Sjeverna Irska - BiH & BiH - Austrija 8/11.9.

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
artemis77
Postovi: 2476
Pridružen/a: 12 dec 2011, 01:07
Kontakt:

Re: Sjeverna Irska - BiH & BiH - Austrija 8/11.9.

Post Postao/la artemis77 » 13 sep 2018, 11:34

Nema plasmana direktno iz lige nacija! Na osnovu Lige nacija možeš igrat play-off u martu i imat bolji ili gori položaj u ždrijebanju za standardne kvalifikacije.
Za play-off se napravi tabela svake lige i onda 4 najbolje plasirane u ligi koje nisu ostvarile plasman na EURO kroz kvalifikacije idu u play-off.
U slučaju da ne postoje 4 reprezentacije koje nisu ostvarile plasman iz jedne lige (pa čak i da iz njihove lige odu svi direktno na EURO), opet se igra play-off gdje se popunjavaju mjesta sa reprezentacijama iz nižih liga i to onim koje nisu osigurale play-off za svoju ligu.
Walk on, with hope in your hearts.

Avatar
QUARTERBACK
Postovi: 13499
Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
Lokacija: Behind the offensive line
Kontakt:

Re: Sjeverna Irska - BiH & BiH - Austrija 8/11.9.

Post Postao/la QUARTERBACK » 13 sep 2018, 11:58

rope11 je napisao/la:pa de mi onda razjasnite :rol:


ja sam većinu pohvatao, shvatio sam i po kojem principu će se igrati te playoff utakmice što će se najbolje vidjeti po primjeru C i D divizije gdje većina neće moći izboriti EP kroz kvalifikacije, ali me buni ova B divizija jer je vrlo realno da se desi da 8-9 ekipa izbori EP regularno kroz kvalifikacije... i šta onda? :mrgreen:

evo rekoh gore, sasvim je teoretski moguće da recimo ostanu samo tri ekipe ili da se zadesi da iz jedne grupe prođu sve, znači odmah se mjenja koncept playoff utakmica.
kume ako se to desi onda ovi najbolje plasirani iz C divizije prelaze na mjesta ovih sto su se vec plasirali iz B divizije kontas?
PROCI CE SVE,ALI DUSA,OBRAZ I ONO STO JE DOBRO OSTAJE ZAUVEK!!!

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: Sjeverna Irska - BiH & BiH - Austrija 8/11.9.

Post Postao/la wobly92 » 13 sep 2018, 12:56

Samo još nismo vidjeli kako se snalaze kad rezultatski zaostajemo, i kad je protivnik iza lopte i mi moramo napadati.
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Avatar
Rimes87
Postovi: 2011
Pridružen/a: 19 mar 2013, 01:30
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Sjeverna Irska - BiH & BiH - Austrija 8/11.9.

Post Postao/la Rimes87 » 13 sep 2018, 16:16

wobly92 je napisao/la:Samo još nismo vidjeli kako se snalaze kad rezultatski zaostajemo, i kad je protivnik iza lopte i mi moramo napadati.
Može se desiti da prvo vidimo za mjesec dva, a ovo drugo ćemo vidjeti u kvalama. Mada mi se Robert ne čini kao neko ko će forsirati istu formaciju za slabije reprezentacije/bunkere. Zna se da tu moraju biti dva napadača ili polušpic/ofanzivni vezni i napadač u paru.
He Came To Us From Bosnia,
Papac Papac,
The Best Left Back In Scotland Sing,
Papac Papac,
He Doesnt Score A Lot Of Goals But When He Does You'll Hear Us Roar,
Sasa Papac Rangers Number Five!

Avatar
FliX
Postovi: 4707
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: Sjeverna Irska - BiH & BiH - Austrija 8/11.9.

Post Postao/la FliX » 13 sep 2018, 20:01

Zaboravio sam pitati vas ostale, da li vas je nerviralo ili je samo mene, onoliko proklizavanje igraca. Izgleda na BP su previse nakvasili teren..

Avatar
hurem
Postovi: 8622
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Sjeverna Irska - BiH & BiH - Austrija 8/11.9.

Post Postao/la hurem » 13 sep 2018, 20:04

FliX je napisao/la:Zaboravio sam pitati vas ostale, da li vas je nerviralo ili je samo mene, onoliko proklizavanje igraca. Izgleda na BP su previse nakvasili teren..
Ne mogu ti opisati koliko...pa jel moguce da su onoliko natopili teren.
Sto je interesantno, nasi su vise proklizavali od gostiju.

