Elvis Sarić

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
chily-rz
Postovi: 8254
Pridružen/a: 28 okt 2010, 19:08
Lokacija: Nicaze family
Kontakt:

Re: Elvis Sarić

Post Postao/la chily-rz » 16 nov 2018, 00:40

N'Golo Kanté za sirotinju.

Avatar
Stroj1946
Postovi: 8136
Pridružen/a: 24 nov 2016, 22:38
Kontakt:

Re: Elvis Sarić

Post Postao/la Stroj1946 » 16 nov 2018, 11:16

Saric u 92 minuti trci ko da je tek pocela tekma :thumbup: Jedan od spremnijih igraca u reprezentaciji :bih:

Icha
Postovi: 29
Pridružen/a: 10 sep 2018, 08:22
Kontakt:

Re: Elvis Sarić

Post Postao/la Icha » 16 nov 2018, 11:23

HankMoody je napisao/la:Nevjerovarna motorika, ne sjećam se da smo imali igrača koji ovoliko trči svih 90 minuta i uvijek je prvi kada treba praviti presing.
Majstore, motorika ti je koodinacija oka i ruke, nogu i ruku, sposobnost koristenja svih misica u tijelu da bi se izveo neki pokret pravilno. To o cemu ti pricas je kondicija.

Saric se pokazao kao pun pogodak, neko rece da je on "Kante za sirotinju" sto je definitivno kompliment. Svaka mu cast na borbenosti i Robiju svaka cast na hrabrosti (ludosti?) sto ga ovako frekventno koristi i ukazuje mu povjerenje.

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Elvis Sarić

Post Postao/la Drape » 18 nov 2018, 21:41

slika

Avatar
Sveti
Postovi: 10184
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: Elvis Sarić

Post Postao/la Sveti » 18 nov 2018, 21:44

Decko je na drogama golemim
naprijed rejal

Avatar
ASD
Postovi: 26223
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Elvis Sarić

Post Postao/la ASD » 18 nov 2018, 22:12

Sveti je napisao/la:Decko je na drogama golemim
:D

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Elvis Sarić

Post Postao/la Raonffa » 18 nov 2018, 22:53

Baš trči yebo sebe, eto protiv jedne vrhunske reprezentacije u visokom ritmu gdje lopta nikako ne miruje, gdje se baš moraš kretati kada se pozicioniraš u defanzivi, on na sve to trči maestralno cijelu tekmu.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Sveti
Postovi: 10184
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: Elvis Sarić

Post Postao/la Sveti » 19 nov 2018, 06:02

Mislim da njegov slucaj dokazuje dvije stvari: tesko je se prodat iz nase lige cak i ako si kvalitet. I prosinecki je odlican skaut
naprijed rejal

Avatar
Husika
Postovi: 4138
Pridružen/a: 05 nov 2014, 21:09
Kontakt:

Re: Elvis Sarić

Post Postao/la Husika » 19 nov 2018, 10:01

Sveti je napisao/la:Mislim da njegov slucaj dokazuje dvije stvari: tesko je se prodat iz nase lige cak i ako si kvalitet. I prosinecki je odlican skaut
Upravo to!
Mada nije uopste lose sto Saric igra u Koreji jer tamo se na fizickoj spremi radi kao nigdje, a znanje covjek vec ima tako da je za nas win-win situacija!
Bi sam protiv njega ali frajer mi je zacepio usta svojim nastupima, nekako sam sudio o njemu na osnovu fizickog izgleda koji itekako vara kad je on u pitanju! Trenutno u repci no1 Dzeko a no2 Elvis!
Safet Susic=Propast BiH fudbala...
BiH je drzava koja ima najvise selektora u ovom trenutku-Safet, Sead, bezbroj menađera, bezbroj menađerskih agencija, Usanovic...
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=QqjDqtqf7pY

gazijabih
Postovi: 320
Pridružen/a: 09 okt 2013, 15:31
Kontakt:

