Elvis Sarić

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Elvis Sarić

Post Postao/la kobe24 » 03 jul 2018, 20:45

Treba ga srdacno poselamiti i zahvaliti mu se za sve sto je dao reprezentaciji (a dao je puno :lol: ). Sam je sebi kriv, sam je sebi zatvorio vrata reprezentacije i mislim da je on svjestan toga. Bilo bi krajne neozbiljno zvati covjeka iz tamo neke snj lige s kraja svijeta.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: Elvis Sarić

Post Postao/la Rokoko87 » 03 jul 2018, 20:47

kobe24 je napisao/la:Treba ga srdacno poselamiti i zahvaliti mu se za sve sto je dao reprezentaciji (a dao je puno :lol: ). Sam je sebi kriv, sam je sebi zatvorio vrata reprezentacije i mislim da je on svjestan toga. Bilo bi krajne neozbiljno zvati covjeka iz tamo neke snj lige s kraja svijeta.
Kad moze i Medunjanin moze i Elva :kafa:
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Avatar
emir79
Postovi: 8750
Pridružen/a: 16 maj 2012, 22:34
Kontakt:

Re: Elvis Sarić

Post Postao/la emir79 » 03 jul 2018, 21:12

Vucevich je napisao/la:
emir79 je napisao/la:Saric za koji dan uzima 28 godina. Nema on vise vremena da ganja bilokakvu karijeru. Svako normalan bi ovako postupio i uzeo pare. U ovim godinama ides tamo gdje je novac, a Korejanci ga imaju.

Tosic ode iz Besiktasa recimo u Kinu isti qrac. Witsel i Carrasco u Kini. Ma hiljadu primjera i to igracine koje mnogo vrijede.

Saricu neka je sretno, a on ce svakako biti i dalje pozivan u reprezentaciju.
On ide u Juznu Koreju, ne u Kinu. U Kini igraci zaraduju puno vise.

A da je dobar kako se pise sigurno bi mogao da ganja karijeru, stvar je u tome sto nema kvalitet i njega nijedan ozbiljan klub ne zeli dovest.

Nadamo se da je ovo kraj njegove reprezentativne karijere, sa Saricem u pocetnih XI mozemo samo dobiti ekipe poput Gibraltara i Andore.
Lige qrac i jedna i druga.
Kakav je to mogao bolji transfer iz nase lige u 28. godini napraviti?

Nemoj se nadati da Robiju nece igrati igrac koji je bio standardan i zadovoljio njegove zahtjeve.
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Elvis Sarić

Post Postao/la kobe24 » 03 jul 2018, 21:28

Rokoko87 je napisao/la:
kobe24 je napisao/la:Treba ga srdacno poselamiti i zahvaliti mu se za sve sto je dao reprezentaciji (a dao je puno :lol: ). Sam je sebi kriv, sam je sebi zatvorio vrata reprezentacije i mislim da je on svjestan toga. Bilo bi krajne neozbiljno zvati covjeka iz tamo neke snj lige s kraja svijeta.
Kad moze i Medunjanin moze i Elva :kafa:
Kad je mogao Miske, moze i Elva. :kafa:
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
HPCompaq
Postovi: 2477
Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
Kontakt:

Re: Elvis Sarić

Post Postao/la HPCompaq » 03 jul 2018, 21:33

Sretno Sara.
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

Avatar
StariGrad071
Postovi: 702
Pridružen/a: 08 maj 2018, 11:27
Kontakt:

Re: Elvis Sarić

Post Postao/la StariGrad071 » 03 jul 2018, 22:14

Pametan izbor. Bit ce milioner za godinu. Mjera, svaka cast i cestitam.

Avatar
YNWA
Postovi: 4385
Pridružen/a: 30 nov 2008, 00:37
Lokacija: srebrenik
Kontakt:

Re: Elvis Sarić

Post Postao/la YNWA » 03 jul 2018, 23:07

ovisnik je napisao/la:Kad vidiš ovaj transfer jasno ti je u kakvoj smo gabuli kao društvo i sport u njemu.Imaš igrača koji je posljednjih 6 utakmica gotovo pa siguran član prvih 11 solidne reprezentacije,ima čiste papire,znači sve što dogovoriš je sa njim i menadžerom,nema obeštećenja i ne možeš da nađeš neki osrednji klub u Belgiji, Austriji,Švicarskoj,zvajti...nego završi u Južnoj Koreji,pa to je stvarno tragikomično.
Ima 28 godine, dvije **** utakmice u Evropi i to ispao u prvom pretkolu, kakva Belgija, Austrija...Pa Stevanovic i Dulja jedva zavrsili u tim ligama...

