Bojan Nastić

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Odgovori
Avatar
Miske01
Postovi: 1076
Pridružen/a: 07 jan 2018, 00:29
Kontakt:

Bojan Nastić

Post Postao/la Miske01 » 24 apr 2018, 09:11

Momak je potvrdio da je proces promjene državljanstva u toku i da će vrlo vjerovatno igrati protiv Crne Gore i/ili Južne Koreje, pa je red da mu se napravi tema. :D

Ime: Bojan Nastić
Datum rođenja: 6. juli 1994.
Mjesto rođenja: Vlasenica
Visina: 182 cm
Pozicija: lijevi bek, po potrebi desni
Ljevak
Trenutni klub: Genk (Belgija)
Bivši klubovi: Vojvodina (Srbija)
Reprezentativni nastupi: 4 za U17 i 1 za U21 reprezentaciju Srbije
Trenutna vrijednost: 800.000 €
BHF

Avatar
JohnCleese
Postovi: 5737
Pridružen/a: 02 sep 2015, 09:52
Lokacija: zemlja "ciganska"
Kontakt:

Re: Bojan Nastić

Post Postao/la JohnCleese » 24 apr 2018, 10:21

Milicevic, Simunovic, sad Nastic..... :puke:

Dao Bog da nikad ne obuce nas dres.
Inace, sve najbolje u zivotu mu zelim ;)
Nije problem u slijepim vođama, problem je u slijepim sljedbenicima.


Svabo je to...

NiftyDribbler
Postovi: 594
Pridružen/a: 27 mar 2018, 22:20
Kontakt:

Re: Bojan Nastić

Post Postao/la NiftyDribbler » 24 apr 2018, 12:57

Sto se ova tema otvara? Za sad je srbijanski reprezentativac iz Vlasenice koji vjerovatno voli da dize tri prsta. Ali neki ga ovdje iscekivaju ko da je Dani Alves. Hiljadu puta bi prije Darka zovnuo na desni bek iz U21 nego nekog novog Simunovica. I nemojte sad bogati navoditi kako su Medunjanin, Begovic i druge neke LEGENDE igrali za druge U21. To jest zato sto su bili pocisceni sa podrucija, sa kojih Nastic bijezi da bi igrao za Srbiju. Ne kazem da je momak los, iako sam mozda malo ostro polemisao, ali mi smeta ta konstanta teznja, da se neki igraci iz susjedstva prizivaju, koji ma su propale reprezentativne ambicije tamo. I ne ne treba svak bit patriota, ali hajmo malo dostojanstva. Ako nam krasili takvi reprezentaciju, onda gdje ce taj duh Zmajeva nestat.
"Ti si mali ovdje zalutao." Pape

Avatar
sajo10
Postovi: 9375
Pridružen/a: 27 jan 2010, 23:37
Lokacija: Landskrona, Swe
Kontakt:

Re: Bojan Nastić

Post Postao/la sajo10 » 24 apr 2018, 13:01

Sto smeta sto je otvorena? Pisalo je se stotina i stotina stranica o Tankssonu, Simunovicu, Gudelju.. :D
Visca el Barça! /// Volim te Željo!

NiftyDribbler
Postovi: 594
Pridružen/a: 27 mar 2018, 22:20
Kontakt:

Re: Bojan Nastić

Post Postao/la NiftyDribbler » 24 apr 2018, 13:05

sajo10 je napisao/la:Sto smeta sto je otvorena? Pisalo je se stotina i stotina stranica o Tankssonu, Simunovicu, Gudelju.. :D
I to tebi odgovara?
"Ti si mali ovdje zalutao." Pape

Avatar
sajo10
Postovi: 9375
Pridružen/a: 27 jan 2010, 23:37
Lokacija: Landskrona, Swe
Kontakt:

Re: Bojan Nastić

Post Postao/la sajo10 » 24 apr 2018, 13:13

NiftyDribbler je napisao/la:
sajo10 je napisao/la:Sto smeta sto je otvorena? Pisalo je se stotina i stotina stranica o Tankssonu, Simunovicu, Gudelju.. :D
I to tebi odgovara?
Ma sta se ja pitam tu odgovara ne odgovara. Sva ova desavanja u zadnjih nekoliko godina oko neuspjeha reprezentacije su me uradili toliko depresivnim. Trenutno su mi bitnije omladinske selekcije i uzivam gledajuci uspjeh nasih kadeta i mlade reprezentacije. Kao i sto nemogu da smislim ocima sta rade sa juniorskom selekcijom.

Ali eto da kazem, naravno da ne odgovara. Ali ocito raja ima dosta slobodnog vremena i voli da razglaba o tudjim igracima na forumima. Posto ne ulazim u forum cesto a pogotovo ne ulazim u takve diskusije i pdfove onda me zaboli briga nek pisu.
Visca el Barça! /// Volim te Željo!

