Sjeverna Irska - BiH & BiH - Austrija 8/11.9.

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
hurem
Postovi: 8575
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Sjeverna Irska - BiH & BiH - Austrija 8/11.9.

Post Postao/la hurem » 11 avg 2018, 11:36

Civic daleko najbolji centarsut ima od svih bekova, kao i gradjenje lopte, tehniku, ne znam kakav je s brzinom, ali nisu ni Seo ni Nastic brzi...treba mu kontinuitet igara da bude na nivou, a u njemu bismo mogli imati dobrog beka.
Izmedju Civica i Nastica, izabrao bih Civica!

Vranjes je nas prvi stoper bez dileme, drugog birati s obzirom na situaciju i protivnika, vjerovatno ce to biti Bicakcic ako ode u tim gdje ce redovno igrati, eventualno Zukanovic. Sunjic je uglavnom dobro odradjivao posao kada bi dobio priliku i ne razumijem konstantno unizavanje njegovog doprinosa u nacionalnom dresu.
Memisevic jos uvijek nije na zeljenom nivou...cekamo taj spominjani transfer i igre pa da potvrdi da je rijec o dobrom stoperu.

Avatar
Vucevich
Postovi: 11217
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50
Kontakt:

Re: Sjeverna Irska - BiH & BiH - Austrija 8/11.9.

Post Postao/la Vucevich » 11 avg 2018, 11:40

Civic je prebacen u U21 tim Sparte, upitno je da li ce biti starter za U21 reprezentaciju a ne A reprezentaciju

Avatar
Miske01
Postovi: 1075
Pridružen/a: 07 jan 2018, 00:29
Kontakt:

Re: Sjeverna Irska - BiH & BiH - Austrija 8/11.9.

Post Postao/la Miske01 » 12 avg 2018, 11:50

Jorginho5 je napisao/la:Ono sto je Todorovic pokazao u prijateljskim mi je sasvim dovoljno za ustupiti mu sansu na desnom beku.Također bih zelio da Memisevic bude na spisku.Dati mu priliku jednostavno na prirodnoj poziciji.Od Sunjica i Vranjesa ne vrvi kvaliteta, da su sigurni na poziciji stopera.Ognjen je u boljoj formi, mozda isprobati Samira u paru s njim.
Memišević-Vranješ bi bio najbolji stoperski par, šteta što još nije isproban
BHF

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Sjeverna Irska - BiH & BiH - Austrija 8/11.9.

Post Postao/la Drape » 12 avg 2018, 12:18

Najbolje holandske ekipe se brukaju ove sezone u "Europi", koliki li je onda kvalitet Groningena koji je GOŠK holandske lige.

Avatar
Vucevich
Postovi: 11217
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50
Kontakt:

Re: Sjeverna Irska - BiH & BiH - Austrija 8/11.9.

Post Postao/la Vucevich » 12 avg 2018, 12:28

Drape je napisao/la:Najbolje holandske ekipe se brukaju ove sezone u "Europi", koliki li je onda kvalitet Groningena koji je GOŠK holandske lige.
Nikakav, holandska liga je svake godine gora i gora, nisu napravili WC igraca vec nekoliko godina i vecina transfera u top 5 lige su propale

Ne moze Memisevic nikako biti ispred Bicakcica i Zukanovica koji vec imaju dugogodisnjo iskustvo u ligi 5

Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6414
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Sjeverna Irska - BiH & BiH - Austrija 8/11.9.

Post Postao/la JavierBosnia » 12 avg 2018, 17:36

Miske01 je napisao/la:
Jorginho5 je napisao/la:Ono sto je Todorovic pokazao u prijateljskim mi je sasvim dovoljno za ustupiti mu sansu na desnom beku.Također bih zelio da Memisevic bude na spisku.Dati mu priliku jednostavno na prirodnoj poziciji.Od Sunjica i Vranjesa ne vrvi kvaliteta, da su sigurni na poziciji stopera.Ognjen je u boljoj formi, mozda isprobati Samira u paru s njim.
Memišević-Vranješ bi bio najbolji stoperski par, šteta što još nije isproban
De ne brukaj se sa Samketom, Zuka i Bico godinama u ligama petice, ovaj otisao nedavno iz Radnika u trubu ekipu holandije
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

Avatar
Miske01
Postovi: 1075
Pridružen/a: 07 jan 2018, 00:29
Kontakt:

Re: Sjeverna Irska - BiH & BiH - Austrija 8/11.9.

