Elvis Sarić

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Elvis Sarić

Post Postao/la Drape » 16 mar 2019, 11:35

Gojak nije odigrao dobro protiv Benfice pa ga neće niko gurati u reprezentaciju prije Sarića ali koji uopšte i nema priliku osjetiti kako je igrati sa protivnicima kao što je portugalski gigant. Sarić i ne može odigrati loše za BiH kad se od njeg očekuje samo da ne zaj... na terenu.

Avatar
DzemoVoliMarmeladu
Postovi: 2675
Pridružen/a: 29 okt 2013, 15:02
Kontakt:

Re: Elvis Sarić

Post Postao/la DzemoVoliMarmeladu » 16 mar 2019, 17:39

Drape je napisao/la:Gojak nije odigrao dobro protiv Benfice pa ga neće niko gurati u reprezentaciju prije Sarića ali koji uopšte i nema priliku osjetiti kako je igrati sa protivnicima kao što je portugalski gigant. Sarić i ne može odigrati loše za BiH kad se od njeg očekuje samo da ne zaj... na terenu.
Sarić za nas radi jednu stvar sto vecina nasih igraca ili ne moze ili nece. Trci cijelu utakmicu. Pokriva leda Pjanicu. Svojim presingom je nam dosta puta vratio loptu u noge ili sprijecijo protivnicki napad. To bi sa Gojakom izgubili i ubacit Gojaka za njega u ovom trenutku bi nas oslabilo. Hvala bogu pa to Prosinecki vidi iako vecima ovih sto blate Sarica ne vide.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Elvis Sarić

Post Postao/la Raonffa » 16 mar 2019, 17:40

hurem je napisao/la:Sta ovo fanatik jos uvijek nije obavijestio da menadzerski Saric nije ni jutros bio u protokolu za utakmicu? - mozda je napokon saznao da je bio povrijedjen u zadnje vrijeme. :)

Nego, s obzirom na povredu i neigranje unazad mjesecima ako se ne varam, nadam se da ce njegovo mjesto zauzeti Krunic, mada se ne bih iznenadio da to bude i Gojak s obzirom na trku.
Ma relano je Krunić jedini igrač u ovom rosteru koji može odigrati Sarićevu 'rolu' u ekipi :)
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
DaVinci
Postovi: 2842
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Elvis Sarić

Post Postao/la DaVinci » 16 mar 2019, 18:07

DzemoVoliMarmeladu je napisao/la:
Drape je napisao/la:Gojak nije odigrao dobro protiv Benfice pa ga neće niko gurati u reprezentaciju prije Sarića ali koji uopšte i nema priliku osjetiti kako je igrati sa protivnicima kao što je portugalski gigant. Sarić i ne može odigrati loše za BiH kad se od njeg očekuje samo da ne zaj... na terenu.
Sarić za nas radi jednu stvar sto vecina nasih igraca ili ne moze ili nece. Trci cijelu utakmicu. Pokriva leda Pjanicu. Svojim presingom je nam dosta puta vratio loptu u noge ili sprijecijo protivnicki napad. To bi sa Gojakom izgubili i ubacit Gojaka za njega u ovom trenutku bi nas oslabilo. Hvala bogu pa to Prosinecki vidi iako vecima ovih sto blate Sarica ne vide.
Znaci cim nahvatamo igraca koji je na ti s trcanjem Elva nece vise se morat mrcvarit po Air Korea ...
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Elvis Sarić

Post Postao/la kobe24 » 16 mar 2019, 18:12

Iako sam bio medju najglasnijima protiv Sarica kad se on vec poceo forsirati u prvoj postavi, sad sam daleko od takvog stava, a za to su, naravno, krive prvenstveno njegove igre u nasoj reprezentaciji. Momak je odlicno odradjivao ono sto se od njega ocekivalo, ginuo je za svaku loptu, a, s druge strane, uopste nije pravio neke velike greske. Gojak i pogotovo Krunic su trenutno po igrackim kvalitetima ispred njega, ali bih ja hladno stavio Elvisa prije njih u pocetnih 11. Naravno, sve ovo je u nekim idealnim okolnostima - tj. da je on zdrav i da je spreman za najvisi nivo. Srce na terenu koje je on ostavljao, Krunic nikad nece ostavljati, a Gojak je pokazao da mu jos fali iskustva jer se poprilicno gubi u tim velikim utakmicama. Medjutim, s obzirom da brat Elva nema meceva i da je njegova forma trenutno nije poznata (u prevodu, vjerovatno nije na zadovoljavajucem nivou), mislim da bi Krunic trebao biti nas treci veznjak u predstojecem dvomecu.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Elvis Sarić

Post Postao/la Drape » 18 mar 2019, 18:16

Zbog pauze u prvenstvu a poslije i povrede Sarić je zadnju utakmicu za Suwon odigrao prije skoro 4 mjeseca.