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Bojan Nastić

Post Postao/la DrFilgud » 24 apr 2018, 13:19

Jes se malo pozurilo.
Covjek jos nije zavrsio promjenu drzavljanstva, to moze trajati godinu, pa onda treba dobiti poziv...
Do tada mozda izgubi status prvotimca ili zavrsi u nekoj lijevoj ligi i ne dobije poziv.
@NiftyDribbler, sad ti prejudiciras, mozda bude novi Misimovic.

Avatar
Vucevich
Postovi: 11249
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Bojan Nastić

Post Postao/la Vucevich » 24 apr 2018, 13:20

sajo10 je napisao/la:
NiftyDribbler je napisao/la:
sajo10 je napisao/la:Sto smeta sto je otvorena? Pisalo je se stotina i stotina stranica o Tankssonu, Simunovicu, Gudelju.. :D
I to tebi odgovara?
Ma sta se ja pitam tu odgovara ne odgovara. Sva ova desavanja u zadnjih nekoliko godina oko neuspjeha reprezentacije su me uradili toliko depresivnim. Trenutno su mi bitnije omladinske selekcije i uzivam gledajuci uspjeh nasih kadeta i mlade reprezentacije. Kao i sto nemogu da smislim ocima sta rade sa juniorskom selekcijom.

Ali eto da kazem, naravno da ne odgovara. Ali ocito raja ocito ima dosta slobodnog vremena i voli da razglaba o tudjim igracima na forumima. Posto ne ulazim u forum cesto a pogotovo ne ulazim u takve diskusije i pdfove onda me zaboli briga nek pisu.
:thumbup:

Oni su njihovim igrama ubili volju za reprezentacijom kod >50% navijača. Sada je na dan utakmice sve mrtvo i tiho dok se prije pričalo u utakmici mjesec unaprijed i grad bi bio pun 5 sata prije. Samo da se vratimo na pravi put šta god to trebalo.

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Bojan Nastić

Post Postao/la dubrovnik » 24 apr 2018, 14:07

Dobar igrac i uz to jos i relativno mlad. Posto je i u U21 bekovska pozicija lose pokrivena Bojan nam je dosao kao dar sa neba.
Odlican back up za Sea a uz to u nevolji moze popuniti i poziciju DB.
Bravo Robi, odlican potez!

Avatar
Moggi
Postovi: 4691
Pridružen/a: 01 mar 2010, 22:23
Lokacija: Site Admin
Kontakt:

Re: Bojan Nastić

Post Postao/la Moggi » 24 apr 2018, 15:10

covjek je samo rodjen u Vlasenici, skolovao se u novom sadu i igrao za Vojvodinu, igrao za Srbiju - logican sljed dogadjaja, izrazio zelju sa napreduje u karijeri, patriotizam ne ocekujem ali dok ima borbe i krvi za dres me ni ne zanima.
robi ga je odma upozorio na slucaj simunovic tako da je svjestan svega
Zarathustra

Avatar
Miske01
Postovi: 1076
Pridružen/a: 07 jan 2018, 00:29
Kontakt:

Re: Bojan Nastić

Post Postao/la Miske01 » 24 apr 2018, 21:33

Moggi je napisao/la:covjek je samo rodjen u Vlasenici, skolovao se u novom sadu i igrao za Vojvodinu, igrao za Srbiju - logican sljed dogadjaja, izrazio zelju sa napreduje u karijeri, patriotizam ne ocekujem ali dok ima borbe i krvi za dres me ni ne zanima.
robi ga je odma upozorio na slucaj simunovic tako da je svjestan svega
Završio je osnovnu u Vlasenici...
BHF

Avatar
Sveti
Postovi: 10199
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: Bojan Nastić

Post Postao/la Sveti » 25 apr 2018, 10:30

dubrovnik je napisao/la:Dobar igrac i uz to jos i relativno mlad. Posto je i u U21 bekovska pozicija lose pokrivena Bojan nam je dosao kao dar sa neba.
Odlican back up za Sea a uz to u nevolji moze popuniti i poziciju DB.
Bravo Robi, odlican potez!
Slazem se. Prije par sedmica sam se cuo s njim na facebooku, momak je na zemlji, poprilicno smo se ispricali bez obzira sto sam ja ja a on fudbaler genka.

Mislio sam da smo prevazisli ta nacionalna sranja
naprijed rejal

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Bojan Nastić

Post Postao/la dubrovnik » 25 apr 2018, 12:41

Sveti je napisao/la:
dubrovnik je napisao/la:Dobar igrac i uz to jos i relativno mlad. Posto je i u U21 bekovska pozicija lose pokrivena Bojan nam je dosao kao dar sa neba.
Odlican back up za Sea a uz to u nevolji moze popuniti i poziciju DB.
Bravo Robi, odlican potez!
Slazem se. Prije par sedmica sam se cuo s njim na facebooku, momak je na zemlji, poprilicno smo se ispricali bez obzira sto sam ja ja a on fudbaler genka.

