BiH - Crna Gora/J. Koreja - BiH 28.5./2.6.2018.

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
Miske01
Postovi: 1076
Pridružen/a: 07 jan 2018, 00:29
Kontakt:

Re: BiH - Crna Gora/J. Koreja - BiH 28.5./2.6.2018.

Post Postao/la Miske01 » 21 maj 2018, 06:59

Vucevich je napisao/la:
JavierBosnia je napisao/la:Ja se kladim tipa da taj Saric igra za Galatasaray, bio bi siguran u prvom timu po forumasima.

Ajmo pustiti robertu nek radi sta zna
Zasto bi bio siguran? Da li je to Riad Bajic bio siguran kada je bio jedan od najboljih napadaca u Turskoj?
Nije jer je igrao u j**** Konyasporu. A znaš kakva je većina naših navijača, dobro je Javier rekao...
BHF

klikker79
Postovi: 53
Pridružen/a: 29 dec 2017, 08:40
Kontakt:

Re: BiH - Crna Gora/J. Koreja - BiH 28.5./2.6.2018.

Post Postao/la klikker79 » 21 maj 2018, 08:20

U koliko sati je termin utakmice?

Avatar
Miske01
Postovi: 1076
Pridružen/a: 07 jan 2018, 00:29
Kontakt:

Re: BiH - Crna Gora/J. Koreja - BiH 28.5./2.6.2018.

Post Postao/la Miske01 » 21 maj 2018, 08:59

klikker79 je napisao/la:U koliko sati je termin utakmice?
U 18 sati protiv Crne Gore, a u 13 protiv Južne Koreje :D
BHF

klikker79
Postovi: 53
Pridružen/a: 29 dec 2017, 08:40
Kontakt:

Re: BiH - Crna Gora/J. Koreja - BiH 28.5./2.6.2018.

Post Postao/la klikker79 » 21 maj 2018, 09:33

Miske01 je napisao/la:
klikker79 je napisao/la:U koliko sati je termin utakmice?
U 18 sati protiv Crne Gore, a u 13 protiv Južne Koreje :D
Eh super, hvala na infu :D

Avatar
miky_hz
Postovi: 23132
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: BiH - Crna Gora/J. Koreja - BiH 28.5./2.6.2018.

Post Postao/la miky_hz » 21 maj 2018, 12:09

Zbog porodičnih obaveza a nakon razgovora sa selektorom i njegovog odobrenja, Begović će izostati sa ovog okupljanja.

Umjesto njega poziv je upućen golmanu Željezničara Vedranu Kjosevskom
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

zenica159
Postovi: 1049
Pridružen/a: 06 jan 2016, 21:41
Kontakt:

Re: BiH - Crna Gora/J. Koreja - BiH 28.5./2.6.2018.

Post Postao/la zenica159 » 21 maj 2018, 12:18

Opet otkazuje, nadam se da nije neka bolest clana porodice. Sehic se do sada pokazao kao dostojna zamjena, vjerujem da nam nece puno nedostajati.

mirsad993
Postovi: 811
Pridružen/a: 18 dec 2013, 01:45
Kontakt:

Re: BiH - Crna Gora/J. Koreja - BiH 28.5./2.6.2018.

Post Postao/la mirsad993 » 21 maj 2018, 12:31

zenica159 je napisao/la:Opet otkazuje, nadam se da nije neka bolest clana porodice. Sehic se do sada pokazao kao dostojna zamjena, vjerujem da nam nece puno nedostajati.
Nezz nekako je meni ovo sve sumnjivo, drugi put da otkazuje iz nekih subjektivnih razloga otkako je Robi tu, možda je razočaran zbog toga što je Robi rekao da startna pozicija golmana nije sigurna za Begovića, ili mu je možda rekao da je Šehić prvi izbor s obzirom na to da ga poznaje iz Azerbejdžana vrlo dobro.
Helem nadam se da ovo što sam napisao nije tačno ali svakako da će se neki igrači pobuniti što oni ne mogu uzeti raniji godišnji i sa ženama lagano ali eto nije lahko sa Britankom boli nju briga za repku ona hoće čovjeka sa sobom :D (šala)

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: BiH - Crna Gora/J. Koreja - BiH 28.5./2.6.2018.

Post Postao/la Skver » 21 maj 2018, 12:32

miky_hz je napisao/la:Zbog porodičnih obaveza a nakon razgovora sa selektorom i njegovog odobrenja, Begović će izostati sa ovog okupljanja.

