BiH - Crna Gora/J. Koreja - BiH 28.5./2.6.2018.

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
Miske01
Postovi: 1076
Pridružen/a: 07 jan 2018, 00:29
Kontakt:

Re: BiH - Crna Gora/J. Koreja - BiH 28.5./2.6.2018.

Post Postao/la Miske01 » 17 maj 2018, 20:50

MElloo je napisao/la:Imal ijedan ybeni novinar da ima muda pitat sto nema prcica i krunica
Pa nije mi tesko pitat sta god, kakva muda... Ali covjek vec odgovorio na to na pk
BHF

caffetin
Postovi: 332
Pridružen/a: 01 jun 2016, 01:37
Kontakt:

Re: BiH - Crna Gora/J. Koreja - BiH 28.5./2.6.2018.

Post Postao/la caffetin » 17 maj 2018, 20:54

menadjerski spiskovi robi ubleho
menstrual

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: BiH - Crna Gora/J. Koreja - BiH 28.5./2.6.2018.

Post Postao/la jasmin10 » 17 maj 2018, 20:55

Vucevich je napisao/la:
Drape je napisao/la:A da igrače konačno počnemo procjenjivati prema onome što pokazuju u dresu reprezentacije, a ne u klubovima? Eto taj Prcić, i ja mislim da on ima mjesta među 23 igrača da se razumijemo, ali da je iz naše lige i da je odigrao za reprezentaciju onako kako je on do sada, pa pao bi server kada bi ga se pozvalo još jednom. Ovako oštre kritike jer ga se ne poziva. Eto koliki je utjecaj onog Rennes, Francuska pored njegovog imena.

(Moram reći da uopće ne vjerujem da je razlog što ga Robert ne zove baš to što je ovaj prije razočarao, kao da je on uopće gledao te utakmice a i Višća je razačarao u 9 od 10 utakmica pa ga i on forsira)
S obzirom da je Rennes jedno 15 puta jaci od bilo kojeg tima u domacoj ligi, i da bi se svrsalo na to da neki igrac iz BIHPL napravi transfer u neku ekipu kao sto je Rennes, mislim da to nije bas najbolja usporedba.

Prcic je bio jedan od najboljih protiv PSGa na Parku Princeva, malo je to drugacije od toga da budes dobar protiv neke seoske ekipe poput GOSKa ili Krupe. Svakako smo vidjeli kako jedan Lendric koji je bio najbolji igrac u ligi i zabio 19 golova u sezoni nema mjesta ni na klupi Lensa. Tolika je razlika u kvaliteti izmedju BiH PL i Francuske Ligue 2, a da ne pricamo o Ligue 1.
Zašto ne napises da je Saric više pokazao u reprezentaciji od Prcica ? Sanjin će sigurno biti pozvan ali frajer nije uradio ništa u dresu reprezentacije pa da pljujemo po Prosineckom.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25200
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: BiH - Crna Gora/J. Koreja - BiH 28.5./2.6.2018.

Post Postao/la NEZALAGANJE » 17 maj 2018, 20:56

Nevjerovatno je da jedan igrac iz prve Francuske lige i drugi koji je "zapao" za oko Napoliu i usao u Seriu A nemaju mjesta u ovakvoj selekciji.Tuga.

Avatar
Miske01
Postovi: 1076
Pridružen/a: 07 jan 2018, 00:29
Kontakt:

Re: BiH - Crna Gora/J. Koreja - BiH 28.5./2.6.2018.

Post Postao/la Miske01 » 17 maj 2018, 21:03

Hajde molim vas shvatite jednu stvar - NE POSTOJI SAVRŠEN SPISAK!

Uvijek će neko nekome faliti na spisku, evo i meni tu fale neki igrači danas (Memišević npr.), ali dok god selektor ima rezultate treba ga podržavati u tim ******m spiskovima. Ne možete čovjeka osuđivati jer nije pozvao Prcića, a jeste Sarića. Ako ne odemo na EURO, **** ćemo mu svi sve i ćao, ali mislim da od toga nema ništa, idemo na EURO :D
BHF

esprit24
Postovi: 5373
Pridružen/a: 13 dec 2013, 20:41
Kontakt:

Re: BiH - Crna Gora/J. Koreja - BiH 28.5./2.6.2018.