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: Elvis Sarić

Post Postao/la Denchi » 18 mar 2019, 19:31

Raonffa je napisao/la:
hurem je napisao/la:Sta ovo fanatik jos uvijek nije obavijestio da menadzerski Saric nije ni jutros bio u protokolu za utakmicu? - mozda je napokon saznao da je bio povrijedjen u zadnje vrijeme. :)

Nego, s obzirom na povredu i neigranje unazad mjesecima ako se ne varam, nadam se da ce njegovo mjesto zauzeti Krunic, mada se ne bih iznenadio da to bude i Gojak s obzirom na trku.
Ma relano je Krunić jedini igrač u ovom rosteru koji može odigrati Sarićevu 'rolu' u ekipi :)
vjerovatno će to biti Cimirot, mada bi mogao povući fakerski potez i na zadnjeg staviti Memiševića a Bešića pomjeriti naprijed uz Pjanu da radi te Sarićeve zadatke..... :hmmmmm:
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Elvis Sarić

Post Postao/la Raonffa » 18 mar 2019, 19:40

Denchi je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:
hurem je napisao/la:Sta ovo fanatik jos uvijek nije obavijestio da menadzerski Saric nije ni jutros bio u protokolu za utakmicu? - mozda je napokon saznao da je bio povrijedjen u zadnje vrijeme. :)

Nego, s obzirom na povredu i neigranje unazad mjesecima ako se ne varam, nadam se da ce njegovo mjesto zauzeti Krunic, mada se ne bih iznenadio da to bude i Gojak s obzirom na trku.
Ma relano je Krunić jedini igrač u ovom rosteru koji može odigrati Sarićevu 'rolu' u ekipi :)
vjerovatno će to biti Cimirot, mada bi mogao povući fakerski potez i na zadnjeg staviti Memiševića a Bešića pomjeriti naprijed uz Pjanu da radi te Sarićeve zadatke..... :hmmmmm:
Ne znam, ne vjerujem da će igrati sa dva defanzivno orijentisana veznjaka protiv Armenije, a vala i protiv Grčke, jasno je kao dan da moramo imati kontrolu u oba meča i da treba od početka natjerati protivnika da se brani.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: Elvis Sarić

Post Postao/la Denchi » 18 mar 2019, 20:06

Raonffa je napisao/la:
Ne znam, ne vjerujem da će igrati sa dva defanzivno orijentisana veznjaka protiv Armenije, a vala i protiv Grčke, jasno je kao dan da moramo imati kontrolu u oba meča i da treba od početka natjerati protivnika da se brani.
ja vidim ovo sa Grčkom :D a ne budi ubjeđen da Bešić ne bi mogao dati par lopti ako ga se rastereti malo defanzive...imao je finih tekmi tako u engleskoj, a grke nećeš kontrolisat to je šega i pokušat, fajt do kraja....

ima opcija svakako jbg...baš me interesuje, ali mislim da se neće ludirat puno....
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
DaVinci
Postovi: 2842
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Elvis Sarić

Post Postao/la DaVinci » 18 mar 2019, 21:29

Kuku lele, nejma ko zamjenit Elvu Goropadnog ... svi pozvani iz veznog reda nek se ceremonijalno harakiraju ... :arrow:
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Elvis Sarić

Post Postao/la DrFilgud » 18 mar 2019, 21:41

Sada su Armenci uvjereni u trijumf.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Elvis Sarić

Post Postao/la Raonffa » 18 mar 2019, 22:06

Denchi je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:
Ne znam, ne vjerujem da će igrati sa dva defanzivno orijentisana veznjaka protiv Armenije, a vala i protiv Grčke, jasno je kao dan da moramo imati kontrolu u oba meča i da treba od početka natjerati protivnika da se brani.
ja vidim ovo sa Grčkom :D a ne budi ubjeđen da Bešić ne bi mogao dati par lopti ako ga se rastereti malo defanzive...imao je finih tekmi tako u engleskoj, a grke nećeš kontrolisat to je šega i pokušat, fajt do kraja....

