BiH - Crna Gora/J. Koreja - BiH 28.5./2.6.2018.

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
Bazinga12345
Postovi: 4723
Pridružen/a: 17 jul 2017, 15:42
Kontakt:

Re: BiH - Crna Gora/J. Koreja - BiH 28.5./2.6.2018.

Post Postao/la Bazinga12345 » 18 maj 2018, 14:26

bhsport je napisao/la: Slazem se, nisam napisao da moze sve i odmah, ali je i cinjenica da nema ni neke igre ni rezultata. Dosta luta u ovim spiskovima, a do sada sam ocekivao okosnicu repke da se uigra uz par mladjih igraca, nista od toga nemamo jos, ni desnog beka ni covjeka uz Pjanica (onu dubrovacku prevaru ne brojim u ozbiljne igrace). Vidjet cemo sta ce biti do lige nacija i kako ce se sve odvijati, za sada kanarinac mi ne ulijeva nikakvo povjerenje.
Protiv Senegala smo imali igru, pretjerujes sa kritikom.
⭐ Velež Mostar ⭐

Zadnja klupa

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: BiH - Crna Gora/J. Koreja - BiH 28.5./2.6.2018.

Post Postao/la Raonffa » 18 maj 2018, 15:00

bhsport je napisao/la:
Raonffa je napisao/la: Ma dobro, prve dvije utakmice nije realno gledati s obzirom na kadar kojim je raspolagao.

Bugarsku smo dobili, a nismo igrali nešto specijalno, protiv Senegala je to već bolje izgledalo al' eto nismo dobili mada nam je poništen regularan pogodak al' nejse.
Slazem se, nisam napisao da moze sve i odmah, ali je i cinjenica da nema ni neke igre ni rezultata. Dosta luta u ovim spiskovima, a do sada sam ocekivao okosnicu repke da se uigra uz par mladjih igraca, nista od toga nemamo jos, ni desnog beka ni covjeka uz Pjanica (onu dubrovacku prevaru ne brojim u ozbiljne igrace). Vidjet cemo sta ce biti do lige nacija i kako ce se sve odvijati, za sada kanarinac mi ne ulijeva nikakvo povjerenje.
Otrpilike se vidjela kontura onoga što Prosinečki hoće, protiv Bugara i Senegalaca, da se iznosi lopta bez panike, bez napucavanja, po podu, od noge do noge, sve je to bilo problematično za naše stopere protiv Bugarske, dok je protiv Senegala bilo bolje.

Treći igrač u sredini, uz Bešića i Pjanića, bi se morao birati između Krunića i Prcića al' eto nijedan od njih nije na spisku, to mi je najčudnije u svemu al' eto treba selektora pustiti nek' radi svoj posao, nek' mu igra i taj Sarić ako će nam to donijeti rezultat.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Rimes87
Postovi: 2004
Pridružen/a: 19 mar 2013, 01:30
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: BiH - Crna Gora/J. Koreja - BiH 28.5./2.6.2018.

Post Postao/la Rimes87 » 18 maj 2018, 15:12

Raonffa je napisao/la:
bhsport je napisao/la:
Raonffa je napisao/la: Ma dobro, prve dvije utakmice nije realno gledati s obzirom na kadar kojim je raspolagao.

Bugarsku smo dobili, a nismo igrali nešto specijalno, protiv Senegala je to već bolje izgledalo al' eto nismo dobili mada nam je poništen regularan pogodak al' nejse.
Slazem se, nisam napisao da moze sve i odmah, ali je i cinjenica da nema ni neke igre ni rezultata. Dosta luta u ovim spiskovima, a do sada sam ocekivao okosnicu repke da se uigra uz par mladjih igraca, nista od toga nemamo jos, ni desnog beka ni covjeka uz Pjanica (onu dubrovacku prevaru ne brojim u ozbiljne igrace). Vidjet cemo sta ce biti do lige nacija i kako ce se sve odvijati, za sada kanarinac mi ne ulijeva nikakvo povjerenje.
Otrpilike se vidjela kontura onoga što Prosinečki hoće, protiv Bugara i Senegalaca, da se iznosi lopta bez panike, bez napucavanja, po podu, od noge do noge, sve je to bilo problematično za naše stopere protiv Bugarske, dok je protiv Senegala bilo bolje.