Umjesto njega poziv je upućen golmanu Željezničara Vedranu Kjosevskom
Jel ovo prvoaprilska sala? Ovaj mi golman vise lici na beka.....ovo golman za reprezentacije :urnebes:
🔴⚫️

Avatar
Maestro
Postovi: 5963
Pridružen/a: 26 okt 2008, 03:54
Kontakt:

Re: BiH - Crna Gora/J. Koreja - BiH 28.5./2.6.2018.

Post Postao/la Maestro » 21 maj 2018, 12:58

Ma nevjerujem mu ni rijec. Taj vjerovatno nikad vise nece ni zaigrati za BiH.
Može Petev ostati sto godina, ali to više nema smisla. Ne znam možemo li više potonuti – jasan je Topić.

Tuta Petrov

Avatar
Moggi
Postovi: 4691
Pridružen/a: 01 mar 2010, 22:23
Lokacija: Site Admin
Kontakt:

Re: BiH - Crna Gora/J. Koreja - BiH 28.5./2.6.2018.

Post Postao/la Moggi » 21 maj 2018, 13:00

opet kjosevski u reprezentaciji :urnebes:
Zarathustra

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: BiH - Crna Gora/J. Koreja - BiH 28.5./2.6.2018.

Post Postao/la Drape » 21 maj 2018, 13:12

Od kako brani za BiH ja se sjećam samo jednog baš ogromnog kiksa od strane Begovića: Gol Belgije za 1 : 1 u Zenici. Bilo je još mnogo situacija gdje se može reći da je mogao bolja reagovati, ali to je baš bio gol koji ide 100% na njegovu dušu. Još od SP gdje je branio stvarno fenomenalno upao je u nekakvu kolotečinu, nije često kiksao, ali sve je manje i uspjevao da odbrani nešto.

Možda nam je i potrebna svježa krv na golu. Samo poznavajući Šehića kroz čitavu karijeru, ako je i u stanju više toga odbraniti nego Begović, isto tako mu se znatno češće dešava da primi smješan gol, kad se to po prvi put desi u dresu reprezentacije valjda "preživi" osude javnosti :hmmmmm:

Avatar
Vucevich
Postovi: 11249
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: BiH - Crna Gora/J. Koreja - BiH 28.5./2.6.2018.

Post Postao/la Vucevich » 21 maj 2018, 13:43

Miske01 je napisao/la:
Vucevich je napisao/la:
JavierBosnia je napisao/la:Ja se kladim tipa da taj Saric igra za Galatasaray, bio bi siguran u prvom timu po forumasima.

Ajmo pustiti robertu nek radi sta zna
Zasto bi bio siguran? Da li je to Riad Bajic bio siguran kada je bio jedan od najboljih napadaca u Turskoj?
Nije jer je igrao u j**** Konyasporu. A znaš kakva je većina naših navijača, dobro je Javier rekao...
Sad svakako igra u Basaksehiru a ne vidim da ga neko gura u prvih jedanaest, ali nebitno, mislim da je malo prazno reci 'da igra u X klubu' da bi bio u pocetnoj postavi, jer je poenta zapravo da ne igra i da se nije dokazao na tom nivou. Siguran sam i kad bi Mersudin Ahmetovic igrao u Borusiji Dortmund da bi ga ljudi gurali u prvih XI.

dinoze
Postovi: 2083
Pridružen/a: 08 sep 2010, 07:53
Kontakt:

Re: BiH - Crna Gora/J. Koreja - BiH 28.5./2.6.2018.

Post Postao/la dinoze » 21 maj 2018, 14:28

Samo ljudi realno gledajuci, smjesna smo ekipa postali. Kada vidim gdje nam igraci igraju, u kakvoj su formi i kakva atmosfera vlada u timu nije ni cudo sto smo medzu losije plasiranim repkama.
Ove dvije tekme sto igramo i one se igraju preko qurca.
Famos? Livada? Zajebancija, kokteli, ljeto, trebe i gledamo SP na tv u Dubrovniku. Doci je i Bega.

DeeWa
Postovi: 2001
Pridružen/a: 04 mar 2014, 19:19
Kontakt:

Re: BiH - Crna Gora/J. Koreja - BiH 28.5./2.6.2018.

