Sjeverna Irska - BiH & BiH - Austrija 8/11.9.

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

NiftyDribbler
Postovi: 594
Pridružen/a: 27 mar 2018, 22:20
Kontakt:

Re: Sjeverna Irska - BiH & BiH - Austrija 8/11.9.

Post Postao/la NiftyDribbler » 03 jun 2018, 12:45

babino je napisao/la:a da vi na nekom drugom 'mestu' nastavite sa uporedjivanjem srbije i austrije..
Hvala.
"Ti si mali ovdje zalutao." Pape

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Sjeverna Irska - BiH & BiH - Austrija 8/11.9.

Post Postao/la DrFilgud » 03 jun 2018, 12:47

NiftyDribbler je napisao/la:
babino je napisao/la:a da vi na nekom drugom 'mestu' nastavite sa uporedjivanjem srbije i austrije..
Hvala.
Ok, ovo je vise u svjetlu upoznavanja kvaliteta Austrije :D

Bazinga12345
Postovi: 4621
Pridružen/a: 17 jul 2017, 15:42
Kontakt:

Re: Sjeverna Irska - BiH & BiH - Austrija 8/11.9.

Post Postao/la Bazinga12345 » 03 jun 2018, 13:00

babino je napisao/la:a da vi na nekom drugom 'mestu' nastavite sa uporedjivanjem srbije i austrije..
Samo sam cekao da ti dodjes i zavedes red. :D
⭐ Velež Mostar ⭐

Zadnja klupa

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24471
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Sjeverna Irska - BiH & BiH - Austrija 8/11.9.

Post Postao/la Goalgetter » 03 jun 2018, 15:48

Sheyi je napisao/la:
Goalgetter je napisao/la:
Sheyi je napisao/la:Možemo li mi s našim pasošem u Sjevernu Irsku, bez vize?
Ne moze. Ja sam bas bio zagrijan da idem, ali mi se ne ganja njihova viza, prevelika procedura.
Nema veze, zato će biti invazija na Beč. :opaopa:
Slutim da bi nas mogli zeznuti Austrijanci da bi zadrzali vecinu na stadionu. Predpostavljam da ce prvo pustiti karte u prodaju za njihove navijace, a nama prepustiti samo dio za gostujuce navijace. :think: A nama kao i zadnji put, minimum 20.000 treba. :mrgreen:

Avatar
Cartman
Postovi: 29463
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Sjeverna Irska - BiH & BiH - Austrija 8/11.9.

Post Postao/la Cartman » 03 jun 2018, 16:50

Gledam ekipu Sjeverne Irske i kontam da ih moramo uzet. Znam da su dobro organizovani, bore se i sve to. Ali nema izgovora. Moramo uzet 6 bodova tu. Austrija izgleda opasna, solidna. 6 protiv Sjeverne Irske nam moze dat prednost, sve baraze i plasman 2014. smo gradili na dobrim rezultatima protiv slabih ekipa.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

DeeWa
Postovi: 1996
Pridružen/a: 04 mar 2014, 19:19
Kontakt:

Re: Sjeverna Irska - BiH & BiH - Austrija 8/11.9.

Post Postao/la DeeWa » 03 jun 2018, 17:21

Miske01 je napisao/la:Nema prijateljskih više, jedva čekamo prve takmičarske utakmice pod Robijem, kao i novo takmičenje :D


Šta očekujete?


Bod u Belfastu i pobjeda u Zenici protiv Austrije, moja prognoza.
kad vidim ovakav uvod proljev dobijem.
Druze ako si poletio otvoriti temu de neki uvod napravi...Napisi ko je rangiran na kojem mjestu, kakva im je trenutna forma, glavne igrace, medjusobne susrete, eventualno neku sliku, nesto.
Nije fazon samo objaviti temu. Ovo je tema koja ce trajati narednih 3 mjeseca, mogo si makar nesto napisati.

Jos kazu da si novinar ili sta vec? Da imas neke insiderske veze, valjda si naucio nesto zanimljivo pisati.
Ponosni osvajač kupa virtualne sportsport.ba BHT Premijer lige u prvoj sezoni.

Shogun
Postovi: 1262
Pridružen/a: 09 maj 2010, 23:24
Kontakt:

Re: Sjeverna Irska - BiH & BiH - Austrija 8/11.9.

Post Postao/la Shogun » 03 jun 2018, 17:27

DeeWa je napisao/la:
Miske01 je napisao/la:Nema prijateljskih više, jedva čekamo prve takmičarske utakmice pod Robijem, kao i novo takmičenje :D


Šta očekujete?


Bod u Belfastu i pobjeda u Zenici protiv Austrije, moja prognoza.
kad vidim ovakav uvod proljev dobijem.
Druze ako si poletio otvoriti temu de neki uvod napravi...Napisi ko je rangiran na kojem mjestu, kakva im je trenutna forma, glavne igrace, medjusobne susrete, eventualno neku sliku, nesto.
Nije fazon samo objaviti temu. Ovo je tema koja ce trajati narednih 3 mjeseca, mogo si makar nesto napisati.