Post Postao/la Miske01 » 12 avg 2018, 20:12

JavierBosnia je napisao/la:
Miske01 je napisao/la:
Jorginho5 je napisao/la:Ono sto je Todorovic pokazao u prijateljskim mi je sasvim dovoljno za ustupiti mu sansu na desnom beku.Također bih zelio da Memisevic bude na spisku.Dati mu priliku jednostavno na prirodnoj poziciji.Od Sunjica i Vranjesa ne vrvi kvaliteta, da su sigurni na poziciji stopera.Ognjen je u boljoj formi, mozda isprobati Samira u paru s njim.
Memišević-Vranješ bi bio najbolji stoperski par, šteta što još nije isproban
De ne brukaj se sa Samketom, Zuka i Bico godinama u ligama petice, ovaj otisao nedavno iz Radnika u trubu ekipu holandije
nek je to mjerilo, a sto smo se Zukinih kikseva nagledali godinama (Irska, Belgija, Grčka, sve vazne utakmice) to nikom nista, bitno je da je Genoa na papiru bolja od Groningena i zato treba biti ispred Samira... Bičo-Vranješ isto dobar tandem, ali prednost Samiru zbog utakmica u nogama
BHF

Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6414
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Sjeverna Irska - BiH & BiH - Austrija 8/11.9.

Post Postao/la JavierBosnia » 12 avg 2018, 20:41

Nije Zuka los u globalu, ja navijam za vranjesa i bicakcica
Onda zuka, pa tek sunjic i memisevic
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

Jorginho5
Postovi: 185
Pridružen/a: 08 avg 2018, 00:54
Kontakt:

Re: Sjeverna Irska - BiH & BiH - Austrija 8/11.9.

Post Postao/la Jorginho5 » 12 avg 2018, 21:32

Nije to nikakvo brukanje.Da budemo realni, Memisevic je dobio jednom priliku te odmah bačen u vatru na neprirodnu poziciju.A mi kakvi smo kao narod, odmah je razapet i etiketiran kao propast.

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Sjeverna Irska - BiH & BiH - Austrija 8/11.9.

Post Postao/la kobe24 » 12 avg 2018, 21:57

Fazon je da niko od vas nikad nije gledao Memisevica i zavaravaju vas njegove lazi kako ima ponude od turskih velikana, iz BL i ostalih jakih liga. On je jedini fudbaler koji to istice u svakom intervjuu, kao da je on neki nevidjeni kvalitet, pa se svi otimaju za njega. Kad je vec bio pozivan, trebao je dobiti priliku na stoperu i ja mislim da je jos uvijek treba dobiti, ali vjerujem da je losiji od svih stopera koje trenutno imamo (Vranjes, Bicakcic, Zukanovic i Sunjic). Ja njega znam kad je bio kadet i junior i iskreno nisam mislio da ce ikad postati neki igrac. Evo, ispostavilo se da ce imati solidnu karijeru, ali ogroman je upitnik ima li kvalitet da bude startni stoper nacionalnog tima.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
Vucevich
Postovi: 11217
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50
Kontakt:

Re: Sjeverna Irska - BiH & BiH - Austrija 8/11.9.

Post Postao/la Vucevich » 12 avg 2018, 22:17

kobe24 je napisao/la:Fazon je da niko od vas nikad nije gledao Memisevica i zavaravaju vas njegove lazi kako ima ponude od turskih velikana, iz BL i ostalih jakih liga. On je jedini fudbaler koji to istice u svakom intervjuu, kao da je on neki nevidjeni kvalitet, pa se svi otimaju za njega. Kad je vec bio pozivan, trebao je dobiti priliku na stoperu i ja mislim da je jos uvijek treba dobiti, ali vjerujem da je losiji od svih stopera koje trenutno imamo (Vranjes, Bicakcic, Zukanovic i Sunjic). Ja njega znam kad je bio kadet i junior i iskreno nisam mislio da ce ikad postati neki igrac. Evo, ispostavilo se da ce imati solidnu karijeru, ali ogroman je upitnik ima li kvalitet da bude startni stoper nacionalnog tima.
"Hoce me Galatasaray, Fenerbahce, Basaksehir i klubovi iz Bundeslige", kaze. :?

Avatar
Moggi
Postovi: 4691
Pridružen/a: 01 mar 2010, 22:23
Lokacija: Site Admin
Kontakt:

Re: Sjeverna Irska - BiH & BiH - Austrija 8/11.9.

Post Postao/la Moggi » 12 avg 2018, 22:18

hoce i mene
Zarathustra

Avatar
Captain4
Postovi: 10730
Pridružen/a: 14 maj 2014, 17:04
Kontakt:

Re: Sjeverna Irska - BiH & BiH - Austrija 8/11.9.

Post Postao/la Captain4 » 14 avg 2018, 00:35

Nakon zadnja dva reprezentativna ciklusa totalno sam izgubio tu ljubav za reprezentacijom koju sam imao od moje prve tekme na Bilinom protiv Grčke 2006. kad smo 4 primili i Mundijala. Ne kažem da interesovanje ne postoji, ali nema tog adrenalina i napetosti koji je vladao prije.