Mislio sam da smo prevazisli ta nacionalna sranja
Ja care nisam imao sta prevazici kad nikad ni nisam bio nacionalista a ljude sa takvim atributima nit razumijem niti imam u svom drustvu.
Navijao bih za BiH da su joj svi igraci Srbi i sa tim nemam nikakvih problema. Igrac kao Bojan nam je nasusno potreban pa ne vidim uopce razlog ni potrebu da bi se tu nesto propitkivalo.
Treba samo cestitat Robiju sto je ovo uspio odraditi.

Avatar
DaVinci
Postovi: 2846
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Bojan Nastić

Post Postao/la DaVinci » 26 apr 2018, 00:53

dubrovnik je napisao/la:Navijao bih za BiH da su joj svi igraci Srbi i sa tim nemam nikakvih problema. Igrac kao Bojan nam je nasusno potreban pa ne vidim uopce razlog ni potrebu da bi se tu nesto propitkivalo.
Ja sanjam BiH repku gdje su Bosnjaci u manjini ... kad pregledam objavljenje spiskove, brojim koliko Srba i Hrvata je na njima i svaki put mi krivo sto ih nema vise, bar za cetvrtinu ... :)
Ja isto od Bojana puno ocekujem ... njega ce repka u no time prodat' dalje ... ne bih se ljutio da izbaci Kolasinca iz startnih 11 ... dosta vise kurc@nja jer znas da nemas zamjene ... :zviz:
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

Avatar
Vucevich
Postovi: 11249
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Bojan Nastić

Post Postao/la Vucevich » 26 apr 2018, 00:59

DaVinci je napisao/la:
Ja sanjam BiH repku gdje su Bosnjaci u manjini ... kad pregledam objavljenje spiskove, brojim koliko Srba i Hrvata je na njima i svaki put mi krivo sto ih nema vise, bar za cetvrtinu ... :)
:
:crazy:

Avatar
Rimes87
Postovi: 2012
Pridružen/a: 19 mar 2013, 01:30
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Bojan Nastić

Post Postao/la Rimes87 » 26 apr 2018, 01:15

Vucevich je napisao/la:
DaVinci je napisao/la:
Ja sanjam BiH repku gdje su Bosnjaci u manjini ... kad pregledam objavljenje spiskove, brojim koliko Srba i Hrvata je na njima i svaki put mi krivo sto ih nema vise, bar za cetvrtinu ... :)
:
:crazy:
De, de ga pogresno skontaj.
He Came To Us From Bosnia,
Papac Papac,
The Best Left Back In Scotland Sing,
Papac Papac,
He Doesnt Score A Lot Of Goals But When He Does You'll Hear Us Roar,
Sasa Papac Rangers Number Five!

NiftyDribbler
Postovi: 594
Pridružen/a: 27 mar 2018, 22:20
Kontakt:

Re: Bojan Nastić

Post Postao/la NiftyDribbler » 26 apr 2018, 04:15

DaVinci je napisao/la:
Ja sanjam BiH repku gdje su Bosnjaci u manjini ... kad pregledam objavljenje spiskove, brojim koliko Srba i Hrvata je na njima i svaki put mi krivo sto ih nema vise, bar za cetvrtinu ... :)
Ja isto od Bojana puno ocekujem ... njega ce repka u no time prodat' dalje ... ne bih se ljutio da izbaci Kolasinca iz startnih 11 ... dosta vise kurc@nja jer znas da nemas zamjene ... :zviz:
Ko je ovaj jbt.
"Ti si mali ovdje zalutao." Pape

Avatar
Miske01
Postovi: 1076
Pridružen/a: 07 jan 2018, 00:29
Kontakt:

Re: Bojan Nastić

Post Postao/la Miske01 » 26 apr 2018, 09:10

:tokralju:
NiftyDribbler je napisao/la:
DaVinci je napisao/la:
Ja sanjam BiH repku gdje su Bosnjaci u manjini ... kad pregledam objavljenje spiskove, brojim koliko Srba i Hrvata je na njima i svaki put mi krivo sto ih nema vise, bar za cetvrtinu ... :)
Ja isto od Bojana puno ocekujem ... njega ce repka u no time prodat' dalje ... ne bih se ljutio da izbaci Kolasinca iz startnih 11 ... dosta vise kurc@nja jer znas da nemas zamjene ... :zviz:
Ko je ovaj jbt.
BHF

Avatar
QUARTERBACK
Postovi: 13499
Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
Lokacija: Behind the offensive line
Kontakt:

Re: Bojan Nastić

Post Postao/la QUARTERBACK » 26 apr 2018, 11:55

koga boli qrc jel neki igrac bosnjak, srbin ili hrvat, ako ima kvalitet nek igra!
PROCI CE SVE,ALI DUSA,OBRAZ I ONO STO JE DOBRO OSTAJE ZAUVEK!!!

Avatar
Pivopija
Postovi: 3493
Pridružen/a: 06 maj 2014, 17:27
Kontakt:

Re: Bojan Nastić

Post Postao/la Pivopija » 27 apr 2018, 21:13

Uvijek ista prica.
SportSport.ba liga | Igrac ekipe FK Delfin

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Beli98, Imajednabrigada i 43 gosta.