Jos kazu da si novinar ili sta vec? Da imas neke insiderske veze, valjda si naucio nesto zanimljivo pisati.
E jest bas sam se sjebao sto momak nije postavio sliku i napisao na kojoj poziciji su rangirani nasi protivnici. To ce biti najvaznije na temi nakon 70 stranica. Zatvaraj temu! :urnebes:

Avatar
Raonffa
Postovi: 26255
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Sjeverna Irska - BiH & BiH - Austrija 8/11.9.

Post Postao/la Raonffa » 03 jun 2018, 18:11

Ko više i čita taj uvod, prije bi se neko syebi dok napravi uvod i neku analizu, a čim se pređe na drugu stranicu onda taj uvod više niko i ne čita.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Pivopija
Postovi: 3493
Pridružen/a: 06 maj 2014, 17:27
Kontakt:

Re: Sjeverna Irska - BiH & BiH - Austrija 8/11.9.

Post Postao/la Pivopija » 03 jun 2018, 21:59

Kostarika - Sjeverna Irska 3:0

SportSport.ba liga | Igrac ekipe FK Delfin

Avatar
Moggi
Postovi: 4691
Pridružen/a: 01 mar 2010, 22:23
Lokacija: Site Admin
Kontakt:

Re: Sjeverna Irska - BiH & BiH - Austrija 8/11.9.

Post Postao/la Moggi » 03 jun 2018, 22:07

plitak potok
Zarathustra

Avatar
OZWien7
Postovi: 479
Pridružen/a: 27 nov 2016, 11:05
Kontakt:

Re: Sjeverna Irska - BiH & BiH - Austrija 8/11.9.

Post Postao/la OZWien7 » 03 jun 2018, 22:09

Kao prvo ne treba dizat austrijance u nebesa a ni smatrat ih lakim zalogajem.
Drugo utakmica protiv njemacke izgledali opasno,ali se vidjelo da njemacka testira igracke i da igraju s pola gasa. Na kraju se vidjelo kad reus,gomez i werner usli kako izgledaju opasno.
Sam komentator Prohaska(nije onaj iz vize hehe) seljak iz steimarka,al strucan kaze za austriju fino ovo izgleda,ali nama treba puno bolje od ovog protiv Bosne.
Pripremne protiv Luxemburg,Slovenije,Rusija(gledao sam tekmu cuvaju se ljudi a i vala losi) Njemacka vec sam napisao....
Arnautovic jedino dobar,jak i prodoran.
Petar Zulj gori od Kodre...a to im je glavni napadac poslije Arnautovica
Alaba ko Alaba. Ovaj Schöpf nije los.
Opet kazem nit se mi njih trebamo bojat a ni olako shvatit.

Avatar
zgembo89
Postovi: 4841
Pridružen/a: 19 avg 2010, 01:10
Kontakt:

Re: Sjeverna Irska - BiH & BiH - Austrija 8/11.9.

Post Postao/la zgembo89 » 03 jun 2018, 22:14

Slabo igramo posle SP a gubimo kvalitet igre vec 4g Mesa nije nista uspio nadigrani smo u svakoj jqcoj utakmici Robert mora da poslozi kockice sa onim sto je najbolje treba uvesti Prcica Krunica i formirati igru sa slabom odabranom koju imamo 3 5 2 ili 4 5 1 Prosinečki trenutno luta sa igracima

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24471
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Sjeverna Irska - BiH & BiH - Austrija 8/11.9.

Post Postao/la Goalgetter » 03 jun 2018, 22:20

OZWien7 je napisao/la:Kao prvo ne treba dizat austrijance u nebesa a ni smatrat ih lakim zalogajem.
Drugo utakmica protiv njemacke izgledali opasno,ali se vidjelo da njemacka testira igracke i da igraju s pola gasa. Na kraju se vidjelo kad reus,gomez i werner usli kako izgledaju opasno.
Sam komentator Prohaska(nije onaj iz vize hehe) seljak iz steimarka,al strucan kaze za austriju fino ovo izgleda,ali nama treba puno bolje od ovog protiv Bosne.
Pripremne protiv Luxemburg,Slovenije,Rusija(gledao sam tekmu cuvaju se ljudi a i vala losi) Njemacka vec sam napisao....
Arnautovic jedino dobar,jak i prodoran.
Petar Zulj gori od Kodre...a to im je glavni napadac poslije Arnautovica
Alaba ko Alaba. Ovaj Schöpf nije los.
Opet kazem nit se mi njih trebamo bojat a ni olako shvatit.
Mi smo sa Austrijom rekao bih "taman" na istom nivou, znaci sto se tice igrackog kadra i svega na istoj smo razini rekao bih. Samo sto Austrijanci imaju dosta vecu sirinu u kadru.