Vrijeme je da se to opet vrati.
"We need to suffer. And we need to fight."

Avatar
hurem
Postovi: 8575
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Sjeverna Irska - BiH & BiH - Austrija 8/11.9.

Post Postao/la hurem » 14 avg 2018, 00:46

Miske je mlad i zelen novinar, necemo mu zamjeriti.
Molim Boga da Memisevic bude novi Spahic, ali trenutno niti jedan argument nema na svojoj strani.
Ako ostane u Groningenu mogao bi dugo ne vidjeti nacionalni dres! Tamo neki Trencin isamara Feyenord,-Osijek ili ko vec lani PSV...o kakvoj holandskoj ligi mi zapravo pricamo, i to o ni manje ni vise Groningenu.
Nije fazon samo u jednoj utakmici na neprirodnoj poziciji, na treningu se mnogo vise moze vidjeti, a imam osjecaj da Robi nije impresioniran Memisevicem trenutno...nadam se da grijesim.

Avatar
Miske01
Postovi: 1075
Pridružen/a: 07 jan 2018, 00:29
Kontakt:

Re: Sjeverna Irska - BiH & BiH - Austrija 8/11.9.

Post Postao/la Miske01 » 14 avg 2018, 03:54

hurem je napisao/la:Miske je mlad i zelen novinar, necemo mu zamjeriti.
Molim Boga da Memisevic bude novi Spahic, ali trenutno niti jedan argument nema na svojoj strani.
Ako ostane u Groningenu mogao bi dugo ne vidjeti nacionalni dres! Tamo neki Trencin isamara Feyenord,-Osijek ili ko vec lani PSV...o kakvoj holandskoj ligi mi zapravo pricamo, i to o ni manje ni vise Groningenu.
Nije fazon samo u jednoj utakmici na neprirodnoj poziciji, na treningu se mnogo vise moze vidjeti, a imam osjecaj da Robi nije impresioniran Memisevicem trenutno...nadam se da grijesim.
Ma ja ovdje sve sto kazem, kazem kao navijač brate, to mi je ispred novinarstva kad je repka u pitanju, a daleko je Samir od novog Spahica, budimo realni, samo kazem da mislim da bi bio dobar s Vranjesom u paru, ove ostale smo vec vidjeli...
BHF

Avatar
bhsport
Postovi: 11248
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Sjeverna Irska - BiH & BiH - Austrija 8/11.9.

Post Postao/la bhsport » 14 avg 2018, 10:04

Captain4 je napisao/la:Nakon zadnja dva reprezentativna ciklusa totalno sam izgubio tu ljubav za reprezentacijom koju sam imao od moje prve tekme na Bilinom protiv Grčke 2006. kad smo 4 primili i Mundijala. Ne kažem da interesovanje ne postoji, ali nema tog adrenalina i napetosti koji je vladao prije.

Vrijeme je da se to opet vrati.
Vratit ce ti se sigurno, ja sam tako od 96 prvih utakmica sa Grckom, Slovenijom i Italijom drzao do 2000-te pa se opet poslije vrati. Mi smo imali i rupu od 2005 do dolaska Cire pa euforija pa Pape prvo baraz pa svjetsko i onda baraz pa sad nista.
Mora Robi napraviti atmosferu i sa par pobede podici interes javnosti.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24471
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Sjeverna Irska - BiH & BiH - Austrija 8/11.9.

Post Postao/la Goalgetter » 18 avg 2018, 14:06

Todorovic je dobio poziv za ove dvije utakmice. Ipak nece u U21 repku. Dobra stvar, treba nam desni bek.

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Sjeverna Irska - BiH & BiH - Austrija 8/11.9.

Post Postao/la DrFilgud » 18 avg 2018, 14:33

Gazibegovic je zreo za U21, ne treba tu puno cekati. On je trenutno jedini potencijal za dugorocno rejesenje na desnom beku.
Uz to, U19 nema tremin u septembru.

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24471
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Sjeverna Irska - BiH & BiH - Austrija 8/11.9.

Post Postao/la Goalgetter » 19 avg 2018, 17:55

Baumgartlinger iz Leverkusena, kapiten Austrije, povrijedio koljeno i nece igrati protiv nas.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26255
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Sjeverna Irska - BiH & BiH - Austrija 8/11.9.

Post Postao/la Raonffa » 19 avg 2018, 18:04

Goalgetter je napisao/la:Baumgartlinger iz Leverkusena, kapiten Austrije, povrijedio koljeno i nece igrati protiv nas.
Koliko sam ih pratio, oni i nemaju neku zvijezdu u ekipu od koje zavise. Oni su prije svega tim, popunjen igračima iz dobrih europskih klubova.

Normalno, kapiten kad otpadne, to je minus al' ne vjerujem da će ih to nešto previše poremetiti na terenu.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: MoKa14, theKuPuS i 15 gostiju.