Treći igrač u sredini, uz Bešića i Pjanića, bi se morao birati između Krunića i Prcića al' eto nijedan od njih nije na spisku, to mi je najčudnije u svemu al' eto treba selektora pustiti nek' radi svoj posao, nek' mu igra i taj Sarić ako će nam to donijeti rezultat.
Vala, ne ubaci i El Baketa ako cemo pobjediti. Iskreno, onako cisto navijacki, boli me djon za igrom, bitniji mi je rezultat, pa tamam dobijali sve na guzove kao Grcka. Upravo zbog toga i ne treba previse gledati koga ima koga nema na spisku.
He Came To Us From Bosnia,
Papac Papac,
The Best Left Back In Scotland Sing,
Papac Papac,
He Doesnt Score A Lot Of Goals But When He Does You'll Hear Us Roar,
Sasa Papac Rangers Number Five!

Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6423
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: BiH - Crna Gora/J. Koreja - BiH 28.5./2.6.2018.

Post Postao/la JavierBosnia » 18 maj 2018, 16:05

Nadam se samo da ce momci koliko toliko ozbiljno pristupiti ovim utakmicama, a bit ce tesko.

Prvu pred domacom rajom, oprostaj legendi, protivnik komsija
Druga utakmica, dalek put
I na sve to kraj sezone, zadnje utakmice, najvise ocekujem od ovih novh i tu i tamo nekih polu standardnih da se pokazu
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

NDemirovic
Postovi: 21
Pridružen/a: 16 maj 2018, 18:11
Kontakt:

Re: BiH - Crna Gora/J. Koreja - BiH 28.5./2.6.2018.

Post Postao/la NDemirovic » 18 maj 2018, 18:22

Prije svega, da vas sve pozdravim. Ovo je moj prvi post. Citam vas godinama, pa mi se cini kao da vas poznajem.

Prosinecki mi je bio uzor-igrac u vrijeme kad sam se i sam bavio nogometom (ni priblizno uspjesno :-))

Da li ce biti i dobar selektor ostaje da se vidi.

Avatar
Miske01
Postovi: 1076
Pridružen/a: 07 jan 2018, 00:29
Kontakt:

Re: BiH - Crna Gora/J. Koreja - BiH 28.5./2.6.2018.

Post Postao/la Miske01 » 18 maj 2018, 18:48

NDemirovic je napisao/la:Prije svega, da vas sve pozdravim. Ovo je moj prvi post. Citam vas godinama, pa mi se cini kao da vas poznajem.

Prosinecki mi je bio uzor-igrac u vrijeme kad sam se i sam bavio nogometom (ni priblizno uspjesno :-))

Da li ce biti i dobar selektor ostaje da se vidi.

Bujrum :bih: :bih: :opaopa:
BHF

soko
Postovi: 3744
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:34
Kontakt:

Re: BiH - Crna Gora/J. Koreja - BiH 28.5./2.6.2018.

Post Postao/la soko » 18 maj 2018, 19:44

Mi smo imali igru sve dok je Misimovic bio tu. Ta sredina Miski i Pjanic i neki def vezni. Tu je bio Rahimic pa onda Besic. Uz odlicnog spica poput Dzeke. Onda Lulic i Hajrovic koji je tad bio u veoma dobroj formi.
Miske otisao, Besic zabrana pa povrede i onda je Mesa gurnuo Ibisevica da glumi Misimovica i krpili smo na ovom mjestu gdje su bili Rahimic/Besic.
Normalno da tu nema igre.
Sad se je Besic vratio. Dzeko i Pjanic u odlicnoj formi. Imamo tu Cimirota, Denija, Pricica i Krunica. Uz Duljevica i Viscu tu ce biti igra.
Ja mislim da ako Nastic bude solidan igrac gurnuti Sea sa Pjanicem i Besicem na sredinu. Ne kao def vezni nego lijevo da igra iza Duljevica. To bi bilo to
4-3-3
Ili 4-5-1 sa Krunicem ili Denijem na of veznom

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: BiH - Crna Gora/J. Koreja - BiH 28.5./2.6.2018.