Re: Elvis Sarić

Post Postao/la gazijabih » 19 nov 2018, 11:18

Husika je napisao/la:
Sveti je napisao/la:Mislim da njegov slucaj dokazuje dvije stvari: tesko je se prodat iz nase lige cak i ako si kvalitet. I prosinecki je odlican skaut
Upravo to!
Mada nije uopste lose sto Saric igra u Koreji jer tamo se na fizickoj spremi radi kao nigdje, a znanje covjek vec ima tako da je za nas win-win situacija!
Bi sam protiv njega ali frajer mi je zacepio usta svojim nastupima, nekako sam sudio o njemu na osnovu fizickog izgleda koji itekako vara kad je on u pitanju! Trenutno u repci no1 Dzeko a no2 Elvis!
Ja ne bih toliko išao sa hvalospijevima. On nam je ono što nam godinama fali još od Zlatana Bajramovića. Odlično prati igru, savršeno prekida kontre protivnika, fino opstuira igru, puno trči, prava je radilica, uporan je ko uš, dobro vrši pritisak na protivnički vezni red. Ali opet ima on svoje limite, a to je pas igra, dosta praznog hoda, nema centaršuta, nema duplog pasa, ne zna iznositi loptu. Tehnički mu fali znanja, a što se tiče fizičke spreme, uvijek nekako nestane na terenu od 65 do 80min, a onda nekim čudom izvuče zadnjih 10min čudesno svojim trčanjem. Kao da se rezerviše taj period da akumulira snagu ili na kraju da posljednje atome prije raspada. On je neizostavan iz prvih 11, Robi je odlično skautirao i našao dobro rješenje. Igranje u Koreji, hm...ne znam šta da kažem. Mišljenja sam da zaslužuje da bude u prvoj postavi ekipa tipa Torina, Genoe, Parme, Bologne i sličnih talijanskih prvoligaša srednje snage.

Avatar
Moggi
Postovi: 4691
Pridružen/a: 01 mar 2010, 22:23
Lokacija: Site Admin
Kontakt:

Re: Elvis Sarić

Post Postao/la Moggi » 19 nov 2018, 21:17

ovo su nasi zmajevi, a kod sare je zmajevo gnijezdo
Zarathustra

Avatar
PeppermintSA
Postovi: 1945
Pridružen/a: 11 avg 2014, 17:16
Kontakt:

Re: Elvis Sarić

Post Postao/la PeppermintSA » 19 nov 2018, 23:27

gazijabih je napisao/la:
Husika je napisao/la:
Sveti je napisao/la:Mislim da njegov slucaj dokazuje dvije stvari: tesko je se prodat iz nase lige cak i ako si kvalitet. I prosinecki je odlican skaut
Upravo to!
Mada nije uopste lose sto Saric igra u Koreji jer tamo se na fizickoj spremi radi kao nigdje, a znanje covjek vec ima tako da je za nas win-win situacija!
Bi sam protiv njega ali frajer mi je zacepio usta svojim nastupima, nekako sam sudio o njemu na osnovu fizickog izgleda koji itekako vara kad je on u pitanju! Trenutno u repci no1 Dzeko a no2 Elvis!
Ja ne bih toliko išao sa hvalospijevima. On nam je ono što nam godinama fali još od Zlatana Bajramovića. Odlično prati igru, savršeno prekida kontre protivnika, fino opstuira igru, puno trči, prava je radilica, uporan je ko uš, dobro vrši pritisak na protivnički vezni red. Ali opet ima on svoje limite, a to je pas igra, dosta praznog hoda, nema centaršuta, nema duplog pasa, ne zna iznositi loptu. Tehnički mu fali znanja, a što se tiče fizičke spreme, uvijek nekako nestane na terenu od 65 do 80min, a onda nekim čudom izvuče zadnjih 10min čudesno svojim trčanjem. Kao da se rezerviše taj period da akumulira snagu ili na kraju da posljednje atome prije raspada. On je neizostavan iz prvih 11, Robi je odlično skautirao i našao dobro rješenje. Igranje u Koreji, hm...ne znam šta da kažem. Mišljenja sam da zaslužuje da bude u prvoj postavi ekipa tipa Torina, Genoe, Parme, Bologne i sličnih talijanskih prvoligaša srednje snage.
tehnički je naš najbolji vezni igrač poslije Pjanića. Njegov problem nije nedostatak tehničkih kvaliteta, nego pojedine loše navike koje su mu ostale iz naše lige tipa korak viška, vraćanje lopte unazad itd. Otprilike iste loše navike koje ima Dulja - da ne probije kad mu se stvori prostor, da ne iznese loptu nego da je vrati nazad, da se okreće konstantno unazad, da vraća loptu golmanu.