ima opcija svakako jbg...baš me interesuje, ali mislim da se neće ludirat puno....
Protiv Grčke, možda al' ja bih u obje te tekme išao sa istom postavom i sa Krunićem umjesto Sarića. Mi smo se u zadnjem duelu protiv Grčke sa njima udarali i tukli na terenu, i to je bila katastrofalna tekma sa obje strane, mada smo mi bili nešto bolji. Treba pogledati utakmice baraža za Svjetsko u Rusiji, kako su ih Hrvati 'nalupali' na Maksimiru i onda ih rutinski završili u Atini, odavno nisam gledao nemoćniju Grčku nego u tom dvomeču protiv Hrvatske.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: Elvis Sarić

Post Postao/la Denchi » 18 mar 2019, 22:12

Raonffa je napisao/la:
Denchi je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:
Ne znam, ne vjerujem da će igrati sa dva defanzivno orijentisana veznjaka protiv Armenije, a vala i protiv Grčke, jasno je kao dan da moramo imati kontrolu u oba meča i da treba od početka natjerati protivnika da se brani.
ja vidim ovo sa Grčkom :D a ne budi ubjeđen da Bešić ne bi mogao dati par lopti ako ga se rastereti malo defanzive...imao je finih tekmi tako u engleskoj, a grke nećeš kontrolisat to je šega i pokušat, fajt do kraja....

ima opcija svakako jbg...baš me interesuje, ali mislim da se neće ludirat puno....
Protiv Grčke, možda al' ja bih u obje te tekme išao sa istom postavom i sa Krunićem umjesto Sarića. Mi smo se u zadnjem duelu protiv Grčke sa njima udarali i tukli na terenu, i to je bila katastrofalna tekma sa obje strane, mada smo mi bili nešto bolji. Treba pogledati utakmice baraža za Svjetsko u Rusiji, kako su ih Hrvati 'nalupali' na Maksimiru i onda ih rutinski završili u Atini, odavno nisam gledao nemoćniju Grčku nego u tom dvomeču protiv Hrvatske.
dobro faraone, jbg malo te ponijelo, sad pričamo o trećem veznjaku i ne možemo se složit a ljudi sa Modrićem,Rakitićem,Brozovićem,Kovačićem, Perišićem u vezi ti primjer jbg :D imaš li šta za neke diverzantske akcije hahahaha nešto da im struja iskoči pa se registruje za nas :bih:
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Elvis Sarić

Post Postao/la Raonffa » 18 mar 2019, 22:40

Denchi je napisao/la: dobro faraone, jbg malo te ponijelo, sad pričamo o trećem veznjaku i ne možemo se složit a ljudi sa Modrićem,Rakitićem,Brozovićem,Kovačićem, Perišićem u vezi ti primjer jbg :D imaš li šta za neke diverzantske akcije hahahaha nešto da im struja iskoči pa se registruje za nas :bih:
Pa ne, vidi, ti nabrojani igrači jesu bar za dvije klase kvalitetniji od naših veznjaka, ali ovakav roster Grčke je smiješan i prosto ih moramo i trebamo nadigrati na terenu, ne možeš cigane dobiti ciganlukom nikako, to smo pokušavali pa nam nije uspjelo.

Ne treba dopustiti da nas navuku na njihovu igru, a to će sigurno biti prljavo, dosadno, na ivici kartona, ma eto zadnja tekma u Zenici čist primjer. Moramo igrati fudbal, bolji smo od njih i to samo trebamo pokazati na terenu.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Vucevich
Postovi: 11247
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Elvis Sarić

Post Postao/la Vucevich » 19 mar 2019, 00:12

Ovaj skoro 4 mjeseca nije odigrao utakmicu, strašno je van forme, ne vidim kako je to neki ogromni gubitak

Avatar
DaVinci
Postovi: 2842
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Elvis Sarić

Post Postao/la DaVinci » 19 mar 2019, 00:14

Raonffa je napisao/la:
Denchi je napisao/la: dobro faraone, jbg malo te ponijelo, sad pričamo o trećem veznjaku i ne možemo se složit a ljudi sa Modrićem,Rakitićem,Brozovićem,Kovačićem, Perišićem u vezi ti primjer jbg :D imaš li šta za neke diverzantske akcije hahahaha nešto da im struja iskoči pa se registruje za nas :bih:
Pa ne, vidi, ti nabrojani igrači jesu bar za dvije klase kvalitetniji od naših veznjaka, ali ovakav roster Grčke je smiješan i prosto ih moramo i trebamo nadigrati na terenu, ne možeš cigane dobiti ciganlukom nikako, to smo pokušavali pa nam nije uspjelo.

