ko mu moze zamjeriti kad vidi da mu neda posteno sansu
Može Petev ostati sto godina, ali to više nema smisla. Ne znam možemo li više potonuti – jasan je Topić.

Tuta Petrov

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Smail Prevljak

Post Postao/la DrFilgud » 17 mar 2019, 20:21

Prevljaku je vjerovatno jasno da nema sta traziti u austrijskim galaktikosima.
Na ljeto brate u kakvu bolju ligu (Belgija, Holandija...), osrednji tim i da igra redovno.

Avatar
Vucevich
Postovi: 11249
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Smail Prevljak

Post Postao/la Vucevich » 03 apr 2019, 17:01

I u Kupu protiv niželigaša nije ni na klupi :oops: :facepalm:

Također Todorovića opet nema, šta je s njim?

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24512
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Smail Prevljak

Post Postao/la Goalgetter » 03 apr 2019, 17:48

Vucevich je napisao/la:I u Kupu protiv niželigaša nije ni na klupi :oops: :facepalm:

Također Todorovića opet nema, šta je s njim?
Nista, on i Smail jednom mjesecno startaju, ostatak vremena odmaraju.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Sveti i 29 gostiju.