Avatar
hurem
Postovi: 8611
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Elvis Sarić

Post Postao/la hurem » 20 nov 2018, 00:30

Meni samo jedna stvar smeta kod njega, a to je da ponekad u duel igri bude oboren kao malo dijete...tako nejako izgleda...pogotovo se to desava u prijemu lopte kad mu je protivnicki igrac vec na ledjima, i ne, ne pokusava iscenirati faul, jednostavno pada zbog slabosti.
Imam osjecaj da se jos nije navikao na "brzi i jaci" nogomet.
On je navikao u Sarajevu da kad prima loptu ima citavu vjecnost pred sobom, lagahno primi loptu, okreni se, pogledaj gdje su saigraci, reaguj...u reprezentaciji mora dosta brzi biti, a to je pogledaj, primi i reaguj, sve u djelicu sekunde.

Avatar
Miske01
Postovi: 1076
Pridružen/a: 07 jan 2018, 00:29
Kontakt:

Re: Elvis Sarić

Post Postao/la Miske01 » 20 nov 2018, 00:38

hurem je napisao/la:Meni samo jedna stvar smeta kod njega, a to je da ponekad u duel igri bude oboren kao malo dijete...tako nejako izgleda...pogotovo se to desava u prijemu lopte kad mu je protivnicki igrac vec na ledjima, i ne, ne pokusava iscenirati faul, jednostavno pada zbog slabosti.
Imam osjecaj da se jos nije navikao na "brzi i jaci" nogomet.
On je navikao u Sarajevu da kad prima loptu ima citavu vjecnost pred sobom, lagahno primi loptu, okreni se, pogledaj gdje su saigraci, reaguj...u reprezentaciji mora dosta brzi biti, a to je pogledaj, primi i reaguj, sve u djelicu sekunde.
Elva je brate dosta mrsav, mora poraditi na misicnoj masi obavezno
BHF

Avatar
DevilsAdvocate
Postovi: 1569
Pridružen/a: 28 jan 2015, 17:31
Kontakt:

Re: Elvis Sarić

Post Postao/la DevilsAdvocate » 20 nov 2018, 01:33

Miske01 je napisao/la:
hurem je napisao/la:Meni samo jedna stvar smeta kod njega, a to je da ponekad u duel igri bude oboren kao malo dijete...tako nejako izgleda...pogotovo se to desava u prijemu lopte kad mu je protivnicki igrac vec na ledjima, i ne, ne pokusava iscenirati faul, jednostavno pada zbog slabosti.
Imam osjecaj da se jos nije navikao na "brzi i jaci" nogomet.
On je navikao u Sarajevu da kad prima loptu ima citavu vjecnost pred sobom, lagahno primi loptu, okreni se, pogledaj gdje su saigraci, reaguj...u reprezentaciji mora dosta brzi biti, a to je pogledaj, primi i reaguj, sve u djelicu sekunde.
Elva je brate dosta mrsav, mora poraditi na misicnoj masi obavezno
Ma da ima mišićnih mase igro bi u ligama petice ne u Suwonu, proslo je njegovo sad s 28 sto je nabio nabio je... On je igrac zadatka jednostavno, njegovo je da pokriva prostor, vrsi pritisak, trci 120 minuta, kad uzme loptu doda prvom do sebe i to je to, zahvalan igrac svakako...
'I was young, I was survivin' the times. Waitin' for my moment, I was destined to shine..'

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Elvis Sarić

Post Postao/la Drape » 01 dec 2018, 21:01

Opasnu napadaju mladi kurjaci Gojak, Krunić, Lončar...ali ne da djedica svoje mjesto u veznom redu :bih:

bhfanatic14
Postovi: 4255
Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
Kontakt:

Re: Elvis Sarić

Post Postao/la bhfanatic14 » 01 mar 2019, 22:56

Danas odradio 90minuta na klupi Samsunga .
Mario Vrancic - Osvajac engleskog Championshipa
Sanjin Prcic - Osvajac francuskog Kupa

SAVEZ NAPOLJE ! ! !

Avatar
Vucevich
Postovi: 11248
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Elvis Sarić

Post Postao/la Vucevich » 01 mar 2019, 23:16

Sta ti znas momcino, ovaj momak gine na terenu, neki kazu da je bosanski Casemiro ili bosanski Sergio Busquets :bih:
"You watch the game, you don’t see Saric. You watch Saric, you see the whole game.”

-Vicente del Bosque

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24185
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Elvis Sarić

Post Postao/la Derdiyok » 02 mar 2019, 06:00

Vucevich je napisao/la:
"You watch the game, you don’t see Saric. You watch Saric, you see the whole game.”

-Vicente del Bosque
:rol: :rol:
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
hurem
Postovi: 8611
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Elvis Sarić

Post Postao/la hurem » 02 mar 2019, 06:03

A znaci prate se i igre Sarica, dotle je doslo... op.a.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: GG3 i 29 gostiju.