Post Postao/la DeeWa » 21 maj 2018, 14:43

ja nekako sumnjam da bi begovic namjerno nesto radio. On mi je jedini lik koji mi djeluje maltene nesposobno da odbije. Ne mislim to kao neku uvredu bas nego da je jednostavno takva dobricina da bi covjek i na silu uvijek se odazvao...

na kraju krajeva ovo su prijateljske utakmice, vazno je da ne odbija kvalifikacije...


A sto se kjosevskog tice, bio je stvarno talenat veliki kada se pojavio i mislio sam i ja licno da ce postati nesto kvalitetno ali je stvarno presmijesan golman. Ja bi radije nekog starca pozvao. Vala i da pozove nekog golmana od 28-29g bolje i to nego kjosevskog ionako nikad ne bi smio biti u nekom uzem izboru, a kad markovic onaj mali napuni 22g nek bude ta neka cetvrta opcija umjesto kjosevskog.
Ponosni osvajač kupa virtualne sportsport.ba BHT Premijer lige u prvoj sezoni.

Avatar
Moggi
Postovi: 4691
Pridružen/a: 01 mar 2010, 22:23
Lokacija: Site Admin
Kontakt:

Re: BiH - Crna Gora/J. Koreja - BiH 28.5./2.6.2018.

Post Postao/la Moggi » 21 maj 2018, 15:19

dinoze je napisao/la:Samo ljudi realno gledajuci, smjesna smo ekipa postali. Kada vidim gdje nam igraci igraju, u kakvoj su formi i kakva atmosfera vlada u timu nije ni cudo sto smo medzu losije plasiranim repkama.
Ove dvije tekme sto igramo i one se igraju preko qurca.
Famos? Livada? Zajebancija, kokteli, ljeto, trebe i gledamo SP na tv u Dubrovniku. Doci je i Bega.
trenutno nam je trzisna vrijednost u punom sastavu skoro 160 miliona sto je vise od polovine reprezentacija koje igraju sp. poredjenja radi kada smo se plasirali u brazil bilo je jedva 115mil.
drugo, nikada nismo u timu imali dvije svjetske zvijezde u pravom smislu te rijeci koji ijgraju bitne uloge u zavrsnici lige prvaka kao sada u dzeki i pjanicu.
trece, oko 60% ekipe nam igra u ligama petice ,ako i ne onda su to prvak grcke,hrvatske , skoro prvak turske, skoro prvak belgije itd.. imamo naravno i ovih drugoligasa i ostalih žnj timova, ali u mnooooooooooogo manjoj mjeri nego prije par godina.

digne mi se kosa na glavi kada neko pokusa tvrditi da je do igraca, kako nam dolaze slabe generacije, kada tako jednostavno - nije; i opravdanja za neuspjeh plasmana na ovo SP ,a tek EP jednostavno*-nema
najbolje od nas tek dolazi.
Zarathustra

dinoze
Postovi: 2083
Pridružen/a: 08 sep 2010, 07:53
Kontakt:

Re: BiH - Crna Gora/J. Koreja - BiH 28.5./2.6.2018.

Post Postao/la dinoze » 21 maj 2018, 17:44

Moggi je napisao/la:
dinoze je napisao/la:Samo ljudi realno gledajuci, smjesna smo ekipa postali. Kada vidim gdje nam igraci igraju, u kakvoj su formi i kakva atmosfera vlada u timu nije ni cudo sto smo medzu losije plasiranim repkama.
Ove dvije tekme sto igramo i one se igraju preko qurca.
Famos? Livada? Zajebancija, kokteli, ljeto, trebe i gledamo SP na tv u Dubrovniku. Doci je i Bega.
trenutno nam je trzisna vrijednost u punom sastavu skoro 160 miliona sto je vise od polovine reprezentacija koje igraju sp. poredjenja radi kada smo se plasirali u brazil bilo je jedva 115mil.
drugo, nikada nismo u timu imali dvije svjetske zvijezde u pravom smislu te rijeci koji ijgraju bitne uloge u zavrsnici lige prvaka kao sada u dzeki i pjanicu.
trece, oko 60% ekipe nam igra u ligama petice ,ako i ne onda su to prvak grcke,hrvatske , skoro prvak turske, skoro prvak belgije itd.. imamo naravno i ovih drugoligasa i ostalih žnj timova, ali u mnooooooooooogo manjoj mjeri nego prije par godina.