Post Postao/la esprit24 » 17 maj 2018, 21:35

Krunic, Prcic i Memisevic su morali biti na spisku!!!!
Biti srcem vezan, u tome leži snaga..

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: BiH - Crna Gora/J. Koreja - BiH 28.5./2.6.2018.

Post Postao/la DrFilgud » 17 maj 2018, 22:03

U ovim godinama patnje i trauma, sa nesposobnim selektorima, mi smo zaboravili da zadatak selektora nije da pravi
savrsene spiskove, nego da pravi rezultate.
Naravno da se ne trebaju tolerisati ocigledni, nedopustivi gafovi oko pozivanja igraca, ali ne treba praviti dramu oko igraca koji
nisu u kategoriji "neizostavnih"
Slazem se da Prcic, Memisevic, Krunic zasluzuju pozive, ali ni blizu toliko da se dovodi u pitanje selektorov izbor igraca
koji igraju na njihovim pozicijama.
Ako, npr, Saric, Lioncar...pokazu da nisu na nivou zadatka koji im je postavljen, onda treba postavljati pitanje sto tu nema Prcica, Krunica itd

damir_82
Postovi: 989
Pridružen/a: 30 avg 2009, 17:09
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: BiH - Crna Gora/J. Koreja - BiH 28.5./2.6.2018.

Post Postao/la damir_82 » 17 maj 2018, 22:30

Bazdarevic je pravio savrsene spiskove...

Avatar
Burundi
Postovi: 896
Pridružen/a: 28 avg 2014, 01:23
Lokacija: Saint Petersburg
Kontakt:

Re: BiH - Crna Gora/J. Koreja - BiH 28.5./2.6.2018.

Post Postao/la Burundi » 17 maj 2018, 22:44

E moj Robi, je li te stid? Zar se moras dodvoravati domacim novinarima i ostalim zagovaraocima Amara tako sto ti radis ono sta su prvonavedeni navodili da ce Amar da radi savrseno i isticali to kao njegovu prednost u odnosu na tebe? Pusti to bolane, popljuvat ce te svakako, samo je pitanje kad.
DD

DeeWa
Postovi: 2000
Pridružen/a: 04 mar 2014, 19:19
Kontakt:

Re: BiH - Crna Gora/J. Koreja - BiH 28.5./2.6.2018.

Post Postao/la DeeWa » 17 maj 2018, 22:52

DrFilgud je napisao/la: ne oprasta se ni Medunjanin, to je za igrace koji su odigrali preko 80(!?) utakmica-.
Meni to sega, cuj preko 80 utakmica?
Zar nije sam medunjanin rekao da mu je prosli put bila oprostajna utakmica ili grijesim? Nije nuzno da se mora napraviti spektakl za oprostaj, moze se i oprostiti na "normalan" nacin i odigrati utakmicu do kraja i slicno to sve zavisi u kakvoj je igrac formi.
Ponosni osvajač kupa virtualne sportsport.ba BHT Premijer lige u prvoj sezoni.

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8064
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: BiH - Crna Gora/J. Koreja - BiH 28.5./2.6.2018.

Post Postao/la muhamedhulk » 17 maj 2018, 23:34

NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
Pivopija
Postovi: 3493
Pridružen/a: 06 maj 2014, 17:27
Kontakt:

Re: BiH - Crna Gora/J. Koreja - BiH 28.5./2.6.2018.

Post Postao/la Pivopija » 17 maj 2018, 23:52

DeeWa je napisao/la:
DrFilgud je napisao/la: ne oprasta se ni Medunjanin, to je za igrace koji su odigrali preko 80(!?) utakmica-.
Meni to sega, cuj preko 80 utakmica?
Zar nije sam medunjanin rekao da mu je prosli put bila oprostajna utakmica ili grijesim? Nije nuzno da se mora napraviti spektakl za oprostaj, moze se i oprostiti na "normalan" nacin i odigrati utakmicu do kraja i slicno to sve zavisi u kakvoj je igrac formi.
Medunjanin nije dobio poziv.
SportSport.ba liga | Igrac ekipe FK Delfin

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8064
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: BiH - Crna Gora/J. Koreja - BiH 28.5./2.6.2018.