@wobly, ako nista imat cemo posjed jer ganjamo zaostatak. :mrgreen:

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Sjeverna Irska - BiH & BiH - Austrija 8/11.9.

Post Postao/la DrFilgud » 13 sep 2018, 20:10

FliX je napisao/la:Zaboravio sam pitati vas ostale, da li vas je nerviralo ili je samo mene, onoliko proklizavanje igraca. Izgleda na BP su previse nakvasili teren..
Nismo mi ostali, mi smo Bosnjaci.

Avatar
FliX
Postovi: 4707
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: Sjeverna Irska - BiH & BiH - Austrija 8/11.9.

Post Postao/la FliX » 13 sep 2018, 20:11

DrFilgud je napisao/la:
FliX je napisao/la:Zaboravio sam pitati vas ostale, da li vas je nerviralo ili je samo mene, onoliko proklizavanje igraca. Izgleda na BP su previse nakvasili teren..
Nismo mi ostali, mi smo Bosnjaci.
De dobro vidi, da nisi neopredjeljen :D

aqarius
Postovi: 3901
Pridružen/a: 12 maj 2009, 16:54
Kontakt:

Re: Sjeverna Irska - BiH & BiH - Austrija 8/11.9.

Post Postao/la aqarius » 13 sep 2018, 21:21

ja već dugo idem u ze na tekme..i vjeruj da pred tekmu i na poluvremenu sipaju li sipaju..znam brate da se mora natopiti ali zar nema neko da zna kako i koliko..on ti ga samo odšarafe i to toči..teren defacto previše namoče,,samo malo da je lošiji travnjak još više bi bilo izraženo..bio sam svjedok da ga nakvase toliko da se počne skoro blato stvarati..teren se kvasi toliko da bude potaman,mekan prijatan i brži za pas igru..a ne da svakim okretom rizikuješ da prepone ostaviš na terenu..

Avatar
Miske01
Postovi: 1076
Pridružen/a: 07 jan 2018, 00:29
Kontakt:

Re: Sjeverna Irska - BiH & BiH - Austrija 8/11.9.

Post Postao/la Miske01 » 13 sep 2018, 21:41

aqarius je napisao/la:ja već dugo idem u ze na tekme..i vjeruj da pred tekmu i na poluvremenu sipaju li sipaju..znam brate da se mora natopiti ali zar nema neko da zna kako i koliko..on ti ga samo odšarafe i to toči..teren defacto previše namoče,,samo malo da je lošiji travnjak još više bi bilo izraženo..bio sam svjedok da ga nakvase toliko da se počne skoro blato stvarati..teren se kvasi toliko da bude potaman,mekan prijatan i brži za pas igru..a ne da svakim okretom rizikuješ da prepone ostaviš na terenu..
to je to
BHF

Avatar
JohnCleese
Postovi: 5737
Pridružen/a: 02 sep 2015, 09:52
Lokacija: zemlja "ciganska"
Kontakt:

Re: Sjeverna Irska - BiH & BiH - Austrija 8/11.9.

Post Postao/la JohnCleese » 13 sep 2018, 22:12

aqarius je napisao/la:ja već dugo idem u ze na tekme..i vjeruj da pred tekmu i na poluvremenu sipaju li sipaju..znam brate da se mora natopiti ali zar nema neko da zna kako i koliko..on ti ga samo odšarafe i to toči..teren defacto previše namoče,,samo malo da je lošiji travnjak još više bi bilo izraženo..bio sam svjedok da ga nakvase toliko da se počne skoro blato stvarati..teren se kvasi toliko da bude potaman,mekan prijatan i brži za pas igru..a ne da svakim okretom rizikuješ da prepone ostaviš na terenu..
Taj sistem navodnjavanja terena mora da je isprogramiran jos u Papetovom mandatu, sto vise to bolje.

Inace, Pape je prizivao kisu prije svake utakmice :mrgreen:
Nije problem u slijepim vođama, problem je u slijepim sljedbenicima.


Svabo je to...

edinjo-bih
Postovi: 3503
Pridružen/a: 09 jul 2009, 13:48
Kontakt:

Re: Sjeverna Irska - BiH & BiH - Austrija 8/11.9.

