Sjeverna Irska - BiH & BiH - Austrija 8/11.9.

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Sjeverna Irska - BiH & BiH - Austrija 8/11.9.

Post Postao/la kobe24 » 20 avg 2018, 13:30

sajo10 je napisao/la:Koja je svrha pozivanja Civica? :crazy: Frajer igra za U21-tim Sparte? Pa daj ga mladoj reprezentaciji koji q? Todorovica okej, neka..
I ja sam to bas sad htio napisati. Todorovic ima zamjenu u Memiji i to je donekle ok, jer Kerim je tu sve vrijeme i zna kako reprezentacija funkcionise. Medjutim, Civic se najbolje razumije s ovima iz U21, nametnuo se u jednog od lidera u ekipi i sad ga ovaj prebacuje u A tim da grije klupu. Ima tu Nastica i eventualno Zukanovica, ako bi se ovaj povrijedio. Civic je stvarno suvisan.

Btw, ako je Robi pricao s Begovicem kao sto je pricao s Lulicem i Ibisevicem u Rimu i Berlinu, onda smo ga bas naj...... :crazy:
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
Moggi
Postovi: 4691
Pridružen/a: 01 mar 2010, 22:23
Lokacija: Site Admin
Kontakt:

Re: Sjeverna Irska - BiH & BiH - Austrija 8/11.9.

Post Postao/la Moggi » 20 avg 2018, 13:32

jasmin10 je napisao/la:
Goalgetter je napisao/la:
jasmin10 je napisao/la:Robert i Asmir moraju riješiti ovo što prije. Golmani su nam očajni.
Do toga nece doci, Asmir napusta repku najvjerovatnije.
Pa na koljenima treba da ga moli da se vrati. Preslo se preko tetovaze cetnika Vranjesa, par igrača igra jer nema mjesta u drugim reprezentacijama, Sunjicu babo ratni zločinac, ali hajmo otjerati Asmira jer nije igrao prijateljsku. Bravo Robi.
Od preostala 3 golmana, ne možeš sastaviti jednog pristojnog.
ma nije do nas, jel razumijes da covjek vise NECE
Zarathustra

Avatar
Vucevich
Postovi: 11249
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Sjeverna Irska - BiH & BiH - Austrija 8/11.9.

Post Postao/la Vucevich » 20 avg 2018, 13:33

Zašto stoji na portalu da je Prosinečki izabrao igrače za IRSKU? Valjda igramo sa Sjevernom Irskom?

Avatar
sajo10
Postovi: 9375
Pridružen/a: 27 jan 2010, 23:37
Lokacija: Landskrona, Swe
Kontakt:

Re: Sjeverna Irska - BiH & BiH - Austrija 8/11.9.

Post Postao/la sajo10 » 20 avg 2018, 13:33

kobe24 je napisao/la:
sajo10 je napisao/la:Koja je svrha pozivanja Civica? :crazy: Frajer igra za U21-tim Sparte? Pa daj ga mladoj reprezentaciji koji q? Todorovica okej, neka..
I ja sam to bas sad htio napisati. Todorovic ima zamjenu u Memiji i to je donekle ok, jer Kerim je tu sve vrijeme i zna kako reprezentacija funkcionise. Medjutim, Civic se najbolje razumije s ovima iz U21, nametnuo se u jednog od lidera u ekipi i sad ga ovaj prebacuje u A tim da grije klupu. Ima tu Nastica i eventualno Zukanovica, ako bi se ovaj povrijedio. Civic je stvarno suvisan.

Btw, ako je Robi pricao s Begovicem kao sto je pricao s Lulicem i Ibisevicem u Rimu i Berlinu, onda smo ga bas naj...... :crazy:
Neznam, i ja se pitam.. U21 je na dobrom putu da napravi senzaciju. Hajd Pidro mozda i nije toliko losiji od Civica ali ovaj ima puno vise rutine, i cak je bio kapiten kada je Memija ispao iz rotacije. Ovako pozivas ga da grije klupu umjesto da igra za U21. Ali sve na stranu, decko igra za U21-tim, i nije ni blizu A-tima Sparte. Svasta. Robi prica o nekoj hierarhiji il sta vec, a poziva igraca iz U21-tima (yebene Sparte) za A-reprezentaciju. :tokralju:
Visca el Barça! /// Volim te Željo!