Post Postao/la muhamedhulk » 17 maj 2018, 23:57

pa sta ce mu poziv kad lik nije pravio sou? :D necu vise i to je to. oprostio se normala u fra protiv senegala. dingospo.
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
AndreWilliams
Postovi: 587
Pridružen/a: 22 avg 2014, 13:33
Lokacija: Guinea-Bissau
Kontakt:

Re: BiH - Crna Gora/J. Koreja - BiH 28.5./2.6.2018.

Post Postao/la AndreWilliams » 18 maj 2018, 07:40

Najvece pojacanje bi bio povratak Lulica. Pozivanje igraca iz PLBiH na ustrub Prcica, Krunica i ostalih je podstrek svima da pokazu sta znaju. Ako imas odredjen kvalitet to nece proci nezapazeno kod Robija i saradnika. Ne trebaju oni mene, tebe (prosjecnog forumasa) ili bilo koga da procijene da li je neko zasluzio da bude dio tima ili ne. Nema poziva po difoltu.

Gledao sam Prcica i Krunica dva tri puta u zadnjih mjesec dana i moram da priznam da su obojica napredovali... fizicki, takticki. Definitivno zasluzuju da budu dio ovog tima, ali ima vremena. To i jeste fora. Mi jos uvijek imamo prostor za napredak. Vazno je da igraci provale sistem i sta se trazi od njih, pa je poslije lako ubaciti jednog ili dva igraca po potrebi.

Ja vjerujem u rad selektora.

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: BiH - Crna Gora/J. Koreja - BiH 28.5./2.6.2018.

Post Postao/la dubrovnik » 18 maj 2018, 10:40

Svidja mi se Robijevo misljenje o potentnosti U21 reprezentacije i njezine vaznosti za buducnost BiH nogometa. Pomoc u napretku mladih igraca pozivom u seniore je temelj novog kursa seniorskog strucnog stozera. Robijeva i Marinoviceva suradnja je rezultirala odlaskom cijelog prvog tima U21 u bolje klubove. To se ne smije ignorirati.
Osim toga ovakva praksa ce usmjeriti igrace koji se kolebaju da izaberu BiH mladje selekcije ispred susjeda i komsija.
Imam osjecaj da se u nogometu pocelo promisljati na najbolji moguci nacin i upravo radi toga me smeta ignoriranje par igraca koji bi morali biti tu.
U21 ce eventualnim plasmanom na veliko takmicenje potvrditi ispravnost ovakvih poteza.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: BiH - Crna Gora/J. Koreja - BiH 28.5./2.6.2018.

Post Postao/la Raonffa » 18 maj 2018, 13:09

bhsport je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:
exampLe. je napisao/la:Sta je sa Kolasincem?
Povreda.

Ako Prosinečki misli da može napraviti rezultat sa Sarićem i Zakarićem, bolje i konkretnije nego sa Prcićem i Krunićem, onda to treba poštovati. Al' isto tako, selektor mora biti svjestan posljedica u slučaju neuspjeha.
Nek kanarinac bude svjestan da mu je u slucaju prvog kiksa sa Saricem u sredini rafalna paljba po menadzerskoj faci. Ali velika vecina koja je onanisala na imenovanje zute varalice danas je kao iznenadjena spiskom.
Najjaci su ovi sto misle da je kao odbio azerbejdzanske dolare, pa ljudi ga protjerali odozgo, nista ih unaprijedio nije. Ovdje namirisao Dzeku, Pjanica i Kolasinca pa misli da uz njih moze nesto napraviti a izgledamo neefikasnije nego ikad.
Vidjet ćemo, za sada mu se što se tiče igre na terenu nema nešto puno zamjeriti, spiskovi mogu biti bolji al' dok je rezultat tu onda je i bezveze da se toliko pljuje po njemu zbog jednog, dva igrača u ekipi.

Al' slažem se da se pravo kocka sa ovim premijerligaškim igračima i njihovim ozbiljnim ulogama u reprezentaciji.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
bhsport
Postovi: 11264
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: BiH - Crna Gora/J. Koreja - BiH 28.5./2.6.2018.

Post Postao/la bhsport » 18 maj 2018, 14:10

Raonffa je napisao/la: Vidjet ćemo, za sada mu se što se tiče igre na terenu nema nešto puno zamjeriti, spiskovi mogu biti bolji al' dok je rezultat tu onda je i bezveze da se toliko pljuje po njemu zbog jednog, dva igrača u ekipi.