Ja se slazem da ovu pobjedu protiv Njemaca ne treba preuvelicavati, ali ne treba ni minimizirati, bez obzira sto nije bilo Kroosa, Müllera i Boatenga. Pokazuju iz utakmice u utakmicu da su jak kolektiv i prije svega uigrani su. Desna strana sa Lainerom i Schöpfom, Alabom koji ima vise uloga u timu i Arnautovicem koji je stvarno fenomenalan, stvarno su ozbiljan proitvnik, i bice prejebeno protiv njih. Ali imaju i oni dosta slabosti, itekako.

Prije nego sto pokazujemo na Austriju, treba sagledati i nase mane, gdje jos na dosta pozicija "puse". Ako neke stvari ne popravimo koje smo vidjeli u zadnjih 5-6 utakmica, ova Austrija ce nas uzeti sigurno, cak i kod kuce.

Avatar
DzemoVoliMarmeladu
Postovi: 2675
Pridružen/a: 29 okt 2013, 15:02
Kontakt:

Re: Sjeverna Irska - BiH & BiH - Austrija 8/11.9.

Post Postao/la DzemoVoliMarmeladu » 10 jun 2018, 16:29

Gledam ovu austriju protiv Brazila i moram priznati da su u ovum trenutku puno jači of nas. Igraju jako dobar fudbal. Kako samo igraju kolektivno I pritisću brazil. Prave šanse i mogli su već zabit 2 gola minimum. Brazil je ipak Brazil I mislim da će ipak dobit ali teško ce nama biti protiv Austrije. Nisu bez razloga gotov desetak utakmica pobjedili ili ne piraženi. Još švabe dobili.

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Sjeverna Irska - BiH & BiH - Austrija 8/11.9.

Post Postao/la DrFilgud » 10 jun 2018, 16:32

DzemoVoliMarmeladu je napisao/la:Gledam ovu austriju protiv Brazila i moram priznati da su u ovum trenutku puno jači of nas. Igraju jako dobar fudbal. Kako samo igraju kolektivno I pritisću brazil. Prave šanse i mogli su već zabit 2 gola minimum. Brazil je ipak Brazil I mislim da će ipak dobit ali teško ce nama biti protiv Austrije. Nisu bez razloga gotov desetak utakmica pobjedili ili ne piraženi. Još švabe dobili.
I ja gledam, igraju odlicno, a imaju i dobre igrace.

NiftyDribbler
Postovi: 594
Pridružen/a: 27 mar 2018, 22:20
Kontakt:

Re: Sjeverna Irska - BiH & BiH - Austrija 8/11.9.

Post Postao/la NiftyDribbler » 10 jun 2018, 16:40

Gledam i ja, rekreativna utakmica...
"Ti si mali ovdje zalutao." Pape

Avatar
DzemoVoliMarmeladu
Postovi: 2675
Pridružen/a: 29 okt 2013, 15:02
Kontakt:

Re: Sjeverna Irska - BiH & BiH - Austrija 8/11.9.

Post Postao/la DzemoVoliMarmeladu » 10 jun 2018, 16:42

Evo malo provjerio. 7 pobjeda iza reda za Austriju I to pobjedili Uruguay, Njemačku, Srbiju, i Rusiju. Treba biti realan I priznati da su dalko ispred nas u ovom trenutku. A što mi je isto smješno koliko se ovdje kukalo kako se kasno igraju ove prijateljske. Umorni igrači ovo on. A Austrija igra sa najačim sastavom još 2 sedmice iza nas. Još trče kao što mi ne trčimo u seed sezone.

Evo 1 0 za Brazil.

NiftyDribbler
Postovi: 594
Pridružen/a: 27 mar 2018, 22:20
Kontakt:

Re: Sjeverna Irska - BiH & BiH - Austrija 8/11.9.

Post Postao/la NiftyDribbler » 10 jun 2018, 16:44

Uzimamo lagano 2-0, sta ste se syebali...
"Ti si mali ovdje zalutao." Pape

DeeWa
Postovi: 1996
Pridružen/a: 04 mar 2014, 19:19
Kontakt:

Re: Sjeverna Irska - BiH & BiH - Austrija 8/11.9.

Post Postao/la DeeWa » 10 jun 2018, 17:53

Uigranija je ekipa i ko tim su bolji, ali individualno smo tu negdje generalno. Igrali smo sa njima prije nesto 2 i po godine i vecina igraca koji danas igraju protiv brazila igrali su i tada, barem oni glavni. I ne samo protiv brazila nego generalno i ovih zadnjih par pobjeda. Sto znaci da sve zavisi od igre i forme. Moze otici na obje strane. Generalno nisu nikakva sila ali nismo ni mi.
Ponosni osvajač kupa virtualne sportsport.ba BHT Premijer lige u prvoj sezoni.

mire96
Postovi: 1055
Pridružen/a: 01 sep 2017, 00:49
Kontakt:

Re: Sjeverna Irska - BiH & BiH - Austrija 8/11.9.

Post Postao/la mire96 » 16 jun 2018, 19:04

15. oktobra protiv Sjeverne Irske igramo na Grbavici. Hoce li novi travnjak doci do tada? Necemo valjda opet u blatu igrati :/

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Bistriksg, Kobayashi, lol89, Sheyi i 27 gostiju.