Post Postao/la edinjo-bih » 13 sep 2018, 22:31

da smo samo nekako uspjeli odigrati makar 1 prijateljsku prije ove tekme, oni su uspjeli 2 odigrati i to im je veceras donjelo prednost

babino
Postovi: 7197
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: Sjeverna Irska - BiH & BiH - Austrija 8/11.9.

Post Postao/la babino » 13 sep 2018, 22:35

edinjo-bih je napisao/la:da smo samo nekako uspjeli odigrati makar 1 prijateljsku prije ove tekme, oni su uspjeli 2 odigrati i to im je veceras donjelo prednost
da ti ovo nisi planirao na kosarku baciti:-)


NDemirovic
Postovi: 21
Pridružen/a: 16 maj 2018, 18:11
Kontakt:

Re: Sjeverna Irska - BiH & BiH - Austrija 8/11.9.

Post Postao/la NDemirovic » 14 sep 2018, 18:21

Trazim po Internetu kakav snimak utakmice sa Austrijom, koju nisam stigao gledati. Ako kogod ima link, postavite, pls. Hvala. :-)

dino-92
Postovi: 2492
Pridružen/a: 06 mar 2009, 20:59
Kontakt:

Re: Sjeverna Irska - BiH & BiH - Austrija 8/11.9.

Post Postao/la dino-92 » 14 sep 2018, 21:13

NDemirovic je napisao/la:Trazim po Internetu kakav snimak utakmice sa Austrijom, koju nisam stigao gledati. Ako kogod ima link, postavite, pls. Hvala. :-)
Čovjek postavio na drugoj temi: viewtopic.php?f=2&t=6288&start=240

sedra
Postovi: 1389
Pridružen/a: 21 okt 2009, 09:45
Kontakt:

Re: Sjeverna Irska - BiH & BiH - Austrija 8/11.9.

Post Postao/la sedra » 14 sep 2018, 21:53

NARODE JEDNO PITANJE
KAKO DA DODJEMO DO KARTI ZA MEC IZMEDJU AUSTRIJE I BiH u Beču?

U totali nam trebaju 4.

Avatar
Sheyi
Postovi: 12160
Pridružen/a: 10 jan 2009, 17:19
Lokacija: kraj puta
Kontakt:

Re: Sjeverna Irska - BiH & BiH - Austrija 8/11.9.

Post Postao/la Sheyi » 14 sep 2018, 23:06

sedra je napisao/la:NARODE JEDNO PITANJE
KAKO DA DODJEMO DO KARTI ZA MEC IZMEDJU AUSTRIJE I BiH u Beču?

U totali nam trebaju 4.
Od 18. septembra ide prodaja pojedinačnih karti preko austrijskog Saveza. A sada mozes uzeti kombi ulaznice za obje utakmice Austrije kuci po cijeni od 54 eura, plus dostava van Austrije koja kosta 20 eura kao da ih šalju sa Novog Zelanda.

Avatar
Miske01
Postovi: 1076
Pridružen/a: 07 jan 2018, 00:29
Kontakt:

Re: Sjeverna Irska - BiH & BiH - Austrija 8/11.9.

Post Postao/la Miske01 » 15 sep 2018, 01:14

Za utakmicu s Austrijom već ima aranžman preko Centrotoursa. 99 KM bez nocenja + karta 64 KM, a s noćenjem je 199 + karta.
BHF

sedra
Postovi: 1389
Pridružen/a: 21 okt 2009, 09:45
Kontakt:

Re: Sjeverna Irska - BiH & BiH - Austrija 8/11.9.

Post Postao/la sedra » 15 sep 2018, 13:04

Sheyi je napisao/la:
sedra je napisao/la:NARODE JEDNO PITANJE
KAKO DA DODJEMO DO KARTI ZA MEC IZMEDJU AUSTRIJE I BiH u Beču?

U totali nam trebaju 4.
Od 18. septembra ide prodaja pojedinačnih karti preko austrijskog Saveza. A sada mozes uzeti kombi ulaznice za obje utakmice Austrije kuci po cijeni od 54 eura, plus dostava van Austrije koja kosta 20 eura kao da ih šalju sa Novog Zelanda.

Thanks,inace smo u dijaspori..

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 35 gostiju.