Al' slažem se da se pravo kocka sa ovim premijerligaškim igračima i njihovim ozbiljnim ulogama u reprezentaciji.
O kakvom rezultatu pricamo?
1 pobjeda u 4 utakmice?
Koliko smo golova dali u 4 utakmice?
Jasno je da ce na pocetku ici teze dok ne 'uspostavi' svoj sistem, ali ne treba ni prezentovati da ima rezultate kad realno nisu ko zna cemu.
Igra na terenu isto tako, cak i u toj pobjedi nad Bugarskom nismo imali dvije smislene akcije.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: BiH - Crna Gora/J. Koreja - BiH 28.5./2.6.2018.

Post Postao/la Raonffa » 18 maj 2018, 14:14

bhsport je napisao/la:
Raonffa je napisao/la: Vidjet ćemo, za sada mu se što se tiče igre na terenu nema nešto puno zamjeriti, spiskovi mogu biti bolji al' dok je rezultat tu onda je i bezveze da se toliko pljuje po njemu zbog jednog, dva igrača u ekipi.

Al' slažem se da se pravo kocka sa ovim premijerligaškim igračima i njihovim ozbiljnim ulogama u reprezentaciji.
O kakvom rezultatu pricamo?
1 pobjeda u 4 utakmice?
Koliko smo golova dali u 4 utakmice?
Jasno je da ce na pocetku ici teze dok ne 'uspostavi' svoj sistem, ali ne treba ni prezentovati da ima rezultate kad realno nisu ko zna cemu.
Igra na terenu isto tako, cak i u toj pobjedi nad Bugarskom nismo imali dvije smislene akcije.
Ma dobro, prve dvije utakmice nije realno gledati s obzirom na kadar kojim je raspolagao.

Bugarsku smo dobili, a nismo igrali nešto specijalno, protiv Senegala je to već bolje izgledalo al' eto nismo dobili mada nam je poništen regularan pogodak al' nejse.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
bhsport
Postovi: 11264
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: BiH - Crna Gora/J. Koreja - BiH 28.5./2.6.2018.

Post Postao/la bhsport » 18 maj 2018, 14:19

Raonffa je napisao/la: Ma dobro, prve dvije utakmice nije realno gledati s obzirom na kadar kojim je raspolagao.

Bugarsku smo dobili, a nismo igrali nešto specijalno, protiv Senegala je to već bolje izgledalo al' eto nismo dobili mada nam je poništen regularan pogodak al' nejse.
Slazem se, nisam napisao da moze sve i odmah, ali je i cinjenica da nema ni neke igre ni rezultata. Dosta luta u ovim spiskovima, a do sada sam ocekivao okosnicu repke da se uigra uz par mladjih igraca, nista od toga nemamo jos, ni desnog beka ni covjeka uz Pjanica (onu dubrovacku prevaru ne brojim u ozbiljne igrace). Vidjet cemo sta ce biti do lige nacija i kako ce se sve odvijati, za sada kanarinac mi ne ulijeva nikakvo povjerenje.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
Vucevich
Postovi: 11246
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: BiH - Crna Gora/J. Koreja - BiH 28.5./2.6.2018.

Post Postao/la Vucevich » 18 maj 2018, 14:26

bhsport je napisao/la:
Raonffa je napisao/la: Ma dobro, prve dvije utakmice nije realno gledati s obzirom na kadar kojim je raspolagao.

Bugarsku smo dobili, a nismo igrali nešto specijalno, protiv Senegala je to već bolje izgledalo al' eto nismo dobili mada nam je poništen regularan pogodak al' nejse.
Slazem se, nisam napisao da moze sve i odmah, ali je i cinjenica da nema ni neke igre ni rezultata. Dosta luta u ovim spiskovima, a do sada sam ocekivao okosnicu repke da se uigra uz par mladjih igraca, nista od toga nemamo jos, ni desnog beka ni covjeka uz Pjanica (onu dubrovacku prevaru ne brojim u ozbiljne igrace). Vidjet cemo sta ce biti do lige nacija i kako ce se sve odvijati, za sada kanarinac mi ne ulijeva nikakvo povjerenje.
Cinjenica je i da nismo jos uvijek odigrali nijednu kompetitivnu utakmicu.

Pod Mesom smo u prijateljskim utakmicama izgledali kao top 10 ekipa a onda u kvalifikacijama gubili od Kipra i Irske

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Sheyi i 10 gostiju.