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Sjeverna Irska - BiH & BiH - Austrija 8/11.9.

Post Postao/la jasmin10 » 20 avg 2018, 13:36

Moggi razumiješ li da čovjek NIJE pozvan ?

NiftyDribbler
Postovi: 594
Pridružen/a: 27 mar 2018, 22:20
Kontakt:

Re: Sjeverna Irska - BiH & BiH - Austrija 8/11.9.

Post Postao/la NiftyDribbler » 20 avg 2018, 13:41

jasmin10 je napisao/la:Moggi razumiješ li da čovjek NIJE pozvan ?
Moggi ima neke spojeve u glavi koji su zabrinjavajuci.
"Ti si mali ovdje zalutao." Pape

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Sjeverna Irska - BiH & BiH - Austrija 8/11.9.

Post Postao/la kobe24 » 20 avg 2018, 13:43

sajo10 je napisao/la: Neznam, i ja se pitam.. U21 je na dobrom putu da napravi senzaciju. Hajd Pidro mozda i nije toliko losiji od Civica ali ovaj ima puno vise rutine, i cak je bio kapiten kada je Memija ispao iz rotacije. Ovako pozivas ga da grije klupu umjesto da igra za U21. Ali sve na stranu, decko igra za U21-tim, i nije ni blizu A-tima Sparte. Svasta. :tokralju:
Ma svejedno ni vecina drugih nikako ne igra. To samo moze biti argument da se nije smio naci na spisku Prosineckog, a ovamo je morao biti pozvan jer je jedan od najbitnijih igraca u ovom ciklusu. Trebaju pustiti tim mladim momcima da se prvi put u historiji pokusaju izboriti za EP jer bi nam to mnogo znacilo u buducnosti. Uzimanje Todorovica je ok, ali ovako bespotrebno ostajemo bez oba beka, koji su znali kako dise mlada reprezentacija.

Vucevich, sta se cudis?! Pa ti novinarcici ne znaju postaviti ni jedno smisleno pitanje na press konferencijama. Meni se kosa jezi na glavi kad god slusam te pressice i kad vidim kakvi su to bolidi. Hajde sto su nepismeni i neelokventni, ali su totalno neupuceni u tematiku i jos nemaju muda da bilo koga pitaju neke osnovne stvari.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
Moggi
Postovi: 4691
Pridružen/a: 01 mar 2010, 22:23
Lokacija: Site Admin
Kontakt:

Re: Sjeverna Irska - BiH & BiH - Austrija 8/11.9.

Post Postao/la Moggi » 20 avg 2018, 13:47

ok vrijeme je da i ja priznam, katastrofa smo :D
Zarathustra

Avatar
harden
Postovi: 23579
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: Sjeverna Irska - BiH & BiH - Austrija 8/11.9.

Post Postao/la harden » 20 avg 2018, 13:50

atomac123 je napisao/la:Hocete red a onda problem kad se taj isti red zavodi. Prvi selektor u historiji koji je pokazao zube.
Dobrodosao u Bosnu. :mrgreen:

Kakav Hajrovic, uozbiljite se.
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
AlphonseKauders
Postovi: 1003
Pridružen/a: 21 jul 2015, 15:09
Kontakt:

Re: Sjeverna Irska - BiH & BiH - Austrija 8/11.9.

Post Postao/la AlphonseKauders » 20 avg 2018, 13:56

Moggi je napisao/la:ok vrijeme je da i ja priznam, katastrofa smo :D
Šta ćemo tek biti kada Džeko za 2 godine kaže pa-pa :mrgreen: :mrgreen:
Onda idu spontana okupljanja i slavlja nakon npr. remija sa Danskom :lol: :lol:

mirsad993
Postovi: 811
Pridružen/a: 18 dec 2013, 01:45
Kontakt:

Re: Sjeverna Irska - BiH & BiH - Austrija 8/11.9.