Ne treba dopustiti da nas navuku na njihovu igru, a to će sigurno biti prljavo, dosadno, na ivici kartona, ma eto zadnja tekma u Zenici čist primjer. Moramo igrati fudbal, bolji smo od njih i to samo trebamo pokazati na terenu.
Nesto mi kaze da nase 'trbusne plesacice' apsolutno nista nisu naucile od zadnjih utakmica s njima i da ce ih Grci opet navuci na tanak led ... po ko zna koji put ... jedino se tu uzdam u strucni stab da ce ih tokom tekme uspjet dozvat sebi malo ...
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Elvis Sarić

Post Postao/la Raonffa » 19 mar 2019, 02:49

DaVinci je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:
Denchi je napisao/la: dobro faraone, jbg malo te ponijelo, sad pričamo o trećem veznjaku i ne možemo se složit a ljudi sa Modrićem,Rakitićem,Brozovićem,Kovačićem, Perišićem u vezi ti primjer jbg :D imaš li šta za neke diverzantske akcije hahahaha nešto da im struja iskoči pa se registruje za nas :bih:
Pa ne, vidi, ti nabrojani igrači jesu bar za dvije klase kvalitetniji od naših veznjaka, ali ovakav roster Grčke je smiješan i prosto ih moramo i trebamo nadigrati na terenu, ne možeš cigane dobiti ciganlukom nikako, to smo pokušavali pa nam nije uspjelo.

Ne treba dopustiti da nas navuku na njihovu igru, a to će sigurno biti prljavo, dosadno, na ivici kartona, ma eto zadnja tekma u Zenici čist primjer. Moramo igrati fudbal, bolji smo od njih i to samo trebamo pokazati na terenu.
Nesto mi kaze da nase 'trbusne plesacice' apsolutno nista nisu naucile od zadnjih utakmica s njima i da ce ih Grci opet navuci na tanak led ... po ko zna koji put ... jedino se tu uzdam u strucni stab da ce ih tokom tekme uspjet dozvat sebi malo ...
Ne znam vidjet ćemo, igrački ćemo sigurno biti jači za 30-50% u odnosu na zadnji duel protiv njih, djelujemo kompaktnije kao tim nego tada, imamo boljeg stručnjaka na klupi nego tada, oni su igrački slabiji nego tada, rezultatski su također u strašnom padu od tada, sve to mi daje nadu da ih možemo 'laganije' riješiti.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Elvis Sarić

Post Postao/la Drape » 25 mar 2019, 14:35

Ako ne bude igrao ni protiv Grčke znači da su platili avionsku kartu iz Koreje za povrijeđenog igrača, plaćali mu terapije i sve ostalo što ga sljeduje kao reprezentativca, potrošit će možda 30000 KM za jedno okupljanje na igrača koji neće upisati ni minut.

Avatar
JohnCleese
Postovi: 5713
Pridružen/a: 02 sep 2015, 09:52
Lokacija: zemlja "ciganska"
Kontakt:

Re: Elvis Sarić

Post Postao/la JohnCleese » 25 mar 2019, 14:45

Drape je napisao/la:Ako ne bude igrao ni protiv Grčke znači da su platili avionsku kartu iz Koreje za povrijeđenog igrača, plaćali mu terapije i sve ostalo što ga sljeduje kao reprezentativca, potrošit će možda 30000 KM za jedno okupljanje na igrača koji neće upisati ni minut.
Ne znam bas da je imalo ikakvog smisla istipkati jednu ovakvu recenicu :mrgreen:
Nije problem u slijepim vođama, problem je u slijepim sljedbenicima.


Svabo je to...

Avatar
DevilsAdvocate
Postovi: 1569
Pridružen/a: 28 jan 2015, 17:31
Kontakt:

Re: Elvis Sarić

Post Postao/la DevilsAdvocate » 25 mar 2019, 20:02

JohnCleese je napisao/la:
Drape je napisao/la:Ako ne bude igrao ni protiv Grčke znači da su platili avionsku kartu iz Koreje za povrijeđenog igrača, plaćali mu terapije i sve ostalo što ga sljeduje kao reprezentativca, potrošit će možda 30000 KM za jedno okupljanje na igrača koji neće upisati ni minut.
Ne znam bas da je imalo ikakvog smisla istipkati jednu ovakvu recenicu :mrgreen:
30 000 ? S cim je to dosao sa spejs šatlom :lol: :lol:
'I was young, I was survivin' the times. Waitin' for my moment, I was destined to shine..'

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 18 gostiju.