digne mi se kosa na glavi kada neko pokusa tvrditi da je do igraca, kako nam dolaze slabe generacije, kada tako jednostavno - nije; i opravdanja za neuspjeh plasmana na ovo SP ,a tek EP jednostavno*-nema
najbolje od nas tek dolazi.
Nekontam, hoces da kazes da trzisna vrijednost i biti clan nekog tima odredzuje jacinu tima?
A npr Visca nam u prvoj postavi a njegova zamjena igra u Dinamo Zagreb, spic napadac nema zamjene kada se umori ili povrijedi.
Brani nam golman koji igra u Azrebedzanu.
Najskuplji igrac u reprezentaciji nepostoji na terenu kada repka igra.
A mozda si i u pravu dacemo biti bolji ako odluci da zigra.

Avatar
Pivopija
Postovi: 3493
Pridružen/a: 06 maj 2014, 17:27
Kontakt:

Re: BiH - Crna Gora/J. Koreja - BiH 28.5./2.6.2018.

Post Postao/la Pivopija » 21 maj 2018, 17:51

dinoze je napisao/la:
Moggi je napisao/la: trenutno nam je trzisna vrijednost u punom sastavu skoro 160 miliona sto je vise od polovine reprezentacija koje igraju sp. poredjenja radi kada smo se plasirali u brazil bilo je jedva 115mil.
drugo, nikada nismo u timu imali dvije svjetske zvijezde u pravom smislu te rijeci koji ijgraju bitne uloge u zavrsnici lige prvaka kao sada u dzeki i pjanicu.
trece, oko 60% ekipe nam igra u ligama petice ,ako i ne onda su to prvak grcke,hrvatske , skoro prvak turske, skoro prvak belgije itd.. imamo naravno i ovih drugoligasa i ostalih žnj timova, ali u mnooooooooooogo manjoj mjeri nego prije par godina.

digne mi se kosa na glavi kada neko pokusa tvrditi da je do igraca, kako nam dolaze slabe generacije, kada tako jednostavno - nije; i opravdanja za neuspjeh plasmana na ovo SP ,a tek EP jednostavno*-nema
najbolje od nas tek dolazi.
Nekontam, hoces da kazes da trzisna vrijednost i biti clan nekog tima odredzuje jacinu tima?
A npr Visca nam u prvoj postavi a njegova zamjena igra u Dinamo Zagreb, spic napadac nema zamjene kada se umori ili povrijedi.
Brani nam golman koji igra u Azrebedzanu.
Najskuplji igrac u reprezentaciji nepostoji na terenu kada repka igra.
A mozda si i u pravu dacemo biti bolji ako odluci da zigra.
Hoce da kaze da dosta reprezentacija sa losijim igracima od nasih igra velika takmicenja, pa zasto onda ne bi i mi?
SportSport.ba liga | Igrac ekipe FK Delfin

Avatar
DzemoVoliMarmeladu
Postovi: 2675
Pridružen/a: 29 okt 2013, 15:02
Kontakt:

Re: BiH - Crna Gora/J. Koreja - BiH 28.5./2.6.2018.

Post Postao/la DzemoVoliMarmeladu » 21 maj 2018, 18:06

Pivopija je napisao/la:
dinoze je napisao/la:
Moggi je napisao/la: trenutno nam je trzisna vrijednost u punom sastavu skoro 160 miliona sto je vise od polovine reprezentacija koje igraju sp. poredjenja radi kada smo se plasirali u brazil bilo je jedva 115mil.
drugo, nikada nismo u timu imali dvije svjetske zvijezde u pravom smislu te rijeci koji ijgraju bitne uloge u zavrsnici lige prvaka kao sada u dzeki i pjanicu.
trece, oko 60% ekipe nam igra u ligama petice ,ako i ne onda su to prvak grcke,hrvatske , skoro prvak turske, skoro prvak belgije itd.. imamo naravno i ovih drugoligasa i ostalih žnj timova, ali u mnooooooooooogo manjoj mjeri nego prije par godina.