Post Postao/la mirsad993 » 20 avg 2018, 14:15

Mislio sam da ako ništa SP će nam pomoći da nemamo više dječijih bolesti tipa sujete, inata i menadžerskih igrica i lobija ali ne možemo mi bez toga haman. Ovo sa Begovićem glupost nad glupostima slično recimo kao sa Gordićem u košarci ljudi se elem čitavu karijeru odazivali i onda jednom otkažu postanu najgori i dušmani čak i od navijača dobivaju takve nadimke. Nad tim likovima se trenira kao neka strogoća a nema ko šta sve nije radio u reprezentacijama pa nikom ništa, Hasagić ne može Begovića još otkako ga je skinuo s mjesta prvog golmana birvaktile, al helem Šehić (miljenik Robija još otkako je ovaj trenirao Azerbejdžan pa mu se svidjao i kontao kako bi bilo lijepo imati ga u timu na golu a eto sad se mu želja ostvarila samo treba mu reći da ne vodi više Azerbejdžan), Pirić (klupiran od Handanovića starijeg, i što je fazon lik i jeste bolji od njega realno iako ima godina koliko hoćeš), i Kjosevski (dovoljno je čuti šta navijači Želje misle o njemu i to je to) nikad tanja konkurencija.
Hajrović naše najpotentije krilo i sa jednom nogom džaba Višći kojekakva priznanja u ebenoj turskoj ligi gdje su najbolji igrači tipa Gomis, Babel, Soldado bili proglašeni promašajem gdje god su igrali u ligama 5, zanima me kakvu je formaciju Robi zamislio i dal će igrati sa Sarićem ponovo.

I zaboravih Kodro se nalazi na klupi i u FC Kopenhagenu :crazy: pa lik gdje god ode ne može uvezati 3 utakmice (Mainz, Grasshopers, FC Kopenhagen)
Zadnja izmjena: mirsad993, dana/u 20 avg 2018, 14:19, ukupno mijenjano 1 put.

hroni
Postovi: 1262
Pridružen/a: 10 nov 2009, 15:10
Kontakt:

Re: Sjeverna Irska - BiH & BiH - Austrija 8/11.9.

Post Postao/la hroni » 20 avg 2018, 14:16

pa i Pjanić jedva čeka da se oprosti
nikakve želje ništa, a i razumljivo je... jedino je DJEK fenomen
mi smo qurac goli kako god okreneš
čuj Hasagić bitan faktor u repki :lol: hoklica

Avatar
Cartman
Postovi: 29471
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Sjeverna Irska - BiH & BiH - Austrija 8/11.9.

Post Postao/la Cartman » 20 avg 2018, 14:21

Tanki smo, tanki strasno. Sve ovisi od Pjanica i Dzeke.

Ove pizdarije sa Begovicem su ublehe i lazno prosipanje nekog lafo autoriteta. Sehic, Piric i Kjosevski su ispodprosjecni golmani na evropskom nivou, i svaki od njih je u stanju napravit kardinalnu gresku u svakom trenutku. Begovic je oslabio ali je za sve njih Buffon iz najboljih dana.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Avatar
Nerminovic
Postovi: 12593
Pridružen/a: 05 jun 2014, 01:21
Kontakt:

Re: Sjeverna Irska - BiH & BiH - Austrija 8/11.9.

Post Postao/la Nerminovic » 20 avg 2018, 14:23

Imamo Kodru ne brinite
Champions of SportSport League 2017

BackSpace United

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Sjeverna Irska - BiH & BiH - Austrija 8/11.9.

Post Postao/la Drape » 20 avg 2018, 14:24

Mastermind koji stoji iza svega?

slika

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Sjeverna Irska - BiH & BiH - Austrija 8/11.9.

Post Postao/la Raonffa » 20 avg 2018, 15:00

Spisak je ok, kao i na svakom drugom spisku ima par igrača koji možda ne bi trebali biti tu, al' uglavnom nekih 20ak od 23 igrača su tu kako i zaslužuju biti.