Post Postao/la dubrovnik » 18 maj 2018, 20:01

hurem je napisao/la:Nema se sta Lulic oprastati s ovom trojicom legendi jer su njih trojica trosili znoj za nacionalni dres dok su im godine dozvoljavale i dok su igrali na visokom nivou i smatrali da mogu pomoci.
Lulic je samovoljno otisao i to u trenutcima kada jos PUNO moze dati nacionalnoj reprezentaciji...bar jos jedan ciklus.
Nikako ih se ne moze stavljati u isti kos i zbog toga ne zasluzuje oprostaj s ovom trojicom.
Ima godina isto kao i Dzeko i trebao je ovu repku zajedno s njim da nosi na svojim ledjima, kao kapiten Lazia!

Sto se tice spiska, ovaj put su se morali naci Prcic i Krunic na njemu, ako nista bar Prcic!
Sto se tice Gojaka, Menala, Cavara i Demirovica - zbog povreda ili neigranja nisu ovaj put zasluzili poziv, i to mi je ok s Robijeve strane.
Saric ce biti tu sve dok bude svojim igrama "tjerao" selektora da ga iznova pozove!
I dok je Saric sam ZASLUZIO poziv, Zakaric kroz dobijene prilike u repki to nije, tako da je visak. Todorovic, Civic i Loncar imaju priliku da se dokazu.

Ocito da Robi i dalje koristi prijateljske da dadne priliku nekima za dokazivanje...vec za Ligu nacija tu moraju biti Prcic, Krunic, Hajrovic...+ ovi koji se pokazu ili neki naprave odlican transfer pa se nametnu u tom klubu.
Ja se potpuno slazem sa tobom po pitanju poziva Sanjinu Prcicu. MORAO je biti pozvan i tu zbora nema. Ipak gledajuci ga puno puta ove godine u prvenstvu jedna stvar vezana za njega me zbunjuje.
On je dobar organizator igre i ima sve karakteristike solidnog DLM-a ali ga ne mogu nikako smjestiti u nasu prvu momcad dok je tu Pjana. Jednostavno je prespor i defanzivno los da bi se upario sa Miralemom. Tehnicki je dobar i karakteristikama odgovara taktici kratkog pasa koju preferira novi selektor. U njemu vidim dobru zamjenu za Pjanu i to je to. Nesto slicno sto smo dobili u Bojanu Nasticu u odnosu na Kolasinca. Jedini nacin u kojem vidim Sanjina u prvom sastavu je da se Pjana gurne naprijed ali nisam siguran kako bi to radilo.
Za razliku od njega Krunic bi momentalno mogao biti nas treci vezni igrac uz Miralema i Muhameda.
Steta sto se to nece probati ovaj put. Volio bih vidjeti i Cimirota kao treceg u vezi.
Idealno bi bilo da imamo igraca slicnog tipa Saricu samo puno bolje kvalitete. Mislim da je Krunic najblizi tome od raspolozivih igraca.

Avatar
Moggi
Postovi: 4691
Pridružen/a: 01 mar 2010, 22:23
Lokacija: Site Admin
Kontakt:

Re: BiH - Crna Gora/J. Koreja - BiH 28.5./2.6.2018.