digne mi se kosa na glavi kada neko pokusa tvrditi da je do igraca, kako nam dolaze slabe generacije, kada tako jednostavno - nije; i opravdanja za neuspjeh plasmana na ovo SP ,a tek EP jednostavno*-nema
najbolje od nas tek dolazi.
Nekontam, hoces da kazes da trzisna vrijednost i biti clan nekog tima odredzuje jacinu tima?
A npr Visca nam u prvoj postavi a njegova zamjena igra u Dinamo Zagreb, spic napadac nema zamjene kada se umori ili povrijedi.
Brani nam golman koji igra u Azrebedzanu.
Najskuplji igrac u reprezentaciji nepostoji na terenu kada repka igra.
A mozda si i u pravu dacemo biti bolji ako odluci da zigra.
Hoce da kaze da dosta reprezentacija sa losijim igracima od nasih igra velika takmicenja, pa zasto onda ne bi i mi?
Ništa nam to ne znaci. Ne igramo protiv irana u kvalifikacijama. Gdje smo kad se gledaju evropske reprezentacije? Realno jesmo slabiji nego sto smo bili kad smo u Brazilu igrali. Nema Spahe, Misketa, lulica, ibisevica medunjanina a nismo ni doveli neke nove na tom nivou

dinoze
Postovi: 2083
Pridružen/a: 08 sep 2010, 07:53
Kontakt:

Re: BiH - Crna Gora/J. Koreja - BiH 28.5./2.6.2018.

Post Postao/la dinoze » 21 maj 2018, 18:16

Pivopija je napisao/la:
dinoze je napisao/la:
Moggi je napisao/la: trenutno nam je trzisna vrijednost u punom sastavu skoro 160 miliona sto je vise od polovine reprezentacija koje igraju sp. poredjenja radi kada smo se plasirali u brazil bilo je jedva 115mil.
drugo, nikada nismo u timu imali dvije svjetske zvijezde u pravom smislu te rijeci koji ijgraju bitne uloge u zavrsnici lige prvaka kao sada u dzeki i pjanicu.
trece, oko 60% ekipe nam igra u ligama petice ,ako i ne onda su to prvak grcke,hrvatske , skoro prvak turske, skoro prvak belgije itd.. imamo naravno i ovih drugoligasa i ostalih žnj timova, ali u mnooooooooooogo manjoj mjeri nego prije par godina.

digne mi se kosa na glavi kada neko pokusa tvrditi da je do igraca, kako nam dolaze slabe generacije, kada tako jednostavno - nije; i opravdanja za neuspjeh plasmana na ovo SP ,a tek EP jednostavno*-nema
najbolje od nas tek dolazi.
Nekontam, hoces da kazes da trzisna vrijednost i biti clan nekog tima odredzuje jacinu tima?
A npr Visca nam u prvoj postavi a njegova zamjena igra u Dinamo Zagreb, spic napadac nema zamjene kada se umori ili povrijedi.
Brani nam golman koji igra u Azrebedzanu.
Najskuplji igrac u reprezentaciji nepostoji na terenu kada repka igra.
A mozda si i u pravu dacemo biti bolji ako odluci da zigra.
Hoce da kaze da dosta reprezentacija sa losijim igracima od nasih igra velika takmicenja, pa zasto onda ne bi i mi?
Ne hocu da kazem da smo tu gdje smo zasluzili da budemo i da je atmosfera kod igraca kao i kod vecine navijaca takva da se neocekuju neki pretjerani uspjesi. Na svim pozicijama smo losiji nego u zadnjih pet godina, nema pozicije koja nam je bolja niti imamo lidera u timu. Ni iz U21 nije isplivao neki super igrac vec dugo niti postoji neki koji bi mogao preuzeti vaznu ulogu.
Svi su presli 20 godina i igraju u znj timovima ako uopste igraju.

Avatar
Vucevich
Postovi: 11249
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: BiH - Crna Gora/J. Koreja - BiH 28.5./2.6.2018.

Post Postao/la Vucevich » 21 maj 2018, 18:52

Mi smo i mnoooogo bolji nego što zaslužujemo biti s obzirom na to koliko nam je domaća liga očajna. Lendrića nema ni na klupi Lensa, Stevanović igra u Svičarskoj drugoj diviziji, Ordagić ce tek danas upisati minut za taj Bran neki, Šerbečić je sad upisao prvi nastup u Norveskoj ligi, Memija nije mogao dalje od Danske druge divizije, i još hiljadu takvih primjera. Pored toga još uvijek smo polukompetitivna reprezentacija bez obzira koliko nam je liga loša, što neće uvijek biti slučaj. Trebamo biti zadovoljni što se borimo za plasman na takmičenja.
Zadnja izmjena: Vucevich, dana/u 21 maj 2018, 19:55, ukupno mijenjano 2 puta.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 34 gosta.