Plus za Robija su Prcić i Krunić, minus mu je Prevljak (realno bi trebao biti ispred Bajića), i ja bih još kao minus dodao izostanak Hajrovića, mislim fakat mi nije jasno zašto Zakarić ispred Izeta, baš nema nijedan parametar za takvo nešto, pogotovo zato što je Hajrović onaj profil krila kojeg mi nemamo, i različitosti njega i Višće bi nam mogle dati dodatnu širinu i opciju na tom desnom krilu.

Tu je opet i Sarić, sad da li je ovaj poziv kontra navijačima koji su govorili da će Sarić biti tu samo dok se ne proda ili Robi fakat Sarića vidi kao bitnog igrača u reprezentaciji, zaista ne znam, al' vidjet ćemo to za nekih 20ak dana.

Plus još ovo sa Begovićem, dosta turbulentno djelujemo al' eto, treba sačekati ove zvanične utakmice. Činjenica je da rezultat diktira atmosferu, Prosinečki je sigurno svjestan toga, ako krene loše ima da ga popljuju za sve, od Sarića do Begovića, a ako bude imao rezultat onda sebi kupuje povjerenje kod navijača bez obzira koga on stavio na spisak, vjerujem da je svjestan i toga.

Uglavnom kocka se sa nekim stvarima, kod njega neće biti sredine, ili pukovnik ili pokojnik.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Sjeverna Irska - BiH & BiH - Austrija 8/11.9.

Post Postao/la Drape » 20 avg 2018, 15:14

Ima dosta boljih igrača u U21 timu nego u A timu. Tamo Gojak, Čataković, ovamo Sarić, Milošević. A Peco je krilo za Višću.

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Sjeverna Irska - BiH & BiH - Austrija 8/11.9.

Post Postao/la DrFilgud » 20 avg 2018, 15:16

Sve u svemu dobar spisak.
Robi je pozvao najbolje, a i pokazao da je doslijedan i spreman u reprezentaciji ostaviti igrace koji su se pokazali uprijasnjim utakmicama i kojima vjeruje.

mirsad993
Postovi: 811
Pridružen/a: 18 dec 2013, 01:45
Kontakt:

Re: Sjeverna Irska - BiH & BiH - Austrija 8/11.9.

Post Postao/la mirsad993 » 20 avg 2018, 15:22

Drape je napisao/la:Ima dosta boljih igrača u U21 timu nego u A timu. Tamo Gojak, Čataković, ovamo Sarić, Milošević. A Peco je krilo za Višću.
Slažem se svaka čast ali i drago mi je sto su tamo, isto tako trebao je i Čivića ostaviti jer Vinko i ekipa ima odličnu sansu da se plasira mozda na EURO koje bi svim tim igračima uveliko pomoglo u daljnjim karijerama ali i transferima a i nama navijačima bi to puno značilo nama sve znaci sjetimo se u16 i košarke. Da dodam još Demirović>Kodro,

Avatar
DamirT
Postovi: 13985
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Sjeverna Irska - BiH & BiH - Austrija 8/11.9.

Post Postao/la DamirT » 20 avg 2018, 15:53

mirsad993 je napisao/la:
Drape je napisao/la:Ima dosta boljih igrača u U21 timu nego u A timu. Tamo Gojak, Čataković, ovamo Sarić, Milošević. A Peco je krilo za Višću.
Slažem se svaka čast ali i drago mi je sto su tamo, isto tako trebao je i Čivića ostaviti jer Vinko i ekipa ima odličnu sansu da se plasira mozda na EURO koje bi svim tim igračima uveliko pomoglo u daljnjim karijerama ali i transferima a i nama navijačima bi to puno značilo nama sve znaci sjetimo se u16 i košarke. Da dodam još Demirović>Kodro,
Od Kodre je svaki igrac bolji.Nije mi jasno ko njega gura u repku.Ocigledno je da momak ima 2 lijeve noge.Proslu utakmicu u Kopenhagenu promasio penal. :facepalm:
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 34 gosta.