Saric je uradio najpametniji potez koji je mogao, postati ce milioner kad krene nazad iz Koreje prema Balkanu, rijesio egzistenciju...
Sarajevo i Liverpool
Srce ce moje, kao i tvoje, vjecno da kuca za bordo boje! RIP Vedran Puljic
You'll never walk alone! RIP 96

mire96
Postovi: 1055
Pridružen/a: 01 sep 2017, 00:49
Kontakt:

Re: Elvis Sarić

Post Postao/la mire96 » 06 jul 2018, 23:44

Jedva cekam da se za dvije godine vrati u Sarajevo kao masovno pojacanje. Ali ocito mu je vise do tih nekih korejskih parica i Korejki (nije da mu tu mogu puno zamjeriti) nego do karijere. Aufiedersen, sretno u blagom trcakaranju po Korejskim terenima.

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: Elvis Sarić

Post Postao/la Rokoko87 » 07 jul 2018, 00:28

Kad može Paulinho može i Sarić.
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24176
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Elvis Sarić

Post Postao/la Derdiyok » 07 jul 2018, 04:46

Ma zayebi ti sve to, on je sebe osigurao. Pametan.
® GONGASHI POWERHOUSE ®

NiftyDribbler
Postovi: 594
Pridružen/a: 27 mar 2018, 22:20
Kontakt:

Re: Elvis Sarić

Post Postao/la NiftyDribbler » 07 jul 2018, 09:02

Yebo Bešiktaš kad možeš u Samsung. Sad moze korejkama slati dick pics sa najnovijeg S9 na ultra brzoj 5G mrezi, da vidi tamo mahala s cim Elva raspolaže :njanjanja: :njanjanja: :clap:
"Ti si mali ovdje zalutao." Pape

Avatar
invincible1921
Postovi: 10049
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: Elvis Sarić

Post Postao/la invincible1921 » 11 jul 2018, 03:19

Bezveze se sprdate...nikad on i nije bio u ozbiljnoj konkurenciji igro je silom prilika. Malo ga se poguralo i pomoglo mu se oko transfera u nebitnim utakmicama sto je sasvim fer prema jednom igracu iz nase lige. Nek mu je sretno u trosenju miliona.
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Avatar
Esport
Postovi: 4314
Pridružen/a: 06 avg 2016, 18:37
Kontakt:

Re: Elvis Sarić

Post Postao/la Esport » 11 jul 2018, 13:11

:thumbup: :salut:
invincible1921 je napisao/la:Bezveze se sprdate...nikad on i nije bio u ozbiljnoj konkurenciji igro je silom prilika. Malo ga se poguralo i pomoglo mu se oko transfera u nebitnim utakmicama sto je sasvim fer prema jednom igracu iz nase lige. Nek mu je sretno u trosenju miliona.
:wave: Sara

Avatar
Vucevich
Postovi: 11246
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Elvis Sarić

Post Postao/la Vucevich » 11 jul 2018, 14:43

invincible1921 je napisao/la:Bezveze se sprdate...nikad on i nije bio u ozbiljnoj konkurenciji igro je silom prilika. Malo ga se poguralo i pomoglo mu se oko transfera u nebitnim utakmicama sto je sasvim fer prema jednom igracu iz nase lige. Nek mu je sretno u trosenju miliona.
Fer je da se reprezentacija koristi kao platforma za guranje polovnjaka iz lige kada ove utakmice sluze za uigravanje pred LN? Ako je tako onda smo se vratili u dane Usanovica.
Zadnja izmjena: Vucevich, dana/u 11 jul 2018, 14:51, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
bhsport
Postovi: 11260
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Elvis Sarić

Post Postao/la bhsport » 11 jul 2018, 14:49

Kako ce Pjanke bez svoje desne ruke u vezi?
Kako ce repka bez najstandarnijeg clana prvih 11 u 2018 (uz Sehica)?
Neka pati kome smeta, dolazit ce Elva i sa kraja svijeta. Hejteri.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
invincible1921
Postovi: 10049
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: Elvis Sarić