Post Postao/la Moggi » 18 maj 2018, 21:07

hurem je napisao/la:Nema se sta Lulic oprastati s ovom trojicom legendi jer su njih trojica trosili znoj za nacionalni dres dok su im godine dozvoljavale i dok su igrali na visokom nivou i smatrali da mogu pomoci.
Lulic je samovoljno otisao i to u trenutcima kada jos PUNO moze dati nacionalnoj reprezentaciji...bar jos jedan ciklus.
Nikako ih se ne moze stavljati u isti kos i zbog toga ne zasluzuje oprostaj s ovom trojicom.
Ima godina isto kao i Dzeko i trebao je ovu repku zajedno s njim da nosi na svojim ledjima, kao kapiten Lazia!
bravo, sve receno kako mislim.
i ono malo korisnog sto je dao ovoj reprezentaciji je unistio ovim cinom tako da za njega nemam vise trunke postovanja
Zarathustra

Avatar
Vucevich
Postovi: 11248
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: BiH - Crna Gora/J. Koreja - BiH 28.5./2.6.2018.

Post Postao/la Vucevich » 18 maj 2018, 23:14

Izgleda da Savic i Jovetic (kao ni Vukcevic iz Brage) nece igrati protiv nas. Steta.

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: BiH - Crna Gora/J. Koreja - BiH 28.5./2.6.2018.

Post Postao/la DrFilgud » 19 maj 2018, 08:35

Nakon diskusije , moglo bi se reci da se vecina slaze da je Prcic igrac koji je trebao dobiti poziv, a nije i da je Zakaric na spisku , a nije trebao biti pozvan.

Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6423
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: BiH - Crna Gora/J. Koreja - BiH 28.5./2.6.2018.

Post Postao/la JavierBosnia » 19 maj 2018, 14:39

Momci, pocela je prodaja karata, samo u Zenici i Sarajevu
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

Avatar
BelminM23
Postovi: 9759
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: BiH - Crna Gora/J. Koreja - BiH 28.5./2.6.2018.

Post Postao/la BelminM23 » 19 maj 2018, 14:41

Jesu li barem najavili negdje? Maloprije tražim, i ništa.

I kako da nema u ostalim mjestima?

Treba u bojkot otići zbog ubleha...

Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6423
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: BiH - Crna Gora/J. Koreja - BiH 28.5./2.6.2018.

Post Postao/la JavierBosnia » 19 maj 2018, 15:04

BelminM23 je napisao/la:Jesu li barem najavili negdje? Maloprije tražim, i ništa.

I kako da nema u ostalim mjestima?

Treba u bojkot otići zbog ubleha...
Pilav izjavio ima dan-dva da pocinje danas, ali niko drugi to nije razglasio...
Ja dosao u 9 kako su i rekli, kaze pocinjemo tek oko 2 prodavati. U ostalim mjestima koliko znam nece biti, ili tek u ponedjeljak da ce razvuci po nekim poslovnicama
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3


Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6423
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: BiH - Crna Gora/J. Koreja - BiH 28.5./2.6.2018.

Post Postao/la JavierBosnia » 19 maj 2018, 15:22

BelminM23 je napisao/la:Ide li prodaja? :D
Za svoju dusu samo haha
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

Avatar
FliX
Postovi: 4704
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: BiH - Crna Gora/J. Koreja - BiH 28.5./2.6.2018.

Post Postao/la FliX » 19 maj 2018, 17:33

Koje su cijene karata?

Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6423
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: BiH - Crna Gora/J. Koreja - BiH 28.5./2.6.2018.

Post Postao/la JavierBosnia » 19 maj 2018, 17:40

FliX je napisao/la:Koje su cijene karata?
Sjever jug 10, istok 15, zapad 20
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

Avatar
Miske01
Postovi: 1076
Pridružen/a: 07 jan 2018, 00:29
Kontakt:

Re: BiH - Crna Gora/J. Koreja - BiH 28.5./2.6.2018.

Post Postao/la Miske01 » 19 maj 2018, 20:05

Ja i Javier smo se pošteno izjebali danas po Sarajevu dok smo došli do karata. Sreća nije niko od portala razglasio, a i on nazvao slučajno da pita. Prvi smo uzeli karte haha
BHF

Avatar
BelminM23
Postovi: 9759
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: BiH - Crna Gora/J. Koreja - BiH 28.5./2.6.2018.

Post Postao/la BelminM23 » 19 maj 2018, 20:09

Moraš baš imati volje da dođeš do karte.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 15 gostiju.