Post Postao/la invincible1921 » 12 jul 2018, 02:40

Vucevich je napisao/la:
invincible1921 je napisao/la:Bezveze se sprdate...nikad on i nije bio u ozbiljnoj konkurenciji igro je silom prilika. Malo ga se poguralo i pomoglo mu se oko transfera u nebitnim utakmicama sto je sasvim fer prema jednom igracu iz nase lige. Nek mu je sretno u trosenju miliona.
Fer je da se reprezentacija koristi kao platforma za guranje polovnjaka iz lige kada ove utakmice sluze za uigravanje pred LN? Ako je tako onda smo se vratili u dane Usanovica.
Pa nismo ga gurali u cetvrtfinalu SP :crazy: :crazy: Uostalom koga imamo boljeg na toj poziciji da je on nekom uzeo mjesto :crazy:

Da smo bogdo ranije probali i gurali pojedine dok su mladji bili, a ibisevica, medunjanina i ostale pogotovo poceli stavljat u drugi plan mislim da bi blili dns u puno boljoj poziciji...
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Avatar
Vucevich
Postovi: 11246
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Elvis Sarić

Post Postao/la Vucevich » 12 jul 2018, 02:48

invincible1921 je napisao/la:
Vucevich je napisao/la:
invincible1921 je napisao/la:Bezveze se sprdate...nikad on i nije bio u ozbiljnoj konkurenciji igro je silom prilika. Malo ga se poguralo i pomoglo mu se oko transfera u nebitnim utakmicama sto je sasvim fer prema jednom igracu iz nase lige. Nek mu je sretno u trosenju miliona.
Fer je da se reprezentacija koristi kao platforma za guranje polovnjaka iz lige kada ove utakmice sluze za uigravanje pred LN? Ako je tako onda smo se vratili u dane Usanovica.
Pa nismo ga gurali u cetvrtfinalu SP :crazy: :crazy: Uostalom koga imamo boljeg na toj poziciji da je on nekom uzeo mjesto :crazy:

Da smo bogdo ranije probali i gurali pojedine dok su mladji bili, a ibisevica, medunjanina i ostale pogotovo poceli stavljat u drugi plan mislim da bi blili dns u puno boljoj poziciji...
O cemu ti majstore? Mislis da je 'fer' da se reprezentacija koristi kao mjesto za guranje i prodaja domacih polovnjaka. Svasta.

Avatar
invincible1921
Postovi: 10049
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: Elvis Sarić

Post Postao/la invincible1921 » 12 jul 2018, 03:09

Ne..nego da treba da se probaju razni igraci u prijateljskim da vidimo ko moze dalje da bude pozivan, a ko ne.

Zbog tog ne probavanja i igranja standardnih 11 i protiv spanije u klafikacijama i protiv papua nove gvineje u prijateljskim smo dosli u situaciju da za par godina necemo imat uopste igraca neke kvalitete...
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Avatar
Vucevich
Postovi: 11246
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Elvis Sarić

Post Postao/la Vucevich » 12 jul 2018, 03:22

Znaci da se gurao neki igrac Sarajeva ili Slobode umjesto Ibisevica ili Medunjanina, mi bi danas bili top 10 svjetska reprezentacija?

Avatar
Rimes87
Postovi: 2002
Pridružen/a: 19 mar 2013, 01:30
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Elvis Sarić

Post Postao/la Rimes87 » 12 jul 2018, 13:25

Vucevich je napisao/la:Znaci da se gurao neki igrac Sarajeva ili Slobode umjesto Ibisevica ili Medunjanina, mi bi danas bili top 10 svjetska reprezentacija?
Ne bi bili u top 10, ali bi imali pohvalan pool igraca i sansu da neke igrace sklonimo od nasih livada i osiguramo da imaju bolje uvjete za razvoj. Naravno, ovdje pisemo o prijateljskim utakmicama u kojima mozes i da vidis da li ti neko ima potencijala za repke ili ne. Oslanjati se na dijasporu i cekati da se neko predomisli i pocne igrati za nas je suludo, tako da se moramo okrenuti BHPL, koliko god ona bila losa.
He Came To Us From Bosnia,
Papac Papac,
The Best Left Back In Scotland Sing,
Papac Papac,
He Doesnt Score A Lot Of Goals But When He Does You'll Hear Us Roar,
Sasa Papac Rangers Number Five!

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 28 gostiju.